@programista70k: Też nie mam jeszcze, ale może to dobrze, bo planowałem wrzucić w CDR. Wykres wyglądał prowzrostowo, ale ta świeca od rana to brzydko wygląda i już nie jestem taki pewien ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jutro dywidenda #xtb kto od razu się ładuje w kupno akcji?

#gielda #meczennicyxtb

Swoją drogą dywidenda to okradanie inwestorow, bo od razu zabierają podatek belki

Normalny człowiek by sprzedał 1 akcję za 100 zł i za tyle też kupił kolejne akcje, a takto dają 81 zł i kupi mniej za to xD
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moja piosenka o Efekcie Skali, niedługo wam ją nagram, szkoda, że nie umiem śpiewać:

Już teraz wiem, że w giełdzie chodzi o to
Aby się ładować TYLKO Z DUŻĄ KWOTĄ!
Nie ma na wykresy patrzeć większy sens
Gdy za mniej niż bańkę władowałeś się
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Według najnowszych danych KDPW, XTB w maju pozyskało 48,2 tys. rachunków. Wynik ten na tle reszty graczy może robić wrażenie. Drugie w zestawieniu za maj BM mBanku pozyskało blisko 5,4 tys. kont. Trzeci DM BOŚ zaliczył wzrost o prawie 1,1 tys.


Szacunek za walkę

#gielda #meczennicyxtb
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podatkowy hit w XTB. Nowa funkcja w aplikacji pozwala legalnie płacić mniej

XTB wprowadził funkcję wyboru konkretnych transz akcji do sprzedaży, co pozwala inwestorom na bezpośrednie zarządzanie wysokością podatku od zysków kapitałowych. Optymalizacja podatkowa ma wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów w Polsce, choć funkcja została już testowana wcześniej we Francji, na Słowacji i w Czechach.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Podatkowy-hit-w-XTB-Nowa-funkcja-w-aplikacji-pozwala-legalnie-placic-mniej-9148362.html

#gielda #xtb #meczennicyxtb
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach