Za co moja perełka XTB dzisiaj oberwała? Krach idzie czy co? #gielda #xtb #meczennicyxtb
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

czasnawykopki
- 4

Milanek93
via Wykop- 11
@czasnawykopki: za niewinność. Czekamy na 100 żeby kolejny raz torby ładować.

czasnawykopki
- 0
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
- 247
Kiedy odbierasz zasłużona dywidendę z czołowego polskiego serwisu brokerskiego XTB
#gielda #meczennicyxtb #xtb
#gielda #meczennicyxtb #xtb
źródło: D6Nbw3
Pobierz#gielda dostaliście już dywidendę #xtb na konto IKE/IKZE w #bossa ? W xtb wleciała o 7;50 a tutaj nadal brak xD #meczennicyxtb
@programista70k: jak jeszcze nie dostałeś to już nie dostaniesz
@programista70k: Też nie mam jeszcze, ale może to dobrze, bo planowałem wrzucić w CDR. Wykres wyglądał prowzrostowo, ale ta świeca od rana to brzydko wygląda i już nie jestem taki pewien ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ja swoją dywidendę z XTB reinwestuję w ETF EMIM. Na tym polega odpowiedzialność
#gielda #meczennicyxtb #xtb
#gielda #meczennicyxtb #xtb
- 2
źródło: 1000031857
Pobierz
źródło: 1000018823
PobierzJutro dywidenda #xtb kto od razu się ładuje w kupno akcji?
#gielda #meczennicyxtb
Swoją drogą dywidenda to okradanie inwestorow, bo od razu zabierają podatek belki
Normalny człowiek by sprzedał 1 akcję za 100 zł i za tyle też kupił kolejne akcje, a takto dają 81 zł i kupi mniej za to xD
#gielda #meczennicyxtb
Swoją drogą dywidenda to okradanie inwestorow, bo od razu zabierają podatek belki
Normalny człowiek by sprzedał 1 akcję za 100 zł i za tyle też kupił kolejne akcje, a takto dają 81 zł i kupi mniej za to xD
@programista70k: kupuj dywidendówki na IKE
@programista70k: dlatego od dywidend są IKE, IKZE i niedługo OKI
- 2
#gielda
To jak, dobrze czy zle wyszedlem na tym, ze szczczura pogonilem po @105 ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #meczennicyxtb
Jeszcze niech lunr odbije i jestesmy w domu
To jak, dobrze czy zle wyszedlem na tym, ze szczczura pogonilem po @105 ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #meczennicyxtb
Jeszcze niech lunr odbije i jestesmy w domu
źródło: IMG_7254
Pobierz- 0
- 7
Moja piosenka o Efekcie Skali, niedługo wam ją nagram, szkoda, że nie umiem śpiewać:
Już teraz wiem, że w giełdzie chodzi o to
Aby się ładować TYLKO Z DUŻĄ KWOTĄ!
Nie ma na wykresy patrzeć większy sens
Gdy za mniej niż bańkę władowałeś się
Już teraz wiem, że w giełdzie chodzi o to
Aby się ładować TYLKO Z DUŻĄ KWOTĄ!
Nie ma na wykresy patrzeć większy sens
Gdy za mniej niż bańkę władowałeś się
- 1
@EdwardKruk: To jest przeróbka Lady Pank- Zawsze tam gszie Ty.
@MakiawelicznyAltruista: wrzuć w Suno.
- 35
@ethize: rozmawiasz z współwłaścicielem
@nabla-delta: @dzony77: ja wam mowie, dajcie tylko xtb czas, a bedzie premarket, bedzie inne zrodło dochodu niz tylko j-----e akcjomariuszy na cfd i przewalutowaniach, beda opcje (juz wchodzą pomału), bedzie bardziej zaawansowana apka webowa. Omar ufam tobie
- 1
- 1
@ParadygmatYT: nie widziałem, a sam wywiad jest z 11.06.
@ethize: vikopkowi inwestorzy już sekundę po publikacji mają obejrzane. Dziękuję za link
kiedy odciecie dywidendy na XTB? czy wczorja to bylo? czy dzis? bo jakos mnie ominelo a myfund informuje ze dywidenda w drodze.
#meczennicyxtb
#gielda
#meczennicyxtb
#gielda
@Tommy_Cares odcięcie było wczoraj. Dywidenda będzie wypłacona 24.06.
- 3
@PodniebnyMurzyn: no nie dali mozliwosci dolozyc do pieca.....
serwus ktoś wie czemu mam spadek -25% na ropie bo chyba zaspałem xD #meczennicyxtb #gielda
@asdfqwerty123: Tylko nie zapomnij zaznaczyć dostawy do olejomatu.
- 31
#gielda #meczennicyxtb
Zmiany w regulaminie. Opcje dodane do tabeli opłat i prowizji.
Zaczyna się nowa era bzikania na szczurze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zmiany w regulaminie. Opcje dodane do tabeli opłat i prowizji.
Zaczyna się nowa era bzikania na szczurze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000016768
Pobierz- 10
źródło: 1000038056
Pobierz- 8
- 11
Według najnowszych danych KDPW, XTB w maju pozyskało 48,2 tys. rachunków. Wynik ten na tle reszty graczy może robić wrażenie. Drugie w zestawieniu za maj BM mBanku pozyskało blisko 5,4 tys. kont. Trzeci DM BOŚ zaliczył wzrost o prawie 1,1 tys.
Szacunek za walkę
#gielda #meczennicyxtb
@RunningMan: SZCZURISZ
źródło: szczurisz
Pobierz@RunningMan: licząc te 17% na cfd to więcej gra niż nowych klientów ma 2 i 3 miejsce xd
- 5
Podatkowy hit w XTB. Nowa funkcja w aplikacji pozwala legalnie płacić mniej
XTB wprowadził funkcję wyboru konkretnych transz akcji do sprzedaży, co pozwala inwestorom na bezpośrednie zarządzanie wysokością podatku od zysków kapitałowych. Optymalizacja podatkowa ma wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów w Polsce, choć funkcja została już testowana wcześniej we Francji, na Słowacji i w Czechach.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Podatkowy-hit-w-XTB-Nowa-funkcja-w-aplikacji-pozwala-legalnie-placic-mniej-9148362.html
#gielda #xtb #meczennicyxtb
XTB wprowadził funkcję wyboru konkretnych transz akcji do sprzedaży, co pozwala inwestorom na bezpośrednie zarządzanie wysokością podatku od zysków kapitałowych. Optymalizacja podatkowa ma wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów w Polsce, choć funkcja została już testowana wcześniej we Francji, na Słowacji i w Czechach.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Podatkowy-hit-w-XTB-Nowa-funkcja-w-aplikacji-pozwala-legalnie-placic-mniej-9148362.html
#gielda #xtb #meczennicyxtb
@kowalkowskij: przecież to jest po decyzji KAS. Polskie przepisy nakazują stosowanie FIFO tylko wtedy, gdy nie da się jednoznacznie określić ceny nabycia zbywanych papierów
czy tak legalnie to się okaże po złożeniu pit w przyszłym roku.
@kowalkowskij: tak, xtb ot tak sobie wprowadzilo funkcje nie sprawdzajac czy jest legalna, specjalnie zeby knf d-----ł potezna kare xD

























