Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
aett

aett

Dołączył 19 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4489
  • Znaleziska 186
  • Mikroblog 4303
  • Obserwujący 33
  • Obserwowane 23
aett
aett 11 godz. i 40 min temu
  • 1
dziekuje za uwage, jednak gapienie sie na wykres microna kilka h dziennie oddaje xD

#gielda
aett - dziekuje za uwage, jednak gapienie sie na wykres microna kilka h dziennie odda...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT
11 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 3
@aett: mamo jestem sławny
  • Odpowiedz
202492
202492
14 godz. i 50 min temu
  • 1
co ten Micron kombinuje, tańczy w miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett 14 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 2
@202492: jeszcze jedna cofke pewnie zaliczy zeby 21:50 przebic 1200 xd
  • Odpowiedz
aett
aett 14 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@aett: cofka sie zaczyna, z godzine będzie d--a pozniej rakieta xD
  • Odpowiedz
aett
aett 11 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@aett: 21:52 1196, dziekuje za uwage
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
12 godz. i 44 min temu
  • 3
#gielda to jak myślicie? Co będzie w czwartek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ProfesorP1ZDAN - #gielda to jak myślicie? Co będzie w czwartek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: bańka EJ AJ

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett 12 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: nawet jesli jebbnie to odrobi w max tydzien
  • Odpowiedz
aett
aett 12 godz. i 52 min temu
  • 2
na micronie trwa wlasnie wytrzesanie obsrancow xd

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruut
ruut
12 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 2
@aett: to o mnie bo chyba sprzedam przed 22 xD
  • Odpowiedz
Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
12 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
@aett: klasyczny boczniak
  • Odpowiedz
aett
aett 13 godz. i 23 min temu
  • 0
tak mysle czy to nie chitry plan o----c jutro wszystko na plusie, microna nie ruszac a dokupic jesli faktycznie spadnie.

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett
Autor
13 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@Rogalikznadzieniem: micron jest w innym miejscu niz w marcu. tylko tyle i aż tyle
  • Odpowiedz
aett
aett
Autor
13 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 1
@aett: oczywiscie mowie o sentymencie i rozpoznawalnosci a nie o kursie
  • Odpowiedz
aett
aett 13 godz. i 29 min temu
  • 0
tera sie uda ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

202492
202492
13 godz. i 36 min temu
  • 1
micron po wynikach robi spadek 30%, a ile zajmie odbicie?

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett 13 godz. i 32 min temu via Android
  • 1
@202492: c---a tam. Sentyment jest zupelnie inny niz w marcu. Moze szarpnie do-15 ale szybko odrobi. Zbyt wielu napalencow jest w okol tego papieru imo
  • Odpowiedz
202492
202492
14 godz. i 12 min temu
  • 0
micron dostał zaparcia

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett 14 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@202492: w c--j opor jest na to 1200 xd jak przebije to dopiero bedzie pompa
  • Odpowiedz
aett
aett 13 godz. i 54 min temu via Android
  • 0
@202492: ale ja mowie dzis/jutro xd
  • Odpowiedz
proofd12
proofd12
14 godz. i 30 min temu
  • 1
Witam Panowie z blogosławionego tagu #gielda . Planuję kupić na własność kawalerkę za około 400k. Początkowo będę w niej mieszkał, a później wynajmował. Jeśli wypłaciłbym z giełdy całe pieniądze miałbym około 250k zł. Jak to najlepiej rozegrać z kredytem? Brać jak najmniejszy kredyt przy wyzerowaniu pieniędzy z giełdy czy jednak zostawić coś na etf nasdaq, a wziąć większy kredyt?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett 14 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 11
@proofd12: jak masz mozliwosc to bralbym normalnie kredyt a raty splacał z giełdy zktórej nic bym nie ruszał. hipoteka jest idiotycznie demonizowana bez powodu imo
  • Odpowiedz
aett
aett 14 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 0
@aett: plus jak nagle stopy wzrosna to po prostu wtedy wyplacisz & nadplacisz i w------e j---a
  • Odpowiedz
fotelbujany
fotelbujany
14 godz. i 32 min temu
  • 3
#gielda jaki był ten ticker na te 100 letnie obligacje austriackie? Bo palantir mnie puści z torbami
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett 14 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 12
@vladi_putin: VantomECK Peronidictors
  • Odpowiedz
aett
aett 14 godz. i 45 min temu
  • 1
co jest k---a, co za dzien xD kupuje cos a to po 3 minutach rosnie jak p------e, drugi raz dzisiaj xDDD

#gielda
aett - co jest k---a, co za dzien xD kupuje cos a to po 3 minutach rosnie jak p------...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett
Autor
14 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
@adam-kwiatkowski783: aaoi
  • Odpowiedz
aett
aett
Autor
14 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@vladi_putin: pomyślałem o tym zawczasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
14 godz. i 38 min temu
  • 1
#gielda

Z obserwowanych spółek tylko jedna się ostała na zielono (siwers nie liczę, bo zamknięty przed zwałą)
perfumowyswir - #gielda 

Z obserwowanych spółek tylko jedna się ostała na zielono (s...

źródło: IMG_1597

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett 14 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: o kurde xd
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
14 godz. i 41 min temu
  • 0
ktos sie w ogole orientuje jak dziala to kupowanie komus akcji na xtb? Bo na papierze to w momencie nabycia ty stajesz sie wlascicielem akcji. To kupujac komus musisz jeszcze w-----c podatek od darowizny (bo w przeciwienstiwe do dania komus tych pieciu stowek w gotowie nawet blikiem to tu jest wyrazny slad xD) czy o co tam chodzi

#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett 14 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@Glupiii: działa tak, że po prostu tego nie rób
  • Odpowiedz
aett
aett 15 godz. i 19 min temu
  • 0
ale to wszystko źre ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett
Autor
15 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: trzeba dobre spolki wybierac, trzeba ruznych sprobowac muwie ci
  • Odpowiedz
aett
aett 15 godz. i 13 min temu
  • 1
MAMY TO 1200!!!

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett
Autor
15 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 1
@aett: mielismy xD
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
15 godz. i 38 min temu
  • 1
#gielda do wszystkich pamieciorzy. nie robie sondy bo losowe cwele będą wciskać guziki.

czy sprzedajesz/kupujesz/trymujesz pod EC? Pisać w komentarzach. Micron wyniki w środę po zamknięciu kasyna.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett 15 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@cytr0netx99: mysle zeby dzis wieczorem lub jutro o----c 2/3
  • Odpowiedz
aett
aett 17 godz. i 36 min temu
  • 3
LPK taka przecena że żal nie wejśc

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wojtkov
Wojtkov
17 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 2
@aett: zejdzie niżej
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be
17 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 2
@aett: dopiero co się odbił od 30, poczekaj na 20-22 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Blackhorn
Blackhorn
18 godz. i 30 min temu
  • 1
#gielda Jakie jest wasze exit strategy z pamięciorzy?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett 18 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@Blackhorn: bez sensu, ja pamiętam jak miałem ustawione że sprzedaje Microna za 550 xD
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
19 godz. i 36 min temu
  • 9
#gielda

Nowe ratingi dla Mikrusa wleciały
perfumowyswir - #gielda 

Nowe ratingi dla Mikrusa wleciały

źródło: Screenshot 2026-06-22 at 14.04.18

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett 18 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: tak samo na CRDO
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >
  • twoja mama

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.03.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.06.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking