Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
aett

aett

Dołączył 19 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4521
  • Znaleziska 186
  • Mikroblog 4335
  • Obserwujący 33
  • Obserwowane 23
ParadygmatYT
ParadygmatYT
11 godz. i 2 min temu
  • 57
#gielda wczoraj sprzedałem na -15% ale chyba odkupię bo zaczyna rosnąć
ParadygmatYT - #gielda wczoraj sprzedałem na -15% ale chyba odkupię bo zaczyna rosnąć

źródło: IMG_4132

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett 10 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: chłop wie o co chodzi w tej grze
  • Odpowiedz
TakaJestPrawada
TakaJestPrawada
TakaJestPrawada
wczoraj, 15:34:59
  • 1
Jak nie inwestuje na #gielda tylko leżą mi pieniądze na koncie, bo nie chce być 10% na minusie w skali roku, to jestem frajerem jo?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett wczoraj, 15:38:27 via Wykop
  • 0
@TakaJestPrawada: to ze nie inwestujesz to ci wybacze, ale jo krzyżolu, serio???
  • Odpowiedz
Gravi
Gravi
wczoraj, 12:56:59
  • 0
Dobra dobra, chwalić się - co dzisiaj kupujecie na promocji (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett wczoraj, 13:06:03 via Wykop
  • 1
@Gravi: jakbym miał pieniążki to CRDO, wczoraj dostali nowe targety a rynek ma w------e, tez leci
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
wczoraj, 12:56:33
  • 1
#gielda Sive dokupione za 86. Teraz poprosimy wyciągarkę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett wczoraj, 13:02:06 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: legancko
  • Odpowiedz
aett
aett wczoraj, 12:55:30
  • 8
pierwszy raz nie czekam na Hitlera xD

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett
Autor
wczoraj, 12:58:14 via Android
  • 0
@NimooZysku: a ile okazji na tym smietniku bedzie (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
aett
aett
Autor
wczoraj, 13:00:09 via Android
  • 2
@aett: pewnie nawet CRDO I COHU bedzie w pieknej cenie provident szukaj
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku
wczoraj, 12:14:21
  • 10
No to dokupiłem więcej NVIDIa, AVGO, Palantirka i troszkę śmieciuchów co twitterowy naganiacz poleca.

Nie wiem czy mnie nie p------o, ale już 50k usd margin. Ale żyje się raz.

#gielda
suweren_sudoku - No to dokupiłem więcej NVIDIa, AVGO, Palantirka i troszkę śmieciuchó...

źródło: krach

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett wczoraj, 12:18:53 via Wykop
  • 1
@suweren_sudoku: poka smieciuchy
  • Odpowiedz
aett
aett wczoraj, 12:34:09 via Android
  • 1
@suweren_sudoku: ładny portfel, chyba nawet cos nagonilem xD
  • Odpowiedz
aett
aett wczoraj, 11:58:15
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett
Autor
wczoraj, 12:08:10 via Android
  • 3
@adam-kwiatkowski783: oczywiscie, ten dip nie ma nic wspolnego z sive sensu stricte
  • Odpowiedz
aett
aett
Autor
wczoraj, 12:08:33 via Android
  • 3
@aett: nie udzielam porad inwestycyjnych, n-------m sie jak cow
  • Odpowiedz
aett
aett
Autor
wczoraj, 12:21:22 via Wykop
  • 1
@Wojtkov: zależy kto pyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
wczoraj, 12:10:00
  • 77
#gielda peroniarz w oczekiwaniu na korektę
ProfesorP1ZDAN - #gielda peroniarz w oczekiwaniu na korektę

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett wczoraj, 12:19:24 via Wykop
  • 4
@ProfesorP1ZDAN: zaśmiane
  • Odpowiedz
b7kj
b7kj
b7kj
wczoraj, 11:13:23
  • 2
No dalej, śmiało, 80 SEK to taka ładna, okrągła liczba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sive #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett wczoraj, 11:28:21 via Wykop
  • 1
@Rogalikznadzieniem: aza kim ty taki chitry, bierz i nie gadaj bzdur o 70
  • Odpowiedz
aett
aett wczoraj, 11:27:36
  • 22
to już 3 krach w moim życiu w tym drugi pokoleniowy
(jestem na gieldzie od lutego)

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko
wczoraj, 12:31:41 via Android
  • 3
@aett: kolego jak od lutego, co najwyżej od drugiej połowy maja
  • Odpowiedz
aett
aett wczoraj, 10:58:26
  • 4
Pamietajcie ze czynsz i ratka poczeka (banki i tak maja duzo pieniondzorow) a koretka nie

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
wczoraj, 09:32:04
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett wczoraj, 09:37:54 via Wykop
  • 7
@Average-CottonWorld-Enjoyer: szczym ryj
  • Odpowiedz
aett
aett wczoraj, 09:48:24 via Android
  • 0
@Average-CottonWorld-Enjoyer: z wlkp ale mamy tu youtuba
  • Odpowiedz
aett
aett wczoraj, 10:50:41 via Wykop
  • 0
@Average-CottonWorld-Enjoyer: masz tu trailer https://www.youtube.com/watch?v=sok3_k2SCfw
aett - @Average-CottonWorld-Enjoyer: masz tu trailer https://www.youtube.com/watch?v=...
  • Odpowiedz
202492
202492
wczoraj, 10:46:33
  • 4
ale to chodzi

#gielda
202492 - ale to chodzi

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett wczoraj, 10:48:09 via Wykop
  • 1
@202492: kupowałby
  • Odpowiedz
aett
aett wczoraj, 09:39:07
  • 11
przyznam sie że microna połowe o------m w piątek

ale też odupiłem troche wczoraj, ponioslo mnie xD

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett
Autor
wczoraj, 09:52:53 via Wykop
  • 0
@aett: pardon, czwartek
  • Odpowiedz
aett
aett wczoraj, 09:32:22
  • 7
SIVE mam pierwszy raz na czerwono, co jest kurde

#gielda
aett - SIVE mam pierwszy raz na czerwono, co jest kurde 

#gielda

źródło: afd860d7d3f66f0ee8f8c7fe1d428166

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett
Autor
wczoraj, 09:33:02 via Wykop
  • 0
@aett: :(
aett - @aett: :(

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
aett
aett
Autor
wczoraj, 09:41:44 via Wykop
  • 1
@aett: ale dokupiłem po 85 i humor w sumie gitówa xD
  • Odpowiedz
aett
aett wczoraj, 08:16:04
  • 0
dobra, nie ma się co mazać, co najfajniej spadło? co kupujemy panowie?? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett
Autor
wczoraj, 08:17:21 via Wykop
  • 0
@aett: Siemens mnie kusi
  • Odpowiedz
aett
aett wczoraj, 08:07:31
  • 0
k---a ale co wam Sivy zrobił, oni robią lasery do star warsów nie pamięci

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
wczoraj, 08:10:07 via Wykop
  • 0
@aett: jeszcze z 10% niech spadnie i można kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lisan_al_capone
Lisan_al_capone
wczoraj, 08:01:07
  • 1
#gielda Mam trochę do przewalenia, a nic się nie znam. Gdzie znajdę jakiś słowniczek co znaczą te wszystkie szczury, śmieciuchy, pamięciorze. Chętnie bym tu z wami na tagu na dłużej został ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett wczoraj, 08:04:26 via Wykop
  • 1
@Lisan_al_capone: masz niebywałą szansę w tym tyg załadować się w pamięciorze na dipie, aż zazdroszcze xD
  • Odpowiedz
aett
aett przedwczoraj, 20:00:31
  • 1
dziekuje za uwage, jednak gapienie sie na wykres microna kilka h dziennie oddaje xD

#gielda
aett - dziekuje za uwage, jednak gapienie sie na wykres microna kilka h dziennie odda...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT
przedwczoraj, 20:02:10 via Wykop
  • 3
@aett: mamo jestem sławny
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >
  • twoja mama

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.03.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.06.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking