@202492: c---a tam. Sentyment jest zupelnie inny niz w marcu. Moze szarpnie do-15 ale szybko odrobi. Zbyt wielu napalencow jest w okol tego papieru imo
Witam Panowie z blogosławionego tagu #gielda . Planuję kupić na własność kawalerkę za około 400k. Początkowo będę w niej mieszkał, a później wynajmował. Jeśli wypłaciłbym z giełdy całe pieniądze miałbym około 250k zł. Jak to najlepiej rozegrać z kredytem? Brać jak najmniejszy kredyt przy wyzerowaniu pieniędzy z giełdy czy jednak zostawić coś na etf nasdaq, a wziąć większy kredyt?
@proofd12: jak masz mozliwosc to bralbym normalnie kredyt a raty splacał z giełdy zktórej nic bym nie ruszał. hipoteka jest idiotycznie demonizowana bez powodu imo
ktos sie w ogole orientuje jak dziala to kupowanie komus akcji na xtb? Bo na papierze to w momencie nabycia ty stajesz sie wlascicielem akcji. To kupujac komus musisz jeszcze w-----c podatek od darowizny (bo w przeciwienstiwe do dania komus tych pieciu stowek w gotowie nawet blikiem to tu jest wyrazny slad xD) czy o co tam chodzi
#gielda
źródło: image
Pobierz