Jak nie inwestuje na #gielda tylko leżą mi pieniądze na koncie, bo nie chce być 10% na minusie w skali roku, to jestem frajerem jo?
aett via Wykop
- 0
@TakaJestPrawada: to ze nie inwestujesz to ci wybacze, ale jo krzyżolu, serio???
- 0
#gielda Sive dokupione za 86. Teraz poprosimy wyciągarkę
aett via Wykop
- 0
@NimooZysku: legancko
- 8
aett via Wykop
- 1
@suweren_sudoku: poka smieciuchy
aett via Android
- 1
@suweren_sudoku: ładny portfel, chyba nawet cos nagonilem xD
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
aett via Wykop
- 4
@ProfesorP1ZDAN: zaśmiane
- 2
aett via Wykop
- 1
@Rogalikznadzieniem: aza kim ty taki chitry, bierz i nie gadaj bzdur o 70
- 22
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
aett via Wykop
- 7
@Average-CottonWorld-Enjoyer: szczym ryj
aett via Android
- 0
@Average-CottonWorld-Enjoyer: z wlkp ale mamy tu youtuba
aett via Wykop
- 0
@Average-CottonWorld-Enjoyer: masz tu trailer https://www.youtube.com/watch?v=sok3_k2SCfw

- 4
- 11
przyznam sie że microna połowe o------m w piątek
ale też odupiłem troche wczoraj, ponioslo mnie xD
#gielda
ale też odupiłem troche wczoraj, ponioslo mnie xD
#gielda
- 7
- 0
dobra, nie ma się co mazać, co najfajniej spadło? co kupujemy panowie?? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gielda
#gielda
- 0
#gielda Mam trochę do przewalenia, a nic się nie znam. Gdzie znajdę jakiś słowniczek co znaczą te wszystkie szczury, śmieciuchy, pamięciorze. Chętnie bym tu z wami na tagu na dłużej został ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aett via Wykop
- 1
@Lisan_al_capone: masz niebywałą szansę w tym tyg załadować się w pamięciorze na dipie, aż zazdroszcze xD
- 1
@aett: mamo jestem sławny
- twoja mama
Osiągnięcia
Komentator
od 25.03.2017Komentator Rocznica
od 05.04.2026Rocznica Gadżeciarz
od 20.12.2014Gadżeciarz Mikroblogger
od 10.06.2015Mikroblogger












źródło: IMG_4132
Pobierz