Micron po d--------h wynikach robi +13% a cały tag zapłakany, że to porażka i nieporozumienie XD z takimi papierowymi akcjomariuszami to przy pierwszym potknięciu kurs poleci na łeb #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Micron po d--------h wynikach robi +13% a cały tag zapłakany, że to porażka i nieporozumienie


@StdPtr: Micron po d--------h wynikach ledwo przebił kurs sprzed 3 dni ;d
  • Odpowiedz
@vladi_putin: "naczynie zostało uderzone w stronę gwiezdnej tablicy przez nieznany projekt płytki powodując pożar na moście. Mistrz zgłosił brak ofiar oraz wpływu na środowisko"

to tak w skrócie, nie ma za co i ucz się bo wiecznie żyć nie będę
  • Odpowiedz
#gielda
Hej,
Chciałbym założyć konto ike w mBanku w związku z czym mam do Was pytanie. Czy kupowanie na tym koncie etfa na półprzewodniki (smh ln etf) to sensowne rozwiązanie? Czy może lepiej kupować etfy od bety? Z tego co widzę koszty za przewalutowanie nie są jakieś straszne + jakoś mam większe zaufane do zagranicznego funduszu. Za wszelkie rady z góry dziękuję.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pan_grubas: Według internetów obecnie ike w mbanku jest najlepsze, Nie ma prowizji od operacji i te przewalutowania sa w porządku. Co brakuje to gówniany interfejs i w sumie nie wiadomo po ile kupiłeś :)
  • Odpowiedz
Microsoft to świetna inwestycja - nie powiedział w 2026 nikt, prawdopodobnie pierwszy to napisałem, niesamowite uczucie

Oczywiście nie zgadzam się z tym stwierdzeniem

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@EkspertPKO zapraszam do kontaktu z naszym Biurem Maklerskim:
- telefonicznie: 801 304 403 i 81 535 63 63 (infolinia jest czynna w dni robocze w godzinach 8:00-17:00),
- mailowo: pkosupermakler@pkobp.pl,
- przez formularz kontaktowy dostępny na stronie Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego w zakładce: Pomoc i kontakt / Kontakt / Napisz do nas.
  • Odpowiedz