Micron po d--------h wynikach robi +13% a cały tag zapłakany, że to porażka i nieporozumienie XD z takimi papierowymi akcjomariuszami to przy pierwszym potknięciu kurs poleci na łeb #gielda
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 13
@StdPtr: Micron ładnie daje, ale cały tag poza micronem zapakowany też w śmieciuchy Serenitiego, które porobiły -15-30% (╥﹏╥)
Micron po d--------h wynikach robi +13% a cały tag zapłakany, że to porażka i nieporozumienie
@StdPtr: Micron po d--------h wynikach ledwo przebił kurs sprzed 3 dni ;d
#gielda jak to jest, że większośc na zielono a wszystkie śmieciuchy od serenitiego na czerwono xD
- 3
a mógł chłop zostać gejem, jebnąć tym wszystkim i zamiast te saasy i inne chujstwa microsoftowe to mieć mądry portfel jak na ikze, ehh. Kompromitacja cwela
#gielda
#gielda
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-25 o 17.42.53
Pobierzcoś ta pompa szału nie robi
#gielda
#gielda
#gielda liczyłem na pompę po wynikach a tutaj na całym szerokim indeksie taka troche stypa
@vladi_putin: "naczynie zostało uderzone w stronę gwiezdnej tablicy przez nieznany projekt płytki powodując pożar na moście. Mistrz zgłosił brak ofiar oraz wpływu na środowisko"
to tak w skrócie, nie ma za co i ucz się bo wiecznie żyć nie będę
to tak w skrócie, nie ma za co i ucz się bo wiecznie żyć nie będę
@nilmerg: dziękuję
- 1
Wyruchali nas bez mydełka fa
#gielda
#gielda
#gielda
Hej,
Chciałbym założyć konto ike w mBanku w związku z czym mam do Was pytanie. Czy kupowanie na tym koncie etfa na półprzewodniki (smh ln etf) to sensowne rozwiązanie? Czy może lepiej kupować etfy od bety? Z tego co widzę koszty za przewalutowanie nie są jakieś straszne + jakoś mam większe zaufane do zagranicznego funduszu. Za wszelkie rady z góry dziękuję.
Hej,
Chciałbym założyć konto ike w mBanku w związku z czym mam do Was pytanie. Czy kupowanie na tym koncie etfa na półprzewodniki (smh ln etf) to sensowne rozwiązanie? Czy może lepiej kupować etfy od bety? Z tego co widzę koszty za przewalutowanie nie są jakieś straszne + jakoś mam większe zaufane do zagranicznego funduszu. Za wszelkie rady z góry dziękuję.
@pan_grubas: Według internetów obecnie ike w mbanku jest najlepsze, Nie ma prowizji od operacji i te przewalutowania sa w porządku. Co brakuje to gówniany interfejs i w sumie nie wiadomo po ile kupiłeś :)
#gielda Bayer wygrał pozew.
Chyba już w cenie
Chyba już w cenie
źródło: 1000018269
Pobierz- 10
Microsoft to świetna inwestycja - nie powiedział w 2026 nikt, prawdopodobnie pierwszy to napisałem, niesamowite uczucie
Oczywiście nie zgadzam się z tym stwierdzeniem
#gielda
Oczywiście nie zgadzam się z tym stwierdzeniem
#gielda
@breakdown1: taki sobie wybrałeś :) mogłeś mieć dino
@breakdown1: odpisz mi na pw bo jak nie to będę się k----ł, a bardzo tego nie chce
- 2
@Ryzcel: już druga w tym tygodniu
#gielda A MY W SIVE
- 1
@sebastian-rogalski jak ty Oskar jesteś
@sebastian-rogalski pięcio-cyfrowa kwota śmiechu warte
Witam @EkspertPKO czy możecie wprowadzić lewar x1000 w maklerze PKO? Mam pewniaczka do kupienia
#gielda
#gielda
@EkspertPKO zapraszam do kontaktu z naszym Biurem Maklerskim:
- telefonicznie: 801 304 403 i 81 535 63 63 (infolinia jest czynna w dni robocze w godzinach 8:00-17:00),
- mailowo: pkosupermakler@pkobp.pl,
- przez formularz kontaktowy dostępny na stronie Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego w zakładce: Pomoc i kontakt / Kontakt / Napisz do nas.
- telefonicznie: 801 304 403 i 81 535 63 63 (infolinia jest czynna w dni robocze w godzinach 8:00-17:00),
- mailowo: pkosupermakler@pkobp.pl,
- przez formularz kontaktowy dostępny na stronie Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego w zakładce: Pomoc i kontakt / Kontakt / Napisz do nas.






















Micronik wraca na 18% (。◕‿‿◕。)
źródło: image
Pobierz