Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko128
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cytr0netx99

cytr0netx99

Dołączył 2 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10986
  • Znaleziska 1746
  • Mikroblog 9240
  • Obserwujący 52
  • Obserwowane 11
mirko_anonim
mirko_anonim
wczoraj, 08:49:39
  • 11
✨️ Polacy a h----d na giełdzie: Złudzenie inwestycji? Ⓘ
Czemu Polacy znaleźli sobie nową maszynkę do rozwalania pieniędzy w formie hazardu ale pod postacią #gielda że niby hehe inwestorzy? Przecież dla przeciętnego zjadacza chleba to nic innego jak kolejny totolotek albo obstawianie meczy. Jeszcze to popisywanie się na tagu ile kto jest na minusie to raczej nie świadczy o tym że Polacy mają wiedzę ekonomiczną tylko szukają byle sposobu byle przepalić
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99 wczoraj, 09:53:30 via Wypiek
  • 10
@test___ to copium cwela z peronu co sie wstydzi podpisać loginem portalu ze śmiesznymi obrazkami
  • Odpowiedz
202492
202492
przedwczoraj, 20:27:46
  • 3
Szczerze? Myślałem, że micron bardziej poleci, nie ma tragedii, od poniedziałku wyciągamy

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99 przedwczoraj, 20:38:56 via Wypiek
  • 3
@202492 witam jestem tu nowy, czemu micron poleciał?
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99 przedwczoraj, 20:38:06
  • 7
#gielda zrobiłem coś strasznego, ale dobre imię @vladi_putin pozostanie nieskalane
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash
przedwczoraj, 23:14:02 via Wykop
  • 4
@cytr0netx99:
krash - @cytr0netx99:

źródło: 74420

Pobierz
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
wczoraj, 06:09:11 via iOS
  • 2
@cytr0netx99: kupił ETF
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
przedwczoraj, 09:05:18
  • 71
#gielda #kolekcjaklasyki
vladi_putin - #gielda  #kolekcjaklasyki

źródło: gaś

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99 przedwczoraj, 09:07:43 via Wypiek
  • 1
@vladi_putin chyba dziś remote work wjechał i ciemiężca nie stoi nad tobą z batem 🤣 albo w ogóle jakieś L4
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99 przedwczoraj, 10:04:39 via Wykop
  • 2
@vladi_putin: w sumie bez chleba sie nie najesz a na UOP nie zarobisz,
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
przedwczoraj, 08:50:58
  • 14
na początku roku byłem +15k na plusie, teraz 6400 XD #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99 przedwczoraj, 09:00:01 via Wykop
  • 18
@BrakWolnegoLoginu: zyskow nie ma, ale screeshoty zostaly
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99 przedwczoraj, 09:04:48 via Wypiek
  • 4
@adam-kwiatkowski783 nie, to uniwersalne doświadczenie
  • Odpowiedz
202492
202492
przedwczoraj, 08:57:06
  • 28
ja nie rozumiem, jak wy możecie tracić pieniądze na giełdzie, ja np. sprzedaje tylko jak jestem na plusie

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99 przedwczoraj, 08:59:26 via Wykop
  • 10
@202492: big brain energy
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
przedwczoraj, 08:41:17
  • 1
Mam ci coś do powiedzenia @KrachSmieciuchIndex

V2l0YW0gxZptaWVjaXVjaCBJbmRleCBqYWtpIHR3w7NqIG5hc3Ryw7NqLCBjbyBteXNsaXN6IG8gYWt0dWFsbnltIGt1cnNpZSBjZHByb2pla3QgcmVkPyBCxJlkemllIGNvIHogdGVnbyBjenkgcHJ6ZWplYmFuZSBqYWpjYS4gRGF3YWogcmFwb3J0IGEgVmxhZGkgamVzdCBuYWpsZXBzenkuIFBvd3TDs3J6Lg==

#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99 przedwczoraj, 08:43:58 via Wypiek
  • 4
@vladi_putin czy ty właśnie użyłeś base64 do sformatowania mu płyty głównej? Vladi najgorszy
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99 przedwczoraj, 08:45:50 via Wypiek
  • 1
@vladi_putin tego typu benc
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99 przedwczoraj, 08:58:50 via Wykop
  • 0
@msr99: niestety juz nikomu biosu nie zhakuje, mlask, benc.
  • Odpowiedz
legion_9000
legion_9000
legion_9000
przedwczoraj, 08:40:51
  • 0
#gielda czy warto uśredniać siwego śmiecia?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99 przedwczoraj, 08:46:15 via Wypiek
  • 2
@legion_9000 smęci si nie uśrednia
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
przedwczoraj, 05:25:24
  • 0
zaczynam bać się ze przychodzi korekta. Pamięć jest coraz droższa, staje sie battleneckiem dalszego rozwoju AI, do tego ceny sa juz wysokie, większość spolek nie osiąga zysku i dalej sie kredytuje. Mnóstwo opcji zostało wykupionych w ramach hedgu. To co ciągnie sp500 to wyłącznie AI. Reszt leży
Co myślicie?
#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99 przedwczoraj, 05:41:37 via Wypiek
  • 6
@perfumowyswir to
@przegrywam_przez_miasto to, AI nigdzie się nie wybiera. To już zostanie i będzie tylko się rozstać. Co do giełd to wiadomo, że nie raz się s-------i, ale AI to nowy paradygmat i tyle.
@DoktorMorela nie pierwszy raz i nie ostatni Żyd się myli
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99 przedwczoraj, 05:10:29
  • 9
#gielda Korea się wyprzedaje, bo inwestorzy zagraniczni rotują kapitał do 3x leveraged Wendy ETF. Potwierdzone info.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
przedwczoraj, 05:43:17 via Wykop
  • 0
@cytr0netx99: gruby chce ten papier
  • Odpowiedz
ethize
ethize
25.06.2026, 16:10:51
  • 4
#gielda a my w Industrials i Healthcare
ethize - #gielda a my w Industrials i Healthcare

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99 25.06.2026, 19:22:53 via Wypiek
  • 0
@vladi_putin c---a prawda bandera bohater dawaj diengi
cytr0netx99 - @vladi_putin c---a prawda bandera bohater dawaj diengi

źródło: image_picker_3D86F3DE-9C92-4D02-86A5-68D350F0EF9D-52867-000004D4F0DFCBC4

Pobierz
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99 25.06.2026, 11:10:06
  • 7
#gielda proszę o rundę aplauzu i YOU (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
cytr0netx99 - #gielda proszę o rundę aplauzu i YOU (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: image_picker_A9ABC484-DEBE-4D82-9942-EC94CBDAFCC4-49336-0000048E45E041A4

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99
Autor
25.06.2026, 11:12:05 via Wypiek
  • 0
@perfumowyswir ustal mikron j----y
@vladi_putin módl się żeby nie miała hiv, bo już za późno xD
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
Autor
25.06.2026, 12:43:24 via Wypiek
  • 0
@msr99 mogę sprzedać i na pre ale ofc Saruman mi nie pozwala nic sprzedawać i mnie ciemięży. Ale na micronie będzie pompa co już widać po etf na semisy, który ma 16% microna i jest notowany w Mediolanie
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
Autor
25.06.2026, 13:30:38 via Wypiek
  • 0
@msr99 no to mamy otwarcie
cytr0netx99 - @msr99 no to mamy otwarcie

źródło: image_picker_4A79C0BD-7DCE-4958-9240-08E067D3ECD0-50740-000004ADB41D3E2D

Pobierz
  • Odpowiedz
cotamguwniaki
cotamguwniaki
25.06.2026, 11:01:45
  • 14
Na pre wszędzie pompa, natomiast bracia p-------c meta i msft wiadomo co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99 25.06.2026, 11:28:59 via Wykop
  • 2
@cotamguwniaki: @HAMSKLOSS89 chlopaki zamist to o--------c i kupic microna na zwale siedza i licza na drapane
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99 25.06.2026, 00:14:44
  • 15
#gielda witam dopiero mogłem zobaczyć co się działo. jak to się mówi hodl to styl życia a papierowe ręce j---ć prądem (i peroniarzy gumą po plecach). pozdrawiam i dobranoc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99
Autor
25.06.2026, 06:06:01 via Wypiek
  • 1
@PrankmeisterXD pdk kmwtw
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
24.06.2026, 23:47:40
  • 2
#gielda

Hynix 11% na pre, no nic wchodzimy i trzymam do 10 lipca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99 25.06.2026, 00:16:23 via Wypiek
  • 2
@perfumowyswir przypływ podnosi wszystkie łodzie. szkoda że na kosmosie jest odpływ.
  • Odpowiedz
chamik
chamik
24.06.2026, 11:47:29
  • 247
Kiedy odbierasz zasłużona dywidendę z czołowego polskiego serwisu brokerskiego XTB

#gielda #meczennicyxtb #xtb
chamik - Kiedy odbierasz zasłużona dywidendę z czołowego polskiego serwisu brokerskie...

źródło: D6Nbw3

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99 24.06.2026, 12:54:50 via Wypiek
  • 0
@nabrzmialy ile szczurzego nawozu trzymasz na taką wypłatę?
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
24.06.2026, 09:02:52
  • 3
#gielda

Fajnie, że IBKR wysyła maila informującego o nadchodzących earningsach na portfelu. Na XTB nieraz zapomniałem o wynikach i był kibel.
perfumowyswir - #gielda 

Fajnie, że IBKR wysyła maila informującego o nadchodzących ...

źródło: Screenshot 2026-06-24 at 11.02.01

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99 24.06.2026, 09:12:12 via Wypiek
  • 2
@perfumowyswir możesz też sobie zrobić watchliste i jako parametr podać earnings
cytr0netx99 - @perfumowyswir możesz też sobie zrobić watchliste i jako parametr podać...

źródło: image_picker_1DA08F35-DDED-454C-8717-9783CB154910-39932-000003C183224DC8

Pobierz
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99 24.06.2026, 09:37:25 via Wypiek
  • 0
@msr99 no wiem ale wysyłają ci chwilę przed, a tak to możesz rzucić okiem szybko
  • Odpowiedz
sforce
sforce
24.06.2026, 09:09:40
  • 1
#gielda czy można niżej upaść niż ten tag?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99 24.06.2026, 09:10:55 via Wypiek
  • 45
@sforce można się zniżyć do twojego poziomu
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99 23.06.2026, 07:19:26
  • 5
#gielda z ciekawych informacji to jutro lece na tydzien na wakacje z ukrainka tak jak @vladi_putin przewidzial zostalem beta bankomatem, z tej okazji musicie odwolac spadki, bo teraz mam duzo wiecej i duzo wyzszych wydatkow, ROI jest raczej iluzoryczne, powiedzialbym bardziej, ze to forma terapii, ktora moze doprowadzic do potrzeby kolejnej terapii.

z dobrych informacji to sama zaplacila za swoje bilety na samolot, ze zlych informacji to sie nie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99
Autor
23.06.2026, 07:35:49 via Wykop
  • 1
@PodniebnyMurzyn: dzieki, daj jeszcze jakies protipy
@Ivanaran: jak to sie da ogarnac? sprzata, gotuje przynajmniej?
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
Autor
23.06.2026, 08:11:43 via Wykop
  • 1
@PodniebnyMurzyn: juz subsrybuje, moge jeszcze donejta wyslac xD o ile cos zostanie z moich oszczednosci po dzisiejszej sesji
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
Autor
23.06.2026, 08:18:32 via Wykop
  • 0
@PodniebnyMurzyn: dalem plusa dawaj te protipy
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
Autor
23.06.2026, 11:21:13 via Wykop
  • 0
@PodniebnyMurzyn: myslalem, ze jestesmy koljegami, jak ja ci mam dac jak daily PL -17k$ xDD
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
Autor
23.06.2026, 11:37:38 via Wykop
  • 0
@PodniebnyMurzyn xD
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
Autor
24.06.2026, 06:56:27 via Wypiek
  • 0
@vladi_putin taki to najlepszy kolega trochę przetyra ale i pomoże na koniec :3 dobra wszystko już zapłacone dam znać na koniec ile cała zabawa kosztowała narazie hotel na tydzień 1,5k£, są śniadania w tym. więc teraz kwestia czy mogę ją karmić kebabem i poić fostersem
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
Autor
24.06.2026, 07:17:59 via Wypiek
  • 0
@vladi_putin ja to wszystko wiem i tobie bym takie same właśnie rady udzielał xD
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
24.06.2026, 06:27:41
  • 16
#gielda dzisiaj dzień sądu panowie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99 24.06.2026, 07:12:12 via Wypiek
  • 3
@ProfesorP1ZDAN @damer135 @perfumowyswir ciężko będzie smieszkowac i odpisywać bez rąk
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Tomasz Batyr

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.05.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 01.09.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 14.07.2025

    Rocznica
  • VIP
    od 19.06.2026

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia