✨️ Polacy a h----d na giełdzie: Złudzenie inwestycji?Ⓘ Czemu Polacy znaleźli sobie nową maszynkę do rozwalania pieniędzy w formie hazardu ale pod postacią #gielda że niby hehe inwestorzy? Przecież dla przeciętnego zjadacza chleba to nic innego jak kolejny totolotek albo obstawianie meczy. Jeszcze to popisywanie się na tagu ile kto jest na minusie to raczej nie świadczy o tym że Polacy mają wiedzę ekonomiczną tylko szukają byle sposobu byle przepalić
zaczynam bać się ze przychodzi korekta. Pamięć jest coraz droższa, staje sie battleneckiem dalszego rozwoju AI, do tego ceny sa juz wysokie, większość spolek nie osiąga zysku i dalej sie kredytuje. Mnóstwo opcji zostało wykupionych w ramach hedgu. To co ciągnie sp500 to wyłącznie AI. Reszt leży Co myślicie? #gielda
@perfumowyswir to @przegrywam_przez_miasto to, AI nigdzie się nie wybiera. To już zostanie i będzie tylko się rozstać. Co do giełd to wiadomo, że nie raz się s-------i, ale AI to nowy paradygmat i tyle. @DoktorMorela nie pierwszy raz i nie ostatni Żyd się myli
@msr99 mogę sprzedać i na pre ale ofc Saruman mi nie pozwala nic sprzedawać i mnie ciemięży. Ale na micronie będzie pompa co już widać po etf na semisy, który ma 16% microna i jest notowany w Mediolanie
#gielda witam dopiero mogłem zobaczyć co się działo. jak to się mówi hodl to styl życia a papierowe ręce j---ć prądem (i peroniarzy gumą po plecach). pozdrawiam i dobranoc
#gielda z ciekawych informacji to jutro lece na tydzien na wakacje z ukrainka tak jak @vladi_putin przewidzial zostalem beta bankomatem, z tej okazji musicie odwolac spadki, bo teraz mam duzo wiecej i duzo wyzszych wydatkow, ROI jest raczej iluzoryczne, powiedzialbym bardziej, ze to forma terapii, ktora moze doprowadzic do potrzeby kolejnej terapii.
z dobrych informacji to sama zaplacila za swoje bilety na samolot, ze zlych informacji to sie nie
@vladi_putin taki to najlepszy kolega trochę przetyra ale i pomoże na koniec :3 dobra wszystko już zapłacone dam znać na koniec ile cała zabawa kosztowała narazie hotel na tydzień 1,5k£, są śniadania w tym. więc teraz kwestia czy mogę ją karmić kebabem i poić fostersem
Czemu Polacy znaleźli sobie nową maszynkę do rozwalania pieniędzy w formie hazardu ale pod postacią #gielda że niby hehe inwestorzy? Przecież dla przeciętnego zjadacza chleba to nic innego jak kolejny totolotek albo obstawianie meczy. Jeszcze to popisywanie się na tagu ile kto jest na minusie to raczej nie świadczy o tym że Polacy mają wiedzę ekonomiczną tylko szukają byle sposobu byle przepalić