#gielda
Ogólnie to sassy z MAG7 mają przesrane, albo będą tracić przez capex, albo będą tracić po cięciu capexu, bo wyjdzie na to że wydali pieniądze na marne. Nie ma dobrego wyjścia z tej sytuacji, jedynie przejęcie większości rynku AI przez któregoś gracza może tu uratować jakąś spółkę.
Ogólnie to sassy z MAG7 mają przesrane, albo będą tracić przez capex, albo będą tracić po cięciu capexu, bo wyjdzie na to że wydali pieniądze na marne. Nie ma dobrego wyjścia z tej sytuacji, jedynie przejęcie większości rynku AI przez któregoś gracza może tu uratować jakąś spółkę.




























MU mu mu