Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
n3go
n3go

n3go

Dołączył 16 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 950
  • Znaleziska 176
  • Mikroblog 774
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 53
Lisan_al_capone
Lisan_al_capone
16 min temu
  • 0
#gielda Mam trochę do przewalenia, a nic się nie znam. Gdzie znajdę jakiś słowniczek co znaczą te wszystkie szczury, śmieciuchy, pamięciorze. Chętnie bym tu z wami na tagu na dłużej został ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n3go
n3go
n3go przed chwilą via Wykop
  • 0
@Lisan_al_capone: @KrachSmieciuchIndex wytłumacz koledze tagowy słowniczek inwestora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
n3go
n3go
n3go 29 min temu
  • 11
Tak, dokupiłem etfa na Semi i nie wstydze sie tego #gielda
n3go - Tak, dokupiłem etfa na Semi i nie wstydze sie tego #gielda

źródło: unnamed

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

broker
broker
21 min temu via Wykop
  • 1
@n3go: tak trzymać! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877
1 godz. i 1 min temu
  • 0
#gielda a co tak nagle runelo w usa?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n3go
n3go
n3go 56 min temu via Wykop
  • 3
@daretti877: chwilowa korekta, w piątek będziemy chwalić Trumpa za tremendous pompe
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
wczoraj, 04:40:13
  • 3
#gielda trzeba uważać. +2% na pre to niebezpieczny wynik #micron
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n3go
n3go
n3go wczoraj, 05:28:50 via Android
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: musimy anulować bo nas wyleszczy
  • Odpowiedz
n3go
n3go
n3go 19.06.2026, 07:11:56
  • 17
#gielda Kiedy czekasz do poniedziałku na otwarcie nasdaczka obserwując boczniaki na bananie
n3go - #gielda Kiedy czekasz do poniedziałku na otwarcie nasdaczka obserwując bocznia...

źródło: Sad-Pablo-Escobar

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sforce
sforce
19.06.2026, 07:15:51 via iOS
  • 7
@n3go:
sforce - @n3go:

źródło: IMG_0274

Pobierz
  • Odpowiedz
0xFFF
0xFFF
0xFFF
19.06.2026, 07:40:21 via Wykop
  • 3
@n3go: A po co czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0xFFF - @n3go: A po co czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 793

Pobierz
  • Odpowiedz
sforce
sforce
19.06.2026, 05:36:09
  • 2
#gielda Witam tag. Ktoś w asbisie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n3go
n3go
n3go 19.06.2026, 05:38:34 via Wykop
  • 0
@sforce: my w robociarzu
  • Odpowiedz
n3go
n3go
n3go 18.06.2026, 19:54:48
  • 2
#gielda Co te grubasy tak kupują przed zamknięciem, zwała w poniedziałek odwołana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boroova
Boroova
18.06.2026, 14:01:43
  • 0
Skont taka rakieta na INTC dzisiaj? +7% #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n3go
n3go
n3go 18.06.2026, 14:09:27 via Android
  • 2
@Boroova: wszystko dzisiaj w górę, oprócz SaaSów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
n3go
n3go
n3go 18.06.2026, 07:22:36
  • 2
#gielda Synek tik dzisiaj robotydoratowania ludzi.jpg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
18.06.2026, 07:19:33
  • 7
Dokupuję dziś ServiceNow na IKE lool. Uśredniamy to g---o 🙂

Tylko niepoprawnie optymistyczne odpowiedzi

#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n3go
n3go
n3go 18.06.2026, 07:21:03 via Wykop
  • 1
@breakdown1: ja wczoraj pozbyłem sie ze stratą a teraz wszyscy naganiają i pewnie mają racje (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
dawid121213
dawid121213
dawid121213
18.06.2026, 06:15:47
  • 1
Którego ETF na NASDAQ 100 kupujecie giełdasy?

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n3go
n3go
n3go 18.06.2026, 06:50:31 via Wykop
  • 1
@dawid121213: SXRV.de
  • Odpowiedz
ickE
ickE
18.06.2026, 06:38:20
  • 12
#gielda ☠☣☭ ᒍᗩ ᑭ🜲🝔🝡🜚🜔🜏, 🜚🜔🜏🜓🜄, 🜂🜃🜄🜅🜆🜇 🜈🜉🜊🜋🜌🜍🜎 🜏🜐🜑🜒🜓🜔🜕!!! #gnorts
ickE - #gielda ☠☣☭ ᒍᗩ ᑭ🜲🝔🝡🜚🜔🜏, 🜚🜔🜏🜓🜄, 🜂🜃🜄🜅🜆🜇 🜈🜉🜊🜋🜌🜍🜎 🜏🜐🜑🜒...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n3go
n3go
n3go 18.06.2026, 06:49:29 via Wykop
  • 8
@ickE: kim jest gnorts i na czym polega jego potęga?
  • Odpowiedz
JessieHeisenberg
JessieHeisenberg
JessieHeisenberg
17.06.2026, 15:30:43
  • 1
A my w Western Digital

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n3go
n3go
n3go 17.06.2026, 15:34:35 via Android
  • 1
@JessieHeisenberg: a my w WD40 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
n3go
n3go
n3go 16.06.2026, 15:54:01
  • 1
Koniec krachu, pamieciorz swieca do góry #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

202492
202492
16.06.2026, 16:01:05 via Wykop
  • 0
@n3go: ahahahahahahah, chciałbyś
  • Odpowiedz
n3go
n3go
n3go 16.06.2026, 15:12:56
  • 0
A my w NOW, czy to g---o kiedyś odbije? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Di4bllo
Di4bllo
Di4bllo
16.06.2026, 15:16:46 via Wykop
  • 1
@n3go: Liczę, ze jak się uspokoi po tych wszystkich IPO to może wtedy ruszy :d
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
16.06.2026, 15:18:49 via Wykop
  • 5
@n3go: my też w NOW, dałem się nagonić jak ostatnia p---a prawie na górce pod wpływem FOMO
  • Odpowiedz
ethize
ethize
16.06.2026, 13:53:38
  • 4
#gielda Jensen mówił, żeby kupować CoreWeave ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n3go
n3go
n3go 16.06.2026, 13:54:09 via Android
  • 1
@ethize: trudny papier na łatwe czasy
  • Odpowiedz
n3go
n3go
n3go 16.06.2026, 13:53:11
  • 3
#gielda jak nie spienięże dzisiaj zysków to jutro kibel a jak sprzedam to będzie hossa pokoleniowa, jak żyć
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herm1t
Herm1t
16.06.2026, 13:43:31
  • 1
A my w Seagate

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n3go
n3go
n3go 16.06.2026, 13:46:22 via Android
  • 0
@Herm1t: a my w Western Digital
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
16.06.2026, 13:35:04
  • 7
#gielda

CRWV wrócił mi na zero, zrzucać baga?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n3go
n3go
n3go 16.06.2026, 13:36:29 via Android
  • 0
@Guezeman: u mnie też nareszcie zero ale chyba trzymam bo tendencja wzrostowa
  • Odpowiedz
assninja
assninja
16.06.2026, 05:37:45
  • 2
Wiedziałem że jestem zajebistym inwestorem ale nie że aż tak!

Moja inwestycja niedługo przekroczy wartość 3 bilionów dolarów. Pewnie koło 18 naszego czasu

#gielda #spacex
assninja - Wiedziałem że jestem zajebistym inwestorem ale nie że aż tak!

Moja inwest...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n3go
n3go
n3go 16.06.2026, 05:52:11 via Android
  • 1
@assninja: wszedłem dla beki resztkami środków za 184 ale jak grubas nie wyleszczy to może być najlepsza krótkoterminowa inwestycja w moim portfelu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.08.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia