Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
krash

krash

Dołączył 18 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 36387
  • Znaleziska 8494
  • Mikroblog 27893
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 50
milpl
milpl
12 godz. i 20 min temu
  • 8
#gielda kolejne koleczko zaczynamy, 170 usd sprzedajemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
milpl - #gielda kolejne koleczko zaczynamy, 170 usd sprzedajemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_9521

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 12 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 6
@milpl: Też Dokupiłem
krash - @milpl: Też Dokupiłem

źródło: 73490

Pobierz
  • Odpowiedz
krash
krash 13 godz. i 37 min temu
  • 8
Elon k---o j----a przestań mojego rokieciorza prześladować
#gielda #rlkb
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash
Autor
13 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
@Herm1t: też
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
15 godz. i 10 min temu
  • 18
#gielda wyobraźcie sobie wejście spacex na GPW. Widłowy by to zawiesił wpizdu jeszcze przed otwarciem sesji xd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 15 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 2
@dominowiak: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
krash - @dominowiak: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 73462

Pobierz
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
wczoraj, 00:19:26
  • 5
#gielda co te kicajce o------y cały indeks 7,5% w 1 dzień xD
Skipi1111 - #gielda co te kicajce o------y cały indeks 7,5% w 1 dzień xD

źródło: IMG_7240

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 22 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@widmo82: Wszedłem na tag żeby poczytać z rana o giełdzie to debil musiał napisać wynik. Pluje na ciebie. Chciałem sobie za chwilę włączyć mecz
  • Odpowiedz
Koniu_trader
Koniu_trader
przedwczoraj, 15:44:58
  • 16
Z racji tego że jestem gejem postanowiłem z żoną kupować co miesiąc etf vwce za 700zł pod IKE.
Strategia jest banalnie prosta - wpłata każdego 10 dnia miesiąca, kupno, zapominam.
Portfel planowany jest na 25-30lat, więc mam gdzieś korekty, hossy i bessy - będzie tego pewnie bardzo dużo, a cena dzisiaj nie będzie miała większego wpływu na to, co się będzie działo za 30lat.

Dlaczego vwce? Jest to etf akumulacyjny(zyski z dywidend ze spółek pakowane
Koniu_trader - Z racji tego że jestem gejem postanowiłem z żoną kupować co miesiąc et...

źródło: 1000010611

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash przedwczoraj, 15:48:44 via Wykop
  • 1
@Koniu_trader: 30lat to nie lepiej połowę portfela troszkę ryzykownie np zaszalej kup nasdaq 100 albo mgmt megatrends :D
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
przedwczoraj, 05:05:41
  • 4
#gielda mam wrazenie ze przed wynikami trzeba wszystko sprzedawać, bo po nich występuje zawsze piękna zwała.
Raz jeden po AMD byla pompa a tak to kibel. Czy ktos tak robi?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash przedwczoraj, 05:48:30 via Wykop
  • 3
@DoktorMorela: Dell po wynikach poszedł 40% do góry
  • Odpowiedz
krash
krash 10.06.2026, 22:24:19
  • 14
Oracle - 7,2%(╥﹏╥)
#gielda
krash - Oracle - 7,2%(╥﹏╥)
#gielda

źródło: 73329

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
przedwczoraj, 05:12:20 via Wykop
  • 0
@krash: już -10%
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
10.06.2026, 21:50:06
  • 1
Po quizie na Microna czas na kolejny quiz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co to za spółka?

Kategoria - łatwy

#gielda
breakdown1 - Po quizie na Microna czas na kolejny quiz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co to za spółka? 
...

źródło: image_picker_822965BA-F8CC-4E34-9227-E4B8AADB058C-29608-00000ADE48E9B469

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 10.06.2026, 21:56:00 via Wykop
  • 0
@breakdown1: Samochód robot mózg.
Podaje prawidłowom odpowiedź Synetikt (S +roboty chirurgiczne + operacje mózgu)
  • Odpowiedz
krash
krash 10.06.2026, 21:25:56
  • 2
Mój próg bólu był 31.03 przez chwilę chciałem to sprzedać w p---u i kupić obligacje 100 letnie. Hold czekamy
#gielda
krash - Mój próg bólu był 31.03 przez chwilę chciałem to sprzedać w p---u i kupić obl...

źródło: 73328

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 10.06.2026, 20:14:52
  • 6
Plus i minus to jedyne co widzę,
Plus i minus to jedyne co słyszę (jedyne),
Plus i minus to jedyne czym żyję
Ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem!
#gielda
krash - Plus i minus to jedyne co widzę,
Plus i minus to jedyne co słyszę (jedyne),
P...

źródło: 73326

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
10.06.2026, 20:05:19
  • 0
Chyba mamy to! 🔥

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 10.06.2026, 20:05:58 via Wykop
  • 1
@breakdown1: haha zapeszyles
  • Odpowiedz
krash
krash 10.06.2026, 20:03:18
  • 0
Oracle żądam wyników
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99
10.06.2026, 14:09:08
  • 1
#gielda wyciągarka włączona przed końcem na zielono
cytr0netx99 - #gielda wyciągarka włączona przed końcem na zielono

źródło: image_picker_743A59CB-4395-463A-8CA6-F3AAC337BB5F-38918-00000D52BE1DA486

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 10.06.2026, 14:14:53 via Wykop
  • 1
@cytr0netx99: To jest ibkr?
  • Odpowiedz
krash
krash 10.06.2026, 14:20:52 via Wykop
  • 2
@zwoje_pacjent_4m: Gdzie sprawdzić daily p&l i żeby były procenty. Trochę się gubię jeszcze tutaj
  • Odpowiedz
krash
krash 10.06.2026, 14:24:04 via Wykop
  • 1
@cytr0netx99: 9k przysiądę może jakiś tutorial na YouTube. Ale rzeczywiście tu jest potencjał ogromny
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
10.06.2026, 07:54:26
  • 4
Pamięta ktoś jeszcze takie Stocki jak unh albo centene?
Centene właśnie wrócił do poziomów sprzed spadków gdzie zapowiadali koniec amerykańskiej służby zdrowia bo trump cos tam p-------l. Dodaje to żeby dodać wam otuchy, ze te spadki to c--j

#gielda
dzony77 - Pamięta ktoś jeszcze takie Stocki jak unh albo centene? 
Centene właśnie wr...

źródło: IMG_5201

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 10.06.2026, 08:11:31 via Wykop
  • 1
@dzony77: Centene u mnie też długo. Po spadkach ok 3.07.2025 kupilem i miałem już 30% zysku żeby wszystko się z-----o początkiem marca. Znowu minus. Na szczęście nie sprzedałem i teraz nawet fajny zysk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
krash - @dzony77: Centene u mnie też długo. Po spadkach ok 3.07.2025 kupilem i miałem...

źródło: 73262

Pobierz
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson
10.06.2026, 06:28:20
  • 11
90 miliardów dolarów obrotu dziennie na lewarze w USA

I to jest O.K.

#gielda
Talarsson - 90 miliardów dolarów obrotu dziennie na lewarze w USA

I to jest O.K.

#g...

źródło: 1000030653

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 10.06.2026, 07:08:25 via Wykop
  • 0
@Talarsson: To elegancko będzie jeszcze 150% do przodu
  • Odpowiedz
Skowyrny
Skowyrny
09.06.2026, 21:12:35
  • 12
Nie czaje co ludzie widzą w #dino, syf, sklep jak z 2000 roku do tego masa przeterminowanych produktów. Dzisiaj byłem i nie patrząc na datę kupiłem tymbarka z datą do 04.2026 i to nie pierwszy raz jak znajduje tam produkt po terminie. Chyba to ich model sprzedażowy aby skupować leżaki magazynowe.

Z chęcią bym to zgłosił ale i tak nic im nie zrobią.
#gielda #uokik
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 09.06.2026, 22:11:06 via Wykop
  • 1
@Skowyrny:No i co z tym zrobisz? Pójdziesz do Pani Bogusi do sklepu gdzie z Panem Mietkiem od 20 lat prowadzą sklep i ceny razy 2 i najlepiej spożyć do 2022? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
krash
krash 09.06.2026, 18:32:37
  • 0
Ma ktoś Centene? Albo unh? Od 3msc jest stabilny wzrost zastanawiam się kiedy wyjść
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisguy1
thisguy1
08.06.2026, 15:09:40
  • 0
#gielda gdybyście mieli w planach zakup mieszkania/domu za gotówkę w okresie 1-3 lat (+-) to gdzie trzymalibyście obecny hajs? Wiem, że teoretycznie powinno się redukować ryzyko i iść w lokaty/obligacje, ale cząstka hazardzisty chce też w śmieciuchach się pobawić...

Obecnie myślę nad: 50% lokata/obligi, 30% all-world, 20% śmieciuchy. Ale ciężko mi zdecydować czy to nie jest zbyt (albo za mało) agresywne portfolio
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 08.06.2026, 15:18:28 via Wykop
  • 0
@thisguy1: nasdaq 100 cdnx lub anauhttps://inwestomat.eu/jak-inwestowac-pasywnie-5-najlepszych-portfeli-pasywnych/
  • Odpowiedz
krash
krash 08.06.2026, 12:53:35
  • 3
Kusi chociaż powiedziałem sobie kiedyś nigdy IPO
#gielda
krash - Kusi chociaż powiedziałem sobie kiedyś nigdy IPO
#gielda

źródło: 73144

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minor983
minor983
08.06.2026, 12:56:06 via Wykop
  • 7
@krash: o na tradingu jest. kup sobie 1 na pamiatke
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
08.06.2026, 12:56:12 via Wykop
  • 13
@krash: dla mnie zbyt spekulacyjne gowno, biorac pod uwage jak prowadzona jest tesla to juz w ogole nie mam zaufania
  • Odpowiedz
krash
krash 08.06.2026, 00:46:23
  • 10
#gielda
krash - #gielda

źródło: 3102

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.10.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.05.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.08.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking