Studiuje ktoś ratownictwo medyczne zaocznie? jak to wygląda z pracą dodatkowo na pełnym etacie, da radę pogodzić wszystko? patrze na plany zajęć i widzę, że nie ma różnicy czy dzienne czy niestacjonarne studia i tak np. 1 semestr to aż 515 godzin. To na uczelni ekonomicznej na magisterce po 225/175h na semestr na stacjonarnych miałem, a zaoczne pewnie 3/5 tego, a tutaj wychodzi taka liczba aż. #ratownikmedyczny #ratownictwo
steryd_

















