Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
steryd_
steryd_

steryd_

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 283
  • Znaleziska 11
  • Mikroblog 272
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
steryd_
steryd_
steryd_ 21.06.2026, 16:22:04
  • 0
Studiuje ktoś ratownictwo medyczne zaocznie? jak to wygląda z pracą dodatkowo na pełnym etacie, da radę pogodzić wszystko? patrze na plany zajęć i widzę, że nie ma różnicy czy dzienne czy niestacjonarne studia i tak np. 1 semestr to aż 515 godzin. To na uczelni ekonomicznej na magisterce po 225/175h na semestr na stacjonarnych miałem, a zaoczne pewnie 3/5 tego, a tutaj wychodzi taka liczba aż. #ratownikmedyczny #ratownictwo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kasiknocheinmal
kasiknocheinmal
21.06.2026, 21:48:47 via Wykop
  • 0
@steryd_: ratownictwo jest jednak trochę bardziej odpowiedzialną branżą niż ekonomia.
  • Odpowiedz
Zle_Japko
Zle_Japko
6 godz. i 22 min temu via Android
  • 0
@steryd_: jeśli pracujesz poniedziałek piątek to piątki by Ci trochę psuły robotę bo raczej rzadko gdzie odpuszczą obecności
  • Odpowiedz
steryd_
steryd_
steryd_ 12.06.2026, 23:21:36
  • 3
osiedle XXX-lecia rozpoczęło obchody 120-lecia Cracovii stąd te fajerwerki o północy https://x.com/WojciechMucha/status/2065558758516769052?s=20 #krakow
steryd_ - osiedle XXX-lecia rozpoczęło obchody 120-lecia Cracovii stąd te fajerwerki ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

renniferlopez2
renniferlopez2
13.06.2026, 11:23:55 via Wykop
  • 3
@steryd_: Widzę że fani Cracovii tęsknią za komuną...osiedle XXX-lecia
  • Odpowiedz
steryd_
steryd_
steryd_ 10.06.2026, 11:07:47
  • 3
juz pieniedzy nie ma na usrednianie #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

steryd_
steryd_
steryd_ 06.06.2026, 13:17:10
  • 10
pewnie za ledwie kilkadzesiat tysiecy euro taka ekspozycja medialna szczura #gielda #xtb
steryd_ - pewnie za ledwie kilkadzesiat tysiecy euro taka ekspozycja medialna szczura...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

steryd_
steryd_
steryd_
Autor
06.06.2026, 13:32:21 via Wykop
  • 0
ja bym ladowal we wszystko zwiazane z maja
  • Odpowiedz
steryd_
steryd_
steryd_ 05.06.2026, 19:43:53
  • 1
co dzisiaj do koszyka wrzuciliscie na tej promocji? #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kropla_bez_kitu_benc
kropla_bez_kitu_benc
kropla_bez_kitu_benc
05.06.2026, 19:44:41 via Wykop
  • 3
@steryd_: nic, bo w poniedziałek będą kolejne promocje
  • Odpowiedz
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
05.06.2026, 19:49:57 via Wykop
  • 5
@steryd_: Sznur
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
25.05.2026, 07:41:52
  • 3
Tyle razy na to sive patrzyłem od kwietnia i nie kupiłem, a j---ł mnie pies na tym peronie

Nawet te lekkie wzrosty na GPW mnie nie pocieszają :( FOMO mocno

#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

steryd_
steryd_
steryd_ 25.05.2026, 07:42:45 via Wykop
  • 0
@Herm1t: wysiadlem po 51 sek. z tydzien temu..
  • Odpowiedz
steryd_
steryd_
steryd_ 24.05.2026, 12:24:17
  • 0
jaki serwis rowerowy polecacie? #krakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zielonka88
Zielonka88
Zielonka88
24.05.2026, 13:27:52 via Wykop
  • 0
@steryd_: retrower na prokocimskiej
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
24.05.2026, 13:33:30 via Wykop
  • 0
@steryd_: szkoda, że nie napisałeś jaki obszar. W NH możesz sprawdzić Tytan https://www.facebook.com/p/TYTAN-61572845183403/ albo Tomar na Klasztornej
  • Odpowiedz
steryd_
steryd_
steryd_ 19.05.2026, 20:32:29
  • 0
co sądzicie o spółkach uranowych? jest ktoś z was w to zapakowany? #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

steryd_
steryd_
steryd_
Autor
19.05.2026, 21:02:11 via Wykop
  • 0
ja dobieralem w zeszlym tygodniu kazatomprom a w tym tygodniu zaczynam budowac pozycje na denison mines - tutaj tez target kilkuletni
  • Odpowiedz
steryd_
steryd_
steryd_ 08.05.2026, 14:05:38
  • 4
wszystko w portfelu jest oprócz tych pamięciorzy ehhh #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
08.05.2026, 14:09:20 via Wykop
  • 1
@steryd_: może złe masz, bo różne są
  • Odpowiedz
forfiterex
forfiterex
08.05.2026, 14:11:57 via Wykop
  • 1
@steryd_: kup se mikrona
  • Odpowiedz
Stan_Dembinsky
Stan_Dembinsky
04.05.2026, 14:17:01
  • 0
#gielda Dlaczego np. nasdaq dzisiaj na szaro?
Stan_Dembinsky - #gielda Dlaczego np. nasdaq dzisiaj na szaro?

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

steryd_
steryd_
steryd_ 04.05.2026, 14:17:24 via Wykop
  • 3
@Stan_Dembinsky: swieto w uk
  • Odpowiedz
steryd_
steryd_
steryd_ 03.05.2026, 05:51:17
  • 2
potrzebuje zrobić badania na przedłużenie prawa jazdy, ma ktoś do polecenia lekarza który przy niedużej wadzie wzroku wypisze oświadczenie na 10/15 lat, a nie na 5? #krakow
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
03.05.2026, 05:57:15 via Android
  • 36
@steryd_: skoro masz wadę i lakierze uznają, że na 5 lat to myślę iż lepiej byś sprawdzali czy twoje zdrowie nadaje się za kółko. Potem dziwota, że jeżdżą dziadki powyżej 65+ i powodują zagrożenie na drodze. Ja wymieniam prawko co 5 lat robię komplet badań plus psychotesty i żyje.
  • Odpowiedz
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
03.05.2026, 07:07:10 via Wykop
  • 11
@bugg: oho kolejny MAM PIERWSZEŃSTWO PRZED TRAMWAJEM, nic że jedzie 100 osób, jaśnie pan musi włazić bo ON MA PIERWSZEŃSTWO. Jak widzisz że tramwaj jedzie, to poczekaj grzecznie jaśnie panie albo wracaj do siebie na wioskę.
  • Odpowiedz
steryd_
steryd_
steryd_ 30.04.2026, 10:16:43
  • 2
BUY 100 @24.10 ETL.PL
wyniki zdecydowanie lepsze od prognoz analityków z DM Boś, a kurs dzisiaj -6% zjazd #gielda
steryd_ - BUY 100 @24.10 ETL.PL
wyniki zdecydowanie lepsze od prognoz analityków z DM...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
30.04.2026, 10:18:02 via Wykop
  • 2
wyniki zdecydowanie lepsze od prognoz analityków z DM Boś, a kurs dzisiaj -6% zjazd


@steryd_: dziwi cię to? :D
  • Odpowiedz
steryd_
steryd_
steryd_ 28.04.2026, 15:43:03
  • 12
na ropie jednak zarobek nie jest taki duży jakby można się było spodziewać, złoto i srebro ponad 2/3 zysku zrobiło #xtb #gielda
steryd_ - na ropie jednak zarobek nie jest taki duży jakby można się było spodziewać,...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
28.04.2026, 15:59:39 via Wykop
  • 9
@steryd_: mnie zawsze dziwi kakao xd kto k---a na tym gra xd
  • Odpowiedz
jmp_eax
jmp_eax
28.04.2026, 16:04:50 via Wykop
  • 9
@HAMSKLOSS89: a co ty nie jesz czekolady ? ;)
  • Odpowiedz
steryd_
steryd_
steryd_ 28.04.2026, 15:28:29
  • 26
MAMY WYNIKI #gielda #xtb
steryd_ - MAMY WYNIKI #gielda #xtb

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FelariPumpura
FelariPumpura
FelariPumpura
28.04.2026, 16:01:16 via Wykop
  • 3
@steryd_: piękne dzieło
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
28.04.2026, 16:11:29 via Wykop
  • 4
@FelariPumpura: godne i sprawiedliwe
  • Odpowiedz
steryd_
steryd_
steryd_ 27.04.2026, 14:39:27
  • 1
co sadzicie o polimexie? otwarcie na plusie dzisiaj a potem zjazd i aktualnie -7% w dniu dzisiejszym, a wyniki w miare pozytywny, przyszlosc zapowiada sie korzystnie - okazja zeby dobierac czy trzymacie sie z daleka? #gielda
steryd_ - co sadzicie o polimexie? otwarcie na plusie dzisiaj a potem zjazd i aktualn...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frank_Parker2
Frank_Parker2
27.04.2026, 14:42:00 via Wykop
  • 7
@steryd_: nie tykam nic z budowlanki obecnie. Od początku marca ceny materiałów ropopochodnych p----------o. Asfalty wywaliło tak, że firmy chcą schodzić z kontraktów pomimo zapłacenia kary, więc na rentowność obecnych nie ma za bardzo co liczyć. Jeszcze nie teraz.
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
27.04.2026, 15:03:21 via Android
  • 1
@Makarow:

Kolego drogi

Nad nimi wiszą kary na setki milionów zł. Już poprzedni prezes w tych raportach szacował wystąpienie tych kar jako bardzo wysokie i
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877
22.04.2026, 15:47:26
  • 33
#gielda udało sie komuś z kapitału 20 000 zl dojść na giełdzie do jakis sensownych kwot i wyjść z biedy? Jestem podłamany brakiem efektu skali i klepaniem biedy
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

steryd_
steryd_
steryd_ 22.04.2026, 15:48:40 via Wykop
  • 1072
@daretti877: z 20 000 na 10 000 sie udalo dojsc
  • Odpowiedz
gizmo1231
gizmo1231
22.04.2026, 11:18:00
  • 0
#gielda #meczennicyrainbow robicie coś z tęczorzem przed wynikami? Szukam weny
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

steryd_
steryd_
steryd_ 22.04.2026, 11:24:10 via Wykop
  • 1
@gizmo1231: trzymam
  • Odpowiedz
Hfishman1
Hfishman1
22.04.2026, 11:07:21
  • 122
#gielda Właśnie zakończyła się cześć główna. Pytania żadnego nie zadałem, ale był Holender, starszy facet zadowolony z rozwoju firmy, bo ma ponad 6 tysięcy % zwrotu z akcji. ( ͡° ͜ʖ °) Inny akcjonariusz przygotował chyba 6 stron różnych pytań. Co do ryzyk dla ASML i konkurencji to zdają sobie sprawę że inni też się rozwijają, ale dla nich najważniejszy jest rozwój i innowacje i mają plan
Hfishman1 - #gielda Właśnie zakończyła się cześć główna. Pytania żadnego nie zadałem,...

źródło: IMG_20260422_122304

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

steryd_
steryd_
steryd_ 22.04.2026, 11:11:24 via Wykop
  • 2
@Hfishman1: wystarczylo jedna akcje posiadac? w polsce ktos organizuje takie spotkanka?
  • Odpowiedz
ElLama
ElLama
22.04.2026, 10:16:03
  • 1
Cześć, napiszcie mi proszę w co zainwestować, żeby zarobić duże pieniądze. Wystarczy z 5 spółek, nie chce mi się spędzić na XTB pół dnia na kupowaniu. Z góry dzięki.

#gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

steryd_
steryd_
steryd_ 22.04.2026, 10:17:15 via Wykop
  • 11
@ElLama: cfd na rope, albo sie uda albo sie nie uda
  • Odpowiedz
ww00
ww00
22.04.2026, 10:10:38
  • 10
Mmm ale podjadłem mmm...
#gielda
ww00 - Mmm ale podjadłem mmm...
#gielda

źródło: 15458

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

steryd_
steryd_
steryd_ 22.04.2026, 10:12:49 via Wykop
  • 6
@ww00: grubas
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking