Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
b0lec

b0lec

Dołączył 14 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12384
  • Znaleziska 1261
  • Mikroblog 11123
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 75
Atomowy_Kurier
Atomowy_Kurier
19 godz. i 4 min temu
  • 0
Jako osoba notorycznie bredząca, podzielę się swoją opinią o giełdzie.

Dwa lata temu, jak widziałam wzrosty myślałam, oho będzie padać, nisko fruwa. Teraz sobie pluję w brodę. Zainwestowałam koniec końców, jestem prostą kobietą, więc S&P500 i NASDAQ, ale dużo w firmy energetyczne, bo uznałam że będzie pewne opóźnienie między szałem na Nvidię a na przykład GE. Jest taki cytat Jerzego Sorosa, że jak widzi bańkę, to pierwsze co to wchodzi w nią
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 17 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 2
@Atomowy_Kurier: do Choroszczy a nie na gielda
  • Odpowiedz
b0lec
b0lec 11.06.2026, 18:43:40
  • 5
W lesie spotkałem pomnik szczura. Nie spotkałem niestety kapłanów w szatach xtb ale pewnie gdzieś tam są. #heheszki #gielda #xtb
b0lec - W lesie spotkałem pomnik szczura. Nie spotkałem niestety kapłanów w szatach x...

źródło: 1000027518

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
11.06.2026, 18:55:29 via iOS
  • 2
@b0lec: bzyknąłeś?
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
09.06.2026, 10:26:03
  • 0
#gielda
Dobra panowie, jako że jest ciepło ostatnio to i ja się zrobiłem nieco ciepły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakii etf w miarę agresywny, jakiś nasdaq z lewarem?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 09.06.2026, 10:47:19 via Wykop
  • 0
@ethize: to etfy dla POTĘŻNEGO geja ;-)
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
09.06.2026, 07:48:48
  • 19
Pilne!!!!
KRUK SA publicznie atakuje XTB

#gielda
vladi_putin - Pilne!!!!
KRUK SA publicznie atakuje XTB

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 09.06.2026, 08:25:46 via Wykop
  • 10
@vladi_putin: wy miastowi kruka chyba nie widzieli, to wrony są a nie kruki
  • Odpowiedz
morgiel
morgiel
09.06.2026, 02:33:04
  • 1147
morgiel

źródło: 720328038_980344478229348_7656346976413634102_n

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 09.06.2026, 08:05:48 via Wykop
  • 1
@morgiel: Rosja to Nigeria z zimą i głowicami nuklearnymi
  • Odpowiedz
b0lec
b0lec 08.06.2026, 13:05:54
  • 15
#gielda „Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego krachu, tej wyprzedaży i to jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się jego bać. Trzeba pójść na tłumnie uśredniać. Będą zachowane wszystkie wymogi uśredniania. Bardzo adekwatne. Nic się nie stało teraz, nic się nie stanie 8 czerwca. Wszyscy, zwłaszcza etfiarze i kreskarze, nie obawiajmy się. Idźmy na zakupy."
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
08.06.2026, 12:27:18
  • 4
Uwaga rebus. Co to za spółka?

#gielda
breakdown1 - Uwaga rebus. Co to za spółka? 

#gielda

źródło: image_picker_EB76ACDE-DA44-43A2-AC5F-5DE4A491FE7A-19976-0000077C765F3DE8

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 08.06.2026, 12:32:42 via Wykop
  • 0
@breakdown1: Kondominium Bakłażonowo-Linijkowe pod Żółtorączkowym Zarządem Powierniczym
  • Odpowiedz

21

RTX Spark: nowy chip Nvidii ma zmienić komputery PC w agentów AI

RTX Spark: nowy chip Nvidii ma zmienić komputery PC w agentów AI

Nvidia zaprezentowała RTX Spark nowy układ przeznaczony dla komputerów osobistych, który według firmy ma otworzyć kolejny etap rozwoju sztucznej inteligencji. Producent określa go mianem superchipa zdolnego do lokalnego uruchamiania autonomicznych agentów AI oraz dużych modeli językowych.

capre
z
itwiz.pl
dodany: 02.06.2026, 18:22:25
  • 9
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    nvidia
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    ciekawostki
  • #
    programowanie
b0lec
b0lec 06.06.2026, 10:29:46 via Wykop
  • 0
@Grzesio87: no na pewno bezpieczniejsze, np do transkrypcji głosu lepiej to trzymać lokalnie a nie wysyłać gdzieś w chmurę
b0lec
b0lec 05.06.2026, 14:56:33
  • 4
#gielda kurde podeślijcie ten filmik jak ta baba tłumaczy podstawy inwestowania nie mogę tego znaleźć. No z tym wykresem kiedy kupić a kiedy sprzedac
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mimik739
mimik739
05.06.2026, 14:57:31 via Android
  • 1
@b0lec: zgodnie z instrukcją belki na tagu
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
05.06.2026, 13:17:44
  • 3
Micron idzie na 800$

Źródło: inwestorska czutka

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 05.06.2026, 13:52:14 via Wykop
  • 1
@MisPluszowyZWadaWymowy: @KrachSmieciuchIndex proponuje to wideo dodać do podsumowania, wspaniale
  • Odpowiedz
kto-wie-ten-wie32
kto-wie-ten-wie32
03.06.2026, 14:24:49
  • 129
Zapraszam na nowy wilm ludologiczny #kiszak
kto-wie-ten-wie32 - Zapraszam na nowy wilm ludologiczny #kiszak
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 03.06.2026, 16:40:20 via Wykop
  • 1
@kto-wie-ten-wie32: ja go tak nie śledze tego koszaka czy jak mu tam, on jest jakimś gejem? wygląda jak sarmata a gada jak gej dziwne
  • Odpowiedz
b0lec
b0lec 01.06.2026, 13:56:18
  • 10
Inwestowanie jest proste. Patrzysz na logo spółki jak jest zielone np. NVIDIA to wiadomo że bedą zyski a jak czerwone np CDPROJEKT to straty. #gielda #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Guezeman
Guezeman
31.05.2026, 08:25:47
  • 7
#gielda

Donald Trump Stock Trade Tracker

https://www.quiverquant.com/Donald-Trump-Stock-Trades/#

Jak widać wcale nie wszystkie jego strzały sa tak trafione
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 31.05.2026, 11:01:28 via Wykop
  • 0
@Guezeman: a źródło danych skąd? Sceptycznie jestem nastawiony do wiarygodności
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
30.05.2026, 09:33:20
  • 8
Podoba mi się że gpw dojrzewa i coraz więcej na niej etfów
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 30.05.2026, 10:47:32 via Wykop
  • 3
@cognjac: może i uciska pracowników za to kurs spada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
b0lec
b0lec 29.05.2026, 14:00:37
  • 3
UMAC POV #gielda
b0lec - UMAC POV  #gielda

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 29.05.2026, 07:39:12
  • 7
🇵🇱🔴 DIAGNOSTYKA NA GPW — INCREDIBLE! 🔴🇵🇱
Wielu ludzi — WIELU, bardzo mądrych ludzi — mówi mi: "Donald, skąd wiedziałeś?" Wiedziałem. Zawsze wiem. DIAGNOSTYKA wzrosła prawie 10% w JEDEN MIESIĄC. Nikt nie widział czegoś tak pięknego od lat, być może w historii GPW.
Przychody 2,4 MILIARDY złotych. Zysk 251 milionów. Dywidenda — a ja kocham dywidendy, dywidenda to rzecz piękna — 4,40 zł na akcję. PŁACĄ CI za to, że mądrze zainwestowałeś!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
28.05.2026, 08:06:59
  • 54
Uwielbiam kiedy konfederacja tłumaczy makroekonomię ✌️😎

Odnalazłby się u nas na tagu, pewnie nawet jest u nas na tagu xD

#gielda
breakdown1 - Uwielbiam kiedy konfederacja tłumaczy makroekonomię ✌️😎

Odnalazłby się...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 28.05.2026, 15:51:58 via Wykop
  • 4
@ifnot: proszę mi odpowiedzieć na pytanie: czy Japonia zbankrutowała, pozdrawiam
  • Odpowiedz
b0lec
b0lec 28.05.2026, 17:31:16 via Wykop
  • 3
@ifnot: proszę odpowiedzieć na pytanie. Albo zamknąć mordę, wybieraj.
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
28.05.2026, 13:20:25
  • 133
Analiza na dziś
#gielda
PozdroMleczny - Analiza na dziś
#gielda

źródło: 1000020539

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 28.05.2026, 13:37:46 via Wykop
  • 1
@PozdroMleczny: a ja tam uważam że dobrze że go zbanowali, wyjątkowo szkodliwy idiota
  • Odpowiedz
JudeTadeo
JudeTadeo
JudeTadeo
27.05.2026, 11:07:00
  • 440
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #wiedzmin #wiedzmin3
JudeTadeo - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #wiedzmin #wiedzmin3

źródło: dzikistary

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 27.05.2026, 15:32:02 via Wykop
  • 2
@Bujak: jeden sylykonrydel na somsiada a drugi na króla szczurów
  • Odpowiedz
FullXD
FullXD
27.05.2026, 13:50:21
  • 2
#gielda biorę po 500 zł z konta każdej drużyny i słucham Państwa
FullXD - #gielda biorę po 500 zł z konta każdej drużyny i słucham Państwa

źródło: 1000360351

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 27.05.2026, 14:12:39 via Wykop
  • 0
@FullXD: po co ci 2 ETFy na to samo xD, weź se jeszcze 3 na bogato
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >
  • #chrzescijanin #programista #koszalin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.01.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.12.2013

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 31.01.2015

    Koder
  • Mikroblogger
    od 07.03.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking