Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
badasq

badasq

Dołączył 14 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 26534
  • Znaleziska 2457
  • Mikroblog 24077
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 87
Thever
Thever
Thever
10 godz. i 6 min temu
  • 4
#gielda

Bywało lepiej ¯\(ツ)/¯
Thever - #gielda 

Bywało lepiej ¯\(ツ)/¯

źródło: 1000019512

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 8 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@Thever: kiedyś urosną :)
Teraz trzeba powolutku dobierać. Uśredni się kurs i nie będzie tak piekło.
  • Odpowiedz
Vestor
Vestor
8 godz. i 54 min temu
  • 6
członek zarządu kruka sprzedał 2000 akcji po 410 zł żeby załadować się w microna
https://biznes.pap.pl/wiadomosci/firmy/kruk-sa-322026-informacja-o-transakcjach-uzyskana-w-trybie-art-19-mar
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 8 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
@Vestor: 410*2000? Na kebaba mu zabrakło czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
9 godz. i 12 min temu
  • 72
xD za każdym j-----m razem jak kupuje smieciucha

Dlatego dosyć tego
#gielda
PodniebnyMurzyn - xD za każdym j-----m razem jak kupuje smieciucha

Dlatego dosyć teg...

źródło: IMG_9663

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 8 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@PodniebnyMurzyn: weź za złotówki kupuj, wtedy tak bardzo nie boli, bo już na starcie masz -0.5% albo I lepiej
  • Odpowiedz
CukryNyskie
CukryNyskie
16 godz. i 56 min temu
  • 297
Siema Mirabelki i Mircy!

Nie ma czasu na wyjaśnienia - jesteśmy polskim producentem słodyczy, działającym od 1949 roku. Produkujemy głównie wafelki i ciastka. Był taki czas, kiedy hasło "markizy z Nysy" wywoływało większe pożądanie niż Polonez Caro. Od tego czasu sporo się zmieniło i chcielibyśmy Was zachęcić do poznania naszych produktów. Panie z Technologii nagotowały sporo smacznych hiciorków na tegoroczne lato ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Robimy dla Was #rozdajo. Wejdź
CukryNyskie - Siema Mirabelki i Mircy!

Nie ma czasu na wyjaśnienia - jesteśmy polski...

źródło: 38

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 9 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@CukryNyskie: informuję że strona Wam padła, error 404.

Ale poczytałem w komentarzach I wybieram
===> malina z mascarpone <===
To połączenie musi być smaczne, nie da się inaczej.

Było też coś o usunięciu tłuszczu palnowego I he he he cukru że słodyczy. I obu przuklaskuje. Cukier można zastąpić sukraloza czy xylitolem. Byle tylko nie dawać dak dużo jak ziutki co białko serwatkowe sprzedają, no się tego potem nie da jeść.
  • Odpowiedz
AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
12.06.2026, 16:58:13
  • 0
#gielda robcie screeny za miesiac okniarz zacznie odbijac chyba ze bedzie trzecia wojna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 12.06.2026, 19:07:18 via Wykop
  • 0
@AgencyjnaAgencjaAgencji: a może poświęć sie I sprzedaj to nam zacznie rosnąć już teraz?
  • Odpowiedz
Moxito
Moxito
Moxito
11.06.2026, 13:51:25
  • 9
Ja już cię znam grubasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
Moxito - Ja już cię znam grubasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda

źródło: 1000030666

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 11.06.2026, 14:19:21 via Wykop
  • 0
@suweren_sudoku: nie da się tego shortować
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
11.06.2026, 06:39:13
  • 23
Może kurs nie rośnie, ale za to dywidenda słaba

#gielda
dzony77 - Może kurs nie rośnie, ale za to dywidenda słaba 

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 11.06.2026, 14:12:43 via Wykop
  • 0
@dzony77: najgorzej że teraz będą odcinać te dywidende na pięciu kolejnych sesjach :/ jak kruk
  • Odpowiedz
curiousboi
curiousboi
11.06.2026, 13:05:26
  • 0
#gielda kupowac szczura dla dywidendy? (dzis ostatnia sesja)

jak wyzej

  • bierz, i tak odbije a bedziesz mial dywidende 60.8% (31)
  • nie bierz, nie oplaca sie 39.2% (20)

Oddanych głosów: 51

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 11.06.2026, 13:24:25 via Wykop
  • 1
@ossprime: przecież odetną dywodende więc jak sprzeda to strata mu wyzeruje zysk I podatek.

Edit: a dobra, bo wy to trzymać w portfelu chcecie
  • Odpowiedz
MYexodus
MYexodus
MYexodus
09.06.2026, 14:56:42
  • 28
Jako że to mój drugi krach w karierze to mam wywalone j---a, mam doświadczenie póki nie sprzedam to nie ma starty

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 09.06.2026, 16:52:57 via Wykop
  • 0
@dzony77: kurde, dobry pomysł, po takie nie porady inwestycyjne czytam ten tag
  • Odpowiedz
minor983
minor983
09.06.2026, 15:16:03
  • 7
BUY MSFT 6@407, świeży zakup
#gielda #ike
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 09.06.2026, 16:50:36 via Wykop
  • 0
No dzięki. Przez ciebie teraz spada :/
  • Odpowiedz
funky-koval
funky-koval
03.06.2026, 10:27:57
  • 0
#gielda pakować się w KRUK? zwała widzę postępuje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 03.06.2026, 14:13:14 via Wykop
  • 1
@derivatives: ale że co dywidenda? Ile ją jeszcze razy będą obcinać? Normalnym spółkom wystarczy raz a tutaj? Po 3 się wyzeruje?
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
02.06.2026, 12:12:19
  • 3
#gielda Synektik, MoBruk, Kruk to śmieciuchy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 02.06.2026, 12:38:36 via Wykop
  • 1
@Gilgamesz69: mobruk nie znam, ale te dwie inne to dobre spółki, proszę nie szkalować
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
02.06.2026, 12:12:54
  • 7
#gielda wy wiecie że nie trzeba mieć w portfelu msft? Prawda?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 02.06.2026, 12:37:33 via Wykop
  • 0
Czy to prawda że można mieć portfel bez msft szukaj
  • Odpowiedz
Wypokowicz93
Wypokowicz93
Wypokowicz93
31.05.2026, 17:52:15
  • 0
#gielda

Można gdzieś kupować obligacje z codziennym naliczaniem które można sobie wypłacić w każdej chwili? Szukam alternatywy dla Revolut bo zaraz obniżają oprocentowanie do chyba 2% więc trochę słabo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 01.06.2026, 16:37:33 via Wykop
  • 0
@msr99: nom. Wykup to teraz i 3zł potrafi kosztować. Trzeba poczytać w tabelce emisji.
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
15.04.2026, 04:54:45
  • 610
smutny_kojot

źródło: 26675

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 15.04.2026, 15:26:22 via Wykop
  • 1
@smutny_kojot: to jest ciekawe pytanie i niestety nikt nie udzielił prawidłowej odpowiedzi. Jestem pszczelarzem i nie powinienem zdradzać sekretu, ale ja sie tego nie wstydzę. Pszczoły komunikują sie przez taniec. Pszczelarz musi wpierw przekazać zamowienie. Właśnie tak, musi odpowiedni taniec zatańczyć i pszczoły poleca zgodnie z przekazanych wskazówkami i będą zbierać to czego zażyczy sobie pszczelarz. Oczywiście, jak to w każdej społeczności nie wszystkie są doskonale i posłuszne wiec nigdy
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
03.04.2026, 07:38:00
  • 0
✨️ Dlaczego mam zysk na shortcie, mimo wzrostu kursu? Ⓘ
Mam na koncie demo w #xtb shorta na cfd przy średniej cenie transakcji 91,99 (wolumen -0,2; data transakcji 13.02.2026 oraz 17.02.2026). Cena obecna to 104,40. Czemu mam zysk, skoro kurs wzrósł? Źle kupiłem shorta? #gielda
Zrzut ekranu 1
Zrzut ekranu 1

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
mirko_anonim - ✨️ Dlaczego mam zysk na shortcie, mimo wzrostu kursu? Ⓘ
Mam na koncie ...

źródło: IMG-2951

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 04.04.2026, 06:51:54 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: teoretycznie jest to możliwe, bo w teorii mogłeś zarobić na zmianie kursu, a jeżeli dodatkowo para walut miała bardzo różne stopy procentowe to nawet i na punktach swapowych mogłeś zarabiać zamiast tracić. Ale szanse na to są jedynie wirtualne. Łatwiej byłoby to oceniać znając przedmiot transakcji.

PS. Polecam darmowe szkolenia xtb, tam można się dowiedzieć czym są cfd I punkty swapowe I dlaczego cfd w dłuższym terminie to prawie
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
24.03.2026, 14:28:04
  • 43
Ciocia jako jeden z polityków ma jaja i idzie na zwarcie z tłustymi kotami. Szanuję

#polityka
Czoso - Ciocia jako jeden z polityków ma jaja i idzie na zwarcie z tłustymi kotami. S...

źródło: 1000056031

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 24.03.2026, 21:51:43 via Wykop
  • 1
@Czoso: ehh, szkoda że za takie rzeczy nie dostaje się w tym kraju poparcia ani głosów w wyborach.
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
22.03.2026, 06:06:21
  • 325
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badasq
badasq 22.03.2026, 09:19:39 via Wykop
  • 0
No zyskuje na tym Putin.
I zyskuje Trump, ktory od zawsze gra na osłabienie i rozbicie Europy.
Więc rozkazy przyszły od jednych albo drugich. Tzn. Zakładając że obie te frakcje nie są sterowane z telawiwu. Bo może z telawiwu przyszły równolegle obiema drogami.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Oto Jestem

  • do 300 znaków.
  • tak

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.05.2013

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 22.01.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 20.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.09.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.04.2013

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking