Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
OcholleraP

OcholleraP

Dołączył 2 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1244
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 1238
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
thepjoter
thepjoter
thepjoter
przed chwilą
  • 0
Kupiłem Western Digital wczoraj za 700. Dzis na otwarciu usredniłem po 660. O godzinie 18 znowu po 630. Teraz patrze a one po 610 xD Jak pytacie jak stracić na hossie to własnie tak #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP przed chwilą via Wykop
  • 1
@thepjoter: uśredniaj dalej, wyjdziesz na swoje!
  • Odpowiedz
funky-koval
funky-koval
11 godz. i 17 min temu
  • 1
#gielda odkryłem groszową spólkę na bananie z dużym potencjałem :D na razie mam 500 akcji ale jak siądzie to będę w jednej lidze z Muskiem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP 11 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 0
@funky-koval: jakom?
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
wczoraj, 18:12:17
  • 0
Co myslicie o pkp cargo? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP wczoraj, 18:17:41 via Wykop
  • 5
@BrakWolnegoLoginu: szyny były złe i podwozie też było złe
  • Odpowiedz
ethize
ethize
wczoraj, 14:26:46
  • 67
#gielda ale ekipę żeście zmontowali
ethize - #gielda ale ekipę żeście zmontowali

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP wczoraj, 14:27:46 via Wykop
  • 2
@ethize: a Pan Zawód Inwestor włączy sobie muzyczkę z Varantu i nagra filmik nam
  • Odpowiedz
202492
202492
wczoraj, 11:43:52
  • 7
zaraz odbije

202492 - zaraz odbije  
SPOILER

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP wczoraj, 11:44:37 via Wykop
  • 3
@202492: odbije to nam, hodlerom
  • Odpowiedz
ethize
ethize
wczoraj, 11:04:02
  • 11
Technoprobe (TPRO.IT) – włoski czarny koń rynku półprzewodników i jedna z gorętszych spółek ostatnich miesięcy jest już dostępna na XTB!

Czym zajmuje się ta firma? Technoprobe to włoskie przedsiębiorstwo, które projektuje i produkuje karty testujące – specjalistyczne urządzenia służące do sprawdzania układów scalonych jeszcze podczas ich produkcji. Każdy chip musi zdać test, zanim trafi do urządzeń – i tutaj właśnie wkracza Technoprobe.

Kilka kluczowych informacji:
• Notowana na giełdzie w Mediolanie od 2022 roku.
ethize - Technoprobe (TPRO.IT) – włoski czarny koń rynku półprzewodników i jedna z go...

źródło: Screenshot_2026_06_23_12_46_42_16_0d618e5acf4fbc6d59bd9e97b2c530d5

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP wczoraj, 11:05:06 via Wykop
  • 6
@ethize: WCHODZIMY WYKOPKI?
  • Odpowiedz
sforce
sforce
wczoraj, 09:25:42
  • 0
#gielda jutro Omar wypłaci mi około 5k w co to zapakować ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP wczoraj, 09:29:23 via Wykop
  • 5
@sforce: się pytasz głupio. rób szczurcepcje
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
wczoraj, 09:02:07
  • 0
#gielda

#gielda Co dokupić na promocji?

  • Micron 60.3% (44)
  • Nebius 15.1% (11)
  • Sive 24.7% (18)

Oddanych głosów: 73

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP wczoraj, 09:05:22 via Wykop
  • 7
@NimooZysku: łojcu flaszke kup niewdzięczniku
  • Odpowiedz
Leithain
Leithain
wczoraj, 08:26:32
  • 1
#gielda

Jest jakieś porządna przyczyna tych spadków dziś, czy po prostu dip i dobieramy?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP wczoraj, 08:35:24 via Wykop
  • 0
@milpl: ej my mieliśmy tu memować, a chłop poważny wzrost kosztów chłodzenia infratruktury opisuje :/
  • Odpowiedz
kostek6788
kostek6788
wczoraj, 08:24:58
  • 1
#gielda skąd krach?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP wczoraj, 08:26:00 via Wykop
  • 1
@sprynek: Jego Ekscelencja Włodzimierz Szaranowicz
  • Odpowiedz
aett
aett
wczoraj, 08:16:04
  • 0
dobra, nie ma się co mazać, co najfajniej spadło? co kupujemy panowie?? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP wczoraj, 08:20:13 via Wykop
  • 0
@aett: Miałem Siemensa kiedyś, w okolicach 2004 roku. Dobry telefon był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SombreroTaco137
SombreroTaco137
wczoraj, 08:09:41
  • 47
Jak wszystko rośnie to okniorz spada, jak wszystko spada to okniorz spada #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP wczoraj, 08:10:45 via Wykop
  • 23
@SombreroTaco137: Jakby Drutex wszedł na giełdę to by był lepszy zwrot na oknach niż od tych parchów
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
wczoraj, 08:07:56
  • 3
#gielda

Co kupujecie smoluchy?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP wczoraj, 08:09:18 via Wykop
  • 1
@nabla-delta: smoluchy to pewnie crack za kradzione dolary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OcholleraP
OcholleraP wczoraj, 08:02:14
  • 0
Marzy mi się xtb poniżej stówki, wszedłbym chętnie po więcej

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polakmaly85
Polakmaly85
Polakmaly85
wczoraj, 07:38:10
  • 0
#gielda Niech zgadnę - drugi dzień z rzędu realizacji zysków ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pewnie nie na dino xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP wczoraj, 07:42:52 via Wykop
  • 5
@Polakmaly85: to wy realizujecie jakiekolwiek zyski?
OcholleraP - @Polakmaly85: to wy realizujecie jakiekolwiek zyski?

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
OcholleraP
OcholleraP wczoraj, 07:42:13
  • 0
Dobra, to co dziś kupujemy, koledzy?
Ja bym polecał Genedx, prognozy są na 75 usd

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sergal-dmt
sergal-dmt
sergal-dmt
wczoraj, 07:32:41
  • 1
Spokojnie to tylko promka można dokupić #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP wczoraj, 07:33:18 via Wykop
  • 0
@sergal-dmt: mi smutno, bo wczoraj sporo dołożyłem i ni ma z czego :<
  • Odpowiedz
OcholleraP
OcholleraP wczoraj, 07:39:10 via Wykop
  • 0
@sergal-dmt: cuś tam mam, ale no "przeznaczone na giełdę" już poszły w tym miesiącu
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
wczoraj, 07:01:52
  • 0
Fajnie sie zaczyna na bananie xD #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP wczoraj, 07:02:29 via Wykop
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: a pokaż
  • Odpowiedz
OcholleraP
OcholleraP przedwczoraj, 08:14:47
  • 0
Co za smieciucha koledzy polecają na dziś? Jakaś specjalność szefa kuchni?

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP
Autor
przedwczoraj, 09:43:18 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: panie, śmieć to śmieć! Ja na kraj pochodzenia nie patrzę
  • Odpowiedz
OcholleraP
OcholleraP 21.06.2026, 20:48:29
  • 0
Wsiadł ktoś do pociągu Genedx jak szorowali po dnie? Jak to widzicie dalej? Ja coś tam kupiłem kasyniarsko i nie wiem czy to trzymać, czy pchać do ż..yta

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking