wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 2
#gielda
https://wykop.pl/wpis/86535765/gielda-troche-przestrzelilem-swoje-ostatnie-kolko-
Chwilę po zrobieniu screena znowu na czerwono ale już bliżej niż dalej XD
https://wykop.pl/wpis/86535765/gielda-troche-przestrzelilem-swoje-ostatnie-kolko-
Chwilę po zrobieniu screena znowu na czerwono ale już bliżej niż dalej XD
#gielda
Trochę przestrzeliłem swoje ostatnie kółko i tak czekam, czekam xD
Trochę przestrzeliłem swoje ostatnie kółko i tak czekam, czekam xD
źródło: 1000018024
Pobierz@UsmiechnietyAnon: Chlop praktycznie na ath kupil XDDD
- 1
@Ryzcel: Wiara w spółke, mówi to Panu coś Panie Ferdku? XD
#gielda Już tyle wtop zrobiłem na tej giełdzie, że chyba pójde na jakies studia zaoczne związane z analityką i przy okazji się przebranżowię
@Tommy_Cares na urlopie byłem, zostawić was na 2 tygodnie i wszystko na czerwono, dzisiaj wrzuciłem wpis z głosowaniem, zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szukam wszystkich oszukanych przez @perfumowyswir. Micron miał rosnąć a dzisiaj nawet 10% nie ma...
#gielda
#gielda
- 2
- 0
#gielda SpaceX 4 dni i każdy wzrostowy Wnioski wyciągnijcie sami
Tired of winning
Tired of winning
- 14
Beka z bezosa. Tyle lat przyciskania areczków, drenowania ich godzin, mięśni po to żeby go właśnie wyprzedził gość co p------i farmazony na Twittera udając wizjonera
#gielda
#gielda
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dzony77: Bezos to maszyna do opresji amerykańskich areczków, zwracająca 10% growth YoY inwestorom.
#gielda jaki jest powód dzisiejszego krachu?
@nabla-delta: dopytaj małp z wykopu
- 1
#gielda dokupujecie synektika? nie znam się ale węszę okazję żeby po prostu dobrać więcej. skąd wiem? otóż bredzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@giga_zdzislaw: niech ktos da tego mema, moglem kupic a pod spodem eee tera to nie.
kurde bije siez myslami, bo nie mam za bardzo hajsu na usrednianie (i tak w gore) - ale z 3 akcje moglbym przytulic i zostawic troche hasu na 2-3 ... jeszcze troche czasu jest.
kurde bije siez myslami, bo nie mam za bardzo hajsu na usrednianie (i tak w gore) - ale z 3 akcje moglbym przytulic i zostawic troche hasu na 2-3 ... jeszcze troche czasu jest.
@ja_tu_tylko_na_moment: Panowie siadaja zaczynamy o 15:30 pierwsze rozdanie
- 0
Czy vladi_putin to platformes?
- Tak 81.3% (26)
- Nie 18.8% (6)
@maniek74: Ty chłopie serio jesteś jakiś opozniony skoro tracisz wątek rozmowy tak łatwo xD
https://www.domyseniora.pl/ Masz. Znajdz sobie jakiś spokojny kącik dla starego dziada i załóż tam swój tag.
papa
https://www.domyseniora.pl/ Masz. Znajdz sobie jakiś spokojny kącik dla starego dziada i załóż tam swój tag.
papa
- 4
#gielda chce zarobić jeszcze 1k do końca roku. Taki jest cel minimum
- 0
@curiousboi: 24k. 8 już zarobione i sprzedane.
- 8
źródło: 1000044038
Pobierz@LisekUrwisek: 24/06
- 0
@KrzaczeQ: nie używam xtb. Inwestuje w xtb xD
- 1
#gielda
- szczunektik i smrodivo ciągną mój portfel w dół
- szczunektik i smrodivo ciągną mój portfel w dół


























#gielda