Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
msr99
msr99

msr99

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13686
  • Znaleziska 7195
  • Mikroblog 6491
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 7
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
wczoraj, 08:36:32
  • 12
Pamiętam to jak dziś, gdy po powrocie ze swojej gofnopracy, gdzie miałem kolejną przypiertolkę od kogoś wyżej wróciłem i policzyłem ile trzeba mieć kapitału, żeby przeżyć z dywidend.

Wynik był tak brutalny i okrutny, że aż zmroziło mi krew w żyłach, a liczyłem tylko ile trzebaby było na coś troszkę powyżej wegetacji.

Tej fali cierpienia, która mnie przeszyła, gdy kalkulator wypluł wynik i brutalnej, prostej, matematycznej nieubłagalności nie zapomnę długo.

To
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 wczoraj, 08:48:06 via Wykop
  • 3
@MakiawelicznyAltruista:

kalkulator wypluł wynik


noi ile ?
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99 wczoraj, 11:39:57 via Wykop
  • 0
@Leniek: 10 baniek ma @Codon

a 5 taków nie wiem, za to 3/4 banki pare osób się tu znajdzie
co znaczy ze za 7 lat powinni mieć 2x ( nie uwzględniając dosypywania )

moj target na FIRE to byl 2M ojro. mysle ze się wyrobie.
wiec pośrodku waszych 5 a 10
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
wczoraj, 08:41:17
  • 1
Mam ci coś do powiedzenia @KrachSmieciuchIndex

V2l0YW0gxZptaWVjaXVjaCBJbmRleCBqYWtpIHR3w7NqIG5hc3Ryw7NqLCBjbyBteXNsaXN6IG8gYWt0dWFsbnltIGt1cnNpZSBjZHByb2pla3QgcmVkPyBCxJlkemllIGNvIHogdGVnbyBjenkgcHJ6ZWplYmFuZSBqYWpjYS4gRGF3YWogcmFwb3J0IGEgVmxhZGkgamVzdCBuYWpsZXBzenkuIFBvd3TDs3J6Lg==

#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 wczoraj, 08:45:02 via Wykop
  • 1
Witam Szmieciu Index jaki twój nastrój, co myślisz o aktualnym kursie cdprojekt red? Będzie co z tego czy p--------e j---a. Dawaj raport a Vladi jest najlepszy. Powtórz.
@vladi_putin:
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99 wczoraj, 08:49:16 via Wykop
  • 1
@vladi_putin:

- ten koles to chyba nie żyje ..?
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
wczoraj, 07:15:52
  • 1
#gielda WE ARE SO BACK

@breakdown1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ProfesorP1ZDAN - #gielda WE ARE SO BACK

@breakdown1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000024556

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 wczoraj, 07:16:32 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: zjedzie do 60$
  • Odpowiedz
AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
wczoraj, 05:55:17
  • 1
#gielda alcja redita z wendy istnie w punkt, kupilem tego smieciucha po 7 dolkow i robil mi minus od kilku dni przyszedl redit i pyk xd sprzedalem na mini plusie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 wczoraj, 06:03:14 via Wykop
  • 0
@AgencyjnaAgencjaAgencji: mini plus ?
sprzedałeś po 7.05 ?
  • Odpowiedz
MarianJanusz
MarianJanusz
MarianJanusz
wczoraj, 03:00:48
  • 22
pozdrawiam cieplutko wszystkich, którzy teraz słodko śpią i nie zdają sobie sprawy, że leci w dół

#gielda #kryptowaluty
MarianJanusz - pozdrawiam cieplutko wszystkich, którzy teraz słodko śpią i nie zdają ...

źródło: ksm-32-600x491

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 wczoraj, 03:32:34 via Wykop
  • 2
@MarianJanusz: niektorym rośnie jak śpią..
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
przedwczoraj, 19:30:38
  • 0
No przynajmniej Cerebrasa nie kupiłem

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 wczoraj, 02:06:58 via Wykop
  • 0
@Average-CottonWorld-Enjoyer: alez poleciało... trzeba zbierać kasę. :)
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
przedwczoraj, 16:34:48
  • 0
#gielda

Które to się kupuje? Tylko niemiecki mi pokazuje cenę
orientalist-jack - #gielda

Które to się kupuje? Tylko niemiecki mi pokazuje cenę

źródło: Image 25-6-26 at 6.33 PM

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 16:56:27 via Wykop
  • 0
@orientalist-jack: weź sobie szwedzkie
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
przedwczoraj, 11:10:06
  • 7
#gielda proszę o rundę aplauzu i YOU (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
cytr0netx99 - #gielda proszę o rundę aplauzu i YOU (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: image_picker_A9ABC484-DEBE-4D82-9942-EC94CBDAFCC4-49336-0000048E45E041A4

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 12:41:37 via Wykop
  • 0
@cytr0netx99: ogólnie prę się nie liczy
bywało ze
z -38k$ wychodziłem na -2k$
z +24k$ spadalo do 2k$

15:30 I wtedy szpanuj :)
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 12:50:40 via Wykop
  • 0
@cytr0netx99: po prostu ja prę traktuje to co się będzie działo w godzinach handlu, ale nadal ..estymacja..

no I sprawdźaj sobie Nikkei i Kospi - tez daje jako taki pogląd jak będzie wyglądał dzień..
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 13:46:01 via Wykop
  • 1
@cytr0netx99: noi good
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
przedwczoraj, 13:11:10
  • 0
Sprzedajecie Microna na otwarciu? Spodziewam się kolejnej zwały przez realizację zysków, więc myślę o zrobieniu kółeczka.

#gielda #meczennicymu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 13:16:45 via Wykop
  • 0
@IlikeTrains: zwaly ? Zwaly ???
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 13:28:17 via Wykop
  • 0
@IlikeTrains: no I ile zarobisz na takim kółeczku ?
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 12:51:47
  • 1
#gielda

dzis ( jeśli dodadza mi u brokera ) przewalam cały DRAM ETF na RAM ( 2xDRAM ) .. :)

a.. na DRAM mam 106%
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
przedwczoraj, 11:22:42
  • 1
#gielda warto?

Jakieś płatne substacki polecacie?
orientalist-jack - #gielda warto?

Jakieś płatne substacki polecacie?

źródło: Image 25-6-26 at 1.22 PM

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 12:40:16 via Wykop
  • 0
@oseri: jeszcze
"mala banka" 1M PLN
"duża banka" 1M USD
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
przedwczoraj, 12:02:23
  • 2
#gielda

Proszę o pompę na Micronie gruby - 1500 po takich pięknych wynikach się należy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 12:31:38 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir:

eh chyba będę pracować do usranej, bo to żaden pieniądz)


o włącza ci się Makawieliczy.. brak EfektuSkali™ :)
  • Odpowiedz
Qersoui
Qersoui
przedwczoraj, 12:12:16
  • 0
Drodzy Kawalerowie,

Jakie przewidywania na dzisiejszego Microna? Korci mnie żeby od razu po otwarciu się władować, ale to małpi instynkt jest.

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 12:30:07 via Wykop
  • 1
@Qersoui: wczoraj było kupić przed earningsami
przecież to było OCZYWISTE ze będzie beat beat pompa :) :) :)
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
przedwczoraj, 10:18:27
  • 0
#gielda tak sobie czytam raporcik mikrona i to jest niepojęte. Broadcom bije estymaty ledwo co przy większej wycenie, a tutaj to jest nie pobicie konkurencji, to nie świetny wynik. To jest absolutny sygnał dla całego świata ai że wydatki na ai to dopiero się zaczynają, nokaut dla innych części branży ai. Najwięksi optymiści się nie spodziewali takiego sygnału. Ja jestem w szoku a przecież niedawno pisałem że mikron do końca
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 10:29:19 via Wykop
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment:

misiu, oddal wykres ...

AVGO to potega, zobacz ze robili split, mikron robił ? no właśnie..
skończą się problemy z pamięcią i co ? AVGO dalej będzie rosło... bo ma wiele źródeł biznesu.
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 10:49:32 via Wykop
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment: do ilu chcesz ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ethize
ethize
przedwczoraj, 10:22:05
  • 20
Witamy Pana Inwestora, proszę pochwalić się tajnym portfelem

@TajnyPortfelBuffeta

#gielda
ethize - Witamy Pana Inwestora, proszę pochwalić się tajnym portfelem 

@TajnyPortfel...

źródło: 1000018250

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 10:27:32 via Wykop
  • 0
@ethize:

właśnie dostałem odp:

za wcześnie by konkludować, za 5 lat będzie jasne


póki co c-----o xd
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
przedwczoraj, 09:01:16
  • 1
#gielda

Zająłem pozycję na BB przed wynikami które będą ogłoszone o 14:30 czasu PL.

Mam syndrom sztokholmski z tym papierem bo już trzy razy do niego podchodziłem i zamykałem na stracie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 10:15:36 via Wykop
  • 0
@orientalist-jack: moje pierwsze akcje kupione na maksymalnej Gorce ;)
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
przedwczoraj, 09:42:13
  • 13
Taki wasz obraz etfiarze

#gielda
orientalist-jack - Taki wasz obraz etfiarze

#gielda

źródło: IMG_0186

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 10:12:28 via Wykop
  • 2
@TajnyPortfelBuffeta: I jakie efekty "multibaggerow" ?
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
przedwczoraj, 10:10:54
  • 1
#gielda kto nagonił na IBM? Przed chwilą Pionowa Laga na pre
NimooZysku - #gielda kto nagonił na IBM? Przed chwilą Pionowa Laga na pre

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-25 121013

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 10:11:23 via Wykop
  • 4
@NimooZysku: trump ?
  • Odpowiedz
OstatniSamuraj
OstatniSamuraj
OstatniSamuraj
przedwczoraj, 08:32:25
  • 0
#gielda dokupuje ktoś SMH.UK przed otwarciem 15:30?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 08:52:16 via Wykop
  • 1
@OstatniSamuraj: w pon. dokupiłem.
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 09:05:14 via Wykop
  • 1
@OstatniSamuraj: ja po prostu czekam na kasę ;) ale poza tym mam do dokupienia na koniec miesiąca pare innych ETF: AVWS, EXUS, może XESC dołożę.
  • Odpowiedz
kimunyest95
kimunyest95
przedwczoraj, 07:49:36
  • 1
Tawarisze, where pompa? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99 przedwczoraj, 08:01:20 via Wykop
  • 0
@kimunyest95: więcej info o 15:30
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.06.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia