Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kromeczek
kromeczek

kromeczek

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5131
  • Znaleziska 67
  • Mikroblog 5064
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 1
fevo
fevo
8 godz. i 14 min temu
  • 14
Szalenie mnie to bawi, że Hamilton zaczął wrucił do wygrywania dopiero po tym, jak poustawiał sobie tych wszystkich klaunów z Ferrari

1. Przestał się przygotowywać w symulatorze,
2. pozbył się niedziałających hamulców,
3. i dobrał sobie odpowiedniego inżyniera wyścigowego.

#f1
fevo - Szalenie mnie to bawi, że Hamilton zaczął wrucił do wygrywania dopiero po tym,...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek 7 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 3
@fevo: to źle świadczy o fredzie skoro trzeba Hamiltona żeby trochę się poprawili. Jos Verstapen na szefa z władzą absolutną i drużyna by chodziła jak matka Verstapena
  • Odpowiedz
PaczekRecords
PaczekRecords
15 godz. i 17 min temu
  • 1
#gry #steam jakie dema wariacie?
PaczekRecords - #gry #steam jakie dema wariacie?

źródło: 1000092034

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek 10 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@PaczekRecords: samo g---o, 3/4 gier posklejana na szybko z wygenerowanych assetów, szkoda tracić czasu jak twórcytych ulepów nie chce się nawet skleić jakiegos baneru reklamowego w photoshopie tylko wstawiają jakieś rzygi z chata gpt
  • Odpowiedz
czlowiekproso
czlowiekproso
13 godz. i 22 min temu
  • 6
Witam Państwa bardzo serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
najwyższy czas na kolejne wybory do #wykopowyportfelinwestycyjny

Sorki za obsuwę, ale czilowałem sobie na urlopie, w każdym razie lecimy z kolejnymi wyborami spółki do portfela
w tym miesiącu wybieracie spółkę spoza
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek 13 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: miniaturka z generatora, nie wiadomo czy hinduska farma kontentu czy polski guru inwestowania xd
  • Odpowiedz
Wierzbek
Wierzbek
14 godz. i 21 min temu
  • 1
Jakieś info było o wiedźminie czy jakiś grubas się skusił?

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek 14 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
@Wierzbek: było wczoraj info o jakiejś g---o gierce usłudze na telefony
  • Odpowiedz
Atomowy_Kurier
Atomowy_Kurier
15 godz. i 51 min temu
  • 1
Widzę sceptyków - peroniarstwa - się naschodziło na tag. Więc, perony d--a cicho, fakty są że jesteśmy światkami wzrostu największej kapitalizacji w historii. To są świeżo wybredzone, ale też autentyczne fakty. A pytanie jest, jaki będzie waszym zdaniem szczyt kapitalizacji SPCX.

Przypominam, after hours SPCX (+3.78%) czyli otwarcie na poziomie 199-200 dolarów za akcję, co stanowi kapitalizację obecną 2,1 biliona USD

#gielda

Jaką najwyższą kapitalizację osiągnie SPCX w roku pańskim 2026?

  • 5 bilionów dolarów amerykańskich 27.0% (10)
  • 10 bilionów dolarów amerykańskich 2.7% (1)
  • 15 bilionów dolarów amerykańskich 2.7% (1)
  • 20 bilionów dolarów amerykańskich 2.7% (1)
  • 25 bilionów dolarów amerykańskich 64.9% (24)

Oddanych głosów: 37

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek 15 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@vladi_putin: przecież to multi anonimowegoprogramisty
  • Odpowiedz
iErdo
iErdo
22 godz. i 33 min temu
  • 7
W ogóle fajnie, bo tydzień temu Ninja Theory chwalili się, że pracują nad Senua nad trójka, a to serio fajna seria, ale Microshit miał lepszy plan i dzisiaj zamknął studio na amen XDDD jaki to jest nowotwór na rynku gier, wykupuje studia i zamyka, sami nawet zwiastun wypuścili, k---a jakie to są zjeby

#microsoft #gry #hellblade #xbox
iErdo - W ogóle fajnie, bo tydzień temu Ninja Theory chwalili się, że pracują nad Sen...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek 16 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 5
@plejton26: mysleli że Pajeetowa tam przyszła żeby się usmiechać i gadać czego to nie rboią dla graczy
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek 16 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 2
@iErdo: nic nie wróci do samodzielności bo tam gotówki nikt nie ma, takich zwolnien tam będzie znacznie znacznie wiecej, sam upośledzony model game passa gdzzie wiekszość gier nie ma szans na starcie przez absolutny brak marketingu do tego doprowadzi
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek wczoraj, 10:40:10
  • 4
#gielda widze że urojono sobie jakies nowe copium na cd projekcie, tym razem niezapowiedziana gra usługa w świecie wiedzmina, na urządzenia mobilne i pc
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek
Autor
wczoraj, 10:45:39 via Wykop
  • 2
@Milanek93: conajmniej, chyba że cudem dowiozą tego w4 w 2027 ale patrząc na ambicje oraz polską szkołe zarządzania wątpie
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek
Autor
wczoraj, 11:08:17 via Wykop
  • 1
@Szczepson666666: nie no, moim zdaniem po to nakupili zespołow zeby ogarniać kilka projektów naraz i zmienić cykl wydawniczy dużych gier nie raz na 5-6 lat tylko np co 2-3 lata, cyberpunk nowy miałby juz wchodzić w dosyć zaawansowaną produkcje jakby te ich pierwotne plany byly nadal aktualne
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek
Autor
wczoraj, 11:42:28 via Wykop
  • 1
@Szczepson666666: chyba nie spodziewali się takiego skoku cykli produkcyjnych związanego z dowiezieniem grafiki i skali. Ale po ich laniu wody to ja się spodziewam cyberpunka nowego jakieś 2 lata po premierze w4. Do mobilek to powinni sobie ogarnąć jakieś g---o studio z korei czy coś, tamci znają się na ruchaniu graczy na mikrotransakcjach tylko musieliby mieć zakaz uzywania AI zeby jakąś aferkę nie zrobić
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
wczoraj, 09:54:52
  • 3
#gielda

O nowym modelu Claude co go zbanowali:
Niedługo sprawdzimy jak mocno w usa respektuje sie patenty i prawa autorskie, bo wszystkie rozwiązania staną sie otwarta księga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

The model was live for 72 hours.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek wczoraj, 10:24:52 via Wykop
  • 1
@vladi_putin: inna sprawa że im lepsze te modele tym bardziej widać że to nic wiecej jak kradzione dane w nowym opakowaniu, jak jeszcze rzeczywiscie mieli pozyskane dane rządowe i model zaczął to odtwarzać 1 do 1 to nie dziwie się ze wycofali
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
wczoraj, 09:54:06
  • 9
Kubica najszybszy z #83 i wszystkich Ferrari - 3:28,33 - 88% wyścigu w czystym powietrzu. Ye - 3:28,68 - 90% wyścigu w czystym powietrzu. Hanson - 3:29,51 - 79% wyścigu w czystym powietrzu

Niby Kubica najszybszy spośród trzech Ferrari ale dużo więcej czasu spędził w czystym powietrzu od kierowców #51. Calado 76% czystego powietrza, Giovinazzi 77%, Pier Guidi 81%

Kobayashi z #7 najszybszy w całym wyścigu - 3:27,48,
JednaRenkaJedenKaleka - Kubica najszybszy z #83 i wszystkich Ferrari - 3:28,33 - 88% ...

źródło: 2dar3qxrdd7h1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek wczoraj, 09:57:42 via Wykop
  • 2
@JednaRenkaJedenKaleka: mustangi gt3 i peugeoty ładnie pokarane przez bop,
Kubica wizdze że u cezarego był zadowolony ze swojego tempa i występu i nawet powiedział że to chyba jego najlepszy występ na lemans co by te wyniki czasowe wsórd kierowców ferrari nawet potwierdzały
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
wczoraj, 08:57:39
  • 51
#gielda
KjatanSveisson - #gielda

źródło: 1000008048

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek wczoraj, 09:06:02 via Wykop
  • 6
@ParadygmatYT: swieży zakup, i jeszcze pamiętam przy boomie na crypto w 2021 pokzał portfel gdzie było top 10 najpopularniejszych shitcoinów z tamtego okresu które pozniej pospadały po 80 procent i nigdy nawet nie zbliżyły się do poprzedniej wyceny
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek wczoraj, 08:18:25
  • 6
#f1 Leclerc jako pies Hamiltona i 8 tytuł mistrza świata dla lulu, tak to widzę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nico-toscani
nico-toscani
wczoraj, 06:37:17
  • 4
#f1 Who is this idiot?
You.
Oh, i thought so.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek wczoraj, 06:42:42 via Wykop
  • 3
@nico-toscani: * kubika w---------j gif
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek wczoraj, 06:00:49
  • 18
#f1 Piastri istnieje? Zapomniałem że typ się ściga ale widzę że traci niewiele do norrisa który wydaje się znacznie bardziej widoczny w tym sezonie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11
wczoraj, 06:10:23 via Wykop
  • 11
@kromeczek: Kto? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle
wczoraj, 06:20:51 via Wykop
  • 33
@kromeczek: piastry umarł w momencie przecwelenia na monzy 2025.
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
wczoraj, 03:35:58
  • 1
SPCX

#gielda
orientalist-jack - SPCX

#gielda

źródło: IMG_3749

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek wczoraj, 05:12:11 via Wykop
  • 1
@perfumowyswir: jego predykcje co do Tesli zawsze się sprawdzały i wcale nie myliły się o setki albo tysiące procent
  • Odpowiedz
lifapek
lifapek
przedwczoraj, 17:02:50
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek przedwczoraj, 17:11:21 via Wykop
  • 6
@lifapek: przypomnij sobie najpiękniejszą, najbardziej niedostępną kobietę jaką kiedykolwiek widziałeś, kimś takim dla czarnych jest Kardashianka, wyżej się nie da
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek przedwczoraj, 17:28:25 via Wykop
  • 1
@lifapek: pytajcie czarnych nie mnie
  • Odpowiedz
MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno
MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno
przedwczoraj, 16:23:06
  • 4
#f1 #united

W tym sezonie Bambo wygrywa mistrza pomimo grande strategii, a Michael Carrick prowadzi United do pierwszego mistrzostwa od emerytury sir Alexa Fergusona.

Taka jest moja prawda futbolu tifosi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek przedwczoraj, 16:26:12 via Wykop
  • 4
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: + robi z leclerca psa w stylu bottasa
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
przedwczoraj, 16:11:51
  • 20
A komu tu się nudzi w pracy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1typer #f1
fornson23 - A komu tu się nudzi w pracy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1typer #f1

źródło: temp_file7305936707783575187

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek przedwczoraj, 16:13:15 via Wykop
  • 15
@fornson23: i to się szanuje, honest work a nie jakaś pedaliada z llm-em
  • Odpowiedz
WafleMichaua
WafleMichaua
przedwczoraj, 16:05:47
  • 0
#f1 czarny pan jednak dyskwalifikacja.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek przedwczoraj, 16:06:40 via Wykop
  • 0
@WafleMichaua: co jest ?
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek przedwczoraj, 16:11:27 via Wykop
  • 1
@some_ONE: ferment
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh
przedwczoraj, 16:09:17
  • 1
#f1 Serio maFIA grasuje w garażu ferrari czy to jakiś ferment?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek przedwczoraj, 16:10:23 via Wykop
  • 5
@Akatrosh: lulu jest nie do ruszenia, spokojnie, sam dominicieli tam ich w--------i za drzwi zaraz
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
przedwczoraj, 15:44:26
  • 9
U mnie też „hiszpańskie klimaty” ( ͡° ͜ʖ ͡°) pochwalę się kolegom z tagu #f1 bo tnę #diecast #minigt #jest naprawdę piękny 😍 #lancia #stratos #wrc #rajdy
RitmoXL - U mnie też „hiszpańskie klimaty” ( ͡° ͜ʖ ͡°) pochwalę się kolegom z tagu #f...

źródło: IMG_9295

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek przedwczoraj, 15:51:55 via Wykop
  • 1
@RitmoXL: one są od chinczyka z aliexpress czy gdzieś lokalnie, te ceny u chinczyków wydają się troche duże
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking