Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kreeker

kreeker

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1153
  • Znaleziska 68
  • Mikroblog 1085
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 5
kreeker
kreeker 2 godz. i 30 min temu
  • 20
Ej ale tak na serio:
Myslicie, ze np taki Micron dzwoni sobie do Nvidii i mowi cos w stylu „siema musicie kupic u nas dwie europalety ramu, bo jak nie to nasdaq sie bedzie k----c ale ja tego nie chce”?
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker
Autor
2 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 2
@CastleGandolfo: no mniej wiecej cos takiego albo, ze najwyzej im wbije na fakturze usluge hotelowa
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker
Autor
2 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: a kto by sluchal tego głąba jak sie wczoraj pomylil i ma skutecznosc tylko 91%?
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker 3 godz. i 1 min temu
  • 9
To juz koniec juz nigdy zaden stock nigdy nie pojdzie w gore nawet o 0,01% od teraz tylko w dol
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisguy1
thisguy1
3 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 1
@kreeker: nie mów tak!
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
4 godz. temu
  • 2
#gielda

Czy tagowy kot juz robił dzisiejsza prognozę?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker 3 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
@Guezeman: Nie było mnie w domu więc niestety nie wiedziałem co nas czeka a telefonu gnój nie odbiera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Plus wczoraj pierwszy raz się pomylił więc kto by go tam słuchał (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
23 godz. i 23 min temu
  • 473
dareczku, dlaczego się nie uśmiechasz jak zawsze? Gdzie ten kpiący uśmieszek? Hahahahaha XDDDDDDD

Będziesz siedział.

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow
donatien-de-sade - dareczku, dlaczego się nie uśmiechasz jak zawsze? Gdzie ten kpiący...

źródło: IMG_7761

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker 20 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 1
@donatien-de-sade: Nie będzie siedział choć bardzo bym tego chciał
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
23 godz. i 54 min temu
  • 4
Zostawiam moje longi na Micron do wyników #muremzamicronem #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker 23 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 5
@maniek74: we are 2027 sold out
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker wczoraj, 08:03:57
  • 6
Według tego inwestora te pierwsze spadki to som zdradliwe także ostrożnie z shortami. Rano siedział cichutko więc może przed wynikami zostanie mikronisko wyciągnięte?
#gielda #inwestokot
kreeker - Według tego inwestora te pierwsze spadki to som zdradliwe także ostrożnie z...

źródło: tipranks

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
wczoraj, 08:11:51 via Wykop
  • 0
@kreeker: 2137% average return? Ja bym wierzył
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker wczoraj, 07:37:17
  • 2
Halo? Salon Toyoty? Jednak używany yaris
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niedowiarek
Niedowiarek
wczoraj, 07:37:50 via Wykop
  • 1
@kreeker: na zeszyt
  • Odpowiedz
Maydan
Maydan
wczoraj, 06:38:36
  • 1
Wieczne pompowanie racz nam dać Grubasie
A pompa wiekuista niechaj nam świeci
Na wieki wieków, ament
#gielda #gieldowegownowpisy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker wczoraj, 06:42:18 via Wykop
  • 0
@Maydan: Matko bosko nasdaqowsko mótl sie za nami
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker przedwczoraj, 18:32:56
  • 3
Kuuuurwa peroni wypite portfolio zielone jak butelka 0 potrzeb
#gielda
kreeker - Kuuuurwa peroni wypite portfolio zielone jak butelka 0 potrzeb
#gielda

źródło: peroni

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker przedwczoraj, 17:57:13
  • 1
Przepraszam czy w czymś się pomyliłem?
#gielda #inwestokot
kreeker - Przepraszam czy w czymś się pomyliłem?
#gielda #inwestokot

źródło: 0pomylek

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker przedwczoraj, 17:50:52
  • 0
Co to COHR nagle pąpuje?

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett
przedwczoraj, 18:13:27 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

cytr0netx99
cytr0netx99
przedwczoraj, 16:02:03
  • 1
#gielda do wszystkich pamieciorzy. nie robie sondy bo losowe cwele będą wciskać guziki.

czy sprzedajesz/kupujesz/trymujesz pod EC? Pisać w komentarzach. Micron wyniki w środę po zamknięciu kasyna.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker przedwczoraj, 16:03:03 via Wykop
  • 2
@cytr0netx99: sprzedaje polowe a reszte portfolio wyciagam
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz
przedwczoraj, 10:53:45
  • 0
#gielda

15.30:

  • LAMBO 59.5% (75)
  • SZAMBO 40.5% (51)

Oddanych głosów: 126

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker przedwczoraj, 11:29:34 via Wykop
  • 1
@Yeraz: Pojojcył coś pod nosem ale nie brzmiało to groźnie. No chyba, że nie umiem tego poprawnie zinterpretować - może boczniak?
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
przedwczoraj, 09:05:21
  • 9
#gielda czy jest tu ktoś w micronie? Bo mam parę pytań
cytr0netx99 - #gielda czy jest tu ktoś w micronie? Bo mam parę pytań

źródło: image_picker_2D78C509-BBDC-480D-8EF2-258AE74C5EDA-13612-0000016322BE4142

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker przedwczoraj, 09:05:52 via Wykop
  • 31
@cytr0netx99: witam chyba wszyscy
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
21.06.2026, 19:01:19
  • 2
#gielda ile jeszcze do futures? Bo nie wiem czy pompa pod otwarcie aktualna czy krach pod zamknięcie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker 21.06.2026, 19:22:08 via Wykop
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: pompa chyba odwolana
  • Odpowiedz
byferdo
byferdo
21.06.2026, 11:43:56
  • 80
Prawa strona polskiej strony politycznej dostała świra na punkcie AI. Plakaty, filmiki... Typowa małpa z brzytwą.
#bekazkatoli #bekazprawakow #krakow
byferdo - Prawa strona polskiej strony politycznej dostała świra na punkcie AI. Plaka...

źródło: plakat-gotowy_maly_socialmedia

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker 21.06.2026, 17:30:00 via Wykop
  • 1
@byferdo: W koncu ich wyimaginowane scenariusze moga sie w jakis sposob urzeczywistnic xD
  • Odpowiedz
Wraczek
Wraczek
21.06.2026, 08:13:31
  • 416
Ruska propaganda chociaż niesamowicie tępa, to niestety zaczyna już trafiać do najgłupszej części polskiego społeczeństwa. Batyr odbiera order Zełeńskiemu, bo kaczor ma akurat taki kaprys, a na głównej popierają Miedwiediew’a xD.
Przecież w tym kraju nigdy nie będzie zgody, połowa społeczeństwa chce być częścią Europy, drugą połowę ciągnie do ruskiego miru, to nie ma prawa się udać.
#ukraina #polityka
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker 21.06.2026, 13:21:39 via Wykop
  • 1
@matti-nn: Polska B by wyemigrowała do Polski A i mówiła, że u nich w domu jest lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Erabitcoina
Erabitcoina
Erabitcoina
20.06.2026, 21:11:02
  • 0
Najbardziej to krytpo w Polsce i na tych samych tekstów w Polsce i za to jest właśnie dla mnie jest absolutnie najbardziej znanych i renomowanych firm to jest właśnie obecna na polskim wybrzeżu morza w Europie top model z serii jest w pełni szczęścia bywa też
#gielda
#bitcoin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker 21.06.2026, 11:27:55 via Wykop
  • 0
@Erabitcoina: po c--j tu wrociles?
  • Odpowiedz
mar-kar-583
mar-kar-583
mar-kar-583
20.06.2026, 22:58:33
  • 1
Osobiście uważam że nakłady na grę zwrócą się już w preorderach, 30 milionów kopii w pierwszym miesiącu przedsprzedaży by mnie nie zaskoczyło a co za tym idzie wszyscy posiadacze akcji zarobią grube $$ i kolejne grube $$ gdy gtaonline+ zacznie zarabiać.

Poniżej przetłumaczony post z X profilu: @GTA6_Premium
Aby #ttwo mógł wyciągnąć 1 miliard dolarów przychodów ze sprzedaży #gta6

• Po 70 $ za kopię, Rockstar musiałby sprzedać około 14,29
mar-kar-583 - Osobiście uważam że nakłady na grę zwrócą się już w preorderach, 30 mil...

źródło: HLOlG_abMAALgcv

Pobierz

Jaką cenę osiągną akcje ttwo przed premierą gta6?

  • 250$ 15.9% (20)
  • 275$ 10.3% (13)
  • 300$ 12.7% (16)
  • 350$ 6.3% (8)
  • 400$ 6.3% (8)
  • 450$ 3.2% (4)
  • 500$ 3.2% (4)
  • 600$ 1.6% (2)
  • Ponad 700$ 17.5% (22)
  • Trollo 23.0% (29)

Oddanych głosów: 126

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker 21.06.2026, 05:49:00 via Wykop
  • 5
@pepedros:
kreeker - @pepedros:

źródło: IMG_0513

Pobierz
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
20.06.2026, 06:25:44
  • 503
#ukraina #rosja #wojna #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #4konserwy #pis #dobrazmiana

Jest zasłużone poparcie dla Pana Sutenera (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #ukraina #rosja #wojna #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #4konse...

źródło: 1000079779

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker 20.06.2026, 10:52:58 via Wykop
  • 2
@marcelus: Ale życie musi być proste i przyjemne jak się jest k---a tak głupim jak ty xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking