przebiegł bym sobie pół maraton bo chlo cale zycie na wsi robi wysporotwany bez używek ale na moich zadupiach nie ma takich eventow a specjalnie jechac do krakowa czy warszawy to bez sensu zreszta samemu głupio nie robie jechac gdzies dalej samemu bo czuje sie jak totalny odludek gdy widze z kazdy z kims przyszedl
Moze sie przebiegne gdzies po polnych drogach 20km co to za różnica czy to oficjalny pół maraton
Moze sie przebiegne gdzies po polnych drogach 20km co to za różnica czy to oficjalny pół maraton




























#depresja #s----------e