Chyba wolę już nie mieć tych trochę lepszych epizodów, bo po nich jebnięcie o glebę jest jeszcze bardziej dotkliwe

#depresja #s----------e
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przebiegł bym sobie pół maraton bo chlo cale zycie na wsi robi wysporotwany bez używek ale na moich zadupiach nie ma takich eventow a specjalnie jechac do krakowa czy warszawy to bez sensu zreszta samemu głupio nie robie jechac gdzies dalej samemu bo czuje sie jak totalny odludek gdy widze z kazdy z kims przyszedl
Moze sie przebiegne gdzies po polnych drogach 20km co to za różnica czy to oficjalny pół maraton
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maxior99: właśnie przeglądałem sobie fotkę i tak sobie myślę co baby mają we łbie że takie typiary co mają po kilka dzieci z różnymi typami i zamiast próbować znaleźć beciaka to wolą się dalej pruć z chadami. To jest niesamowite że w dzisiejszych czasach nawet kobiety w wydawałoby się fatalnej sytuacji mogą pozwolić sobie dalej na hedonizm i brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za przyszłość dzieci czy nawet swoją. Choćbym nie wiem
  • Odpowiedz
Taki wpis znalazłem z 2018 ciekawe czy chłop żyje ale konto usunięte więc nie wiadomo

"Mam 23 lata, a czuję się, jak stary dziad, którego w życiu czeka już tylko śmierć. Nie mam żadnego życia towarzyskiego, ani szans na zmianę tego stanu. Mam wrażenie, że dryfuję na maleńkiej tratwie w oceanie pomiędzy życiem i śmiercią. Ciało niby jest żywe, ale moja dusza jest dawno obumarła i pozbawiona czegokolwiek.

Nigdy nie miałem żadnej dziewczyny w
TTedbundYY - Taki wpis znalazłem z 2018 ciekawe czy chłop żyje ale konto usunięte wię...

źródło: rtyuio

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #depresja coraz mniej siły do tego wszystkiego, coraz gorzej wyrabiam, czarne myśli na okrągło,
Chciałbym poprostu mieć siły normalnie funkcjonować w społeczeństwie, nie musze odnosić sukcesów, wystarczyło by takie codzienne zwykłe ogarnianie życia nie było poprzeczką tylko leciało z automatu i wtedy nietrulbym sobie, że znowu sobie nie poradziłem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pokłóciłam się właśnie. Poszło o to, że zasugerowano mi, że ja już dawno nie byłam szczęśliwa i muszę coś z tym zrobić, a z tym się nie da nic zrobić bo tak wygląda dorosłe życie przeciętnego człowieka.

Stres o to by mieć gdzie mieszkać, stres o pracę, stres o pieniądze, przecież to norma chyba że ktoś ma dom od rodziców.

Czemu więc ja mam coś zrobić? Co mam zrobić? Olać to, że w
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chyba że ktoś ma dom od rodziców


@ZenujacaDoomerka: wtedy też nie bo utrzymanie domu nie jest takie tanie, a w dodatku nie ma zarządcy odpowiedzialnego za naprawy i różne tematy i wszystko trzeba samemu ogarniać w razie czego
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy według Was w wieku 28 lat jest za późno na studia i zaczynanie życia od nowa? Straciłam pracę, rozstaję się z wieloletnim partnerem, który mnie zdradził i prawdopodobnie będę musiała znów wrócić do wynajmowania pokoju razem z innymi osobami. W obecnej sytuacji widzę przed sobą jedynie czarną dziurę i otchłań, bo nie wierzę w to, że będzie jeszcze dobrze. Marzyłam o rodzinie, o dzieciach, o własnym kącie,
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim 28 lat to nie jest za późno na studia, ale 29 to także nie jest za późno.
Piszę to ponieważ myślę, że po tak dużych zmianach życiowych - utrata pracy, zerwanie czasem łatwo jest wziąć na siebie zbyt wiele, zamiast dać sobie czas na psychiczną stabilizację i odpoczynek. Do decyzji o studiach masz jeszcze kilka miesięcy, a jeśli wtedy dalej nie będziesz pewna - za rok też będą nabory.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, muszę się wyżalić. Od sylwestra miałem zacząłem mieć dziwne zawroty głowy, traciłem świadomość gdzie jestem i nie rozumiałem co ludzie do mnie mówią. Wszystko na jakieś 15-20 sekund, potem pełen powrót do normy.

Trochę mi to przeszkadzało, ale byłem w stanie funkcjonować. Potem w marcu rano dostałem pierwszego w życiu dużego ataku padaczki, nad ranem. Na szczęście dziewczyna się obudziła obok mnie i wezwała pogotowie. Trafiłem na
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#depresja chciałbym być dawnym sobą. Dynamiczny, zawsze na tak, dawałem z siebie 110% w pracy, uśmiechnięty, niczego się nie bałem.
Teraz stany lękowe takie, że boje się zagadać do kogoś, boje się, że zadzwoni telefon, boje się, że coś się stanie złego...

Ogólnie nie wiem co się stało w życiu, że w pewnym momencie tak się zmieniłem. J---ć tą chorobę.

Jeszcze się odbije od dna i pokaże wszystkim na co
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za każdym razem jak wysyłam gdzieś moje żałosne CV to czuję się jakbym wysyłał dokument z napisem "jestem debilem".
Jest w ogóle sens wysyłać jak w ogłoszeniu jest, że wymagają doświadczenie na danym stanowisku a ja nie mam doświadczenia?
#przegryw #depresja
DoktorNauk - Za każdym razem jak wysyłam gdzieś moje żałosne CV to czuję się jakbym w...

źródło: hpp

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MILIARDER_007: .Myślę, że w tym momencie warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Renke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy ja dobrze rozumiem ze leczenie depresji ketamina czy grzybkami polega na tym, ze n-------i blokuja lub hamuja dzialanie ktorychs neuroprzekaznikow, czesci mozgu i dlatego jest lepiej? Cos na zasadzie alkoholu czy antydepresantow ze nie mysle o tym to jest git? Tak wiem ze a-----l to depresant ale na pare godzin humor gituwa. Mam depresje i rozwazam terapie ketamina ale ile trzeba to brac? Wydaje mi sie ze
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam depresje i rozwazam terapie


@mirko_anonim: to sugeruje zaznajomic sie z tematem, poczytac opracowania, badania itp itd.

Bo patrzac na pytania jakie zadajesz, odnosze wrazenie ze przeczytales "ketamin/grzyby pomaga leczyc depresje" i wlasnie odpalasz jakis darkmarket ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz