✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witajcie Mirki mam 29 lat, stoję dziś na rozdrożu życiowej drogi, która wydaje się być niezmiernie trudna i wymagająca. Przez wiele lat przeszedłem wiele bolesnych doświadczeń, zmagając się z własnymi demonami, walcząc z depresją i smutkiem, które stale towarzyszą mi na moim życiowym s----------m szlaku. Czasem wydaje mi się, że nie ma końca tej ciemności, która mnie otacza i niesie przygnębienie.

Jednak teraz muszę podjąć decyzję, która może zmienić
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim życie to czasem szalone przeżycie. Nie sugeruj się TikTokiem, zastanów sie nad tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Znajdź balans między luzem a powagą, a bądź sobą 😉
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale o czym Ty gadasz tak naprawę - jest pełno różnych postaw na tym świecie i mnóstwo grup i podgrup - świata nie zbawisz, mainstreamu nie zmienisz, ale jak idziesz w jakość a nie ilość to z pewnością znajdziesz niszę i grono osób które ma podobny zestaw wartości.

bardzo ogólnikowo mówisz, konkretnie co chcesz zrobić / osiągnąć ?
  • Odpowiedz
Czasem dostaję prywatne wiadomości od ludzi, których zainspirowała historia Malali7. Pozwala im to zacząć wcielać zmiany w swoje życie i stanąć do walki o swoje marzenia. Takie wiadomości pokazują mi, że moja ciężka praca nie idzie na marne i świat staje się dzięki mnie odrobinkę lepszy.

#depresja #przegryw #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #samobojstwo #incelios #wychodzimyzprzegrywu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@zachariasz-grundbaum: pokazywanie jak człowiek stojący na krawędzi magika w potężnym kryzysie psychicznym dał radę się podnieść z gleby i w rok dokonać spektakularnej przemiany. Poza tym pisałem też wpisy o Szumikku aka @DROP_TABLE_Usernames, on też dokonał dość imponującej przemiany możesz znaleźć o tym mój wpis. Nie każdy się urodził z bogatym ojcem i wszystkim na tacy, zdarzają się też ludzie którzy z totalnie przegranych pozycji odwracają swój los
  • Odpowiedz
W jednym z ostatnich wpisów @Smasher69 przyrównał sukces Malali7 do jakiegoś leszcza @Dejw983. Śpieszę więc ze sprostowaniem, Dejw osiągnął g---o a nie sukces. Spust do d--y to można sobie wykupić za grosze u jakiejś roksy, nawet robola będzie na to stać. Natomiast zarabianie 10 000 zł NA RĘKĘ po JEDNYM ROKU od wejścia na rynek pracy nie jest już takie proste. Przyzna wam to nawet sam zainteresowany Dejw:

@Smasher69
niemalala7 - W jednym z ostatnich wpisów @Smasher69 przyrównał sukces Malali7 do jaki...

źródło: degenerat_dejw

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Narodziłem się na nowo.

Pismo Święte naprawdę jest Bożym Słowem, spisanym przez ludzi pod natchnieniem Ducha Świętego. Jest prawdą, całkowicie spójną i harmonijną, jest mocą Bożą ku zbawieniu każdego, jak napisano:

" List św. Pawła do Rzymian 1:16-17
[16] Albowiem nie wstydzę się ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą ku zbawieniu każdego, kto wierzy, najpierw Żyda, potem Greka, [17] Bo usprawiedliwienie Boże w niej bywa objawione, z wiary w wiarę, jak napisano: A
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim Sens życia tkwi w drodze, nie w celu. To, co robimy w czasie wolnym, definiuje nas tak samo jak praca czy obowiązki. To chwile, które przynoszą radość, rozwijają nas i dodają życiu kolorów.
  • Odpowiedz
@naksu: Nigdy nie czulem sie dorosly. Nawet jak chodzilem do pracy, to balem sie odpowiedzialnosci. Nie chcialem przyjac awansu, bo wiazaloby to sie z wiekszym stresem. Chcialem tez kiedys miec psa, ale odkladalem to, bo sie balem, ze nie dam rady wszystkiego ogarnac. Teraz siedze na neecie i juz w ogole jest lipa, bo moja egzystencja jest zalezna od rodzicow. Niby probuje cos ponaprawiac, ale idzie to wszystko zbyt wolno
  • Odpowiedz
Moje s----------e i cechy charakteru typowego patusa są predeterminowane przez dom, w jakim się wychowywałem. Zostało mi jedynie trzymanie gardy i gra pozorów.
Cały czas próbuję sobie wmówić, że nie jest tak ze mną źle, ale chyba jednak jest. Tylko po prostu cały czas to ukrywam przed sobą i innymi.
Gdybym urodził się zaledwie 10 lat wcześniej, dorastał w realiach polskich lat 90, to pewnie teraz byłbym tym typowym sebą żyjącym z
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W przyszłym miesiącu kwalifikacja do szpitala psychiatrycznego. Nie wiem czy coś to da ja jestem od 20 lat przewlekle zmęczony i jestem wyczerpany pracą chociaż jest lekka ale dla mnie etat to za dużo godzin. Naokoło mnie sami dynamiczni ludzie, ostatnio byłem w biedronce i kasjerka przez cały czas rozmawiała z klientami lub współpracownikami a w między czasie sobie śpiewała i gwizdała. Ja jakbym się tak zachowywał wyczerpałbym dzienny zapas dynaminy w
Turkotka - W przyszłym miesiącu kwalifikacja do szpitala psychiatrycznego. Nie wiem c...

źródło: IMG_1030

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy da się wyjść z #depresja? Nie znam przypadku żeby ktoś wyszedł. Co mi z rozmowy z terapeutą skoro mam tak od zawsze nawet bez żadnej przyczyny? Nie chce gadać o tym, że trzeba wyjść z domu i zrobić coś nowego bo próbuje tak robić od 30 lat (może dlatego jeszcze jakoś funkcjonuje). Leków się boje, że mnie zamulą i ogłupią i bętę jeszcze bardziej
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: ja wyszedłem.

Leków się boje, że mnie zamulą i ogłupią i bętę jeszcze bardziej otępiały niż jestem teraz.

Widać Twoja niewiedzę, bo są leki, które mają Cie zaktywizować, pobudzić, żebyś miał ochotę wyjść do ludzi, no ale najpierw trzeba tym się zainteresować i trochę poczytać, a nie trzymać się swoich urojeń, czy fałszywych twierdzeń. Jak chcesz wyjść z depresji bez farmakologii?
  • Odpowiedz
@ladylurkini: a ja sobie zrobiłem dobry humor muzyką w radiu jak jechałem do kołchozu, szkoda tylko że się skończył jak przekroczyłem progi kochanego zakładu XD
  • Odpowiedz
Kiedyś w 2021 zakochałem się w pewnej dziewczynie. Spotykaliśmy się co weekend. Wpadałem do niej na nocki do wynajmowanego mieszkania w soboty. Niestety uznała, że nie chce mieć ze mną nic wspólnego bo miałem wtedy #depresja i trochę toxic byłem. Związku nie było ale i tak ją kochałem ale ona mnie nie. No i pewnego razu mnie zablokowała, w sumie do dziś nie znam powodu bo dobrze sie dogadywaliśmy i
Sumiru - Kiedyś w 2021 zakochałem się w pewnej dziewczynie. Spotykaliśmy się co weeke...

źródło: pc

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sumiru: Kurła, co miałeś w głowie wieszając tego kondoma? Już bardzie rozumiem motyw, jakbyś nasrał na wycieraczkę, zadzwonił do drzwi, poprosił o papier i na końcu stwierdził, że szorstki. Ale k----m na klamce nic mi nie mówi
  • Odpowiedz