✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W szkole mówili, że mam być grzeczny i robić swoje, nie patrzeć na oskarków i łobuzów bo oni skończą marnie.
Skończyło się tak, że oskarki, które mnie gnębiły pokończyły dobre studia i są teraz na aplikacjach czy rezydenturze inni w dobrych firmach po znajomościach starych lub dalszej rodziny.
Łobuzy, żyją sobie z juleczkami
Laska która mi się podobała w szkole teraz jest z typem który walił ostro n-------i, chyba nadal
W szkole mówili, że mam być grzeczny i robić swoje, nie patrzeć na oskarków i łobuzów bo oni skończą marnie.
Skończyło się tak, że oskarki, które mnie gnębiły pokończyły dobre studia i są teraz na aplikacjach czy rezydenturze inni w dobrych firmach po znajomościach starych lub dalszej rodziny.
Łobuzy, żyją sobie z juleczkami
Laska która mi się podobała w szkole teraz jest z typem który walił ostro n-------i, chyba nadal

























Czy ja dobrze rozumiem ze leczenie depresji ketamina czy grzybkami polega na tym, ze n-------i blokuja lub hamuja dzialanie ktorychs neuroprzekaznikow, czesci mozgu i dlatego jest lepiej? Cos na zasadzie alkoholu czy antydepresantow ze nie mysle o tym to jest git? Tak wiem ze a-----l to depresant ale na pare godzin humor gituwa. Mam depresje i rozwazam terapie ketamina ale ile trzeba to brac? Wydaje mi sie ze
@mirko_anonim: to sugeruje zaznajomic sie z tematem, poczytac opracowania, badania itp itd.
Bo patrzac na pytania jakie zadajesz, odnosze wrazenie ze przeczytales "ketamin/grzyby pomaga leczyc depresje" i wlasnie odpalasz jakis darkmarket ¯\(ツ)/¯