Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Timer_555
- 1
Chłop lat 26 jak wyglądam nie bede oceniał ale chyba źle skoro mam 2-3 pary na tinderze czy badoo, nigdy nie byłem w związku. mam hobby w których aktywnie się udzielam, mieszkam w dużym mieście, jestem uczuciowy i wrażliwy ale kiedy trzeba to twardy i nieugięty
Interesuje się wieloma rzeczami, a mimo to za mało żeby znaleźć miłość, zastanawiam się czy w ogóle na to zasługuję, może kiedyś zrobiłem coś źle i
Interesuje się wieloma rzeczami, a mimo to za mało żeby znaleźć miłość, zastanawiam się czy w ogóle na to zasługuję, może kiedyś zrobiłem coś źle i
Satan_Was_a_Babyboomer
via Wykop- 1
@MetalowyBieg: Znam swoje ograniczenia :) Po prostu nie mam niczego co mogę zaoferować współczesnej kobiecie (wygląd/pieniądze/status/s--s). Tak jest łatwiej

MetalowyBieg
- 1
@kocia_melancholia mimo to się boję że zostane na stare lata całkowicie sam, mam w rodzinie kilku gości po 40-50 lat i nigdy nikogo nie mieli a teraz dodatkowo pumierali im rodzice i mam trochę fobie
Co to za objaw/czego jest to objawem. Mam jakby cały czas uwagę skierowaną do wewnątrz, takie wyczulenie na to jak się czuję i analiza tego. Ale nie jest to taka myślowa analiza typu gonitwa myśli albo analizowanie w myślach jak się czuje. Tylko bardziej taka uwaga, że np jak czytam książkę albo coś oglądam to ciągle uwaga jest skupiona w dużej mierze do wewnątrz, na skanowaniu odczuć. Ale to nie jest też
@piechock12: może w poprzednim wcieleniu przesadziłeś z medytacją i ci zostało ¯\(ツ)/¯
@MetalowyBieg: w sumie, może i coś w tym jest.
@MetalowyBieg: Oj tak Mireczku, złudzenia są gorsze, niż pogodzenie się z porażką. Dzięki akceptacji można w końcu uzyskać jakikolwiek spokój, a przy takim wierzganiu zawsze człowiek jakoś zraniony.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Masturbinho: cope
Manletyzm, taki poniżej 180 wzrostu to jest taki sam stopień niepełnosprawności jak brak jednej kończyny
@MakiawelicznyAltruista: weź leki. Jeżeli brałeś, zmień leki.
0
Korzystanie z życia: czas ucieka dosłownie!

Co rozumiesz przez to określenie? https://patryktarachon.pl/korzystanie-z-zycia/ Korzystanie z życia możemy rozumieć na różny sposób. Jak podchodzisz do tego, czy potrafisz korzystać z życia? Dołącz do nas na stronie. Rozmawiamy na ten temat.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MakiawelicznyAltruista: to są niezdecydowani. Jakby ktos na prawdę chciał to by zrobił.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy terapia komuś tutaj pomogła w nawiązywaniu relacji damsko-męskich? Jestem osobą około 30-stki i w zasadzie to jedyny mankament większy który został mi w dorosłym życiu. W czasie szkolnym określiłbym się mianem przegrywa. Większość czasów spędzałem przed komputerem olewając kolegów z wioski, stając się coraz większym grubasem z kompleksami, który wini wszystkich wokół za swój stan rzeczy. Nie myłem się, nie dbałem o siebie no typowy przegryw po
Czy terapia komuś tutaj pomogła w nawiązywaniu relacji damsko-męskich? Jestem osobą około 30-stki i w zasadzie to jedyny mankament większy który został mi w dorosłym życiu. W czasie szkolnym określiłbym się mianem przegrywa. Większość czasów spędzałem przed komputerem olewając kolegów z wioski, stając się coraz większym grubasem z kompleksami, który wini wszystkich wokół za swój stan rzeczy. Nie myłem się, nie dbałem o siebie no typowy przegryw po
Kilka razy próbowałem z Tinderem i miałem dużo lajków ale zawsze bałem się dać ten swipe w prawo czy tam lewo.
@mirko_anonim: imo tobie nie potrzeba terapii od julki tylko męskiego strzała na otrzeźwienie. w tej chwili tysiące facetów gnije właśnie w okopach niedaleko ciebie i dają radę, a ty boisz się kliknąć w ikonkę na głupiej aplikacji w telefonie? wake up typie
w tej chwili tysiące facetów gnije właśnie w okopach niedaleko ciebie i dają radę
@czescmampytanie: Tak, odklejeńcu, wszyscy dają radę, nikt nie ucieka, nikt nie zostaje r-----------y, #takbylo XD
W ogóle, żeby przywoływać coś tak fatalnie wymuszonego i porównywać to do randkowania, to trzeba być ostrym powaleńcem XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Basiura89: 600mg pregi i 375 wenli
@diamondhands po pregabalinie często się jest ciągle głodnym
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
@Masturbinho: Wiem, bo moje życie jest powtarzalne, dlatego i wpisy się powtarzają. Zajrzyj na wpisy sprzed roku czy dwóch, w podobnym okresie, będą one niosły tą samą treść, BO NIC SIĘ NIE ZMIENIA.
- 2
@rasTt4: PIEKŁO, FUCKING OVER DO CHOLERY!!
- 74
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niepopularna opinia
Różowy pasek here. Mam 34 lata, od 12 lat z tym samym facetem.
Nie chcę mieć dzieci.
To znaczy chciałabym, nawet bardzo. Mieć rodzinę jak z obrazka i robić sobie sesje co roku na święta. I móc czytać dzieciom moje bajki z dzieciństwa. Pokazywać im piękno swiata.
Niepopularna opinia
Różowy pasek here. Mam 34 lata, od 12 lat z tym samym facetem.
Nie chcę mieć dzieci.
To znaczy chciałabym, nawet bardzo. Mieć rodzinę jak z obrazka i robić sobie sesje co roku na święta. I móc czytać dzieciom moje bajki z dzieciństwa. Pokazywać im piękno swiata.
@mirko_anonim no i spoko, świadomie.
konto usunięte via Wykop
- 40
@mirko_anonim: bardzo dobra decyzja, mam tak samo
Pytanie kieruję do osób, które mają zaburzenia psychiczne w szczególności depresję.
Czy ktoś z Was przebył pełen cykl leczenia terapią elektrowstrząsową ( electroconvulsive therapy ECT) i czy pomogła?
Według badań, skuteczność w wybranych zaburzeniach jest większa niż w przypadku farmakoterapii. Jest też w tej metodzie sporo kontrowersji oraz zmiennych, które wpływają na końcowy rezultat. Dokładnych danych nie podaję, bo się różnią.
Czy ktoś z Was przebył pełen cykl leczenia terapią elektrowstrząsową ( electroconvulsive therapy ECT) i czy pomogła?
Według badań, skuteczność w wybranych zaburzeniach jest większa niż w przypadku farmakoterapii. Jest też w tej metodzie sporo kontrowersji oraz zmiennych, które wpływają na końcowy rezultat. Dokładnych danych nie podaję, bo się różnią.
źródło: temp_file4023303127067876332
Pobierz@Abadulahoson: Jak siedzialam w wariatkowie to bylam na sali z baba, ktora mowila, ze niby to dzialalo.
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 5
@kanguru: programista wypad z tagu
@kanguru: Jestem w takiej samej sytuacji, ale rok pracowałem w obecnej firmie, jutro ostatni dzień pracy i w nowej od 7 stycznia. Też nigdy nie kręciłem z nikim żadnych dram, żadnych spin, żadnego wychylania się. Dostałem dziś flachę, zrobiłem krótkie przemówienie na 30 sekund i poszedłem do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


























