Chłop lat 26 jak wyglądam nie bede oceniał ale chyba źle skoro mam 2-3 pary na tinderze czy badoo, nigdy nie byłem w związku. mam hobby w których aktywnie się udzielam, mieszkam w dużym mieście, jestem uczuciowy i wrażliwy ale kiedy trzeba to twardy i nieugięty
Interesuje się wieloma rzeczami, a mimo to za mało żeby znaleźć miłość, zastanawiam się czy w ogóle na to zasługuję, może kiedyś zrobiłem coś źle i
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co to za objaw/czego jest to objawem. Mam jakby cały czas uwagę skierowaną do wewnątrz, takie wyczulenie na to jak się czuję i analiza tego. Ale nie jest to taka myślowa analiza typu gonitwa myśli albo analizowanie w myślach jak się czuje. Tylko bardziej taka uwaga, że np jak czytam książkę albo coś oglądam to ciągle uwaga jest skupiona w dużej mierze do wewnątrz, na skanowaniu odczuć. Ale to nie jest też
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MetalowyBieg: Oj tak Mireczku, złudzenia są gorsze, niż pogodzenie się z porażką. Dzięki akceptacji można w końcu uzyskać jakikolwiek spokój, a przy takim wierzganiu zawsze człowiek jakoś zraniony.
  • Odpowiedz
Tak mi psycha uklękła przed chwilą xdd za jakiś czas mam uro nie wiem czy dożyje, sylwester jeszcze przetrwam ale później to się trzeba zastanowić na spokojnie, dosłownie nie widać innego rozwiązania a ja już jestem zmęczony jedzeniem copium
#depresja #samotnosc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy terapia komuś tutaj pomogła w nawiązywaniu relacji damsko-męskich? Jestem osobą około 30-stki i w zasadzie to jedyny mankament większy który został mi w dorosłym życiu. W czasie szkolnym określiłbym się mianem przegrywa. Większość czasów spędzałem przed komputerem olewając kolegów z wioski, stając się coraz większym grubasem z kompleksami, który wini wszystkich wokół za swój stan rzeczy. Nie myłem się, nie dbałem o siebie no typowy przegryw po
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kilka razy próbowałem z Tinderem i miałem dużo lajków ale zawsze bałem się dać ten swipe w prawo czy tam lewo.


@mirko_anonim: imo tobie nie potrzeba terapii od julki tylko męskiego strzała na otrzeźwienie. w tej chwili tysiące facetów gnije właśnie w okopach niedaleko ciebie i dają radę, a ty boisz się kliknąć w ikonkę na głupiej aplikacji w telefonie? wake up typie
  • Odpowiedz
w tej chwili tysiące facetów gnije właśnie w okopach niedaleko ciebie i dają radę


@czescmampytanie: Tak, odklejeńcu, wszyscy dają radę, nikt nie ucieka, nikt nie zostaje r-----------y, #takbylo XD

W ogóle, żeby przywoływać coś tak fatalnie wymuszonego i porównywać to do randkowania, to trzeba być ostrym powaleńcem XD
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niepopularna opinia

Różowy pasek here. Mam 34 lata, od 12 lat z tym samym facetem.
Nie chcę mieć dzieci.
To znaczy chciałabym, nawet bardzo. Mieć rodzinę jak z obrazka i robić sobie sesje co roku na święta. I móc czytać dzieciom moje bajki z dzieciństwa. Pokazywać im piękno swiata.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie kieruję do osób, które mają zaburzenia psychiczne w szczególności depresję.

Czy ktoś z Was przebył pełen cykl leczenia terapią elektrowstrząsową ( electroconvulsive therapy ECT) i czy pomogła?

Według badań, skuteczność w wybranych zaburzeniach jest większa niż w przypadku farmakoterapii. Jest też w tej metodzie sporo kontrowersji oraz zmiennych, które wpływają na końcowy rezultat. Dokładnych danych nie podaję, bo się różnią.
Abadulahoson - Pytanie kieruję do osób, które mają zaburzenia psychiczne w szczególno...

źródło: temp_file4023303127067876332

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kanguru: Jestem w takiej samej sytuacji, ale rok pracowałem w obecnej firmie, jutro ostatni dzień pracy i w nowej od 7 stycznia. Też nigdy nie kręciłem z nikim żadnych dram, żadnych spin, żadnego wychylania się. Dostałem dziś flachę, zrobiłem krótkie przemówienie na 30 sekund i poszedłem do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy ktoś zwracał na to uwagę, ale mnie raziło to używanie przez Dallasa "mądrych" słów, których nie rozumiał. Tak jak tu nie umie użyć poprawnie słowa "ignorancja".
  • Odpowiedz