Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Wachatron

Wachatron

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 36489
  • Znaleziska 3691
  • Mikroblog 32798
  • Obserwujący 42
  • Obserwowane 123
FrankPhilipBarge
FrankPhilipBarge
FrankPhilipBarge
22.06.2026, 07:11:55
  • 7
Siema!
Tu moje demo black metalowe sprzed 2 lat mojego wówczas solowego projektu Mazovia Forest, miałem 17 lat jak nagrywałem.
A i nie sugerujcie się okładką bo robiona była na szybko w paincie. I jako multi-instrumentalista jestem odpowiedzialny za wszystko na tym demie. Demo stylizowane na mieszankę black metalu z elementami thrash metalu/rock n rolla. Pozdro! 🤘🇵🇱

Link do dema

#blackmetal #blacknroll
FrankPhilipBarge - Siema! 
Tu moje demo black metalowe sprzed 2 lat mojego wówczas so...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron 22.06.2026, 08:49:33 via Wykop
  • 1
@FrankPhilipBarge: NSBM, nieźle
  • Odpowiedz
MisterMinister
MisterMinister
21.06.2026, 15:56:45
  • 8
Nie wiem o co tu chodzi #heheszki #ufo #niewiemjaktootagowac
MisterMinister - Nie wiem o co tu chodzi #heheszki #ufo #niewiemjaktootagowac

źródło: IMG_4488

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron 21.06.2026, 16:03:19 via Wykop
  • 3
@MisterMinister: lord Gorloj
  • Odpowiedz
Famine
Famine
21.06.2026, 13:11:23
  • 4
Absolutnie kocham klimat takich stodoła festów czy innych rocków na bagnie

#punk #oswiadczenie #rock #festiwale
Famine - Absolutnie kocham klimat takich stodoła festów czy innych rocków na bagnie

...

źródło: temp_file9181416486013958380

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron 21.06.2026, 15:32:43 via Wykop
  • 1
@Famine: każdy inny wszyscy brudni ;)
  • Odpowiedz
Nacho_Libre
Nacho_Libre
21.06.2026, 06:13:28
  • 22
#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm

Dzień dobry,

W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.

Słucham
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron 21.06.2026, 06:19:23 via Wykop
  • 8
@Nacho_Libre:
Wachatron - @Nacho_Libre:

źródło: collage

Pobierz
  • Odpowiedz
ragnarok-asgartus
ragnarok-asgartus
ragnarok-asgartus
20.06.2026, 18:49:53
  • 0
Tak tylko przypominam...
ragnarok-asgartus - Tak tylko przypominam...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron 20.06.2026, 19:40:25 via Wykop
  • 1
@ragnarok-asgartus: Wyborcza to g---o, wiadomo oraz zawsze i wszedzie na pohybel czerwonym. Ale ogólnie kisne ze naziole z K88 używają zdjec artykułów gdzie wyborcza określa ich mianem nazioli, co jest akurat prawda a oni to wykorzystują jako przykład kłamstw xD
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss
20.06.2026, 19:24:00
  • 13
#321685 2 tydzień bez piwa, w biedronce już miałem w rece, ale odlozylem. Teraz siedze w chacie i mysle czy jednak sie nie wrocic :D
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron 20.06.2026, 19:34:17 via Wykop
  • 2
@krzysssss: nie pij, a-----l to syf
  • Odpowiedz
ruskizydek
ruskizydek
20.06.2026, 14:22:55
  • 3
Mocno niedoceniona płyta Kultu, a bardzo ją lubię
KULT - Chodź z nami
#miszkapoleca #muzyka #kult #kazik
ruskizydek - Mocno niedoceniona płyta Kultu, a bardzo ją lubię
KULT - Chodź z nami
#m...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron 20.06.2026, 14:25:26 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
20.06.2026, 08:17:39
  • 5
Mi to wszystko jedno czy ten order zostanie odebrany zelenskiemu czy nie.

Mysle że warto jednak przypomnieć wypowiedź prezesa IPN dr Karola Nawrockiego, człowieka uważanego za twardziela, który ma własne zdanie i dba o interes polski w porównaniu do tego ha tfu tfuska.

Niech każdy się zastanowi z czego wynika ta zmiana zdania i czy czasem nie chodzi o rozdrapywanie ran celem korzyści politycznych. Sytuacja podobna do Smoleńska i robienie polityki na
robert_blaszczykowski - Mi to wszystko jedno czy ten order zostanie odebrany zelenski...

źródło: Screenshot_20260620_102700

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron 20.06.2026, 08:21:41 via Wykop
  • 2
@robert_blaszczykowski: Generalnie ma rację, zgadzam sie z tym i uwazam ze to nie stoi w opozycji do tego ze teraz chce mu order odebrac. Prawda jest taka ze Zelenski po prostu nie powinien nigdy dostac tego orderu i tyle. A teraz zabawa w odbieranie to wiadomo ze gierki polityczne, tą cześć mam akurat gdzieś ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Wachatron
Wachatron 20.06.2026, 09:37:54 via Wykop
  • 0
@robert_blaszczykowski: ja tez uwazam ze Ukraina moze sobie brać za bohaterów narodowych kogo chce i nic nam do tego, ale Zelenski nigdy nie powinien dostać orderu - jaki problem z tym? Swoją droga to przecież nie Nawrocki wręczył ten order tylko Duda.
  • Odpowiedz
Wachatron
Wachatron 20.06.2026, 10:17:04 via Wykop
  • 0
@robert_blaszczykowski: w sumie masz rację
  • Odpowiedz
siemajd1
siemajd1
15.06.2026, 18:06:25
  • 0
p--o za sklepem pije i pale szluga - jest klimacik
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron 15.06.2026, 18:24:49 via Wykop
  • 0
@siemajd1: ehhh młodość mi sie przypomniala, 20 kilka lat temu tez tak robilem, ehhh
  • Odpowiedz
Nacho_Libre
Nacho_Libre
14.06.2026, 06:24:24
  • 23
#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm

Dzień dobry,

W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.

Słucham
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron 14.06.2026, 07:02:58 via Wykop
  • 11
@Nacho_Libre:
Wachatron - @Nacho_Libre:

źródło: collage

Pobierz
  • Odpowiedz
LukaszTV
LukaszTV
13.06.2026, 21:15:43
  • 4
Co to jest? xd #warszawa #paradarownosci
LukaszTV - Co to jest? xd #warszawa #paradarownosci

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Wachatron
Wachatron 13.06.2026, 21:18:32 via Wykop
  • 0
@LukaszTV: zupełnie normalny i zdrowy człowiek, nie widać?
  • Odpowiedz

693

Niemcy bronią Polski w sporze z Ukrainą o UPA

Niemcy bronią Polski w sporze z Ukrainą o UPA

Decyzja prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego o nadaniu elitarnemu oddziałowi sił specjalnych imienia Bohaterów UPA

Pablitto_
z
defence24.pl
dodany: 12.06.2026, 08:10:57
  • 102
  • #
    ukraina
  • #
    niemcy
  • #
    upa
Wachatron
Wachatron 13.06.2026, 19:38:01 via Wykop
  • 2
@cycaty-fejm: jak zakatowany przez Ukraińców? przecież utkina zestrzliły ruskie jak leciał z prigożynem
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
13.06.2026, 17:21:11
  • 11
Oni chcą tylko odwiedzać się w szpitalach - chyba psychiatrycznych (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#polityka #bekazlewactwa
vZGLSjkzfn - Oni chcą tylko odwiedzać się w szpitalach - chyba psychiatrycznych (⌐ ͡■...

źródło: rBQdca2c8PHcr7a1WjIK8lNyOF4pu1Si

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron 13.06.2026, 17:23:02 via Wykop
  • 2
@vZGLSjkzfn: ale diaboł
  • Odpowiedz
Sayong
Sayong
13.06.2026, 04:53:53
  • 13
Sayong

źródło: Screenshot 2026-06-13 065321

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron 13.06.2026, 06:11:14 via Wykop
  • 0
@Sayong:
Wachatron - @Sayong:

źródło: 1000001736

Pobierz
  • Odpowiedz
PavulonRazPavulonDwa
PavulonRazPavulonDwa
PavulonRazPavulonDwa
11.06.2026, 20:12:51
  • 0
Nie wolno walczyć z dezinformacją bo to zamach na wolność polskiego polaka z polskiej polski.
#dezinformacja
#wojnainformacyjna
#ruskieboty
#rosyjskapropaganda
#ruskavkolumna
#polska
PavulonRazPavulonDwa - Nie wolno walczyć z dezinformacją bo to zamach na wolność pols...

źródło: 54120

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron 11.06.2026, 20:38:46 via Wykop
  • 2
@PavulonRazPavulonDwa: te bym mu zabrał, wspierajac dalej Ukrainę w walce z ruską szarańcza, w czym problem?
  • Odpowiedz

2566

W Polsce powstała organizacja Black Justice wspierająca społeczność afrykańską

Organizacja wspiera proces osiedlania się w kraju migrantów z Afryki oraz walczy z rasizmem i dyskryminacją. Działalność tej fundacji jest w całości finansowana przez międzynarodowe organizacje bezpośrednio powiązane z siecią Sorosa.

Subsacharyjska-tarantula
z
blackjustice.org.pl
dodany: 11.06.2026, 11:00:32
  • 361
  • #
    imigracja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
Wachatron
Wachatron 11.06.2026, 16:39:31 via Wykop
  • 3
Choroszcz.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
10.06.2026, 20:05:59
  • 5
#europa
ROTTE_N - #europa

źródło: 1000028723

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron 10.06.2026, 20:10:43 via Wykop
  • 0
@R_O_T_T_E_N: Europa sama do tego doprowadziła, nawet mi nas nie zal ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
g0blacK
g0blacK
10.06.2026, 18:53:06
  • 6
#ddd #walesacontent #starwars #filmnawieczor #heheszki
g0blacK - #ddd #walesacontent #starwars   #filmnawieczor #heheszki

źródło: ngmgfgmf

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron 10.06.2026, 18:59:58 via Wykop
  • 0
@g0blacK: co ten Leszke znowu... ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
metalnewspl
metalnewspl
07.06.2026, 13:29:39
  • 15
22 lata temu (7 czerwca 2004) Nightwish wydał przecudowny album zatytułowany "Once". 📀

Był to ostatni studyjny album nagrany z udziałem Tarja Turunen. Po zakończeniu dwuletniej trasy koncertowej wokalistka otrzymała od członków zespołu list informujący o zakończeniu współpracy. Treść pisma została następnie opublikowana na oficjalnej stronie internetowej grupy.

Okładka chyba idealnie oddaje reakcje fanów, którzy po odejściu Tarji nie zaakceptowali kolejnych frontmanek. 😞

#metalnews #nightwish #metal
metalnewspl - 22 lata temu (7 czerwca 2004) Nightwish wydał przecudowny album zatytuł...

źródło: Once

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron 08.06.2026, 21:30:11 via Wykop
  • 0
@metalnewspl: Theli wspaniała plyta, ale tej okładki serio nie rozumiem xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • I am the grave of the 90s

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.01.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking