Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko106
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
piijany
piijany

piijany

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 186
  • Znaleziska 22
  • Mikroblog 164
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran
04.06.2026, 19:53:23
  • 11
#motoryzacja właśnie wróciłem z trasy 200 km 33-letnim Audi 80 i muszę przyznać że jak w latach 90 Hans coś zaprojektował to mucha nie siada. Auto mimo że mechanika widziało ostatni raz z pięć lat temu prowadzi się nad wyraz dobrze jak na swój wiek bez problemu trzyma prędkości 110-120 mimo tego że buda jest wielka a ma tylko 90 koni z czego pewnie kilka umarło. Naprawdę nie czuć że
Ivanaran - #motoryzacja właśnie wróciłem z trasy 200 km 33-letnim Audi 80 i muszę prz...

źródło: 1000009449

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piijany
piijany
piijany 05.06.2026, 06:17:35 via Wykop
  • 0
@Ivanaran: fajne auto, podobają mi się z wyglądu te stare samochody, Audi 80 dzięki ocynkowi i prostocie mechanicznej jest niezajeżdzalne. do tej pory je często widuję na drogach/parkingach chociaż już coraz mniej ich
  • Odpowiedz
oficjalne_konto
oficjalne_konto
oficjalne_konto
01.06.2026, 14:11:47
  • 0
Mam budżet taki jaki trzeba mieć, ile złotych wyłożyć na samochód i jaki to konkretnie samochód miałby być (przebieg, rocznik, salon PL?).

Już tłumaczę wymagania.

- planowany przebieg 40 tysięcy w rok a potem sprzedaż tego auta
- tylko i wyłącznie na trasy Warszawa-Zakopane i Warszawa-Szwajcaria
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piijany
piijany
piijany 01.06.2026, 16:24:33 via Wykop
  • 0
@oficjalne_konto: jeśli ma być to auto typu wół roboczy to na pewno nie może być to nic nowego bo zawsze będziesz stratny, nie wiem na czym ci najbardziej zależy ale jak na samym dojeździe z punktu a do b, nie uwzględniając komfortu jazdy ani wyposażenia to najlepiej celować w starsze samochody bo spełnią swoje zadanie pancerności i taniej eksploatacji, ja polecam:

Renault Megane 1 - tanie, dobre, wszędzie zajedzie, trochę
  • Odpowiedz
Geralt678
Geralt678
28.05.2026, 05:32:51
  • 7
Ale siadla mi psycha po wczorajszej wiadomosci mirki nie chce mi sie jesc c-----o sie czuje. Jutro widze sie z ta laska pewnie bedzie chciala mnie w----c we Friedzone lub kosz ale nie dam sie. Czlowiek sie przyzwyczaił i jak zawsze c--j w dupe.. Chcialbym miec w------e ale nie moge.
#przegryw #zwiazki #tinder
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piijany
piijany
piijany 28.05.2026, 08:07:20 via Wykop
  • 2
@Geralt678: niestety jeśli nie masz kwadratowej szczęki, gęstych włosów, 190cm wzrostu, sylwetki jak Schwarzenegger oraz mieszkania i samochodu to nie ma co liczyć na dziewczynę nawet jeśli to szara myszka z Ukrainy
  • Odpowiedz
piijany
piijany
piijany 28.05.2026, 13:37:54 via Wykop
  • 2
@De_Fault: wszystko przez rycerzy którzy zabawiają polki od restauracji po prywatny szofer, bycie spokojnym ułożonym bez dynamiczności = over
  • Odpowiedz
tereska-kaczmek
tereska-kaczmek
23.05.2026, 01:26:33
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piijany
piijany
piijany 23.05.2026, 08:37:20 via Wykop
  • 0
@tereska-kaczmek: to są ci którzy próbują w akcie desperacji coś znaleźć. Efekt ? Podbijają tym dziewczynom tylko ego przez co wymagania stają się jeszcze większe.
  • Odpowiedz
isoversomuch
isoversomuch
isoversomuch
17.05.2026, 21:53:37
  • 10
Ciezko spasowanie dostac a co dopiero jakas odpowiedź, po co one dają w prawo jak potem jest cisza oczywiście same pierwsze nigdy nie napiszą a ja nie bede wiersza pisać w pierwszej wiadomości...

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #tinder #badoo
isoversomuch - Ciezko spasowanie dostac a co dopiero jakas odpowiedź, po co one dają ...

źródło: 1000015059

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piijany
piijany
piijany 18.05.2026, 06:46:07 via Wykop
  • 2
@isoversomuch: jakbyś wyglądał jak on to same by się pchały na knage
piijany - @isoversomuch: jakbyś wyglądał jak on to same by się pchały na knage

źródło: IMG_3265

Pobierz
  • Odpowiedz
Geralt678
Geralt678
17.05.2026, 17:55:07
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piijany
piijany
piijany 17.05.2026, 21:22:15 via Wykop
  • 0
@Geralt678: najlepszy czas na poznawanie się to lata szkolne w wieku 16-20 lat hormony już buzują mocno i dziewice szukają samca, w dodatku wystarczy w takim wieku mieć gadane spoko charakter i wychodzić z domu a nie siedzieć przed kompem i sukces gwarantowany, sam znam gości co nie byli żadnymi chadami ani oskarkami z hajsem starych i wyrywali laski jak leci, nawet kilku po 160 i ważących 50kg ułożyło sobie
  • Odpowiedz
Zoyav
Zoyav
11.05.2026, 20:03:17
  • 2
współpracownicy dzisiaj truli mi dupę o to jaki mam zodiaku i czemu nie chcę powiedzieć, kiedyś ze względu na moją nienawiść do wysokich temperatur się dopytywali o jakiej porze roku się urodziłam więc im powiedziałam bo w sumie żadna tajemnica to teraz chcą więcej danych na mój temat

dorośli ludzie

#damskiprzegryw #pracbaza
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piijany
piijany
piijany 11.05.2026, 21:58:22 via Wykop
  • 0
@Zoyav: jaki masz znak zodiaku i o jakiej porze roku się urodziłaś ?
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
06.05.2026, 13:09:52
  • 11
Powiem wam szczerze ze samotność i brak baby mi nie przeskadza przeskadza mi tylko to ze rodzina i spoleczenstwo patrza na mnie dziwnie jak na jakiegos odludka. Lubie cisze i spokoj a gdybym mial pieniadze i czas wolny to juz w ogole by mi to nie przeszkadzalo . W sensie takim ze wyznaje blackpill i z moim ryjem moglbym robic za beciaka wiec po co mi to
#przegryw #blackpill
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piijany
piijany
piijany 06.05.2026, 22:24:52 via Wykop
  • 2
@Henson_: jak ktoś jest samotny z wyboru to nie ma w tym nic złego, są typy osób które czują się o wiele lepiej sami ze soba, problem pojawia się jeśli ta samotność jest narzucona przez brak możliwości pozyskania znajomych/ partnerki z różnych powodów niezależnych.

@fsnelo osoba która zaznała bliskości nigdy nie będzie szczęśliwa w samotności, czym prędzej poznasz następną dziewczynę tym lepiej, inaczej będziesz żył wspomnieniami o byłej która
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
02.05.2026, 15:53:27
  • 157
Chad olewa p0lke ale i tak chętnie da mu d--y jak tylko wyrazi chęć xD
#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #blackpill
krystian-stepaniak - Chad olewa p0lke ale i tak chętnie da mu d--y jak tylko wyrazi c...

źródło: IMG_9088

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piijany
piijany
piijany 04.05.2026, 17:59:53 via Wykop
  • 0
@raseri: coś w tym jest, parę lat wstecz byłem z dziewczyną która miała z 10 byłych z czego najdłuższy związek rzekomo trwał rok czasu, co prawda ze mną miała pierwszy raz ale widać było dokładnie w czasie kryzysu że nie potrafi walczyć o relacje i tak po 1,5 roku związek się zakończył, z tego co wiem to po mnie miała kilku kolejnych po kilka mieś.

Problem w tym że teraz
  • Odpowiedz
wielkifanrapu
wielkifanrapu
01.05.2026, 09:28:35
  • 4
Dziecko mojego kuzyna nie chce iść na studia i on jest zdruzgotany.
Kuzyn chciałby jego syn zdał maturę na 80% albo i więcej, poszedł na jakieś studia typu prawo lub informatyka, a on chce iść na swoje, popracować kilka lat i założyć firmę?
Jaką macie opinie na ten temat? Według mnie nie ma co cisnąć jak dziecko jest już pełnoletnie i ma jakiś tam plan na siebie, a większość maturzystów nie ma.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piijany
piijany
piijany 02.05.2026, 07:48:15 via Wykop
  • 0
@Lonate: problem występuje w zawodach technicznych, kończąc technikum o kierunkach mechanik, mechatronik itd ciężko jest cokolwiek znaleźć, nawet kołchozy produkcyjne na stanowiska w dziale UR wymagają wykształcenia wyższego. Studia mają sens pod warunkiem obrania konkretnej drogi bo jak ktoś skończy byle co żeby papierek się zgadzał to później jest jak jest.
  • Odpowiedz
Geralt678
Geralt678
28.04.2026, 16:23:23
  • 58
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piijany
piijany
piijany 28.04.2026, 21:12:46 via Wykop
  • 13
@Geralt678: obecnie laski mają zrytą głowę przez socialmedia, najlepiej to żebyś zarabiał 20k woził się Porsche i miał własne m2 w centrum dużego miasta żeby księżniczka nie musiała za dużo chodzić. Oczywiście jak się wyjdzie na miasto to się okazuje że 80% ludzi pracuje w kołchozach produkcyjnych za najniższą + premie, ale ona się naoglądała parę rolek w Internecie i nie dopuszcza tego do siebie że tak żyje większość społeczeństwa,
  • Odpowiedz
get-rekt
get-rekt
08.04.2026, 11:17:24
  • 10
Dawaj panie pingpong, wjazd w Tajwan bo USA przegrało wojnę z pastuchami z rosyjskim sprzętem XD Ja p------e, upadek USA jest piękny, czekam jeszcze na drugą wojnę domową i wtedy może ktoś normalny opanuje ten prawacki k--------k.
#wojna #iran #usa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piijany
piijany
piijany 08.04.2026, 12:07:58 via Wykop
  • 0
@get-rekt: Ale oni nie mają ruskiego sprzętu tylko własnej produkcji
  • Odpowiedz
THOgrim
THOgrim
02.04.2026, 19:47:05
  • 0
Szczerze myślałem, że Izrael bardziej oberwał, a patrząc na to, nie wygląda to katastrofalnie. Iran z kolei tragedia… #iran #izrael #wojna #usa

Starty Izraela od początku wojny:

Zabici: Około 23–24 cywilów + 11 żołnierzy od początku wojny (luty/marzec). Większość ofiar cywilnych pochodzi z wcześniejszych ataków (np. 9 zabitych w Beit Shemesh 1 marca, po 1–2 w Tel Awiwie i innych miejscach w marcu).
• Ranni: Ponad 6
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piijany
piijany
piijany 02.04.2026, 20:03:43 via Wykop
  • 3
@THOgrim: nie wiem skąd źródło ale mało obiektywne sądząc po tym że brak uwzględnienia strat ameryki + jak się uwzględnia straty infrastrukturalne i sprzęt to się powinno podawać również straty drugiej strony włącznie z tymi z frontu z Libanu, Iran na pewno ma duże straty ale dodając kontekst ormuzu, zniszczeń w zatoce i radarach to nie wychodzi że to do jednej bramki gra tak jak to twierdzi pomarańczowy i hegseth.
  • Odpowiedz
piijany
piijany
piijany 02.04.2026, 20:35:00 via Wykop
  • 1
@THOgrim: realistycznie marynarka wojenna i siły powietrzne Iranu były czynnym muzeum ze sprzętem z 1960-70, wątpię że nawet przed zniszczeniem miały wartość bojową. Trzy samoloty (2 su w Katarze) oraz jeden Jak szkoleniowy zestrzelone w powietrzu oraz co najmniej 2 statki MW również potwierdzone filmami na wodzie, reszta zniszczona na płycie i w porcie. Atutem Iranu od początku są różnego typu rakiety i drony których mają sporo, salwy są różne
  • Odpowiedz
Geralt678
Geralt678
31.03.2026, 16:36:46
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piijany
piijany
piijany 31.03.2026, 21:02:40 via Wykop
  • 1
@Geralt678: raczej nie tylko ty ją wkręciłeś że nie jesteś prawik ;) dziewica to daje ale po 3 miesiącach związku a nie na 2 spotkaniu w hotelu
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng
29.03.2026, 18:46:33
  • 198
#iran #wojna #usa https://x.com/i/status/2038318488989618205
"Iran wystrzelił rakietę wyposażoną w b---ę flarową, co skłoniło obronę powietrzną Dubaju do wystrzelenia wielu pocisków przechwytujących"
dobra rozkmina nie powiem
tech-v-kng - #iran #wojna #usa https://x.com/i/status/2038318488989618205 
"Iran wyst...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piijany
piijany
piijany 29.03.2026, 19:49:22 via Wykop
  • 12
@Vinizius: Ja myślę że to dwie inne sytuacje, Persowie opracowali kilkanaście różnych typów pocisków balistycznych i drony shahed które kopiuje dzisiaj cały świat - sam Izrael przyznał że Iran ma wybitnych inżynierów. Ukraina ma wsparcie komponentów, pieniędze i b--ń od dużej ilości państw, ale ich wynalazki to dalej są bieda wersje z taśmy i ładunku wybuchowego ale co ważne na ruską opl wystarczające.
  • Odpowiedz
aleksc
aleksc
23.03.2026, 12:10:22
  • 57
Trump: trwają negocjacje pokojowe z Iranem. Iran: Żadnych negocjacji nie ma będziem się n---------c. Od dzisiaj kibicuje Iranowi, że miał jaja ośmieszyć Trumpa i mam gdzieś że to sojusznik Rosji, Trump też xD

#wojna #iran
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piijany
piijany
piijany 29.03.2026, 10:38:21 via Wykop
  • 0
@aleksc: kraje azjatyckie i afrykańskie są naturalnymi sojusznikami Rosji - dobra Rosja wysyła zboże i pszenicę, a USA są traktowane jako wielki szatan niszczący kraje w celu przejęcia złóż ropy, a u nas na odwrót, Rosja to kraj który nam zagraża militarnie a USA to wujek z zachodu który ma nam defacto pomóc, natomiast Iran nie zaczął tej wojny i to jest fakt.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Lee lee

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking