Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gregory-mcstevens

gregory-mcstevens

Dołączył 1 rok i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8287
  • Znaleziska 7866
  • Mikroblog 421
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 11

273

Wykopki znów wykopały fejka na główną

Wykopki znów wykopały fejka na główną

Autor dodaje znalezisko w którym bezpodstawnie twierdzi, że Siemoniak jest Ukraińcem. Znalezisko bez żadnych pytań trafia na główną. Gratulacje!

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 10:21:49
  • 68
  • #
    fakenews
  • #
    ukraina
  • #
    wykop
  • #
    afera
  • #
    polityka
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens przedwczoraj, 19:16:14 via Wykop
  • 10
Ale prawdziwe znalezisko o inżynierach to w 5 sekund usuną
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

911

Jawne zarobki lekarzy. Dr Sutkowski się sprzeciwia: Będziemy wskazywani palcem

Jawne zarobki lekarzy. Dr Sutkowski się sprzeciwia: Będziemy wskazywani palcem

prawa wysokich zarobków lekarza Dawida Kacprzyka i nieprawidłowości ujawnionych w Szpitalu Południowym w Warszawie wywołała dyskusję o zmianach w systemie ochrony zdrowia. Do propozycji przedstawionych przez premiera Donalda Tuska dotyczących m.in. powiązania informacji o wynagrodzeniach pracowników

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rp.pl
dodany: 19.06.2026, 09:25:09
  • 84
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 19.06.2026, 14:27:03 via Wykop
  • -4
@hellfirehe: Po pierwsze liczba miejsc przez ostatnie 20lat wzrosła 4 krotnie, z ok 2700 do 10250. Niemcy, które mają ponad dwukrotnie większą populację produkują 12 tyś lekarzy.

Jeśli myślisz że dalsze zwiększanie miejsc na studiach i produkcja niewykształconych lekarzy coś zmieni, to się zdziwisz. Młodzi są znacznie bardziej obyci językowo i nie czują przywiązania do kraju. Albo wyjądą przed zrobieniem specjalizacji do kanady czy usa, albo zrobią specjalizacje tutaj, odbębnią
Monsanto93
Monsanto93
Monsanto93
18.06.2026, 19:29:29
  • 0
#phenibut #fenibut
Cześć,

Po dłuższej analizie rynku polskiego i zagranicznego w końcu udało mi się namierzyć bardzo dobry fenibut w Europie, a konkretnie w Grecji. Posiada stary CAS i według mojego doświadczenia jest to ten phen o który każdy pyta, ale nie ma. Przekopałem sporo źródeł, porównałem oferty kupiłem i sprawdziłem - jak wygląda temat od strony jakości, to jest o niebo lepiej niż polskie. Generalnie sytuacja wygląda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 18.06.2026, 22:51:35 via Wykop
  • 3
@Hissis: Ja od 3 lat stosuje 1.5 - 2g phenibutu dziennie. Jak wezme 3g lub więcej to chce mi się rzygać cały dzień xd. Nie wiem jak wy tyle bierzecie
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
17.06.2026, 13:12:53
  • 3441
Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 000 USD miesiecznie

2. Prezydent USA - 33 000 USD

3.Przewodniczacy
Czoso - Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 ...

źródło: image

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 18.06.2026, 13:06:08 via Wykop
  • 0
@Czoso: Porównanie oczywiście idiotyczne, bo powinno zawierać pensje lekarzy z innych krajów a nie randomowe stanowiska. Tak samo piloci w stanach zarabiają więcej niż prezydent xD
W stanach i kanadzie dla wielu specjalizacji 400k usd rocznie to mediana, w australi 700-800k zł.

Ale co do jednego się zgadzam- nasz ortopeda to albo jeden z najlepszych ortopedów świata albo wałek. Strzelam na to drugie
  • Odpowiedz
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 18.06.2026, 18:18:48 via Wykop
  • 0
@Czoso: A co ci daje porównanie pensji polskiego lekarza do pensji polityków? Bo w każdym zawodzie można znaleźć kogoś kto zarabia więcej niż prezydent usa albo robi wałki i zarabia miliony.

Takie wpisy jak twój są wykorzystywane do nagonki na wszystkich lekarzy, potem wykopek-kretyn myśli, że każdy nowy lekarz zarabia 100k / miesiąc..

Patologie się zdarzają jak w każdym zawodzie finansowanym z budżetu i trzeba je tępić. A nie robić
  • Odpowiedz

425

Turystka pogryziona przez psa w górach

Turystka pogryziona przez psa w górach

W minioną sobotę (13.06) w rejonie Cieńkowa doszło do niebezpiecznego incydentu, który wymagał wspólnej interwencji ratowników Grupy Beskidzkiej GOPR oraz Policji. Turystka została pogryziona przez psa.

polzwed
z
facebook.com
dodany: 15.06.2026, 17:22:13
  • 33
  • #
    psy
  • #
    pies
  • #
    psiarze
  • #
    gory
  • #
    trekking
  • #
    beskidy
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 15.06.2026, 21:34:25 via Wykop
  • 0
@depay: Ale czemu wrzucasz wszystkich psiarzy do jednego worka? Ja sam i większość ludzi z małymi psami też jest przeciwna patologii. Osobiście na spacer z psem zassze zabieram gaz pieprzowy.

4808

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Skoro możemy kontrolować czas pracy kierowców i wielu innych, aby dbać o nich i wszystkich w koło, to powinniśmy się upewnić, że ludzie, którzy decydują o naszym życiu w momencie największej słabości są wyspani. Przy okazji można ukrócić patologie w stylu Kacprzyka. anty-patologia, pro-jakość

RandomBits
z
markdownpastebin.com
dodany: 15.06.2026, 11:53:58
  • 435
  • #
    konowalograf
  • #
    patologie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polska
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 15.06.2026, 13:58:00 via Wykop
  • -2
@Vinizius: Zdajesz sobie sprawę że przymus odpracowania studiów w kraju funkcjonuje w europie tylko na białorusi xD? Dla 20k nie warto nawet tych studiów zaczynać, za dużo nerwów i czasu poświęconego na naukę. Twój kretyński pomysł tylko pogrążył by problem, a przyszli lekarze po prostu wyjechaliby na studia za granicę
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 15.06.2026, 14:20:39 via Wykop
  • 12
@Vinizius: Ale ja się zgadzam że 100- 300k na nfz to patologia, no chyba że to światowej klasy neurochirurg / chirurg.

Po prostu twój pomysł jest niedemokratyczny i żałosny, ubezwłasnowolnienie i jeszcze 20k / na miesiąc xD. Lekarze wyjeżdżają nie tylko za wyższymi zarobkami, ale też za większym komfortem pracy i jakością kształcenia.
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 15.06.2026, 14:38:35 via Wykop
  • 2
@Vinizius: Problemem nie są zarobki lekarzy, tylko marnotrawienie miliardów na niedziałające projekty, wspierające patologię 800 plus, przekupowanie emerytów 13 i 14 emeryturą, toalety czy instalacje "artystyczne" pośrodku błota za miliony, wybory kopertowe czy tysiące innych projektów.

Obecnie w Polsce policja odrzuca prawie wszystkie zgłoszenia, ochrona przyrody nie istnieje, lasy są wyrzynane w pień a dzietność jedna z najniższych na świecie. Nowa władza oszukała wyborców, napuściła społeczeństwo na lekarzy i nie
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 15.06.2026, 15:10:48 via Wykop
  • 2
@Vinizius: średnia z innych krajów funkcjonuje w ten sam sposób xD. Poza niemcami, ale tam lekarz pracując 50% mniej zarobi 2x więcej.

Poza tym zobacz człowieku ile polska przeznacza na ochronę zdrowia. 6.4% pkb kiedy śrrdnia to 10% xD. W przeliczeniu na mieszkańca wychodzi 1100-1300 euro rocznie, kiedy średnia europejska 3400 euro xD. To chyba 3 najgorszy wynik w ue
Monsanto93
Monsanto93
Monsanto93
10.06.2026, 19:40:22
  • 0
#phenibut

Tak czytam reddita zagranicznego i wnioski jakie wyciągnąłem to takie, że Polska ma najgorszy sort na świece. Wszyscy narzekają na polskie sklepy. W skrócie jakość jest fatalna. Niektórzy dali się nabrać kilkakrotnie z nadzieją, że a nóż 🗡️ może tym razem się uda 🤣
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 11.06.2026, 12:36:17 via Wykop
  • 1
@Monsanto93: Najgorsze jest to, że im bardziej popularne staje się źródło, tym szybciej rosną ceny i spada jakość
  • Odpowiedz

536

Zamieszki w Belfaście, autobus stanął w ogniu. Pokłosie brutalnego ataku

Protesty i gwałtowne zamieszki w Belfaście wybuchły z powodu brutalnego ataku nożownika, do którego doszło w poniedziałek w północnej części miasta. Sprawcą okazał się 30-letni obywatel Sudanu, który posiada w Wielkiej Brytanii oficjalny status uchodźcy. Ofiara to ok. 40-letni mężczyzna, który przeb

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 09.06.2026, 22:01:37
  • 119
  • #
    belfast
  • #
    irlandia
  • #
    policja
  • #
    imigranci
  • #
    kryminalne
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 09.06.2026, 22:29:38 via Wykop
  • 103
Wstawiający znaleziska związane z tym tematem dostają bany
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 10.06.2026, 07:28:37 via Wykop
  • 1
@adenrno: wykopałem 3 znaleziska o ataku w Belfaście i wszystkie zniknęły xD
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 10.06.2026, 09:43:19 via Wykop
  • 1
@Kuklak: No właśnoe są. Ktoś wstawił znalezisko o ataku w belfaście na tvp info i też usunęli xd
polacking
polacking
09.06.2026, 16:02:51
  • 0
no to ladnie xD po roku lykania finasterydu, mowie dermatolog, ze no generalnie wlosy fajnie przestaly wypadac jak wczesniej, ale odrostow nie ma to czy wszystko git na pewno? i dodalem ze kiedys mialem tez bardziej gesty zarost a teraz jakies kropki bez zaorstu mam

to mi popatrzyla trichoskopem i stiwerdzila za mi grucholy czy tam pory czy cos z------y sie jakby lojem czy czyms tam i mam teraz lykac izotek 20mg co
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 09.06.2026, 17:23:43 via Wykop
  • 0
@polacking: Odrost zależy od typu łysienia i tego ile trwało. Jak masz tzw diffuse thinning to odrost będzie zauważalny, natomiast jak linia włosów cofa ci się powoli przez lata to włosy już się zminiaturyzowały i nie odrosną
  • Odpowiedz
sean1_1
sean1_1
sean1_1
06.06.2026, 10:24:38
  • 0
#lysienie Mirki, 35 lat, Norwood między 3 a 4, genetyczne tendencje do łysienia. Byłem na to nastawiony i specjalnie się nie przejmowałem. Problem w tym, że w ostatnim roku wypadanie włosów mocno przyspieszyło, aż moja stała fryzjerka powiedziała, żeby udać się pilnie do trychologa. Jakoś specjalnie mnie nie boli, że wyłysieję, ale trochę głupio, że to tak szybko postępuje. Jestem zupełnie nie w temacie, wyczytałem tu, że wszyscy polecają Dr
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 06.06.2026, 12:55:47 via Wykop
  • 1
@sean1_1: Dokładnie, trycholog to nie lekarz. Idź do dermatologa. W międzyczasie możesz zacząć używać minoksydylu z apteki
  • Odpowiedz

1558

50 mln złotych na realizację projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe

50 mln złotych na realizację projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe

Chwali się minister Marta Cienkowska na X :) 50 mln zł z @EEANorwayGrants i budżetu państwa trafi na realizację III edycji projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe.

Makavlani
z
x.com
dodany: 03.06.2026, 16:09:35
  • 177
  • #
    polityka
  • #
    zydzi
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 03.06.2026, 21:18:12 via Wykop
  • 2
@Latarenko: w tym samym czasie ograniczenie dostępności do MRI i endoskopii xd
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 31.05.2026, 22:38:45
  • 1
Karg - Wundextrakte
#blackmetal
gregory-mcstevens - Karg - Wundextrakte
#blackmetal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
18.05.2026, 22:22:01
  • 0
Co myślicie o przeszczepie włosów w wieku 23 lat? Nie za wcześnie? Obecnie norwood jakieś 2/3. Zakola tylko poleciały, tył póki co cały. Od miesiąca stosuję finasteryd miejscowy
#lysienie #finasteryd #przeszczepwlosow #wlosy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 19.05.2026, 08:22:00 via Wykop
  • 1
@WPogoniZaWygrywem: bierz fina pół roku minimum. Co do przeszczepu to mój kumpel robił w wieku 20 lat
  • Odpowiedz
Monsanto93
Monsanto93
Monsanto93
19.05.2026, 06:47:21
  • 0
#fenibut #phenibut

Proszę Państwa proszę bardzo
https://carolinachemical.com/product/phenibut-hydrochloride-powder/ CAS ten sam ale w końcu można powrócić do 2017 roku.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 19.05.2026, 08:11:10 via Wykop
  • 0
@Monsanto93: wysyłka 121zł, do tego płacisz podatek i w usa i w polsce, chyba gra nie warta ryzyka. Brak rozdziału na enancjomery, nie wiadomo którego jest więcej. Chyba gra nie warta ryzyka
  • Odpowiedz
Estetykatopodstawa
Estetykatopodstawa
16.05.2026, 09:41:43
  • 3
Z racji tego, że porównania dawałem jedynie frontem, tym razem profilowo.

Pamiętajcie. Przeszczep włosów wiąże się z braniem leków do końca życia - no chyba, że lubicie h----d.
Oczywiście: 1,25mg finasterydu dziennie (wersja ekonomiczna 5mg dzielone na 4)

Jak macie jakieś merytoryczne pytania to śmiało.
@Estetykatopodstawa +9
Mały update po przeszczepie włosów - 135 dzień dziś.

Oczywiście jak rozumny człowiek:
- Finasteryd 1,25mg dziennie
- Minoxidil 2x pianka na łeb dziennie (w tzw. międzyczasie brałem 5mg oral ale morda opuchnięta była niesamowicie. Niebawem wrócę na 2.5mg czy może taka dawka będzie odpowiednia bez uboków)
- 2x w tygodniu ketokonazol
więcej
Estetykatopodstawa - Z racji tego, że porównania dawałem jedynie frontem, tym razem p...

źródło: wybor_nie_nakaz

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 16.05.2026, 14:38:50 via Wykop
  • 1
@JestemFrenem: DHT spada o 70% ale testosteron lekko wzrasta. Skutki uboczne są zbliżone do grupy placebo, poczytaj badania. Nie wiem skąd bierze się to przekonanie że skutki uboczne wystąpią u 100% biorących XD
  • Odpowiedz

1819

Pracownicy ochrony zdrowia w Polsce są jednymi z najlepiej wynagradzanych w UE

Pracownicy ochrony zdrowia w Polsce są jednymi z najlepiej wynagradzanych w UE

względem średniej. W Polsce pracownicy ochrony zdrowia zarabiają średnio 2,9x przeciętnego wynagrodzenia, co plasuje ich wśród najwyżej wynagradzanych w Europie w relacji do średniej krajowej. Co istotne, dane dotyczą etatów a >70% lekarzy pracuje na kontraktach, gdzie stawki są jeszcze wyższe.

kastrator2
z
x.com
dodany: 27.04.2026, 09:25:18
  • 270
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 27.04.2026, 10:37:09 via Wykop
  • -5
Widzę nagonka rządu na lekarzy trwa dalej, a ułomki wszystko łykają. Popatrzcie sobie na średnie wynagrodzenia. W belgii 4000 euro, 2.5 przeciętnej to 40k zł miesięcznie. Niemcy 4450 euro - 60kzł miesięcznie, francja 3500 euro - 34kzł miesięcznie, Polska 8900zł - 25800zł. A koszty życia nie są proporcjonalnie wyższe do zarobków. Stawki muszą być konkurencyjne, bo inaczej specjaliści wyjadą - nie dość że zarobki wyższe to i komfort pracy 3x wyższy
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 27.04.2026, 10:48:29 via Wykop
  • -4
@pioter_ciemiezca czego dokładnie nie zrozumiałeś?
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 27.04.2026, 11:43:47 via Wykop
  • -4
@mezon123: XDD człowieku nie ośmieszaj się. Pewnie dlatego tyle lekarzy do niemiec wyjeżdża. Koszty życia są podobne jak u nas, może 15% wyższe. Byłeś kiedyś poza swoją wsią? Skąd wziąłeś to 3:1 xd
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 27.04.2026, 14:24:24 via Wykop
  • -1
@mezon123: Niestety ale jesteś debilem. Koszty życia w niemczech są wyższe o 30% tylko w dużych miastach. To wtedy te 60k daje około 40k w polsce. Polecam skończyć podstawawówkę zanim zaczniesz zaglądać komuś do portfela
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 27.04.2026, 15:54:58 via Wykop
  • -2
@mezon123: nadal czekam na źródło danych. 3:1 wyssałeś z palca. Z wami się nie da dyskusji normalnie prowadzić i człowiek czasem traci cierpliwość. Zgodnie z twoją logiką nie opłaca się lekarzom wyjeżdżać do niemiec, a jednak to robią
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 29.04.2026, 15:54:08 via Wykop
  • 0
@pioter_ciemiezca: zobacz sobie jaki jest realny stosunek siły nabywczej. Prawda jest taka że g---o o świecie wiesz. Nie masz nawet wiedzy z podstawówki, a próbujesz się zabrać za coś czego twój mały rozumek nie pojmie. Krzywa iq jest brutalna, 45-50% ma dwucyfrowe iq, widać która połowa na tym portalu przeważa po wykopywanych znaleziskach
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 29.04.2026, 15:57:51 via Wykop
  • 0
@pioter_ciemiezca: dosłownie wystarczy wkleić jego odpowiedź do gemini. Aż to zrobiłem z ciekawości. Dopisz tylko żeby ci wyjaśnił jak dla misia o małym rozumku to może to pojmiesz

685

Zdiagnozowali zatrucie zupką chińską, zmarł po 30h na SOR. AI postawiło diagnozę

Zdiagnozowali zatrucie zupką chińską, zmarł po 30h na SOR. AI postawiło diagnozę

47-letni pan Paweł zmarł z powodu rozwarstwienia aorty, bo lekarze z dwóch szpitali uznali, że jego ból i wymioty to tylko efekt zjedzenia zupki błyskawicznej. Mimo 30 godzin spędzonych na SOR-ze nie wykonano podstawowych badań kardiologicznych, podczas gdy algorytm AI postawił diagnozę.

Kruk_
z
youtube.com
dodany: 20.04.2026, 21:43:46
  • 168
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    skandal
  • #
    sor
  • #
    technologia
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 21.04.2026, 21:38:29 via Wykop
  • 16
Kiedy pada informacja, że ai postawiło diagnoze?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 22.04.2026, 16:48:23 via Wykop
  • 0
@DieJoana: Materiał ma 47 minut. Tak trudno podać odnośnik czasowy?

1882

13 miesięczny chłopczyk adoptowany przez parę gejów z UK zmarł w wyniku gwałtów

Chłopiec adoptowany przez parę gejów zmarł w wyniku uduszenia. Na ciele znaleziono liczne rany świadczące o wykorzystywaniu seksualnym

pernamentnaonuca
z
dailymail.co.uk
dodany: 20.04.2026, 17:15:02
  • 288
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    wielkabrytania
gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 20.04.2026, 18:47:16 via Wykop
  • 0
Obstawiajcie, po ilu godzinach znalezisko spadnie z rowerka?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maciorqa
maciorqa
18.04.2026, 15:50:49
  • 0
Pytanie do Panów biorących finasteryd. Czy gdyby ktoś ze znajomych Was się zapytał o to czy zażywacie fina, to czy byście się do tego bez problemu przyznali, czy temat jest dla Was wstydliwy i wolelibyście to ukrywać?

#lysienie #finasteryd
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-mcstevens
gregory-mcstevens 18.04.2026, 16:54:08 via Wykop
  • 4
@maciorqa: Jeśli ktoś się z tego śmieje to jest upośledzony. Łysienie to choroba jak każda inna i można ją leczyć. Jak ktoś leczy trądzik to też jest słaby i powinien pogodzić się z losem?

Ja mówię o tym otwarcie i zachęcam innych do zadbania o swój wygląd. Trzeba podnosić świadomość istnienia tych leków.

Nie przejmuj się idiotami, takie komentarze pewnie piszą zazdrośni łysole xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Potężne proncie

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.09.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 28.03.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking