Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 16
źródło: 1000016321
Pobierz- 15
14 424,42 - 17,58 - 10,01 - 13,57 - 11,01 - 8,36 = 14 363,89
W tym tygodniu:
- poniedziałek baza z przebieżkami 50'BS + 8x(100/100) + 1km wyciszenia
- środa jakościówka - 3,2km BS + 4x(1,6km bieg progowy / 1' tr) +3,2 km BS; próg tempo 4:00/km. Łapię powoli swój pułap, trening zrobiony w tzw. sweet spot, 4 powtórzenia zrobione z rosnącym oporem. Piątego powtórzenia bym już nie dał rady wycisnąć raczej.
- piątek 10km
W tym tygodniu:
- poniedziałek baza z przebieżkami 50'BS + 8x(100/100) + 1km wyciszenia
- środa jakościówka - 3,2km BS + 4x(1,6km bieg progowy / 1' tr) +3,2 km BS; próg tempo 4:00/km. Łapię powoli swój pułap, trening zrobiony w tzw. sweet spot, 4 powtórzenia zrobione z rosnącym oporem. Piątego powtórzenia bym już nie dał rady wycisnąć raczej.
- piątek 10km
źródło: long
Pobierz- 11
14 439,44 - 15,02 = 14 424,42
15 w równym tempie...
#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #swierczeworun #szachty
Skrypt | Statystyki
15 w równym tempie...
#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #swierczeworun #szachty
Skrypt | Statystyki
źródło: temp_file2810224389103758109
Pobierz- 5
@Ark00: a na 10km ile wyszło?
- 0
@razdwatrzy55: 41:05
#bieganie
Kupiłem sobie chyba 40 żeli energetycznych, 5 różnych xD przetestujemy.
Kupiłem sobie chyba 40 żeli energetycznych, 5 różnych xD przetestujemy.
@Sudo_exit biegać można w każdych butach. Zamykam temat
@Sudo_exit ogólnie najczęściej jest tak jak pisze @saimonm. Jednak nie zawsze. Jeśli nigdy nie biegałeś to nie wiesz czy potrzebujesz butów neutralnych czy stabilizujących. Jeśli masz pronację, a kupisz buty neutralne to skończy się solidnymi odciskami po pierwszych kilometrach. Wiem co mówię, bo sam popełniłem ten błąd na początku.
Zasadniczo masz dwie opcje. Najlepiej pójść np do Run Expert na Turzynie. Tam za darmo zrobią Ci wideoanalizę biegu i powiedzą
Zasadniczo masz dwie opcje. Najlepiej pójść np do Run Expert na Turzynie. Tam za darmo zrobią Ci wideoanalizę biegu i powiedzą
- 7
- 1
estymacja
@neufrin: start z grupa 1:35:00 czyli biegniemy 4:30 min/km
W zegarku ustawiam sobie czas na 1:38:00 (jakby odłączył się od grupy, a pewnie tak będzie, żeby mi zegarek podpowiadał czas + ile mam jeszcze na plusie).
Dziś chce poprawić swoją życiówkę, więc muszę pobiec pierwsze kilometry dosyć mocno.
- 1
@Xianter: szukaj żółtego podkoszulka biegu z radością na łysym facecie. To może pobiegniemy razem :) wykopkowo
- 14
Szukam buta do treningów na asfalt, treningi raczej do 15km. Tempo, WB2, interwały. Ale to raczej tempa pomiędzy 5:00, a 3:40. Mówiąc szczerze, nie chce jakoś dużo wydawać, a widzę że różnica między nimi to na oko +/- promki z jakieś 200 zł. I tak je zajadę, żeby wycisnąć z nich te 1/1.5kkm (UB21 - 4kkm, aktualnie Adidas Solar Drive 19 - 1.3kkm). Warto dorzucać do Novablastów 5?
#bieganie #
#bieganie #
jakie asiksiory
- Novablast 5 73.9% (17)
- Dynablast 5 26.1% (6)
Jak działa parkrun? Zarejestrowałem się mogę biec lub nie, na początku podaje swój kod że biorę udział i na końcu trasy odbieram jakis token i co dalej? Skąd oni wiedzą że ja to ja?
#bieganie
#bieganie
@razdwatrzy55 na koniec biegu dostajesz plastikową kartę z kodem, wtedy podchodzisz do stanowiska z tą kartą i ze swoim kodem ze strony z imieniem i nazwiskiem i na tej podstawie wiadomo, kto i jaki czas
- 11
źródło: temp_file8151322067917599219
Pobierz#bieganie #bieganiepromo #hoka
Hoka Clifton 9 - 399zl (darmowa wysyłka) sportano.pl
Wrzucam raczej z kronikarskiego obowiązku.
Model będzie powoli wycofywany na rzecz 10, które nie są raczej tak udane.
Hoka Clifton 9 - 399zl (darmowa wysyłka) sportano.pl
Wrzucam raczej z kronikarskiego obowiązku.
Model będzie powoli wycofywany na rzecz 10, które nie są raczej tak udane.
źródło: image
Pobierz- 25
14 534,15 - 15,47 - 21,37 - 17,32 = 14 479,99
A takie tam leniwe szwendanko. Znowu zaspane, we wtorek to musiałem konkretnie obciąć dystans bo nawet niepapaton byłby zbyt krótki xD Zresztą zlało mnie wtedy nieziemsko, było wiele radości xD i zero napotkanych biegaczy.
Wczoraj już byłem załamany że późno wybiegłem i znowu szykuje się 15 albo mniej, a zbliżając się do dychy uświadomiłem sobie że mi się popierdzieliło i mam jeszcze godzinkę
A takie tam leniwe szwendanko. Znowu zaspane, we wtorek to musiałem konkretnie obciąć dystans bo nawet niepapaton byłby zbyt krótki xD Zresztą zlało mnie wtedy nieziemsko, było wiele radości xD i zero napotkanych biegaczy.
Wczoraj już byłem załamany że późno wybiegłem i znowu szykuje się 15 albo mniej, a zbliżając się do dychy uświadomiłem sobie że mi się popierdzieliło i mam jeszcze godzinkę
źródło: IMG_7104
Pobierz- 0
Wracam po dłuższej przerwie do #bieganie póki co ok. 10 km (spokojne tempo 6min/km) #squash (godzina w tygodniu) i czasem #gravel (ok 50 km jednorazowo) Czy ma sens branie kreatyny? Czy wysiłek jest za jednostajny?
Uprzedzając pytania- to realne już wykonywane czasy i dystanse, a nie "chciałbym" #mirkokoksy
Uprzedzając pytania- to realne już wykonywane czasy i dystanse, a nie "chciałbym" #mirkokoksy
14 562,51 - 23,41 = 14 539,10
Dziś pogoda i temperatura istnie letnia, a mi wypadł trening maratoński. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dowiozłam, choć nie ukrywam trochę się stresowałam przed tym treningiem. Weszło ciut lepiej niż sądziłam.
A w planie było: 8 km BS; 3x 3,2 km P/2’ tr; 1,6 km P i 3,2 km wyciszenka
#sztafeta #bieganie
Dziś pogoda i temperatura istnie letnia, a mi wypadł trening maratoński. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dowiozłam, choć nie ukrywam trochę się stresowałam przed tym treningiem. Weszło ciut lepiej niż sądziłam.
A w planie było: 8 km BS; 3x 3,2 km P/2’ tr; 1,6 km P i 3,2 km wyciszenka
#sztafeta #bieganie
źródło: IMG_5827
Pobierz- 5
I międzyczasy
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@enteropeptydaza: szalona
























Ból, krew, i Cliftony 10tki które rozleciały się po niecałych 80km przebiegu (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Początek sympatycznie 4:40/km, od trzeciego kilometra czułem że coś jest nie tak z prawym butem. Więc reszta
źródło: IMG_0946
Pobierz