14 358,77 - 21,31 = 14 337,46

Ból, krew, i Cliftony 10tki które rozleciały się po niecałych 80km przebiegu ( )

Początek sympatycznie 4:40/km, od trzeciego kilometra czułem że coś jest nie tak z prawym butem. Więc reszta
Xianter - 14 358,77 - 21,31 = 14 337,46

Ból, krew, i Cliftony 10tki które rozleciały...

źródło: IMG_0946

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xianter: jak bieg jest w nocy jak 20:30 albo jak 22:00 nocny Wrocław półmaraton to nie dziwię się że ktoś chce wystartować wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) kończyć po 1 w nocy bieg żadna przyjemność
  • Odpowiedz
14 424,42 - 17,58 - 10,01 - 13,57 - 11,01 - 8,36 = 14 363,89

W tym tygodniu:
- poniedziałek baza z przebieżkami 50'BS + 8x(100/100) + 1km wyciszenia
- środa jakościówka - 3,2km BS + 4x(1,6km bieg progowy / 1' tr) +3,2 km BS; próg tempo 4:00/km. Łapię powoli swój pułap, trening zrobiony w tzw. sweet spot, 4 powtórzenia zrobione z rosnącym oporem. Piątego powtórzenia bym już nie dał rady wycisnąć raczej.
- piątek 10km
scorp02 - 14 424,42 - 17,58 - 10,01 - 13,57 - 11,01 - 8,36 = 14 363,89

W tym tygodni...

źródło: long

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sudo_exit ogólnie najczęściej jest tak jak pisze @saimonm. Jednak nie zawsze. Jeśli nigdy nie biegałeś to nie wiesz czy potrzebujesz butów neutralnych czy stabilizujących. Jeśli masz pronację, a kupisz buty neutralne to skończy się solidnymi odciskami po pierwszych kilometrach. Wiem co mówię, bo sam popełniłem ten błąd na początku.

Zasadniczo masz dwie opcje. Najlepiej pójść np do Run Expert na Turzynie. Tam za darmo zrobią Ci wideoanalizę biegu i powiedzą
  • Odpowiedz
Przedwczoraj i wczoraj biegałem interwały. Dziś rano sobie pojeździłem delikatnie rowerem (jakieś 20km spokojnym tempem). Iść jeszcze dziś biegać jakąś godzinkę na umiarkowanym tętnie czy lepiej jutro rano?
#bieganie #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
estymacja


@neufrin: start z grupa 1:35:00 czyli biegniemy 4:30 min/km

W zegarku ustawiam sobie czas na 1:38:00 (jakby odłączył się od grupy, a pewnie tak będzie, żeby mi zegarek podpowiadał czas + ile mam jeszcze na plusie).

Dziś chce poprawić swoją życiówkę, więc muszę pobiec pierwsze kilometry dosyć mocno.
  • Odpowiedz
14 464,46 - 20,02 = 14 444,44

14 km BS + 6 km @ 4:50–4:55/km.

Trening raczej w kategorii „głowa biega, nogi udają statystów” ( ͡ ͜
randall - 14 464,46 - 20,02 = 14 444,44

14 km BS + 6 km @ 4:50–4:55/km.

Trening rac...

źródło: IMG_6703

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam buta do treningów na asfalt, treningi raczej do 15km. Tempo, WB2, interwały. Ale to raczej tempa pomiędzy 5:00, a 3:40. Mówiąc szczerze, nie chce jakoś dużo wydawać, a widzę że różnica między nimi to na oko +/- promki z jakieś 200 zł. I tak je zajadę, żeby wycisnąć z nich te 1/1.5kkm (UB21 - 4kkm, aktualnie Adidas Solar Drive 19 - 1.3kkm). Warto dorzucać do Novablastów 5?

#bieganie #

jakie asiksiory

  • Novablast 5 73.9% (17)
  • Dynablast 5 26.1% (6)

Oddanych głosów: 23

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak działa parkrun? Zarejestrowałem się mogę biec lub nie, na początku podaje swój kod że biorę udział i na końcu trasy odbieram jakis token i co dalej? Skąd oni wiedzą że ja to ja?
#bieganie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@razdwatrzy55 na koniec biegu dostajesz plastikową kartę z kodem, wtedy podchodzisz do stanowiska z tą kartą i ze swoim kodem ze strony z imieniem i nazwiskiem i na tej podstawie wiadomo, kto i jaki czas
  • Odpowiedz
14 534,15 - 15,47 - 21,37 - 17,32 = 14 479,99

A takie tam leniwe szwendanko. Znowu zaspane, we wtorek to musiałem konkretnie obciąć dystans bo nawet niepapaton byłby zbyt krótki xD Zresztą zlało mnie wtedy nieziemsko, było wiele radości xD i zero napotkanych biegaczy.

Wczoraj już byłem załamany że późno wybiegłem i znowu szykuje się 15 albo mniej, a zbliżając się do dychy uświadomiłem sobie że mi się popierdzieliło i mam jeszcze godzinkę
enron - 14 534,15 - 15,47 - 21,37 - 17,32 = 14 479,99

A takie tam leniwe szwendanko....

źródło: IMG_7104

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wracam po dłuższej przerwie do #bieganie póki co ok. 10 km (spokojne tempo 6min/km) #squash (godzina w tygodniu) i czasem #gravel (ok 50 km jednorazowo) Czy ma sens branie kreatyny? Czy wysiłek jest za jednostajny?
Uprzedzając pytania- to realne już wykonywane czasy i dystanse, a nie "chciałbym" #mirkokoksy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

14 562,51 - 23,41 = 14 539,10

Dziś pogoda i temperatura istnie letnia, a mi wypadł trening maratoński. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dowiozłam, choć nie ukrywam trochę się stresowałam przed tym treningiem. Weszło ciut lepiej niż sądziłam.
A w planie było: 8 km BS; 3x 3,2 km P/2’ tr; 1,6 km P i 3,2 km wyciszenka

#sztafeta #bieganie
enteropeptydaza - 14 562,51 - 23,41 = 14 539,10

Dziś pogoda i temperatura istnie let...

źródło: IMG_5827

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W końcu udało mi się na podstwie obserwacji w pełni zrozumieć słynną metodę biegania interwałowego 'contrawise', uwaga rozpisuję:
-3km biegu umiarkowanie intensywnego, możliwego do utrzymania przez kilkanaście minut
-7 miesięcy odpoczynku
(Powtórzyć 3-4 razy)
#sebcel #bieganie #heheszki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach