Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
www2

www2

Dołączył 18 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32958
  • Znaleziska 30760
  • Mikroblog 2198
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 81

800

Specjalny samolot do Chin po chorą Polkę

Specjalny samolot do Chin po chorą Polkę

Kosiniak-Kamysz: "Ta pomoc to nasz obowiązek". Hmm... mieszane uczucia. A reszta chorych Polaków w potrzebie? Co z pieniędzmi na ich choroby?

marty-rokicki
z
rmf24.pl
dodany: 31.05.2026, 12:53:29
  • 273
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    chiny
  • #
    wojsko
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
www2
www2 01.06.2026, 01:43:42 via Wykop
  • 1
@Normalny_Wykopek: jak bedzie TV i bedzie mozna nastukac ogladalnosc i glosy to wysla i po 80 letniego trupa xD p0lscy p0litycy to bezwzgledne maszyny liczace korzysci polityczne

kupia nawet 1000 Apaczy jak im kaza, nawet jak nie bedzie do nich zadnej amunicji - i tylko by wydac hajs a moze i cos innego z tego "miec" xD

Bartosiak juz dawno powiedzial ze to chloptasie sa, a nie prawdziwi politycy -
www2
www2 01.06.2026, 01:47:31 via Wykop
  • 8
@Sikor12: na politykow, ich rodzin i znajomych oraz pod przypadki naglosnione przez media - starczy

a co do tego ze to polka (z innego watku) to tymbardziej - jak mloda i atrakcyjna to wiadomo, ze jest wiecej warta niz stary facet, ktory placi podatki - on juz swoje naplacil i juz nie potrzebny

co innego p0lka - to wyzsza kasta w tym kartonowym panstwie - moze zostac madka, a w

438

Microslop scamuje swoich klientów na Officie 2019 - Louis Rossman [Angielski]

Microslop scamuje swoich klientów na Officie 2019 - Louis Rossman [Angielski]

Skończyli licencję Office 2019 która miała być nielimitowana czasowo. Będzie was Microslop ruchał w dupę jak żadne inne korpo was nie wyruchało.

UczesanyPedryl
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 10:52:34
  • 74
  • #
    miroslop
  • #
    komputery
  • #
    microsoft
  • #
    office
  • #
    oszukujo
  • #
    afera
www2
www2 01.06.2026, 01:25:54 via Wykop
  • -1
@lubisz_tanie_sztuczki: dokładnie tak, to na macos wiec na szczescie polski malo dotyka ;) kogo stac na maca? a jak juz stac to tam nie ma problemu bo sie wydaje krocie pieniedzy regularnie na te rzeczy,a to tanie rzeczy nie sa, a prestyz kosztuje ;) haha

564

Lekarz 25k pielęgniarka 16k

Lekarz 25k pielęgniarka 16k

Od 1 lipca 2026 r. wzrosną nie tylko ustawowe minima w ochronie zdrowia. Nowe wyliczenia przedstawione przez AOTMiT

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetaprawna.pl
dodany: 28.05.2026, 06:37:56
  • 234
  • #
    zdrowie
  • #
    zarobki
  • #
    pieniadze
www2
www2 29.05.2026, 06:59:20 via Wykop
  • 1
@KartofelZaglady21: zapytaj informatykow jak im sie latwo prace znajduje xDDDD poza tym sektor opiekunczo-zdrowotny to przyszlosc bo niebawem jeszcze wiecej osob osiagnie wiek 60+ i wiecej
www2
www2 29.05.2026, 07:00:46 via Wykop
  • 3
@M7RoyalMadrid: jeszcze renta wdowia :)

1675

Panstwo w Panstwie w ofensywie do Konfitury

Panstwo w Panstwie w ofensywie do Konfitury

Czy Waszym zdaniem Panowie którzy nazywają siebie Konfitura (Maksym Szewczuk) i Samochodoza (Wojciech Galeński) to społe

Biala_koldra
z
facebook.com
dodany: 15.05.2026, 19:11:20
  • 424
  • #
    konfitura
  • #
    panstwowpanstwie
www2
www2 16.05.2026, 13:40:18 via Wykop
  • 7
@bolorollo:
uważajcie co piszecie - Panu Pszemkowi sie nie spodobalo ze wysmialem jego odpowiedzi i odpowiedzialem ze stracil wiarygodnosc

no to polSSatowskim sposobem jak widac jest blokada

dziennikarze kwa z boziej laski.... ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
www2 - @bolorollo: 
uważajcie co piszecie - Panu Pszemkowi sie nie spodobalo ze wysmi...

źródło: polSSat

Pobierz
www2
www2 16.05.2026, 13:51:17 via Wykop
  • 8
@KitaxKita: jeszcze mozna zablokowac na FB komentujacych niezgodnie z linia partii yyy stacji polSSat
www2
www2 16.05.2026, 13:53:17 via Wykop
  • 3
@kaktus_z_ostrymi_kolcami: ktoś z pazurem! ;) hahahaha lubilem Pazure ale za to jak to wszystko dziala - niech spada na smietnik historii telewizji i znika w zapomnieniu
www2
www2 16.05.2026, 13:55:39 via Wykop
  • 8
@PolsatNewsPL to niestety ma to gdzies - tak kazaly zrobic narracje to zrobili, sila wyzsza panie

mozesz sie nie zgodzic ale wtedy Cie na FB zablokujemy ;)

widac PolSSat bierze wzorce ze wschodu - obrzydza mnie telewizja a polSSat coraz bardziej takimi akcjami
www2
www2 16.05.2026, 13:57:14 via Wykop
  • 2
@faithHealer: ruSSia today albo polSSat today - jakos tak - nie pamietam
www2
www2 16.05.2026, 13:57:47 via Wykop
  • 5
@Miecz12: nie po to wylaczali ankiete by sie przyznawac do czegokolwiek!
skrytek
skrytek
30.04.2026, 13:44:07
  • 664
Jako że dochodzę do siebie po wypadku, i dużo czasu spędzam w łóżku, to se zrobiłem centrum dowodzenia im. Stefana Hawkinga i teraz sobie gram w #diablo2

#pokazbiurko
skrytek - Jako że dochodzę do siebie po wypadku, i dużo czasu spędzam w łóżku, to se ...

źródło: 1000048298

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

www2
www2 01.05.2026, 12:44:28 via Wykop
  • 1
co to za uchwyty? :)
  • Odpowiedz

755

Z Polaków zrobiono śmieciarzy i dziadów? Są już kontrole w sklepach

Z Polaków zrobiono śmieciarzy i dziadów? Są już kontrole w sklepach

Ministerstwo Klimatu i Środowiska podsumowało ten okres i jednocześnie odpowiedziało na zarzuty, które kierowane są w stronę resortu właśnie w sprawie systemu kaucyjnego. Pojawiają się m.in. opinie, że "zrobiono z Polaków śmieciarzy i dziadów". - Nie uważam się za dziada - odpowiada wiceministra

freedomseeker
z
zielona.interia.pl
dodany: 15.04.2026, 07:46:23
  • 140
  • #
    pseudoekologia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
  • #
    kaucjazabutelki
  • #
    afera
www2
www2 17.04.2026, 08:51:53 via Wykop
  • 1
@fraciu: dokladnie tak

to tak jakby sie cieszyc, ze wprowadzono lata temu simlocki :) dzieki temu prace mieli serwisani je zdejmujacy a sieci komorkowe utrudnialy tym samym ucieczke ;)

tutaj podobny koszt: wozenie smieci, placenie kaucji

tylko tworzacy system kałcyjny i madki cieszace sie ze bombelek poszedl oddac butelki sa szczesliwe

290

Trump : Europa ma natychmiast wysłać okręty lub siły zbrojne na Bliski Wschód

Sekretarz generalny NATO Mark Rutte poinformował europejskich przywódców, że prezydent USA Donald Trump oczekuje od nich w ciągu najbliższych dni konkretnych zobowiązań podaje "Der Spiegel". Ma chodzić o wysłanie okrętów wojennych lub innych sił zbrojnych na Bliski Wschód. "Żądanie Trumpa jest rów

sub_zero_1
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.04.2026, 12:17:05
  • 144
  • #
    nato
  • #
    europa
  • #
    polityka
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    polska
www2
www2 09.04.2026, 23:50:22 via Wykop
  • 1
@titus1: SOS Płaszczak? ( ͡º ͜ʖ͡º)

401

Kosztowny błąd polskiej armii? Kupili drony, które nie mogą latać zimą

Kosztowny błąd polskiej armii? Kupili drony, które nie mogą latać zimą

Samoloty, które nie mogą latać w polskiej zimie, nie są w stanie przetrwać w spornej przestrzeni powietrznej i wymagają osiemnastu miesięcy na wyszkolenie załogi, nie stanowią środka odstraszającego mówi amerykański ekspert o zakupie przez Polskę trzech dronów MQ-9 o wartości ponad 300 mln dol.

Zenon_Zabawny
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 07.04.2026, 08:34:46
  • 114
  • #
    wojsko
  • #
    drony
  • #
    militaria
www2
www2 07.04.2026, 18:14:54 via Android
  • 0
@1dar2sie3: będą pięknie wyglądać z apacheami 🤣

697

Nawrocki: z SAFE 0% będziemy mogli kupić amerykańskie f35

Pokaż treści 18+

Nawrocki: z SAFE 0% będziemy mogli kupić amerykańskie f35

Co ciekawe kilka dni temu prezes NBP spotkał się z ambasadorem USA w Polsce.

saakaszi
z
x.com
dodany: 04.03.2026, 21:33:05
  • 211
  • #
    wojsko
  • #
    neuropa
  • #
    finanse
  • #
    bekazpisu
  • #
    nbp
  • #
    polska
www2
www2 05.03.2026, 14:42:39 via Wykop
  • 22
@LeonL: i tak juz maja za duza dzwignie na nas... jestesmy po same j---a w sprzecie usa zadluzeni. abramsy ktore trzeba co jakis czas na remont generanlny wysylac do usa bo w pl sie nie da, paliwo inne niz pozostale czolgi.

z apachami to juz nawet nie przypominam

ogolnie co nas czeka? w przyszlosci: bieda, bieda, smrod i bieda

pamietajcie za 10-20-30 lat kto Was okradl

3371

USA stanowczo sprzeciwiły się rozwijaniu zdolności atomowych przez Polskę

Pokaż treści 18+

USA stanowczo sprzeciwiły się rozwijaniu zdolności atomowych przez Polskę

Stany Zjednoczone nie poprą rozwoju niezależnych zdolności nuklearnych przez takie kraje jak Polska, Niemcy czy państwa skandynawskie

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 04.03.2026, 20:52:47
  • 438
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    nato
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    izrael
www2
www2 04.03.2026, 23:41:57 via Wykop
  • -1
@Grzesiok: przezkazcie tego newsa naszemu prezydentowi wysunietego przez Jarosława :)

moze nie wiedzial ze nikt na to nie pozwoli

ale gledzic kazdy moze - i zbijac kapital polityczny na obietnicach czy tematach ktore maja 0% szans na relizacje :)

1075

Pułapka na ojców

Pułapka na ojców

Sąd może uznać, że skoro jesteś programistą, możesz zarabiać 20 tys., nawet jeśli dostajesz połowę tego

kasia-nowak85
z
serwisy.gazetaprawna.pl
dodany: 28.02.2026, 16:47:38
  • 584
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    polska
www2
www2 01.03.2026, 09:44:29 via Wykop
  • 13
@iggy_p: zwlaszcza jak sedzia to kobieta - #pieklokobiet

2406

"Nierówny wiek emerytalny w Polsce NIE dyskryminuje mężczyzn."

Pokaż treści 18+

"Nierówny wiek emerytalny w Polsce NIE dyskryminuje mężczyzn."

Minister Równości - Kotula: Mężczyźni w wieku 60 lat NIE znajdują się w porównywalnej sytuacji jak kobiety ze względu na utrzymującą się w praktyce lukę płacową, nierówne obciążenie obowiązkami opiekuńczymi i nieodpłatną pracą domową.

km00787
z
kadry.infor.pl
dodany: 25.02.2026, 14:55:33
  • 376
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    p0lka
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
www2
www2 25.02.2026, 19:47:32 via Wykop
  • 0
@Akuzativ94: nie oczekuj o lewactwa i feminazistek logiki - to dyskryminacja pozytywna - a tfu tej brzydkiej krowie na ryj
www2
www2 25.02.2026, 19:49:29 via Wykop
  • 18
@Tesseract: bo to jest lewacka logika - robienie z niej tego co sama pani ministerka robi z siebie :)
www2
www2 25.02.2026, 19:51:15 via Wykop
  • 6
@Fikster: dokladnie i do tego jeszcze komuchy :)

ofiary komunizmu przewracaja sie w grobie - jak widza co sie dzieje w P0LSKA AD 2026
www2
www2 25.02.2026, 19:52:27 via Wykop
  • 1
@text: popatrzcie na Pania Ministerka i pomyslcie co ona mogla w zyciu osiagnac :) i wtedy zrozumiecie czemu gada glupoty i jest w lewicy :)))
www2
www2 25.02.2026, 19:53:10 via Wykop
  • -5
@ty_to_chyba_lubisz: i do tego urodziwa ;) i jaka ynteligentna :) nawet ma jakies tam swoje wyksztalcenie :)
www2
www2 25.02.2026, 19:55:40 via Wykop
  • 1
@LeastWantd80: niestety PISS/PEŁO jedno zuo. Szkoda ze wiekszosc chodzacych na wybory glosuje na p0pulistow - raz jednych, raz drugich. Co, kto wiecej obieca
www2
www2 27.02.2026, 15:49:33 via Wykop
  • -1
@masz_fajne_donice: znasz zabawe w dobrego i zlego policjanta? to to samo tylko zmieniaja sie co 4 lata.... serio Ci to tlumaczyc? masz 14 lat?
www2
www2 28.02.2026, 13:17:44 via Wykop
  • 0
@masz_fajne_donice: twierdzisz, ze oni sie tak nie nawidza jak w TV? he he he, jednak masz 14 lat :) poza wyjatkami wiekszosc politykow sie dobrze zna, a duza czesc jest zapraszana na imprezy jednego czy innego polityka no ale Ty wierz sobie dalej :)

759

Polityczne skutki dyskryminacji mężczyzn

Jakkolwiek paradoksalnie to zabrzmi, mężczyźni są w Polsce największą dyskryminowaną mniejszością. W pierwszej kolejności w sensie prawnym. Jesteśmy jedynym krajem UE, w którym wiek emerytalny jest uzależniony od płci! Jedynym!

galeon
z
rp.pl
dodany: 23.02.2026, 09:39:09
  • 54
  • #
    polityka
www2
www2 23.02.2026, 09:44:51 via Wykop
  • 203
a gdzie ta MINISTRA ds rownosci - a w rzeczywistosci Ministrowo ds. uprzywilejowania kobiet

paskudny kraj, paskudni ludzie w polityce
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

869

Będzie nowy ustawowy wiek emerytalny

Będzie nowy ustawowy wiek emerytalny

65 lat dla kobiet, 67 lat dla mężczyzn. Gdzie równość wobec prawa?

brednyk
z
infor-pl.cdn.ampproject.org
dodany: 15.02.2026, 22:56:13
  • 433
  • #
    polska
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    praca
  • #
    zalesie
www2
www2 16.02.2026, 12:40:21 via Wykop
  • 7
@gerwazy-oko: dyskryminacja pozytywna! (。◕‿‿◕。)

2109

Mamy to! System kaucyjny podnosi koszty odpadów

Mamy to! System kaucyjny podnosi koszty odpadów

Spektakularny sukces i wybitne, niezwykle imponujące osiągnięcie, które zwraca uwagę, wywołuje podziw i często przewyższa oczekiwania, mając charakter widowiskowy. W biznesie oznacza to błyskawiczny rozwój i wysokie zyski,

PIAN--A_A--KTYWNA
z
green-news.pl
dodany: 27.01.2026, 10:19:03
  • 359
  • #
    recykling
  • #
    ekologia
  • #
    biznes
  • #
    smieci
  • #
    segregacjaodpadow
www2
www2 28.01.2026, 11:26:45 via Wykop
  • 1
@tomasz-aleksander-barania: ale za to producenci (pewnie zagraniczni) zarobia na automatach - super system :) i jestesmy znow w europie :)

2682

Zgłosił na policję, że od siedmiu lat znęca się nad nim żona

Zgłosił na policję, że od siedmiu lat znęca się nad nim żona

Do policjantów zgłosił się mężczyzna, który zeznał, że od kilku lat znęca się nad nim żona. Kobieta wszczynała awantury, groziła pozbawieniem życia itd. BRAWO zgłaszajcie Panowie, życie jest ważniejsze

iggy_p
z
tvn24.pl
dodany: 25.01.2026, 16:31:55
  • 234
  • #
    tinder
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    zwiazki
www2
www2 26.01.2026, 11:15:33 via Wykop
  • 3
@ArchDelux: no aż oczy "krwawiajom" ;)

381

Afera z InPostem: ich błąd, moja blokada, paraliż firmy i zero odpowiedzialności

Afera z InPostem: ich błąd, moja blokada, paraliż firmy i zero odpowiedzialności

InPost wprowadził mnie w błąd przy podpisywaniu umowy, naliczył błędne opłaty, uruchomił windykację mimo zgłoszeń i zablokował konto mojej firmie. Próbowali przerzucić winę na klienta i wymusić podpisanie droższej umowy. Opisuję całą aferę krok po kroku.

olafejs
z
wykop.pl
dodany: 22.01.2026, 14:47:10
  • 64
  • #
    inpost
  • #
    afera
  • #
    oszukujo
  • #
    januszebiznesu
  • #
    firmy
  • #
    dzialalnoscgospodarcza
www2
www2 23.01.2026, 18:55:21 via Wykop
  • 0
a powie ktos ktorym silnikiem zrobic taka grafike? jaki prompt uzyc ;)

349

Dyskryminacja pozytywna a rzeczywistość mężczyzn. Rozmowa z Jakubem Chabikiem

Pokaż treści 18+

Dyskryminacja pozytywna a rzeczywistość mężczyzn. Rozmowa z Jakubem Chabikiem

W wywiadzie prezes Stowarzyszenia na rzecz Chłopców i Mężczyzn ustosunkowuje się do wypowiedzi Biejat, Kotuli i Pasławskiej. Dwie pierwsze uznają dyskryminację mężczyzn za pozytywną lub nieistniejącą, Pasławska z kolei alienację rodzicielską nazywa "ideologią".

miszmaszyt
z
angora24.pl
dodany: 15.01.2026, 09:25:25
  • 41
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    rownouprawnienie
www2
www2 16.01.2026, 09:16:37 via Wykop
  • 3
@franciszekkimono: dokladnie i same tego chcialy zwlaszcza lewaczki - tak pokazuje logika

skoro sa za inzynierami z tratwy to widocznie chca skutkow - proste
www2
www2 16.01.2026, 09:17:32 via Wykop
  • 2
@Nic_tu_po_mnie: no tak to taka zerowa ucieczka logiczna (=ziobro zaskoczenia)

273

Pół miliarda dolarów na bazy USA w Polsce! Polska płaci, USA zaakceptowały plan

Pokaż treści 18+

Pół miliarda dolarów na bazy USA w Polsce! Polska płaci, USA zaakceptowały plan

Ponad 500 milionów dolarów ma trafić do czterech amerykańskich baz wojskowych w Polsce, taką informację ogłosił wczoraj wieczorem wiceminister obrony Cezary Tomczyk. Całość tych kosztów pokrywa Polska.

martty
z
forsal.pl
dodany: 03.01.2026, 12:51:34
  • 162
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    armia
  • #
    biznes
  • #
    polityka
www2
www2 04.01.2026, 00:06:09 via Wykop
  • 2
@muchabzz: ta beda chronic xD haha

zagroza zablokowaniem dzialania calego sprzetu z US i tyle bedzie z suwerennych decyzji xD
www2
www2 10.01.2026, 12:55:03 via Wykop
  • 0
@muchabzz: serio jestes tak uposledzony? myslisz ze sprzet wojskowy dziala bez czesci zamiennych i serwisu?
My nawet nie mozesz przekazac tego sprzetu komus bo trzeba miec zgode

odklejeniec ktory mysli, ze jak sie kupi auto czy czolg to to juz zawsze bedzie jezdzic. Tylko do auta mozesz probowac kupic zamienniki czy czesci z innej dystrybucji a do czolgu to co? W warsztacie dorobisz czesc?

hahaha a Ty mi o garnkach

792

Podwyżki za wywóz śmieci w Gdańsku. Ceny wzrosną o 25 proc.

Podwyżki za wywóz śmieci w Gdańsku. Ceny wzrosną o 25 proc.

System kaucyjny jest jedną z przyczyn podwyżek.

OrzechowyKopcio
z
trojmiasto.pl
dodany: 09.12.2025, 09:22:38
  • 174
  • #
    segregacja
  • #
    ekologia
  • #
    odpady
  • #
    gdansk
  • #
    dulkiewicz
  • #
    oplaty
www2
www2 09.12.2025, 17:51:42 via Android
  • 12
@FuzzyWuzzy_: i puszki oddajemy do sklepu bo nie są nasze. A byli i lądowały w pojemniku na plastik i metal.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.12.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.11.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking