Wpis z mikrobloga

@skrytek: ja sobie ostatnio grałem z tym nowym dodatkiem z Czarnoksiężnikiem w D2. Na Nintendo gra ma sporo bugów. A przynajmniej miała jeszcze miesiąc temu.
  • Odpowiedz
  • 1
@TheSznikers: ciężko powiedzieć, bo nie mam porównania. Raczej zawsze korzystałem ze słuchawek, a te kupiłem, bo były niedrogie. Na plus, to są bardzo dobrze wykonane i ciężkie. Na minus, to sterowanie. Żeby wyłączyć w nich ledy, trzeba chyba 10 razy przytrzymywać przycisk. Ale pamiętają to ustawienie dopóki nie odepbiesz je od zasilacza.
Dźwięk jest ok do gier. Muzyki nie chciałbym na nich słuchać, ale porównuję je do głośników ze 100
  • Odpowiedz