Izba Lekarska dostała 13 mln zł na szkolenie lekarzy i lekarzy dentystów

Celem jest kształcenie podyplomowe 1500 lekarzy i dentystów. Lekarze mogą zgłosić się na kursy Medycyna cyfrowa, Orzecznictwo lekarskiej, Organizacja Ochrony Zdrowia Wojsk, Flebologia, Całościowa ocena geriatryczna czy szkolenie rzeczników odpowiedzialności zawodowej i sądów lekarskich.
z- 51
- #
- #
- #
- #
- #
- #




















źródło: 1000004195
Pobierz