Wystarczy nie wprowadzić bk0% i spokojnie będą spadały, dostosowujac się do kwoty jaka są ludzie w stanie zapłacić, już w 2022 zaczęły spadać tylko wprowadzono bk2% które podbiło ceny
Dwa że Polaków rocznie ubywa coś oko 120-150k, a buduję się ok 200k mieszkań rocznie, więc z roku na rok dostępność mieszkań będzie się powiększać i ten trend

















W zamian za to mamy sprowadzony węgiel którego nikt nie chce a jeszcze do tego blokuje nasz