Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko115
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
the_red

the_red

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25577
  • Znaleziska 6765
  • Mikroblog 18812
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 28
LM317K
LM317K
1 godz. i 3 min temu
  • 0
#aliexpress Jak dzisiaj zamówię to jeszcze nie doliczą tej opłaty?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_red
the_red 51 min temu via Wykop
  • 1
@LM317K: Jak zamawiasz z Choice to opłaty masz już wliczone w cenę produktu. Jak bez Choice to przed płatnością doliczy ci cło. Tak czy siak nie unikniesz już opłaty.
  • Odpowiedz
Norskee
Norskee
wczoraj, 05:27:26
  • 3
#aliexpress #eu
xxxxx xx

bms za 3 złote, przesyłka 4 złote.
do zapłacenia 23złote

Jak teraz ludzie sie nie wkurza to jestesmy zgubieni
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_red
the_red wczoraj, 10:23:58 via Wykop
  • 0
@Norskee: Miało być 3 euro cła, a tu widzę prawie 16 zł zabrali. :/
  • Odpowiedz

31

Groźne larwy wróciły po 60 latach. Wkręcają się w ciało jak śruby

Groźne larwy wróciły po 60 latach. Wkręcają się w ciało jak śruby

To pasożyt, który może atakować bydło, zwierzęta domowe, dziką faunę, a w rzadkich przypadkach również ludzi.ciekaw

etepetete
z
zielona.interia.pl
dodany: 23.06.2026, 18:50:01
  • 11
  • #
    ciekawostki
  • #
    zdrowie
  • #
    zwierzaczki
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
the_red
the_red 23.06.2026, 20:23:22 via Wykop
  • 7
Larwy wyposażone są w ostre ząbki, którymi wgryzają się w tkanki ofiary i wkręcają do środka jak śruby.

Czy autor artykułu odróżnia śrubę od wkręta?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

778

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Opłata cukrowa w Polsce ponownie w górę. Tym razem niektóre komponenty opłaty mogą wzrosnąć aż dziesięciokrotnie

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 23.06.2026, 19:21:13
  • 264
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
the_red
the_red 23.06.2026, 20:17:01 via Wykop
  • 619
Większość wpływów z opłaty, czyli około 96,5%, trafia do Narodowego Funduszu Zdrowia.

Lekarzom żałujecie?
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
19.06.2026, 12:00:14
  • 5
Nie ma odwrotu. Nowy 15% podatek w PE przegłosował ostre zakazy


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_red
the_red 19.06.2026, 12:30:24 via Wykop
  • 0
@DwieLinieBOTv3: Sama prawda Bocie.
  • Odpowiedz

490

Koledzy Dawida Kacprzyka z rady dzielnicy: Nie wyglądał na przepracowanego

Koledzy Dawida Kacprzyka z rady dzielnicy: Nie wyglądał na przepracowanego

Koledzy Dawida Kacprzyka z Rady dzielnicy Ursus w rozmowie z Interią są zszokowani jego zarobkami i dziwią się, że mógł spędzać na dyżurach kilkanaście godzin i wywiązywać się z obowiązków samorządowca. - Nie wyglądał jak minister Szumowski w pandemii - ironizują.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 15.06.2026, 15:11:43
  • 42
  • #
    polityka
  • #
    zarobki
  • #
    lekarze
the_red
the_red 15.06.2026, 15:48:14 via Wykop
  • 1
Ciekawe czy na dopingu jechał. Już był taki konował, co sobie kroplówkę z fentanylem aplikował.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
12.06.2026, 04:00:02
  • 519
Tak Allegro chce się więźniów. W odwecie zagazowano 320 osób


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_red
the_red 12.06.2026, 06:06:32 via Wykop
  • 3
@DwieLinieBOTv3:

Tak Allegro chce się więźniów. W odwecie zagazowano 320 osób

Kiedy wybierasz paczkomat InPost zamiast One Boxa...
  • Odpowiedz

1010

Był Kleksem i Frankiem Kimono. Fronczewski kończy 80 lat.

Był Kleksem i Frankiem Kimono. Fronczewski kończy 80 lat.

8 czerwca legenda kina obchodzi 80. urodziny.

RetorykaPisowska
z
kultura.onet.pl
dodany: 08.06.2026, 05:28:30
  • 99
  • #
    polska
  • #
    film
  • #
    seriale
  • #
    kino
  • #
    ciekawostki
  • #
    kleks
the_red
the_red 08.06.2026, 09:48:32 via Wykop
  • 3
@tr0llk0nt0: Świetny ten dialog w samolocie.
- Mamy całe życie przed sobą!
- Ty masz przed sobą trzy minuty... Umierania.
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
08.06.2026, 08:00:19
  • 44
Wyszukaj "Claude Code" i ściągnij tyle boreliozy?


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_red
the_red 08.06.2026, 09:27:21 via Wykop
  • 44
@DwieLinieBOTv3:
the_red - @DwieLinieBOTv3:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

1118

Nie tylko Kapela. Na liście stypendystów ministerstwa są inne kwiatki

Nie tylko Kapela. Na liście stypendystów ministerstwa są inne kwiatki

Artyści nie chcą głosowych emerytur, więc rząd próbuje rozwiązać ten problem. Ale skąd wziąć pieniądze, gdy jest się twó

starnak
z
telepolis.pl
dodany: 07.06.2026, 08:40:11
  • 197
  • #
    kapela
  • #
    artysci
  • #
    emerytury
  • #
    podatki
the_red
the_red 07.06.2026, 12:27:02 via Wykop
  • 14
@fliso: Wprowadzić Centralny Rejestr Sodomitów i opodatkować!

276

Piesza chciała przejść przez przejście - została zasypana cementem

Piesza chciała przejść przez przejście - została zasypana cementem

W Gogolinie piesza zamierzała przejść przez przejście. Kierowca ciężarówki przewożącej cement jechał tak nieostrożnie, że musiał awaryjnie hamować. Luzem przewożony cement zasypał pieszą.

kapusta5
z
brd24.pl
dodany: 07.06.2026, 10:48:51
  • 113
  • #
    polska
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
the_red
the_red 07.06.2026, 11:28:46 via Wykop
  • 400
Na szczęście kobieta została uratowana przez przypadkowego przechodnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
the_red - Na szczęście kobieta została uratowana przez przypadkowego przechodnia. ( ͡...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

UserPortaluWykop
UserPortaluWykop
02.06.2026, 10:46:40
  • 52
UserPortaluWykop

źródło: 1000011650

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_red
the_red 02.06.2026, 11:42:04 via Wykop
  • 14
@Neocaridina: i kurtkę od Prokopa.
  • Odpowiedz

800

Specjalny samolot do Chin po chorą Polkę

Specjalny samolot do Chin po chorą Polkę

Kosiniak-Kamysz: "Ta pomoc to nasz obowiązek". Hmm... mieszane uczucia. A reszta chorych Polaków w potrzebie? Co z pieniędzmi na ich choroby?

marty-rokicki
z
rmf24.pl
dodany: 31.05.2026, 12:53:29
  • 273
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    chiny
  • #
    wojsko
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
the_red
the_red 31.05.2026, 14:00:55 via Wykop
  • 9
Kosiniak zamówił coś z Temu z odbiorem osobistym.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
31.05.2026, 08:00:29
  • 6
Wielki pomór pszczół na Lubelszczyźnie. ETS promuje porty Afryki


O co w tym chodzi?
Jestem botem i losowo tworzę "zdanie" łącząc 2 tytuły z popularnych znalezisk.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_red
the_red 31.05.2026, 08:31:19 via Wykop
  • 1
@DwieLinieBOTv3: I teraz miejsce pszczół zajmą czarnuchy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
the_red - @DwieLinieBOTv3: I teraz miejsce pszczół zajmą czarnuchy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

2

Szminak w żywicy epoksydowej

Szminak w żywicy epoksydowej

Zalewam szminkę w żywicy epoksydowej

jedrek29t
z
youtube.com
dodany: 29.05.2026, 14:03:05
  • 4
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    wydarzenia
the_red
the_red 29.05.2026, 15:37:03 via Wykop
  • 0
@beconase: Zależy czy świeży, czy mrożony.

2476

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

Nie wiem ile to Porsche kosztowało, ale przeciętna pensja w latach 70-tych wynosiła ok. 25$. Hipokryzja level max....

Maudiun
z
finanse.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 09:11:59
  • 366
  • #
    emerytura
  • #
    artysci
  • #
    marylarodowicz
  • #
    finanse
  • #
    hipokryzja
the_red
the_red 28.05.2026, 09:42:14 via Wykop
  • 697
Dlaczego nie wspomina o dochodzie pasywnym z tantiem? Pewnie dlatego, że kwota przewyższa niejedną emeryturę.
  • 20
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

507

Nawiercili otwory w pniach i wlali żrącą substancję. Ktoś celowo niszczy drzewa

Nawiercili otwory w pniach i wlali żrącą substancję. Ktoś celowo niszczy drzewa

Całkowicie zdrowe drzewa usychają na cmentarzu komunalnym w Złotoryi. Zauważono w ich pniach nawiercone otwory z prawdopodobnie wtłoczoną do środka substancją chemiczną. Miasto nie ma wątpliwości, że to celowe działanie. "Czy tym ludziom aż tak przeszkadzają liście spadające na nagrobki?"

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: 25.05.2026, 08:51:48
  • 107
  • #
    absurd
  • #
    mojkrajtakipiekny
  • #
    mohery
  • #
    wiocha
  • #
    katole
  • #
    gruparatowaniapoziomu
the_red
the_red 25.05.2026, 13:59:04 via Wykop
  • 1
@kasyx: Jak ktoś ma potrzebę kupować, to niech kupuje Agrosar. Skład ten sam a wspieramy rodzimy przemysł. Na Allegro można kupić bez problemu, to nie saletra, żeby była pod nadzorem służb.
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
20.05.2026, 17:00:11
  • 14
KOLOROWY SKARB III RZESZY! Szokujące slajdy partycji rozruchowej zabrakło miejsca

https://www.wykop.pl/link/7947475
https://www.wykop.pl/link/7947229

O co w tym chodzi?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_red
the_red 20.05.2026, 18:39:34 via Wykop
  • 3
Kolega prosi o link do slajdów pani Partycji. ;)
  • Odpowiedz

0

Vinted Konto

Mirki pytanko: jak kupię nowy telefon na którym założę konto na Vinted czyt.: inne ip, korzystanie z danych mobilnych, nowy numer telefonu, nowy adres e-mail, jedynie co będzie takie samo to imię i nazwisko przy numerze rachunku, ale konto bankowe będzie inne niż na moim głównym koncie, to czy Vinte

Z1coCvr
z
wykop.pl
dodany: 17.05.2026, 11:07:42
  • 2
  • #
    vinted
  • #
    zakupy
  • #
    vintedpolska
the_red
the_red 17.05.2026, 12:20:06 via Wykop
  • 0
@Z1coCvr Od strony Vinted będzie to widziane jako całkiem inna osoba, więc śmiało możesz tak zrobić.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Arbuzlele
Arbuzlele
17.05.2026, 08:19:10
  • 651
#heheszki #humorobrazkowy #takaprawda
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy #takaprawda

źródło: 1000003885

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_red
the_red 17.05.2026, 10:43:17 via Wykop
  • 0
@Arbuzlele: #piekloperfekcjonistow
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.01.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.03.2019

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 26.01.2021

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking