Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pan_Misio

Pan_Misio

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9029
  • Znaleziska 2842
  • Mikroblog 6187
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 6

3210

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

5,5 mln zł przychodu, całą KAMIENICĘ, dom, 6 "mieszkań" i 2,6 mln zł środków pieniężnych. W niedużym mieście!

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 21.06.2026, 10:38:31
  • 267
  • #
    polska
  • #
    zawiercie
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
Pan_Misio
Pan_Misio 49 min temu via Wykop
  • 0
A teraz przypomnijcie sobie ilu z was latało z żarciem w ramach akcji "Posiłek dla medyka". W rytmie tańców z Facebooka ktoś stał z boku, cisnął bekę i golił was jak barany ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

splinter96
splinter96
18 godz. i 15 min temu
  • 827
jprdl, 55% narodu ufa typowi co się n---------ł na ustawkach i o----ł starego dziadka na mieszkanie xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki
splinter96 - jprdl, 55% narodu ufa typowi co się n---------ł na ustawkach i o----ł st...

źródło: 1000030881

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Misio
Pan_Misio 14 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
PiS PO PO PiS...
  • Odpowiedz
adam-kwiatkowski783
adam-kwiatkowski783
wczoraj, 06:36:12
  • 563
#humorobrazkowy #heheszki @Janusz_Rekina
@cornel9192
Poprawiłem
adam-kwiatkowski783 - #humorobrazkowy #heheszki @Janusz_Rekina
@cornel9192
Poprawiłem

źródło: 797C551F-B601-4334-AFD4-7F638AB95948

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Misio
Pan_Misio 23 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 1
Pan_Misio

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
wczoraj, 05:40:56
  • 447
Skandal, polski maspex wyprowadza dziesiątki miliony dolarów na Ukrianę i podejmie tam produkcję.
Dlaczego Ukraińcy maja pić pyszne polskie napije? Powinno być pierwszeństwo dla Polaków. Oni nas zabijali na Wołyniu a my im dajemy pieniądze i napije?!

#ukraina #pdk
szurszur - Skandal, polski maspex wyprowadza dziesiątki miliony dolarów na Ukrianę i ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-26 073503

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Misio
Pan_Misio wczoraj, 09:16:31 via Wykop
  • 1
Polska 2026
Od skrajności w skrajność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
plusikdziczku
plusikdziczku
wczoraj, 03:36:32
  • 243
plusikdziczku
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Misio
Pan_Misio wczoraj, 08:48:35 via Wykop
  • 0
O co chodzi w tym filmie? Kto jest potencjalnym sprawcą, kto ofiarą...?
  • Odpowiedz

61

Na komisariacie jednak wybuch?

Na komisariacie jednak wybuch?

Dlaczego w oficjalnym komunikacie KPP w Iławie czytamy, że doszło do ROZSZCZELNIENIA paczki, skoro ewidentnie mieliśmy do czynienia z wybuchem?

the_last_tomato_in_the_world
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 19:21:39
  • 14
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
Pan_Misio
Pan_Misio przedwczoraj, 21:32:05 via Wykop
  • 4
@zubrzpuszczy: Zamach w sensie wymach ( ͡º ͜ʖ͡º)

49

Premier Węgier stawia ultimatum prokuraturze.

Premier Węgier stawia ultimatum prokuraturze.

Premier Węgier Péter Magyar zażądał od prokuratury ujawnienia informacji dotyczących głośnej sprawy zatrzymania ukraińskiego konwoju przewożącego gotówkę i złoto. Dał śledczym czas do godziny 15, grożąc, że w przeciwnym razie sam opublikuje interesujące i istotne informacje na temat całej operacji

kolicuch
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 15:16:16
  • 6
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    swiat
  • #
    wiadomosci
  • #
    wegry
  • #
    ukraina
Pan_Misio
Pan_Misio przedwczoraj, 21:22:16 via Wykop
  • 0
Węgry: Peter Magyar
Polska: Piotr Polak
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2330

Mer Lwowa oszukał polską firmę.Miał czelność zjawić się w Gdańsku na konferencji

Mer Lwowa oszukał polską firmę.Miał czelność zjawić się w Gdańsku na konferencji

Mer Lwowa Andrij Sadowy oszukał polską firmę Control Process na 40 mln euro. 95 proc. inwestycji było gotowe i mimo wyroków sądów arbitrażowych firma została zablokowana. Teraz przybył do Polski na zaproszenie Donalda Tuska i ma czelność po tym wszystkim pokazywać się w Gdańsku.

Makavlani
z
dorzeczy.pl
dodany: przedwczoraj, 08:54:20
  • 184
  • #
    ukraincy
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gdansk
  • #
    informacje
Pan_Misio
Pan_Misio przedwczoraj, 11:38:21 via Wykop
  • 19
Bo wiecie, część z nas wam już to kiedyś pisała, że ta pomoc odbije się nam czkawką, ale mało kto chciał uwierzyć. Inni robią biznesy, a zwykły paljak nawet nie może normalnie skorzystać z ochrony zdrowia. Polska na arenie międzynarodowej jak zwykle - jak taki uj do bicia. Polaki nawet na ulicę nie wyjdą się postawić, bo trzeba robić nadgodziny w kołchozie i spłacać miniratkę. No ale, masz frajera to go duś,
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

59

Niektórzy Ukraińcy zaczęli wyrzucać polskie produkty. Odwet za odebranie orderu

Niektórzy Ukraińcy zaczęli wyrzucać polskie produkty. Odwet za odebranie orderu

"Ich produktów w mojej lodówce nie będzie." Ukraińcy ogłosili bojkot naszych produktów po odebraniu orderu Zełenskiemu.

deZZed
z
boop.pl
dodany: 24.06.2026, 11:56:24
  • 21
  • #
    ukraincy
  • #
    polska
  • #
    order
  • #
    polityka
  • #
    nawrocki
  • #
    prezydent
Pan_Misio
Pan_Misio przedwczoraj, 11:29:31 via Wykop
  • 3
Jeszcze niedawno robiliśmy im zbiórki żywości. Teraz już taki dobrobyt, że do kosza żywność wyrzucają. I nie wrzucam wszystkich do jednego wora, ale podtrzymuję to co kiedyś napisałem: jak ich tylu nie było w Polsce, to mieliśmy święty spokój i nie było takich problemów. Panoszą się jak u siebie, coraz większy syf się robi. Tak, wpływy z podatków, tak, czołgi pod miastem stołecznym Warszawa, miziajcie się dalej. Szybko poszło...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
przedwczoraj, 04:21:55
  • 2054
#takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" wyszły im bez okien i z Biedronką wewnątrz całości.
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nieparzystokopytny - #takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" ...

źródło: HLl_Uc9W8AAaQhS

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Misio
Pan_Misio przedwczoraj, 09:48:32 via Wykop
  • 1
To na poważnie czy żart jakiś? Już ciężko od AI odróżnić...
  • Odpowiedz

777

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Opłata cukrowa w Polsce ponownie w górę. Tym razem niektóre komponenty opłaty mogą wzrosnąć aż dziesięciokrotnie

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 23.06.2026, 19:21:13
  • 264
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
Pan_Misio
Pan_Misio 24.06.2026, 08:42:17 via Wykop
  • 0
Ale nas gnębią... Dokręcają śrubę ile wlezie... smutny_mis.jpg
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

841

Komuna wróciła! Wchodzi dyrektywa wymuszająca parytet kobiet w zarządzie spółek

Dyrektywa Women on Boards, która ma zostać wdrożona do polskiego prawa w czerwcu 2026 roku, zobowiązuje spółki giełdowe, w tym spółki Skarbu Państwa, do zapewnienia co najmniej 33% udziału osób niedostatecznie reprezentowanej płci w organach spółki łącznie (Zarząd + Rada Nadzorcza).

RECAPTCHASSIE
z
kpmg.com
dodany: 23.06.2026, 12:17:29
  • 156
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    prawo
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    biznes
  • #
    eurokomuna
Pan_Misio
Pan_Misio 23.06.2026, 15:38:46 via Wykop
  • 1
A jak w końcu z tym poborem do wojska w przypadku konfliktu zbrojnego? Tylko proszę nie pisać o wychowywaniu dzieci, bo wskaźnik dzietności w Polsce szoruje po dnie od czasów II WŚ.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

342

Płacisz 600 zł fryzjerowi, by ten obrażał cię na swoim TikToku. To nowa plaga, z

Płacisz 600 zł fryzjerowi, by ten obrażał cię na swoim TikToku. To nowa plaga, z

Coraz więcej salonów fryzjerskich i kosmetycznych traktuje fotel klienta jak plan zdjęciowy, a samego klienta jak rekwiz

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 21.06.2026, 18:25:04
  • 152
  • #
    polska
  • #
    tiktok
  • #
    salonfryzjerki
  • #
    socialmedia
  • #
    wizerunek
Pan_Misio
Pan_Misio 22.06.2026, 09:08:28 via Wykop
  • 4
Dajecie się golić to tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nighthuntero
Nighthuntero
20.06.2026, 17:18:48
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Misio
Pan_Misio 21.06.2026, 12:36:31 via Wykop
  • 1
No postaraj się, no klękaj, proś, dlaczego nie prosisz...?
  • Odpowiedz
Famine
Famine
21.06.2026, 06:35:04
  • 888
Poważne pytanie: czy pomijając kwestię aborcji, jest na świecie jakikolwiek inny kraj bardziej przyjazny kobietom niż Polska?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #pytaniedoeksperta #bekaztwitterowychjulek #zydkrecikorba
Famine - Poważne pytanie: czy pomijając kwestię aborcji, jest na świecie jakikolwiek ...

źródło: temp_file8358154365266699930

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Misio
Pan_Misio 21.06.2026, 11:46:13 via Wykop
  • 5
To inaczej powinno być: czy Polska jest dobrym krajem do życia dla mężczyzn?

1. Dodatkowe punkty za płeć dla kobiet przy rekrutacji na uczelnie wyższe - ale to mężczyźni nie chcą się uczyć.
2. Facet nie może mieć emocji. Takie jest społeczne podejście. Nie chodzi o to, aby się mazać z byle powodu. Nawet największy twardziel ma uczucia. Wielu polskich facetów wybiera sznurek albo pociąg.
3. Ty jako facet nie możesz mieć wymagań, aby partnerka
  • Odpowiedz

1468

Kacprzyk nie był rekordzistą. W szpitalach mazowieckich można zarobić nawet 316

Kacprzyk nie był rekordzistą. W szpitalach mazowieckich można zarobić nawet 316

Pensja lekarza Dawida Kacprzyka w Warszawie wywołała falę oburzenia, tymczasem to nie jedyne tak wysokie wynagrodzenia w

Octarine
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 19.06.2026, 23:07:56
  • 104
  • #
    lekarz100k
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    afera
Pan_Misio
Pan_Misio 20.06.2026, 13:10:18 via Wykop
  • 0
@Jacolex: No niby tak, ale suma sumarum nie najlepiej świadczy to o stanie naszego państwa, kartonu znaczy się...
Pan_Misio
Pan_Misio 21.06.2026, 08:12:25 via Wykop
  • 4
A część z was angażowała się w akcje "Posiłek dla medyka". Ale was ruchają teraz xd
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
19.06.2026, 05:09:08
  • 2317
#dziendobry #transport #lekarz
PIAN--A_A--KTYWNA - #dziendobry #transport #lekarz

źródło: 1781845705366

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Misio
Pan_Misio 19.06.2026, 12:53:26 via Wykop
  • 1
Przepisy dopuszczają jazdę do 10 h, 2 razy w tygodniu bo odebraniu pauz. No chyba że kierowca z mema jechał jednym ciągiem xd ale luz, każdy wie o co kaman :)
  • Odpowiedz
Pan_Misio
Pan_Misio 19.06.2026, 13:13:06 via Wykop
  • 0
@Ivanaran: Jak to mówi powiedzenie, trzeba ebać, żeby z biedy się wygrzebać xd
  • Odpowiedz

20

Trzaskowski wiedział o wszystkim! Teraz chce "odpolityczniać" szpitale

Trzaskowski wiedział o wszystkim! Teraz chce "odpolityczniać" szpitale

W Warszawskim Szpitalu Południowym zostanie powołana w piątek nowa rada nadzorcza - poinformował Rafał Trzaskowski. Zapowiedział, że miejskie spółki medyczne zostaną odpolitycznione.

Hirch
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 19.06.2026, 12:38:21
  • 5
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
Pan_Misio
Pan_Misio 19.06.2026, 12:50:45 via Wykop
  • 7
Może wiedział o defraudacji publicznych pieniędzy, ale przynajmniej zna francuski.

Nie jestem za żadną opcją polityczną. W Polsce nie ma żadnego kandydata, który racjonalnie pokierowałby tą dyktą. Każdy jest w coś umoczony.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
19.06.2026, 05:16:37
  • 1070
Lekarka 300k czuje się zaszczuta. #lekarz100k #bekazpodludzi #lekarz300k #konowalposting
IntruDroid - Lekarka 300k czuje się zaszczuta. #lekarz100k #bekazpodludzi #lekarz300k...

źródło: 1845

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Misio
Pan_Misio 19.06.2026, 07:41:01 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
BartlomiejWr
BartlomiejWr
19.06.2026, 04:24:06
  • 43
Pracuję w kołchozie za 4000zl na rękę, nie chce być niewolnikiem pracy do końca życia, wyrwał się ktoś z was z wyścigu szczurów ? Pomóżcie mi mam dopiero 22 lata.
#praca #kariera #biznes
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Misio
Pan_Misio 19.06.2026, 06:35:58 via Wykop
  • 2
@darktemplar: "4. Jak spłacisz pierwsze mieszkanie to kup następne o ile rynek najmu będzie dawał sensowną stopę zwrotu, jeśli nie to inne aktywa wybierz a mieszkanie jakieś własne i tak musisz mieć"

Nie żebym się czepiał, ale znany nam system finansowy nigdy się nie zawali, wszyscy będziemy piękni i bogaci, sami sobie będziemy te mieszkania wynajmować.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Marcin

  • Miś na miarę naszych potrzeb
  • Nadleśnictwo Kobiór

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 16.10.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking