Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza

RodrigoMendoza

Dołączył przedwczoraj
  • Obserwuj
  • Akcje 43
  • Znaleziska 29
  • Mikroblog 14
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza wczoraj, 06:53:57
  • 0
No i wpadło g... w wentylator w sprawie afery w Szpitalu Południowym. Najbardziej rozczula mnie reakcja ministra Żurka który mówi że od rana ma "gorącą linie" z prokuraturą. Tak, tą podobno "niezależną" prokuraturą, bo wiecie, każdy prokurator jest niezależny, na niego nikt nie może naciskać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw "Konkret nr 26" ze słynnych 100 Konkretów Tuska: "Rozdzielimy funkcję ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego. Prokurator nie może
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RodrigoMendoza
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza
Autor
wczoraj, 10:31:01 via Wykop
  • 0
@ruut: Wiem, i za czasów Ziobry było to upolitycznienie prokuratury, połączenie funkcji ministra i prokuratora, tak? Tak jak pisali w "Konkrecie nr 26", tak? A teraz już nie jest. xDDD
  • Odpowiedz
szychun
szychun
przedwczoraj, 19:51:23
  • 376
#kanalzero #polityka eee typ był świadkiem morderstw na sorze, fałszowanie dokumentów, wyciągania kasy, tego jak działa salonik VIP etc. I jedyne co zrobił to napisał do Czaskoskiego na komunikatorze? Nie poszedł z tym nigdzie? Coś mi się tu nie klei.
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RodrigoMendoza
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza przedwczoraj, 21:29:52 via Wykop
  • 4
@szychun: Jakich morderstw? Przecież mówił o tym że przez brak kompetencji i zaniedbania umarli ludzie, to nie morderstwo. A poza tym przecież alarmował zarząd i radę nadzorczą. Dodatkowo jasno powiedział że nie był bezpośrednim świadkiem tych wydarzeń ale rozmawiał z ludźmi którzy byli, stąd zabiegał o kontrole i wyjaśnienia. Coś ci jeszcze wyjaśnić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

53

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku - prezydent Pl bez zaproszenia

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku - prezydent Pl bez zaproszenia

Prezydent Karol Nawrocki nie otrzymał zaproszenia na Konferencję na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku, gdzie planowane jest spotkanie przywódców państw wspierających, a także ministrów, inwestorów i przedstawicieli firm zainteresowanych inwestowaniem w odbudowę Ukrainy

boboliwo
z
pap.pl
dodany: 22.06.2026, 20:05:23
  • 89
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
  • #
    prezydent
  • #
    polityka
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza przedwczoraj, 17:46:31 via Wykop
  • 3
Nie umiesz chłoptasiu w duże biznesy. To jest inwestycja, nie w Ukrainę tylko w swój przemysł, który ma szansę się na dekady zakotwiczyć na Ukrainie, założyć tam spółki córki, etc...


@kwanty: Słyszałem podobne propagandowe pierdoły w 2003 jak posłaliśmy swoje wojsko do inwazji na Irak. "Będą interesy, grubo Polska zarobi, polskie firmy będą budować w Iraku, no ale musimy teraz jechać na wojnę przy boku USA i UK". Wszystkie europejskie
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza przedwczoraj, 20:10:34 via Wykop
  • 0
Teraz jest jednak ciut inna sytuacja. To jest Europa, my jesteśmy najbliższym państwem, mamy szerokie wzajemne relacje (choćby barterowe - milion uchodźców, etc...). Jesteśmy też nieporównywalnie mocniejszym państwem w Europie niż 25 lat temu.

@kwanty: G... nie inaczej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oddaliśmy wszystko za frajer i już od nas nic nie potrzebują więcej, więc np Zelenski powiedział że to "Niemcy są krajem który najbardziej pomógł

339

Rusza budowa Port Polska (CPK)! Budimex wykona fundamenty terminala

Rusza budowa Port Polska (CPK)! Budimex wykona fundamenty terminala

Port Polska (dawniej CPK) wreszcie przechodzi z fazy planów i koncepcji do etapu prac budowlanych. Spółka podpisała z polskim Budimexem umowę na wykonanie prac fundamentowych pod terminal. Ciekawe czy strasząca blokadą inwestycji ekipa Horały i Matysiak zauważy xD

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 22.06.2026, 10:49:07
  • 102
  • #
    cpk
  • #
    polska
  • #
    lotnictwo
  • #
    podroze
  • #
    inwestycje
  • #
    neuropa
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza przedwczoraj, 09:03:54 via Wykop
  • 12
@malkontent: Budimex - akcjonariat: Ferrovial Construction International SE: 50,14%. Kiedyś to była polska firma... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza przedwczoraj, 13:21:01 via Wykop
  • 1
@malkontent: Brałem info ze strony Budimexu, nie ma co dalej przytaczać skoro jeden holding ma pakiet kontrolny, no chyba żeby pokazać że zdecydowanie nie jest to polska spółka.

Chiny to masz wróg poprzez ich sojusz z rosją.


@wpt1: Że co proszę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co to za kretynizmy typu "jak się kochamy to we wszystkim a jak nie lubimy to też we wszystkim"?
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza przedwczoraj, 13:40:58 via Wykop
  • 0
@malkontent: Po pierwsze to pakiet większościowy ma Ferrovial Construction International i na tym powinniśmy skończyć bo już widać kto tu kontroluje Budimex. A po drugie Nationale-Nederlanden OFE i Allianz OFE nie kontrolują Polacy, sprawdź kto je kontroluje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza przedwczoraj, 15:35:20 via Wykop
  • 0
skoncz z tym gaśniczarskim p--------o


@wpt1: Jakim? Nie wiem co to znaczy, niezbyt się posługuje jakimś slangiem nie wiadomo skąd, jak możesz to napisz inaczej tak żebym zrozumiał.

Właśnie chronimy i dlatego chinskie firmy dostały kopa w d... z polskiego rynku budowlanego.


@wpt1: Cały świat robi interes z Chinami ale nie my bo nasi politycy to frajerzy, "bo Rosja, czołgi pod Warszawą". xDDD Chiny robią normalne interesy z
raszko754
raszko754
przedwczoraj, 13:06:14
  • 50
To już jest mocna przesada, Ukrainki oraz media typu WP robią z Polski kraj w którym rzekomo atakuje się młode Ukrainki w nocy
https://kultura.wp.pl/ukrainskie-artystki-o-strachu-nie-rozmawiam-po-ukrainsku-przez-telefon-zwlaszcza-wieczorem-7299862216144928a
#ukraina #polska #bekazlewactwa #bekazprawakow
raszko754 - To już jest mocna przesada, Ukrainki oraz media typu WP robią z Polski kr...

źródło: 21xx

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RodrigoMendoza
RodrigoMendoza
RodrigoMendoza przedwczoraj, 14:38:16 via Wykop
  • 4
a mało masz filmików jak jakiś nawalony typ czepia się do ludzi gadających po Ukraińsku?


@thorgoth: Mam też filmiki czy wiadomości jak różne rzeczy wyprawiają Ukraińcy czy inni przyjezdni, to rozumiem że mam pierd... głupoty że się boje chodzić po ulicach? xD Ile masz takich spraw, w skali 40 mln ludności kraju? Garstka, tyle że rozdmuchane medialnie.
  • Odpowiedz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking