Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
senq87

senq87

Dołączył 16 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3410
  • Znaleziska 1533
  • Mikroblog 1877
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 86
Suseuropejski
Suseuropejski
18.06.2026, 07:28:09
  • 0
Zagadka komputerowa którą przynajmniej trochę chcę rozwiązać.

Radeon 6800xt z powercolora, wersja 2454mhz. No ale nie do końca, czasem rdzeń potrafi wystrzelić do 3400mhz i powoduje to freez który ustępuje kiedy rdzeń się uspokoi (potrafi kilka sekund trzymać się powyżej 3000mhz), dzieje się to tylko w przeglądarkach. W grach to nie występuje.
Karta na chłodzeniu aktywnym, temperatury w normie (40-70).
Waty nie skaczą przy freezach, na cpu nic dziwnego nie widzę, PSU
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87 18.06.2026, 07:42:35 via Wykop
  • 0
@Suseuropejski: jakie ustawienia w AMD adrealine?
  • Odpowiedz
Buhaj67
Buhaj67
16.06.2026, 11:26:49
  • 0
Śmiejecie sie z rosji…ze 3dniiwa operacja trwa 3 lata…ha ha ha…z wami cos nie tak??? To dzięki wsparciu europy Ukraina jeszcze istnieje…powinismy wywyższać europe a nie dyskredytowac rosje….

#ukraina #rosja #wojna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87 16.06.2026, 11:31:28 via Wykop
  • 8
@Buhaj67: Rosja też ma wsparcie swoich sojuszników. I to wcale nie takie małe.
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
16.06.2026, 05:28:11
  • 0
Szukam karty do komputera z wifi i bluetooth. Typowe pcie do stacjonarki. Mam dongla wifi usb ale rozłącza.

Co teraz warto kupić z tych tańszych?

#komputery #aliexpress #hardware #informatyka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87 16.06.2026, 06:25:56 via Wykop
  • 0
@K-S-: najważniejsze, żeby anteny wifi były na kablu. Żeby je można było wystawić trochę wyżej. Wkręcane bezpośrednio w komputer tracą większość zasięgu.
  • Odpowiedz
czlowiek_czlowiekowski
czlowiek_czlowiekowski
10.06.2026, 08:52:28
  • 0
Czy to nie wysoka temperatura jak na nic nie robienie? R7 9800x3D, Thermalright Phantom Spirit 120 120mm.

I czy w ogóle potrzebuję tej aplikacji jeżeli ram 6000 włączam w bios? Bo tu też jakaś opcja expo jest. Help

#komputery
czlowiek_czlowiekowski - Czy to nie wysoka temperatura jak na nic nie robienie? R7 98...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87 10.06.2026, 09:35:41 via Wykop
  • 4
@czlowiek_czlowiekowski: wszystko zdaje się być ok. Nie potrzebujesz programu.
  • Odpowiedz
senq87
senq87 10.06.2026, 12:40:18 via Wykop
  • 0
@LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie: przecież ma TDP 120W. I dokładnie takie osiąga, więc tu jest limit. W innych aplikacjach pewnie jest znacznie wyższa częstotliwość taktowania.
  • Odpowiedz
DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony
09.06.2026, 08:08:47
  • 0
szukam telefonu do 2500.
troche poczytalem, poogladalem i sklaniam sie do Pixela 9a lub Pixela 10.
Warto czy może cos znajde lepszego w tej cenie?

edit: zapomnialem o najwazniejszym, ekran nie wiekszy niz te pixele czyli 6,3-6,4
#telefony #pixel
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87 09.06.2026, 08:32:14 via Wykop
  • 1
@DzonyDzony: a Pixel 9? Był do kupienia w tej cenie
  • Odpowiedz
senq87
senq87 28.05.2026, 19:52:24
  • 0
#komputery Jaki zasilacz do 300zł? Moc ok 650 wat.
Fajnie jak by był ,modułowy, ale to raczej nie w tych pieniądzach.
https://www.morele.net/zasilacz-fsp-fortron-fsp-netzteil-vita-750-bd-85-b-750w-atx3-1-gen5-retail-14494599/
?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man
28.05.2026, 22:12:48 via Wykop
  • 0
@senq87: Mam w tych pieniądzach doby do sprzedania, zapraszam na prv
  • Odpowiedz
platyniak18
platyniak18
platyniak18
26.05.2026, 18:42:02
  • 0
#pcmasterrace

Witam, zacznę od opisania problemu, dzisiaj przyszla mi nowa karta graficzna, wczesniej uzywalem zintegrowanej grafiki, reszta komputera tez jest praktycznie nowa.



Na
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87 26.05.2026, 19:25:08 via Wykop
  • 0
@platyniak18: Instalacja windowsa na nowo po podpięciu kart graficznej :) niektórym się nudzi. Wypnij kartę graficzną i spróbuj uruchomić system. Ewentualnie w biosie zmień, żeby się uruchamiało na integrze. Zobacz co się stanie. Właśnie, jakie masz ustawienia co do kart graficznych w bios? Gdzie kabel do monitora wpięty?
  • Odpowiedz
senq87
senq87 26.05.2026, 20:49:17 via Wykop
  • 1
@platyniak18: Jakie masz tam inne opcje do wyboru z tymi dyskami? nigdzie twojego dysku m2 nie widzę.
  • Odpowiedz
KingaM
KingaM
26.05.2026, 11:15:26
  • 0
#dzieci #komputery #android jakiego monitora rodzicielskiego używacie i jak zabezpieczacie sprzęt przed ominięciem blokad?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87 26.05.2026, 12:10:02 via Wykop
  • 0
@KingaM: family link od Google
  • Odpowiedz
vajroos
vajroos
24.05.2026, 08:22:25
  • 0
Mam takie chlodzenie dla Ryzen 7 3700x z TDP 65W w obudowie mini ITX i daje rade. Mam mozliwosc taniego zakupu Ryzen 9 3900x z TDP 105W - czy taki male chlodzenie da rade, jak bedzie w szczytowych momentach podjezdzac pod 140W?

#pcmasterrace #komputery
vajroos - Mam takie chlodzenie dla Ryzen 7 3700x z TDP 65W w obudowie mini ITX i daje...

źródło: 1000017141

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87 24.05.2026, 09:18:16 via Wykop
  • 1
@vajroos: w specyfikacji chłodzenia powinno pisać maksymalne TDP jakie obsłuży. Jednak różnica jest spora 65 a105. Możesz po prostu spróbować i zobaczysz jakie będą temperatury. Procesor też możesz w biosie ograniczyć. Obstawiam że będzie dochodziło do 95°
  • Odpowiedz
MistrzCiezkiejRiposty
MistrzCiezkiejRiposty
MistrzCiezkiejRiposty
15.05.2026, 16:36:27
  • 0
Huop potrzebuje komputera z mocną kartą graficzną - RTX 4090 lub 3090 ze względu na wysoki VRAM. 5090 raczej odpada przez brak kompatybilności. Gdzie kupić komputer, żeby nie zrobili mnie w zbója? Najlepiej złożony albo z usługą złożenia. I celować w nowe komponenty, czy pogodzić się z używanymi, zwłaszcza w temacie karty graficznej?

Budżet właściwie nieograniczony, ale wiadomo - nie chcę przepłacać. Dla ciekawskich: zastosowania to hobbystyczna zabawa z LLM, VR, 3D
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87 15.05.2026, 16:57:36 via Wykop
  • 1
@MistrzCiezkiejRiposty: pisz do #majk3lskladapcty.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
01.05.2026, 08:56:20
  • 0
Krótka piłka: Pixel 8 pro czy Pixel 9? Nie zależy mi na zdjęciach a w miarę długim działaniu na baterii i ogólnej płynności. Też od odblokowywanie twarzą jest spoko, ale to działało dobrze już w p7 więc tu będzie tylko lepiej. #android #pixel #googlepixel
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87 01.05.2026, 10:02:39 via Wykop
  • 1
@Hole_to_another_universe: Pixel 9 na poprawiny modem, dzięki czemu dziadka trochę dłużej na baterii.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
30.04.2026, 18:17:21
  • 0
Xiaomi 14 vs Pixel 9. Możecie proponować oneplusy i inne ale nie znam się całkowicie na tych modelach. Zależy mi na bezproblemowym działaniu, poprostu chce płynny telefon. Aparaty są nieistotne, używam rzadko raczej. Który będzie lepszym wyborem na 2-3 lata? Używam obecnie Xiaomi dalej, ale słyszałem że duży problem z reklamami są teraz i urudniono instalacje stocka. No i fajnie działa pseudo face id ale wsm nie jest to chyba gamechange #
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87 30.04.2026, 19:24:43 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: Mam pixela 9 i działa bardzo przyjemnie. Pixele są znane z długiego wsparcia i dobrego działania nawet po latach. Ale porównania do Xiaomi nie mam. Jak masz jakieś konkretne pytania to dawaj.
  • Odpowiedz
senq87
senq87 30.04.2026, 19:31:52 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: żona ma pixela 7, ostatnio wpadł jej do wody i zupełnie nic się nie stało. Dział jak działał.
  • Odpowiedz
senq87
senq87 30.04.2026, 20:20:14 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: aha :) centrum lokalizacji nie pomogło? :)
  • Odpowiedz
empios
empios
30.04.2026, 17:38:44
  • 0
Składam nowy komputer i mam problem z uruchomieniem. Sprzęt startuje elektrycznie — kręcą się wentylatory, działa pompka AIO, podświetlenie też działa — ale nie ma obrazu, a płyta główna zatrzymuje się na kodzie diagnostycznym 00.

Zestaw:

- CPU: AMD Ryzen 9 9950X3D
- Płyta: ASRock X870E Taichi Lite
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87 30.04.2026, 18:06:23 via Wykop
  • 1
@empios: jak długo czekasz? Przy pierwszym uruchomieniu są sprawdzane pamięci RAM i to ładna chwilę trwa.
  • Odpowiedz
fotelbujany
fotelbujany
29.04.2026, 14:35:27
  • 1
#komputery siemka chciałbym sobie kupić dmuchawę do elektroniki - żadne komercyjne użytkowanie, prosty użytek domowy, żeby raz na miesiąc przedmuchać własnego PC, widzę, że dobre opinie są o tych od MOZOS, użytkuje ktoś? Interesuje mnie model MOZOS XB1-MAX. Sprężone powietrze jest męczące w użytkowaniu. Podzieli się ktoś wrażeniami z takich wynalazków?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87 29.04.2026, 16:41:28 via Wykop
  • 0
@fotelbujany: https://youtu.be/X_ncYXk1cP4?is=gQslBSoHYbjCl7Af
  • Odpowiedz
teh_m
teh_m
27.04.2026, 18:38:16
  • 1
Dobra, przyznać się: Który to zmajstrował?

https://www.reddit.com/r/3Dprinting/comments/1stplc7/selfwinding_clock_with_a_tourbillon_finished/

#druk3d
tehm - Dobra, przyznać się: Który to zmajstrował?

https://www.reddit.com/r/3Dprintin...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87 27.04.2026, 18:47:22 via Wykop
  • 0
@teh_m: Robi wrażenie, ciekawe gdzie autor będzie sprzedawał pliki.
  • Odpowiedz
sxilll
sxilll
27.04.2026, 18:04:27
  • 1
Widziałem, że mocno potaniały monitory OLED. Da się kupić jakiś w miarę dobry monitor OLED za około 1500 zł? np. taki legion
#monitory #gry #pcmasterrace
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87 27.04.2026, 18:25:16 via Wykop
  • 1
@sxilll: wczoraj zamówiłem: https://www.morele.net/monitor-aoc-q27g4zdr-qd-oled-15783022/
Ma Hub usb co jest spoko
  • Odpowiedz
senq87
senq87 24.04.2026, 18:32:36
  • 0
#komputery Może ma ktoś na sprzedaż używany komputer do 2000zł? platforma AMD.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87
Autor
25.04.2026, 04:02:17 via Wykop
  • 0
@majk3l: większość praca ale gry czasami też włączam. Monitor mam 1440p. Wifi potrzebne.
  • Odpowiedz
senq87
senq87
Autor
25.04.2026, 04:33:54 via Wykop
  • 0
@majk3l: kiedyś mieliście stronę na olx. Teraz jej nie widzę. Można gdzieś zobaczyć wasze zestawy, czy wszystko dopiero na zamówienie? majk3lskladapcty
  • Odpowiedz
senq87
senq87 22.04.2026, 17:25:01
  • 1
#komputery cześć, jaka klawiatura oraz myszka dla gracza tak do 200 zł. Klawiatura powinna mieć możliwie niskie przyciski. Myszka mogła by być bezprzewodowa
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87
Autor
22.04.2026, 17:49:21 via Wykop
  • 0
@DrJudym: najlepiej, ale nie koniecznie. Jak jest coś wartego uwagi to dopłacę.
  • Odpowiedz
senq87
senq87
Autor
22.04.2026, 18:01:03 via Wykop
  • 0
@DrJudym: myszkę pewnie nawet wezmę.
Klawiatura wcale nie musi być mechaniczna. To dla młodego i u kolegi gdzieś grał na takiej i mówił że źle mu się korzystało
Jedyny warunek to chyba tylko żeby podświetlana była. i możliwie niskie przyciski.
  • Odpowiedz
senq87
senq87
Autor
22.04.2026, 18:08:29 via Wykop
  • 0
@DrJudym: tak, narzekał, że musiał mocno wciskać i się zraził. I nie bardzo jestem w stanie go przekonać nawet do czegoś podobnego.
  • Odpowiedz
senq87
senq87
Autor
22.04.2026, 18:25:05 via Wykop
  • 0
@cukru: Link nie działa.ale wyszukałem to w google. Ponad 300 zł..
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
20.04.2026, 15:08:06
  • 145
Polska jest piękna
Tymczasem polska:
#polska #dom #zagospodarowanieprzestrzenne #wies #demografia
DziobakPepe - Polska jest piękna
Tymczasem polska:
#polska #dom #zagospodarowanieprze...

źródło: piękna polka

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

senq87
senq87 20.04.2026, 15:13:49 via Wykop
  • 200
@DziobakPepe: przecież widać, że to stosunkowo nowy dom. Drzewa pewnie gdzieś na podwórku zasadzone i za kilka lat wyrosną. Porównanie bez sensu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >
  • podkarpacie

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.08.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.02.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.01.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking