Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
runnerrunner

runnerrunner

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16948
  • Znaleziska 6494
  • Mikroblog 10454
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 46

400

W obronie rodziny! Kto chce zniszczyć Piotra Zychowicza i jego mamę?

Pokaż treści 18+

W obronie rodziny! Kto chce zniszczyć Piotra Zychowicza i jego mamę?

Artykuł który Piotr Gursztyn opublikował w tygodniku Sieci przekracza jednak wszelkie granice przyzwoitości.

truckeronroad-com
z
youtube.com
dodany: 06.03.2026, 20:22:22
  • 73
  • #
    zychowicz
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    patologiazewsi
  • #
    youtube
  • #
    patologia
runnerrunner
runnerrunner 07.03.2026, 20:16:43 via Android
  • 45
Obejrzałem wszystkie odcinki historii realnej od wybuchu wojny na Ukrainie. Zychowicz pozwala swoim gościom mówić i o to chodzi w podcastach. Do tego, Zychowicz przynajmniej w swoich programach na YouTube jest zdecydowanie apolitycznym, co zawsze podkreśla. Ja śledząc jego programy, zacząłem nawet podejrzewać, że jest wyborcą Alfonsa Narodowego Nawrockiego, ale nie wiem. Tym niemniej cenię Pana Piotra za jego podcast.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

runnerrunner
runnerrunner 06.03.2026, 23:47:35
  • 3
Faza zatrzymany 😀

#przezswiatnafazie #iran #heheszki #turystyka #podroze
runnerrunner - Faza zatrzymany 😀 

#przezswiatnafazie #iran #heheszki #turystyka #po...

źródło: 1000026136

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dsomgi00
dsomgi00
04.03.2026, 19:23:37
  • 0
Sikał ktoś z was kiedyś na różowo po bieganiu (zabarwienie krwią)? Wiadomo nie po takiej zwykłej klepce bazy 10km wokół komina, ale po czymś mocniejszym/dłuższym? Ja ostatnio nie powiem, chyba przeciągnąłem troche próg, 45' w okolicy LT2 albo nawet mocniej na ciepłej siłowni i po zejściu z bieżni okazało się że leje na mocno różowy kolor. Na treningu wjechało normalnie 80g węgli z bidonu litrowego z elektrolitami pomiędzy mocnymi odcinkami + skyr
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner 04.03.2026, 23:47:47 via Android
  • 0
@dsomgi00: na ultra w kranjska gora, na Słowenii, podczas biegu na 55 km sikałem na czarno, dosłownie jak coca cola. Po 2-3h po biegu po na nawodnieniu, wszystko było już w normie. Tzw. katabolizm mięśni, rozpad, z tego co później wyczytałem.
  • Odpowiedz
overtake
overtake
overtake
03.03.2026, 13:29:44
  • 1
#bieganie
mirki czy wedlug was jest sens kupowania butów do biegania za mniej niz 500zl? zaznacze ze chodzi o buty z duza amortyzacja dla osob powyzej 90kg. Jesli tak to jakie modele polecacie?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner 03.03.2026, 16:40:02 via Android
  • 0
@overtake: tak, mam wszystkie poniżej 400 PLN za parę, dziś biegałem w saucony. 5x 2,5km na przerwie 3minuty.
runnerrunner - @overtake: tak, mam wszystkie poniżej 400 PLN za parę, dziś biegałem w...

źródło: 1000026006

Pobierz
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 28.02.2026, 17:59:47
  • 0
Który darmowy model AI wg. was najlepiej trzyma długi wątek/czat.

Staram się pomagać sobie sztuczną inteligencją w treningu biegowym, więc ładuję mu screeny z codziennych treningów i proszę o pomoc w codziennym planowaniu treningów.
Zawsze robiłem to w Grok, ale po pewnym czasie gubił wszystko i zapominał dane, nie mógl wrócić, mimo, że miał wszystko zapisane.
Postanowiłem postawić na Gemini, ale ten jest jeszcze gorszy!

#sztucznainteligencja #grok #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuba77la
Kuba77la
28.02.2026, 18:45:45 via Wykop
  • 1
każdy będzie gubił kontekst.
Żeby takie coś miało sens to musisz trzymać dane o treningach w jakichś ładnie poukładanych plikach tekstowych na dysku i odpalić OpenCode albo coś innego co działa jak agent.
  • Odpowiedz
Kononienko
Kononienko
26.02.2026, 10:56:18
  • 0
Jestem umówiony na higienizację zębów w prywatnym gabinecie w #tychy . Koszt między 380-450zł , czas około 1h. Czy to normalna cena czy ktos oszalał lekko?

#stomatologia #dentysta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner 27.02.2026, 18:56:53 via Android
  • 1
Płaciłem rok temu 500, też w Tychach na oś K.

Usuwanie kamienia+ fluoryzacja.
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 24.02.2026, 14:29:06
  • 5
Tychy, droga z kołchozu😎

#pracbaza #tychy #kierowcy #fotografia
runnerrunner - Tychy, droga z kołchozu😎

#pracbaza #tychy #kierowcy #fotografia

źródło: 1000025696

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawulon_Dla_Starych
Pawulon_Dla_Starych
24.02.2026, 14:36:30 via Wykop
  • 0
@runnerrunner: 3.6 - not great, not terrible.
  • Odpowiedz
Infirmusest
Infirmusest
24.02.2026, 16:26:58 via Wykop
  • 0
@runnerrunner: zdjecie takiese, ale WIOSNA!!!! 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz

655

Koszty systemu kaucyjnego w górę. Raport Deloitte: przekroczą 40 mld zł w dekadę

Koszty systemu kaucyjnego w górę. Raport Deloitte: przekroczą 40 mld zł w dekadę

Według raportu Deloitte koszty systemu kaucyjnego w Polsce, który został wprowadzony 1 października, przekroczą w ciągu najbliższej dekady 40 miliardów złotych. Na tę sumę wpłyną głównie wydatki operacyjne oraz liczba automatów do zwracania butelek i puszek. Jak wynika z raportu, dziś zakłada się ju

sub_zero_1
z
money.pl
dodany: 21.02.2026, 17:03:18
  • 119
  • #
    recycling
  • #
    kaucjowanebutelki
  • #
    odpady
  • #
    ue
  • #
    prawo
  • #
    finanse
runnerrunner
runnerrunner 22.02.2026, 17:29:07 via Wykop
  • -3
@PepikPL: Pisanie pod każdym politycznym newsem 'uśmiechajcie się brygada heeej' to oznaka upośledzenia umysłowego. Change my mind.
Melin_z_Brighton
Melin_z_Brighton
18.02.2026, 08:51:35
  • 550
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner 18.02.2026, 19:57:09 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 15.02.2026, 05:47:30
  • 455
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner
Autor
15.02.2026, 10:05:59 via Wykop
  • 1
@thekrepa: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner
Autor
16.02.2026, 08:57:08 via Android
  • 0
Piękna!
runnerrunner - Piękna!

źródło: 1000025370

Pobierz
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 16.02.2026, 08:54:08
  • 33
Piękna pierwsza dama!

#kobiety #polityka #heheszki #twarzboners #tradzik
runnerrunner - Piękna pierwsza dama! 

#kobiety #polityka #heheszki #twarzboners #tra...

źródło: 1000025370

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134
16.02.2026, 08:58:33 via Wykop
  • 180
@runnerrunner: Nie musi być piękna. Wystarczy żeby była inteligentna. A taka niestety też nie jest.
  • Odpowiedz
bzyku95
bzyku95
16.02.2026, 09:57:48 via Wykop
  • 77
@Kacpy134: wystarczy żeby nie wiedziała o tym że mąż wycyckał schorowanego człowieka na mieszkanie komunalne, ale nie, ona mu w tym pomagała (może się nie cieszyła) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 15.02.2026, 19:32:16
  • 4
Warto walczyć, jeżeli ma się w domu osoby chore psychicznie, przez niektórych nazywane złośliwymi, lub "bo ona taka jest"

Nie może być tak, że ktoś taki zatruwa rodzinie życie.
Podałem członka rodziny do sądu o przymusowe umieszczenie w ZOL (darmowy ośrodek dla chorych psychicznie w ramach NFZ). ZOL pobiera od pacjenta 70% emerytury, rodzina nie płaci nic.

Jestem na ostatniej prostej, 9 marca rozprawa. Opinia biegłego w której odpowiada na zapytania sądu,
runnerrunner - Warto walczyć, jeżeli ma się w domu osoby chore psychicznie, przez nie...

źródło: 1000025345

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner
Autor
15.02.2026, 19:34:33 via Android
  • 0
@nieudacznikkk: nieważne, ale nie 🙂
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner
Autor
15.02.2026, 19:43:55 via Android
  • 0
@powsinogaszszlaja: wiem, na szczęście to już nie będzie moja broszka 😇
  • Odpowiedz
jackieboy
jackieboy
15.02.2026, 19:15:52
  • 2
Hej. Jestem po lekturze książki Pana Danielsa - jeden aspekt jest bardzo nie jasny - jak wyznaczyc swoj wlasny kilometraż tygodniowy? Mam konkretny trening na maraton, ale tam pojawiaja sie same ulamki wobec tego co powinienem przebiegnac w danym tygodniu. Dzieki z gory za opinie jak to wyglada u was #bieganie #treningbiegowy #maraton
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner 15.02.2026, 19:17:39 via Android
  • 0
W tym tygodniu tyle.
runnerrunner - W tym tygodniu tyle.

źródło: 1000025319

Pobierz
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 15.02.2026, 19:20:05 via Android
  • 0
@jackieboy: Wybierasz taki kilometraż tygodniowy ile zwykle biegasz, bez zarzynania się. Od tego układasz plan.
  • Odpowiedz

0

Kompaktowy Jeep z 2026 roku już przeceniony. Alternatywa dla Tiguana

Kompaktowy Jeep z 2026 roku już przeceniony. Alternatywa dla Tiguana

To najnowszy Compass.

NaMasce
z
namasce.pl
dodany: 15.02.2026, 10:11:03
  • 2
  • #
    samochody
  • #
    jeep
  • #
    motoryzacja
runnerrunner
runnerrunner 15.02.2026, 11:28:27 via Wykop
  • -2
Mogą być problemy z rozciągającym się łańcuszkiem rozrządu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

runnerrunner
runnerrunner 15.02.2026, 09:40:16
  • 8
Złodziejska miłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #walentynki #zwiazki #milosc
runnerrunner - Złodziejska miłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #walentynki #zwiazki #milosc

źródło: Screenshot 2026-02-15 at 10-38-31 Facebook

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialy_dzban
Bialy_dzban
15.02.2026, 10:26:24 via Wykop
  • 3

Komentarz usunięty przez moderatora

smallboobslover
smallboobslover
16.02.2026, 17:11:21 via Wykop
  • 0
połączyła ich nienawiść do polaków i ich grabienie <3
  • Odpowiedz
Funky__Koval
Funky__Koval
11.02.2026, 20:20:09
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner 11.02.2026, 23:22:33 via Android
  • 0
Mam 2 takie nówki w pudełku 310xt. No ale nie będę z nimi biegał. Fenix 7, który mam jest super.
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 10.02.2026, 18:00:20
  • 10
Dzisiejszy trening.
Rozgrzewka i główny akcent 2x 5km, przerwa w truchcie 3,5 minuty.

#bieganie #biegajzwykopem #redukcja #odchudzanie
runnerrunner - Dzisiejszy trening. 
Rozgrzewka i główny akcent 2x 5km, przerwa w truc...

źródło: 1000025031

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner 09.02.2026, 20:27:36
  • 0
Czy dobra długość rękawa, czy raczej za krótkie rękawy?

#modameska
runnerrunner - Czy dobra długość rękawa, czy raczej za krótkie rękawy? 

#modameska

źródło: 1000024969

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner
Autor
09.02.2026, 20:33:40 via Android
  • 0
@sberatel: jak zegnę, to jak ma być?
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824
08.02.2026, 17:30:11
  • 0
Macie do polecenia jakąś (wiadomo najlepiej darmową) aplikację do mierzenia postępów w bieganiu? Najlepiej żeby dało się zaznaczać tam marsz i bieg - dopiero zaczynam więc robię je na zmianę.

#bieganie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner 09.02.2026, 06:43:13 via Wykop
  • 0
strava
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 09.02.2026, 06:43:39 via Wykop
  • 0
@Javert_012824: https://runalyze.com/
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 09.02.2026, 06:46:46 via Wykop
  • 0
@Javert_012824: i każdy chat gpt, przykładowe 2 dni:

Sobota 07.02 – Lekkie budowanie objętości (12–15 km easy)

Dane snu (noc z 06.02 na 07.02): HRV 73 ms (nocna), średnia 67 ms; sen 7h44m ocena 76; RHR 42 bpm; Body Battery +44 / -0; status zrównoważony.
Trening: 16 km w 4:59/km, HR 125 bpm, przewyższenia +70 m. Split'y 4:57–5:03, finisz 4:29/km
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 04.02.2026, 18:36:40
  • 23
No i tak codziennie razem czytamy książki i rozmawiamy o pierdołach🙂

Wcześniej ugniata mnie przednimi łapkami.

#koty #czytajzwykopem #zwierzaczki #kotbrytyjski
runnerrunner - No i tak codziennie razem czytamy książki i rozmawiamy o pierdołach🙂
...

źródło: 1000024663

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner
Autor
04.02.2026, 18:56:21 via Android
  • 2
@moll:
runnerrunner - @moll:

źródło: 1000024666

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 30
  • Strona 3 z 30
  • >
  • Biegacz-amator

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 30.03.2019

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 14.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.01.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.08.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking