Napierała wczoraj dosłownie odpalił lajwa tylko po to żeby się powcoorviać i poobrażać widzów xD "Nawet u mnie na czacie pyskują" - no kurde ale to ty dzwonisz i uważasz wszystko w Polsce za f-----m. Serio trzeba będzie zgłosić na policję tego człowieka na podstawie tej nowej ustawy o patostreamingu
Niepopularna opinia: jesli miszalski jakims cudem utrzyma stołek, to bedzie rzadził krakowem tak dlugo jak majchrowski( herr tusk pewnie niedlugo zniesie kadencyjnosc). Jak teraz sie nie uda odwołac, to po prostu znaczy ze lubimy jak sie nam pluje w twarz i nic sie w tym miescie nigdy nie zmieni #krakow
Hala tfuuu na wszystkie Republiki czy prawackich posłów-tiktokerow, tak sprali ludziom głowy, że teraz ojciec przeżywa jakiś g---o-strajk "obrońców granic" pod KPRM tak jak gdyby to było połaczenie Sierpnia 80 i Stanu Wojennego
Nie wiesz i się nie dowiesz (bo na wykopie jest cenzura) Kontynuacja mojego poprzedniego wpisu, który mówił o tym, że Moderacja Wykopu usunęła wpis i znalezisko założyciela "Nie wiem ale się dowiem" za "naruszenie dóbr osobistych".
Na pewno mało kto tutaj obejrzał niemal 30 minutowy wywiad Petera Magyara w wegierskim studiu prorbanowskiego Radia. Skusiło mnie to, że ponoć krytykował media za ich nierzetelność. Niestety wiele nie mogę powiedzieć, bo język Wegierski jest tak odmienny, że zrozumiałem tylko pojedyncze słowa xD- , ''Propaganda, Wiktor Orban, inflacja, Europa, minister, internet, syplomacja, dywersyfikacja , miliard, akademia plus nazwy państw i miast oraz nazwiska''.
Niesamowite jak mało tam słów z sąsiednich im języków słowiańskich.
Myślę, że wielu Polaków traktuje Węgry jako kraj, który jest plus minus na podobnym poziomie gospodarczym. Nic bardziej mylnego. Minimalna krajowa netto wynosi na złotówki 2450 złotych. Średnia krajowa netto 5450 złotych. Korupcja największa w UE. Pojezdzijcie sobie na gugl maps po miasteczkach węgierskich - moje spostrzeżenia są takie, że ogólnie nie wygląda to zle, ale czuć że to taka Polska w 2015 roku.
Na zdjęciu to Debreczyn, drugie największe miasto na
Prezydent Karol Nawrocki przedstawił własną propozycję, która ma być alternatywą dla programu SAFE. - Mamy dla SAFE konkretną, polską i bezpieczną alternatywę. To SAFE 0 proc. Pomoże tu polskie złoto. To zagwarantuje 185 miliardów złotych bez odsetek - oświadczył podczas konferencji.
Premier Robert Fico powiedział, że odetnie awaryjne dostawy energii elektrycznej dla Ukrainy, jeśli Kijów nie wznowi pompowania rosyjskiej ropy na Słowację.
Oglądnąłem Gortata w Hejtparku, kurde wywiad z takim mitomanem to prowadzi się sam, nawet nie musisz wiele pytań zadawać. Mam takiego ziomka, ci ludzie opowiadają w taki sam sposób. #gortat #kanalsportowy#hejtpark #sport
@TheSznikers: trzeba oddać, że służby ukraińskie w porównaniu z naszymi to profesjonaliści. Nasi potrafią szukać brudów na przeciwników politycznych aktualnie rządzących.
@Miii_Kiii: również, ale nasi geniusze po tym co się dzialo w Gruzji szli w to w ciemno, robiąc z Kaczyńskich wariatów. Zresztą, później odkręcili retorykę, robiąc z pisu partię prorosyjską, co jest największą bzdurą, jaką o nich można powiedzieć. Ale po co być keytycznym, lepiej zrobić k---ę z logiki.
#napierala