#lekarz100k #zalesie #konowalposting
AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

Cześć,nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie.
z- 713
- #
- #
- #
- #
- #

















- jak daleko jesteśmy od Technologicznej Osobliwości
- jak Pan myśli czy AI nas zniszczy, lub ew elita wyeliminuje plebs bo nie będzie już więcej go potrzebować (rozwój AI i robotyki)
- czy bulwersuje Pana sytuacja w służbie zdrowia i ostatnie afery
- i na koniec coś lekkiego... ulubiona gierka na Amigę albo ogólnie z czasów młodości