Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko123
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Proogramista
Proogramista

Proogramista

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3337
  • Znaleziska 1353
  • Mikroblog 1984
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 1
Proogramista
Proogramista
Proogramista 1 godz. i 58 min temu
  • 2
#f1 To co zrobil russel to jest DEFINICJA jazdy p-------a. Zasady sa jasne zolta flaga = lekko odpuszczasz.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proogramista
Proogramista
Proogramista
Autor
37 min temu via Wykop
  • 0
@anomaly_: Fani lizania spermy po ruskich widze w sile....
  • Odpowiedz
Proogramista
Proogramista
Proogramista
Autor
przed chwilą via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
miotaczsledzi
miotaczsledzi
miotaczsledzi
1 godz. i 58 min temu
  • 1
Ogólnie to j---ć gekona, ale co się dzieje z Maxem? Zachowuje się k---a, jak żółtodziób w tym sezonie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proogramista
Proogramista
Proogramista 1 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
ale co się dzieje z Maxem?


@miotaczsledzi: Brak 10 sekund szybszego samochodu, to nie jest tajemnica....
  • Odpowiedz

2601

Zgłaszają się lekarze ze szpitala południowego, chcą zeznawać.

Zgłaszają się lekarze ze szpitala południowego, chcą zeznawać.

Zgłaszają się lekarze ze Szpitala Południowego, którzy chcą zeznawać przed rzecznikiem Naczelnej Izby Lekarskiej. Mówią o niedostatku nadzoru, o braku kompetencji, o wykonywaniu procedur ponad swoje możliwości i o pewnych zaniedbaniach, na które zwracano uwagę bez efektu. (...) Bali się mówić wcześ

Emerald84
z
rmf24.pl
dodany: wczoraj, 08:34:23
  • 257
  • #
    szpitalpoludniowy
  • #
    medycyna
  • #
    afera
  • #
    warszawa
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
Proogramista
Proogramista
Proogramista wczoraj, 11:04:43 via Wykop
  • 37
po co prokuratura?


@RedBaron: Czytales tekst? Oni nie chca zeznawac przed prokuratorem, oni chca "zeznawac" przed swoim kolega po fachu.

109

Szpital tylko dla swoich. Salon VIP jak za PRL

Szpital tylko dla swoich. Salon VIP jak za PRL

Historia saloniku VIP w Szpitalu Południowym brzmi jak relikt minionej epoki, ale wydarzyła się tu i teraz. Współczesna polityka coraz wyraźniej przypomina mechanizmy znane z PRL: przywileje dla wybranych, nieformalna hierarchia i przekonanie, że dostęp do państwowych zasobów zależy od legitymacji

Bobito
z
zero.pl
dodany: 22.06.2026, 09:36:44
  • 35
  • #
    szpital
  • #
    informacje
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    prl
Proogramista
Proogramista
Proogramista 22.06.2026, 11:22:13 via Wykop
  • 0
@DuchZoliborza: ja stawiam że ta afera to ruch wyprzedzający przed oskarżeniem tego byłego ordynatora za fundusz sprawiedliwości. Poleci narracja że ko mści się za ujawnieniem nadużyć.

560

70% botów na FB ma się świetnie, ale profil zmarłej malarki musieli uwalić......

70% botów na FB ma się świetnie, ale profil zmarłej malarki musieli uwalić......

Dokładnie dzisiaj, w dzień 80. rocznicy urodzin mojej Mamy, Bożeny Nawki-Kunysz (wybitnej polsko-serbołużyckiej malarki i ilustratorki), algorytmy Mety zablokowały jej profil służący od 5 lat jako wirtualna galeria pamięci. Ponad 500 unikalnych dzieł sztuki nikomu 5 lat nie przeszkadzało..do dziś

Galileo33
z
linkedin.com
dodany: 20.06.2026, 14:00:49
  • 83
  • #
    wykop
  • #
    facebook
  • #
    zuckerberg
  • #
    cenzura
  • #
    bigtech
  • #
    sztuka
Proogramista
Proogramista
Proogramista 20.06.2026, 23:05:24 via Wykop
  • 19
Doslownie zrobiles konto na lewe dane, lamiesz od samego poczatku regulamin, tak samo jak boty. A zrobienie sobie archiwum na facebooku czegos wartego cokolwiek (nawet sentymentalnie - bo ta kobieta nie byla ani slawna, ani utalentowana) to totalna glupota.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Proogramista
Proogramista
Proogramista 20.06.2026, 23:06:17 via Wykop
  • 3
możesz dostać bana nagle z d--y


@eSUBA94: On dostal bana bo konto bylo zalozone na dane zmarlej osoby. Jak najbardziej slusznie, tylko szkoda, ze tak pozno.
Proogramista
Proogramista
Proogramista 20.06.2026, 23:07:04 via Wykop
  • 11
Też za jej życia


@Megawonsz_dziewienc: zdajesz sobie sprawe, ze typ zalozyl to konto jak ona juz dawno byla w ziemi? Nigdy zgodnie z regulaminem tego konta byc nie moglo.

58

Domański porozmawia z francuskim rządem by zwolnić Chwalińską z podatku XD

Domański porozmawia z francuskim rządem by zwolnić Chwalińską z podatku XD

Minister finansów będzie prowadzić rozmowy w sprawie Mai Chwalińskiej która podniosła z kortu ponad 6 milionów złotych nagrody, by ta została zwolniona z podatku we Francji i mogła się nacieszyć jak największą sumą. A czy w waszych "groszowych" kwestiach w US politycy lobbują byście nie stracili?

michalxd21
z
businessinsider.com.pl
dodany: 19.06.2026, 10:49:12
  • 21
  • #
    tenis
  • #
    polityka
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
Proogramista
Proogramista
Proogramista 20.06.2026, 10:17:26 via Wykop
  • 0
Po drugie, dziewczyna zarobiła na tym jednym turnieju na kilka mieszkań


@Gustaw-Lopez: Ja wiem, ze ona ma koszty, ale nawet z poprzednich nagrod (ktore podobno byly skromne) jak sie przeliczy od 18 do dzis to wychodzi prawie 40k PLN miesicznie.
Proogramista
Proogramista
Proogramista 20.06.2026, 10:17:57 via Wykop
  • 0
@LudzieToDebile: Malysza nie zwolnili jak wygral chyba cayenne?
edit. wygooglem, zamienieli mu samochod na tanszy.

393

Liczba urodzeń w Korei wzrosła w marcu o prawie 20% r/r

Liczba urodzeń w Korei wzrosła w marcu o prawie 20% r/r

W marcu liczba urodzeń wzrosła w Korei Południowej o prawie 20% w stosunku do zeszłego roku. Od 2 lat notują wzrosty liczby urodzeń. Czyżby odbili się od dna?

zmarnowany_czas
z
en.sedaily.com
dodany: 19.06.2026, 13:05:23
  • 245
  • #
    korea
  • #
    demografia
  • #
    wydarzenia
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    rodzice
Proogramista
Proogramista
Proogramista 20.06.2026, 09:35:34 via Wykop
  • 2
To przez covid, korea miala jedne z najwiekszych obostrzen i zakaz miedzyinnymi slubow, a w ich kulturze brak slubu = brak dziecka. Ta anomalia to skumulowane urodzenia pocovidowe i tyle.
To chwilowe. Dokladnie tu jest to fajnie opisane, polecam obejrzec calosc. https://youtu.be/yMGrRc1LjU8?si=ESj3YzACMuhu0-s9&t=637
Proogramista - To przez covid, korea miala jedne z najwiekszych obostrzen i zakaz mie...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
19.06.2026, 10:57:16
  • 103
Jest jeden aspekt zarobków lekarzy, o którym zdecydowanie za mało się mówi, a jego skutki będziemy odczuwać coraz mocniej w nadchodzących latach. Kształcimy lekarzy za darmo na studiach dziennych (bardzo drogi interes dla podatników) z założeniem, że po studiach ci ludzie będą spełniać ważną funkcję społeczną aż do emerytury. Tylko, że przez swoje astronomiczne zarobki taki lekarz wystarczy, że popracuje kilka lat i jest multimilionerem. Jak oni poinwestują to w akcje spółek
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proogramista
Proogramista
Proogramista 19.06.2026, 13:04:44 via Wykop
  • 1
Jeżeli AI będzie się mylić rzadziej niż lekarz


@thorgoth: Jeden z najpopularniejszych tematow na inzyniera 10 lat temu to bylo rozpoznawanie czerniakow przez szybkie sieci neuronowe, student 10 lat temu bez problemu pisal siec ktora mylila sie rzadziej niz specjalista.
  • Odpowiedz

523

Przestępca seksualny chce zamieszkać w UK. Sąd przyznał mu rację

Sąd przyznał jamajskiemu skazanemu przestępcy seksualnemu prawo do wjazdu do Wielkiej Brytanii, argumentując, że zakaz narusza jego prawa człowieka. Oniel Spence, skazany za przestępstwo seksualne w USA, chce dołączyć do żony i dziecka w UK.

MagicznyMariusz
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 18.06.2026, 09:09:26
  • 69
  • #
    uk
  • #
    anglia
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
Proogramista
Proogramista
Proogramista 18.06.2026, 12:53:14 via Wykop
  • 2
NIe ma tam za duzo szczegolow, ale wychodzi na to ze w klubie DLA DOROSLYCH zmacal jakas kobiete ktora okazala sie 15-latka.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

11

Jeden kierowca ma już do oddania 5 milionów złotych przez brak OC

Jeden kierowca ma już do oddania 5 milionów złotych przez brak OC

Większość kierowców obawia się kary za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC. Tymczasem Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny zwraca uwagę na znacznie większe zagrożenie. Jeśli nieubezpieczony kierowca spowoduje wypadek, może zostać obciążony kosztami odszkodowań liczonymi w milionach

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 13.06.2026, 05:38:27
  • 5
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    ufg
Proogramista
Proogramista
Proogramista 14.06.2026, 19:21:55 via Wykop
  • 4
Jak to bylo, jezeli masz 100k długów to jest to twoj problem, jak masz 5 000 000 PLN długów to jest to problem banku/wierzyciela.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fabcio93
fabcio93
14.06.2026, 13:44:16
  • 11
Wyczuwam stare, dobre grande z tymi trzema pit stopami
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proogramista
Proogramista
Proogramista 14.06.2026, 13:45:06 via Wykop
  • 0
@fabcio93: Nie da sie wygrac w slabszym samochodzie ze strategia szybszego.
  • Odpowiedz
Proogramista
Proogramista
Proogramista 14.06.2026, 13:47:09 via Wykop
  • 0
@fabcio93: Oczywiscie, oni nie jada po punkty teraz, tylko po zwyciestwo. Nie ma znaczenia czy bedzie 18 czy 0.
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
13.06.2026, 14:25:28
  • 1048
Może u naszego zaoceańskiego „sojusznika” nie ma nawet powszechnej ochrony zdrowia, a 12% społeczeństwa otrzymuje kartki na żywność, ale przynajmniej jeden debil został właśnie bilionerem.

Tak działa kapitalizm, lewaku.

#antykapitalizm #usa #trump #musk #bekazprawakow #bekazlibka
czerwonykomuch - Może u naszego zaoceańskiego „sojusznika” nie ma nawet powszechnej o...

źródło: IMG_2556

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proogramista
Proogramista
Proogramista 13.06.2026, 20:26:09 via Wykop
  • 1
Tak działa kapitalizm, lewaku.


@czerwonykomuch: Jeszcze trzeba dodac, ze jak sam przyznaje, jest nielegalnym imigrantem.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
07.06.2026, 13:29:42
  • 333
#polityka

Przecież koalicja nawet związków partnerskich nie wprowadziła, o czym ta Gawryluk pierd*li xD

I wogóle jaka lewica, PSL to konserwy, ko i Polska 2050 centrum i jedyną lewicą jest ta Czarzastego. No peron odjechał
badreligion66 - #polityka 

Przecież koalicja nawet związków partnerskich nie wprowad...

źródło: 1000051883

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proogramista
Proogramista
Proogramista 07.06.2026, 17:48:50 via Wykop
  • 0
czym p------i przyjaciółka żony Kurskiego


@Drmscape2: Ona sie nawet gdzies chwalila ze to ona ja poznala z tym pisowskim smieciem.
  • Odpowiedz
Proogramista
Proogramista
Proogramista 07.06.2026, 13:04:35
  • 2
#f1 HA HA HA HA HA HA HAAAAAAAAAA
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

492

Tragiczny finał wypadku w Ząbkach. Nie żyje jeden z mężczyzn podróżujących Audi

Tragiczny finał wypadku w Ząbkach. Nie żyje jeden z mężczyzn podróżujących Audi

Jedna osoba nie żyje, a dwie kolejne pozostają w stanie krytycznym po tragicznym wypadku, do którego doszło wieczorem w Ząbkach.

Grazyna_z_tuszyna
z
miejskireporter.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:10
  • 341
  • #
    piratdrogowy
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    samochody
  • #
    cudzoziemcy
Proogramista
Proogramista
Proogramista 07.06.2026, 10:22:49 via Wykop
  • 9
w życiu bym się nie spodziewał, że taki manewr wykona ktoś na polskiej drodze, ale sprowadzili nam politycy geniuszy z Azji


@fancywire: Ile temu tydzien? Dwa? Prawie taki sam manewr wykonala POLKA, katoliczka, co niedziele do kosciola chodzila itd.... Tez zabila goscia, wychodki dzielnie orzekly, ze gosc na motocyklu powinien wiedziec, ze ktos mu moze wymusic....
Tymczas0wy
Tymczas0wy
06.06.2026, 13:51:47
  • 400
ehhhh, kiedyś to był poziom kobiecego tenisa
#tenis
Tymczas0wy - ehhhh, kiedyś to był poziom kobiecego tenisa
#tenis

źródło: i

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proogramista
Proogramista
Proogramista 06.06.2026, 15:23:47 via Wykop
  • 4
@Tymczas0wy: piekne wartosci chrzescijanskie.
  • Odpowiedz

442

Rząd zauważył, to już nie 1997 rok. Grzywny wzrosną ze 100zł do 1000zł (+900%)

Rząd zauważył, to już nie 1997 rok. Grzywny wzrosną ze 100zł do 1000zł (+900%)

Ministerstwo Sprawiedliwości szykuje rewolucję w Kodeksie Karnym. Obecne stawki grzywien pamiętają 1997 rok, kiedy pensja minimalna wynosiła 406 zł. Projekt zakłada podniesienie minimalnych i maksymalnych stawek dziennych o 900%. Minimalna grzywna wzrośnie ze 100 zł do 1000 zł, a maksymalna z 1,08 m

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 01.06.2026, 05:50:43
  • 166
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wykop
Proogramista
Proogramista
Proogramista 01.06.2026, 09:28:14 via Wykop
  • -1
za wywóz śmieci do lasu 500 zł mandat. Przecież to kpina. Powinno być 50 tysięcy żeby nikomu się to nie opłacało.


@BiggerJapanTapczan: Akurat w tym wypadku to nie chodzi o kwote, tylko o mentalnosc. Dziad wywozil, ojciec wywozil to i on bedzie wywozil.
breakdown1
breakdown1
31.05.2026, 19:46:50
  • 498
Samsung wypłaci 78 tysiącom pracowników po 400 tysięcy dolarów premii w ramach podziału zysku z trwającej właśnie hossy AI i popytu na półprzewodniki.

Tymczasem Dino nie chce protestującym, marznącym kasjerkom włączyć ogrzewania zimą 🤦‍♂️

Jesteśmy krajem trzeciego świata. #takaprawda

#gielda #dino #meczennicydino
breakdown1 - Samsung wypłaci 78 tysiącom pracowników po 400 tysięcy dolarów premii w ...

źródło: image_picker_A7B990EF-5D69-4D77-B758-56572AB33ED8-34566-000032051763B4F9

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proogramista
Proogramista
Proogramista 31.05.2026, 21:30:22 via Wykop
  • 15
pracowników po 400 tysięcy dolarów premii


@breakdown1: Nie 400 tylko 360, i nie na osobe, a SREDNIO na osobe.
  • Odpowiedz

1294

Państwo polskie - słabe wobec silnych, silne wobec słabych.

Pokaż treści 18+

Państwo polskie - słabe wobec silnych, silne wobec słabych.

Człowiek pokryty zbliznowaconą skorupą po rozległych oparzeniach najwyższego możliwego stopnia (III) od lat szapie się z ZUS-em o ochłap, jakim jest renta socjalna.

fiziaa
z
x.com
dodany: 30.05.2026, 15:18:21
  • 95
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    zdrowie
  • #
    zus
Proogramista
Proogramista
Proogramista 30.05.2026, 17:08:02 via Wykop
  • 12
To z jego linkedina, raczej aktualne, chyba powinien w innym kraju ubiegac sie o rente.
Proogramista - To z jego linkedina, raczej aktualne, chyba powinien w innym kraju ubi...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Proogramista
Proogramista
Proogramista 30.05.2026, 17:41:25 via Wykop
  • 3
@KaluHeHe: Zdazyl uzupelnic opis, jak ten zus jest straszny, jaki on jest wspanialy itd, a tego nie uzupelnil?
Proogramista
Proogramista
Proogramista 30.05.2026, 18:57:00 via Wykop
  • 0
linkida mało kto używa


@KaluHeHe: On uzywa, opisuje tam swoja walke ze "zlym" zusem.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.07.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.07.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking