Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rabbbit83

rabbbit83

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5087
  • Znaleziska 5053
  • Mikroblog 34
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 10

7

Nie żyje kierowca, który wjechał w ojca z synem w Bardzie na Dolnym Śląsku

Nie żyje kierowca, który wjechał w ojca z synem w Bardzie na Dolnym Śląsku

Prokuratura potwierdza, że 52latek, który doprowadził do wypadku w Bardzie, zmarł we wtorek (16 czerwca). Mężczyzna zdążył wcześniej usłyszeć zarzuty w sprawie zdarzenia, w wyniku którego zginęli 48latek i jego syn.

rybak_fischermann
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 15 godz. i 51 min temu
  • 3
  • #
    dolnyslask
  • #
    klodzko
  • #
    wypadek
  • #
    policja
  • #
    bardo
rabbbit83
rabbbit83 15 godz. i 15 min temu via Android
  • 1
@Politheus: I dzięki tobie mój dzień stał sie weselszy. Dziękuję milordzie.

344

MENTZEN GRILLUJE #94: Lekarz z Platformy

MENTZEN GRILLUJE #94: Lekarz z Platformy

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza, jest to najgłośniejsza sprawa ostatnich dni, który bez specjalizacji zarobił w Warszawskim szpitalu milion 600 tys. złotych.

XeNinja
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 16:44:18
  • 85
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    nfz
rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 16:47:21 via Android
  • -25
Znów ten osobnik z DDA. a w swojej kancelarii na minimalnej aby sam zarabial wiecej.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rabbbit83
rabbbit83 19 godz. i 8 min temu via Android
  • -7
@tomasz-diog: Dyslektykiem jestem nie da rady.
rabbbit83
rabbbit83 15 godz. i 57 min temu via Android
  • -7
@tomasz-diog: co zrobić. Sam sobie genów nie wybierałem ¯\(ツ)/¯
rabbbit83
rabbbit83 16 godz. i 45 min temu
  • 1
Czy też was męczy?
#elonmusk
rabbbit83 - Czy też was męczy? 
#elonmusk

źródło: 1000040460

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rabbbit83
rabbbit83
Autor
16 godz. i 31 min temu via Android
  • 0
Lol a juz myślałem ze tylko ja wygrałem;)
  • Odpowiedz

470

Wyrok mordercy Henry'ego Nowaka zostanie ponownie rozpatrzony

Długość wyroku w sprawie morderstwa Henry'ego Novaka została formalnie zgłoszona do ponownego rozpatrzenia w ramach programu nieadekwatnie łagodnych wyroków.

kemot-iksworkal
z
dailymail.com
dodany: przedwczoraj, 17:26:09
  • 39
  • #
    emigracja
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    prawo
  • #
    mordercy
  • #
    swiat
rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 17:37:30 via Android
  • 5
Za długi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 19:15:45 via Android
  • 20
@Altar: Nice. Czarny chumor na wykopie nie zaginął( ͡° ͜ʖ ͡°)
rabbbit83
rabbbit83 20 godz. i 7 min temu via Android
  • 0
@berecik: facepalm. Dyslekcja sie odezwała.

32

Czy na pniu sosny objawiła się Matka Boska?

Czy na pniu sosny objawiła się Matka Boska?

Do "cudu" miało dojść w lesie pod Kłobuckiem. Ludzie klęczeli przed drzewem

PIAN--A_A--KTYWNA
z
klobuck.naszemiasto.pl
dodany: 22 godz. i 35 min temu
  • 34
  • #
    religia
rabbbit83
rabbbit83 22 godz. i 33 min temu via Android
  • 12
Chyba im mózgi wypaliło.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

433

Obraz polskich "elit": To Polska powinna przeprosić Ukrainę

Obraz polskich "elit": To Polska powinna przeprosić Ukrainę

Kazimierz Wóycicki: Moi znajomi i ta część opinii publicznej, do której ja przynależę, oczekuje, że to polska strona przeprosi Ukrainę. Ten sam człowiek wcześniej zrównał zbrodnie ludobójstwa UPA z AK.

eMWu12
z
x.com
dodany: 14.06.2026, 10:32:07
  • 95
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 10:45:57 via Android
  • -28
Większość Polaków to katolicy.
Mt 5:39-44
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 06:23:04 via Android
  • 0
@Benedylbert_Mlekogroszek: Dlaczego?
rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 15:34:48 via Android
  • 2
@Benedylbert_Mlekogroszek: Ale co ci to przeszkadza? Twoja wolność kończy sie tam gdzie zaczyna sie wolność drugiego człowieka.
rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 15:46:22 via Android
  • 0
@Benedylbert_Mlekogroszek: to otaczaj sie. Kto ci broni. Jak narazie brzmisz dokładnie jak kataotaliby.
rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 15:49:13 via Android
  • 1
@Benedylbert_Mlekogroszek: Jestes takim samym debilem jak oni. Zabraniasz im coś bo ci sie to nie podoba.
rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 15:58:49 via Android
  • 1
@Benedylbert_Mlekogroszek: nazywasz ludzi debilami.
rabbbit83 - @Benedylbert_Mlekogroszek: nazywasz ludzi debilami.

źródło: 1000040433

Pobierz
rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 15:59:06 via Android
  • 0
@Benedylbert_Mlekogroszek:
rabbbit83 - @Benedylbert_Mlekogroszek:

źródło: 1000040434

Pobierz
rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 17:04:29 via Android
  • -1
@Benedylbert_Mlekogroszek: jak nazywasz kogoś debilem to znaczy ze ty stawiasz sie ponad nim. I jak bys był w stanie to bys im to zabronił bo twoj światopogląd jest ważniejszy twoim zdaniem. Czego nie rozumiesz?
rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 17:13:08 via Android
  • 0
@Benedylbert_Mlekogroszek: sam zacząłeś. Ci debile jak ich nazywasz zapłacili za twoją edukację. Pewnie żałują. Żegnam i życzę powodzenia w życiu.

41

70-latka dosypała truskawki do zważonych kobiałek.Grozi jej 8 lat więzienia.

70-latka dosypała truskawki do zważonych kobiałek.Grozi jej 8 lat więzienia.

W piątek po południu w jednym z marketów na wałbrzyskiej Piaskowej Górze doszło do nietypowego przypadku próby oszustwa.

Zelu06
z
walbrzych24.com
dodany: przedwczoraj, 14:43:16
  • 28
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    przestepczosc
  • #
    walbrzych
rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 16:51:25 via Android
  • 3
@niki_niki: Takie prawo.
Zgodnie z polskim Kodeksem karnym (art. 286 k.k.), za przestępstwo oszustwa grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. W przypadku tzw. wypadku mniejszej wagi, sąd może orzec łagodniejszą karę: grzywnę, karę ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

6

Miastowi po 50-tce zakładają farmę

Miastowi po 50-tce zakładają farmę

Przez całe życie mieszkali w mieście. Gdy ich dorosły syn rozpoczął samodzielne życie, stanęli przed ważnym pytaniem: co dalej? Mogli spokojnie spędzać kolejne lata przed telewizorem albo podjąć odważną decyzję i spełnić marzenie, które nosili w sobie od dawna...

jlr2019
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 09:31:56
  • 6
  • #
    rolnictwo
  • #
    wies
  • #
    ogrodnictwo
  • #
    ciekawostki
  • #
    dokument
  • #
    polska
rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 10:31:43 via Android
  • 2
@Danuel: Dokładnie tak bedzie. Pochodzę z rodziny rolników mało powierzniowych. Inni naprawde nie wiedzą ile to jest roboty bo praca tego nie nazwiesz. A jak masz zwierzęta to zapomnij o wakacjach, wolnych niedzielach czy świętach.
rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 11:14:19 via Android
  • 0
@Danuel: najbardziej śmieszy mnie to ze kupują rozne sprzęty oporzadzenia kurniki po kilka tysięcy ptaki rasowe po 50zl a po kilku miesiącach wszytko sprzedają za grosze. To trzeba mieć łeb do interesów
rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 11:23:49 via Android
  • 1
@Danuel: wiem. Matula jeszcze chodzuje aby czas zająć. Zdjęcie z przed chwili.
rabbbit83 - @Danuel: wiem. Matula jeszcze chodzuje aby czas zająć. Zdjęcie z przed ch...

źródło: 1000040430

Pobierz

11

Wciągnął węgorza i wsiadł do samolotu. Pilot SAS skazany we Francji

Pokaż treści 18+

Wciągnął węgorza i wsiadł do samolotu. Pilot SAS skazany we Francji

Pilot SAS skazany we Francji po kontroli narkotykowej na lotnisku w Nicei. Członek załogi skandynawskich linii uzyskał pozytywny wynik testu na obecność kokainy przed kolejnym odcinkiem rejsu.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: przedwczoraj, 07:57:34
  • 4
  • #
    samoloty
  • #
    afera
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    francja
rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 10:39:40 via Android
  • 1
@sj410: szybciej by dolecieli( ͡° ͜ʖ ͡°)

1540

Ukrainka chwali się, że zatrudnia w żabce w pierwszej kolejności Ukraińców

Ukrainka prowadząca w Warszawie żabkę chwali się, że zatrudnia w pierwszej kolejności Ukraińców i dyskryminuje Polaków ze względu na narodowość.

WielkiNos
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 08:46:08
  • 299
  • #
    zabka
  • #
    prawo
  • #
    afera
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    warszawa
rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 09:18:16 via Android
  • 12
@WielkiNos: Dowody sa. Zgłosić do PIP
rabbbit83
rabbbit83 przedwczoraj, 09:41:02 via Android
  • 5
@WielkiNos: i bardzo dobrze. Wystarczy ze nasze Janusze robia co robią. Nie musimy zagranicznych Januszy importować.

8

Drugi próg podatkowy od 180 000 zł, PiS odsłania karty przed wyborami.

Drugi próg podatkowy od 180 000 zł, PiS odsłania karty przed wyborami.

Kolejnym elementem zaprezentowanego planu jest zmiana dotycząca systemu podatkowego. Czarnek zapowiedział podniesienie drugiego progu podatkowego z obecnych 120 tys. zł do 180 tys. zł. Miałoby to wejść w życie od 1 stycznia 2028 roku.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 14.06.2026, 14:42:42
  • 31
  • #
    polityka
  • #
    prawoisprawiedliwosc
  • #
    pis
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 14:44:22 via Android
  • 6
Jedzie mi tu czołg?
  • 19
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 14:47:59 via Android
  • 0
@ocynkowanyodpornynahejt: i male danina oplaty, składki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ośmieszaj sie.
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 14:54:07 via Android
  • 5
@ocynkowanyodpornynahejt: dlaczego zmieniasz linie czasu? Mówiłeś sam o polskim burdelu bo tak księgowi to nazywali. Podnieśli próg ale dowalili tyle ze ludzie zbiednieli. Księgowi kupowali ubezpieczenie na większe kwoty. Firmy nie wiedziały co robic. I to wszytko trzeba bylo odkręcać. Takie ekonomisty.
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 15:02:00 via Android
  • 1
@ocynkowanyodpornynahejt: poczytaj. Bo może coś Ci umknęło.
https://www.money.pl/podatki/oto-skladki-daniny-i-oplaty-ktore-wzrosly-od-poczatku-kadencji-pis-6876397513673504a.html
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 15:11:50 via Android
  • 0
@ocynkowanyodpornynahejt: lol jesteś pisowski trollem. Na resztę punktów odpowiedź.
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 15:17:27 via Android
  • -2
@ocynkowanyodpornynahejt: nie Tuska. Tylko "Polski Ład" lol. Tusk mi koło ..... lata. Ale to ty wyskoczyłeś ze Polski Ład taki piękny. Ja ci tylko pokazałem realia tego gniota(delikatnie mówiąc)
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 15:19:30 via Android
  • 0
@ocynkowanyodpornynahejt:
rabbbit83 - @ocynkowanyodpornynahejt:

źródło: 1000040397

Pobierz
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 15:21:46 via Android
  • -1
@ocynkowanyodpornynahejt: podniosą o 60tys a zabiorą 100
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 15:33:25 via Android
  • -2
@ocynkowanyodpornynahejt: Czy ty dalej żyjesz na koszt rodziców. Bo widzę ze jestes ekonomicznym analfabetą. Na podstawie ostatniej podwyżki wszyscy stracili oprócz rządzących. Myślisz że będzie tym razem bedzie innaczej.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa"
I miał rację patrząc co piszesz.
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 16:13:03 via Android
  • -2
@ocynkowanyodpornynahejt: Boże jaka logika. Jak nie umiesz przyznać sie do błędu to lepiej milcz. Bo teraz caly świat wie żeś głupi. Bez odbioru.

102

"W Polsce zamordowano z rąk Polaków od 100 do 300 tysięcy Żydów." - Wóycicki

Pokaż treści 18+

"Jakie ruchy narodowe w Europie nie mają czarnych plam? Przypominam, że Polska według danych i szacunków w Polsce zamordowano z rąk Polaków od 100 do 300 tysięcy Żydów. Jakoś nie kwestionujemy oporu Polaków wobec Niemców."

MagicznyMariusz
z
x.com
dodany: 14.06.2026, 14:41:31
  • 58
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    historia
  • #
    polityka
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 14:46:31 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

240

Ślady wojny w naturze. Ptaki wykorzystują odpady z dronów

Ślady wojny w naturze. Ptaki wykorzystują odpady z dronów

Wojna w Ukrainie zmienia nie tylko krajobraz miast i infrastruktury, ale także świat przyrody. W regionie Donbasu odnoto

starnak
z
geekweek.interia.pl
dodany: 13.06.2026, 19:01:59
  • 71
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    ptaki
  • #
    natura
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 06:18:41 via Android
  • 49
Ostatnio czytałem streszczenie badań bodajże z WB. Ptaki zaczęły znosić do gniazd niedopałki papierosów. Okazało się że robią to gdyż chroni je i młode przed pasożytami.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 11:30:27 via Android
  • 0
@Akuzativ94: Myślę że to sprawa ewolucji. U ptaków przebiega ona dużo szybciej. Plus ptaki wracają tam gdzie czują sie bezpiecznie i są w stanie wychować jak najwięcej potomstwa. Lub ptaki to drony rządu światowego( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 14:30:38 via Android
  • -1
@DEMONzSZAFY: Indianie

1893

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Dariusz Sobieraj łączny dochod z działalności lekarskiej: ~926,000

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 10:41:48
  • 245
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
rabbbit83
rabbbit83 13.06.2026, 12:39:25 via Android
  • 153
A ile zarabiają psychiatrzy? Mój za pierwszą wizytę 450zł a za każdą kolejną 400zł. Wizyta jakies 15-20 minut. A dostac sie do niego na już jest nie możliwe.
  • 67
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rabbbit83
rabbbit83 13.06.2026, 14:26:39 via Android
  • 8
@DoktorMorela: poczekaj jak ciebie dotknie lub twoje dziecko. Wtedy pogadamy.
rabbbit83
rabbbit83 13.06.2026, 14:32:06 via Android
  • 10
@DoktorMorela: jesli chcesz wiedzieć tez pracuje w szpitalu psychiatrycznym. Bo to jest jego pasja. A ze potrafi trafic do człowieka to dlatego walą do niego drzwiami i oknami. ZSP nie dostaje sie od picia alkoholu. Ale widzę ze ty używasz projekcji wiec koniec dyskusji.
rabbbit83
rabbbit83 13.06.2026, 14:38:21 via Android
  • 3
@DoktorMorela: źle uwarzasz. Jeśli jest dobry to zasługuje na swoje pieniądze. A do psychiatry po 200zł tez chodziłem to mnie wlasnie do kilku specjalistów odsyłali. Dalej bagatelizuj choroby psychiczne. Napewno to pomoże.
rabbbit83
rabbbit83 13.06.2026, 14:42:57 via Android
  • 10
@DoktorMorela: ty jesteś zwykły troll. To może zlikwidujmy NFZ i niech każdy lekarz otworzy sobie swoją przychodnie ale składka zdrowotna do kasacji.
rabbbit83
rabbbit83 13.06.2026, 14:47:39 via Android
  • 7
@DoktorMorela: najwięcej wydaje sie na leczenie dzieci i osob starszych. Juz sie malo dzieci rodzi. To może teraz wszystkich po 50tce do piachu? I juz budżetu sie zepnie.
rabbbit83
rabbbit83 13.06.2026, 14:58:00 via Android
  • 6
@DoktorMorela: kilka komentarzy wyżej juz ci odpisałem. Potwierdziłeś ze jestes troll który nie umie czytać z zrozumieniem. Beze odbioru
rabbbit83
rabbbit83 13.06.2026, 18:24:25 via Android
  • 1
@jan-kowalski654: całe szczęście ze ja trafiłem na lekarza z przekonania.
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 02:34:23 via Android
  • 3
@pijmleko6v2: czy sie żale? Nie sądzę. Psychiatria leży i kwiczy. A to doprowadza do dużo chorób. Spieramy sie o zarobki każdej innej profesji a nie o psychiatri. Spróbuj dostać sie z dzieckiem do psychiatry na NFZ. Nie czytaj tylko jednego komentarza. Bo to jest jak przeczytać wprowadzenie i mówić że cała książkę znas.
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 06:53:24 via Android
  • 0
@eldoopa: przeczytaj cały wątek. Bo dwa razy nie bede tłumaczył. Ale widzę ze sie niechce lub nie umiesz czytać.
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 07:33:04 via Android
  • 0
@eldoopa: chodzi oto że ludzie czepiają sie zarobków innych lekarzy, a psychiatria leży. Spróbuj sie dostac z dzieckiem na już do psychiatry. Jedynie prywatnie a i tak musisz przejść kilku bo większość to tylko konowały. A na NFZ to trzeba nawet pół roku czekać. A to ze potem trollowalem troll to inna sprawa. Rozumie ze specjaliści sie cenią nie mam nic przeciwko temu. Ja teraz do ortopedy na NFZ mam
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 11:31:36 via Android
  • 0
@uriel_ck: Hmmm Pan lekarz( ͡° ͜ʖ ͡°)

19

od 4 do 7 czerwca operator kilkukrotnie ograniczał pracę i fotowoltaicznych.

od 4 do 7 czerwca operator kilkukrotnie ograniczał pracę i fotowoltaicznych.

Wyłączają fotowoltaikę mimo słońca. Eksperci: będzie tylko gorzej

PiotrPiter
z
money.pl
dodany: 13.06.2026, 14:53:40
  • 8
  • #
    elektrownie
  • #
    oze
rabbbit83
rabbbit83 13.06.2026, 15:06:20 via Android
  • 0
Panele jedynie wschód i zachód.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 02:42:17 via Android
  • 0
@zibizz1: Jakieś 6 lub wiecej lat temu kolega z podstawówki na spotkaniu klasowym chcial mi panele wcisnac(montowal) dopiero po pijaków mowil to co w artykule. Sam ma wschód zachód. Odnosnie do pionu to nie ma znaczenia wyłączają wszystkim jak nie mają jak nadwyżki zmagazynowac. Okres późno wiosenny i letni słońce bardzo wcześniej wstaje i ludzie szykując sie do pracy więcej energii konsumuja. Okolo 10 do 15 jest po prostu mniejsze
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 10:28:11 via Android
  • 0
@zibizz1: Prawdopodobnie masz rację. Jak wyżej pisałem ta rozmowa byla minium 6 lat temu lub więcej. Nie pamietam dokładnie. A wtedy bifacjalne panele nie były dostępne w Polsce. Od tego czasu sie nie i tresuje tym. Czekam jak magazyny energi będą tańsze. Place okolo 350zł na miesiąc. Rodzina 5 osobowa 4tv dwa ps5 jeden komputer stacjonarny płyta indukcyjna(codzienne gotowanie) piekarnik toster opiekacz gofrownica czajnik elektryczny.

37

Koniec mitu niemieckiej precyzji? Pomyłka pochłonie miliony

Koniec mitu niemieckiej precyzji? Pomyłka pochłonie miliony

Niemiecki megaprojekt infrastrukturalny Stuttgart 21 łapie kolejne, wieloletnie opóźnienie. Pośpiech inwestora doprowadz

konkarne
z
money.pl
dodany: 13.06.2026, 17:25:15
  • 20
  • #
    niemcy
  • #
    technologia
  • #
    kolej
  • #
    transport
  • #
    budownictwo
  • #
    januszebiznesu
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 06:20:23 via Android
  • 0
@Mr_Tom: Niemieck jakość a niemiecka jakość nigdy nie były sobie równe. Mówię o NRD i RFN.

7

Poseł Bundestagu chwali Polskę: "Stała się wzorcem"

Poseł Bundestagu chwali Polskę: "Stała się wzorcem"

Poseł Bundestagu o Polsce: Jak wiele szans zabrano Polsce przez wojnę. Knut Abraham (CDU) przyznał także, że Polska nie jest już młodszym partnerem Niemiec.

dizzapointed
z
youtube.com
dodany: 13.06.2026, 23:19:06
  • 7
  • #
    niemcy
  • #
    polska
  • #
    stosunkimiedzynarodowe
  • #
    bundestag
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
rabbbit83
rabbbit83 14.06.2026, 06:11:48 via Android
  • 5
@ostatni: klepnie po ramieniu to znak ostrzegawczy.

2

Skolim spóźnił się ponad 2 godz. na koncert. "Zero szacunku dla swoich fanów"

Skolim spóźnił się ponad 2 godz. na koncert. "Zero szacunku dla swoich fanów"

Artysta reklamujący obecnie parówki, śpiewający niejednokrotnie nawet do 3 koncertów dziennie... tym razem dość się spóźnił. Kilka tysięcy fanów na Dniach Jastrzębia musiało czekać. Część z ludzi opuściła koncert.

Trzebieslawice
z
jastrzebiezdroj.naszemiasto.pl
dodany: 13.06.2026, 14:42:06
  • 9
  • #
    rozrywka
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    ciekawostki
rabbbit83
rabbbit83 13.06.2026, 15:23:59 via Android
  • 0
@Leel00: zrobiłeś smaka. Jutro gotuję.
rabbbit83
rabbbit83 13.06.2026, 15:28:46 via Android
  • 0
@Leel00: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

33

Sąd w Monachium do Google: jeśli AI to mówi, ty za to odpowiadasz

Sąd w Monachium do Google: jeśli AI to mówi, ty za to odpowiadasz

Jeden procent użytkowników klika w źródła z AI Overviews. Reszta ufa odpowiedzi jak ekspertowi. Właśnie to sąd w Monachium uznał za problem Google.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 11.06.2026, 06:39:53
  • 10
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
rabbbit83
rabbbit83 13.06.2026, 07:06:52 via Android
  • 1
@C8H10NAO2: Polska młodzież i młodzi ludzie to samo robią ¯\(ツ)/¯

6

Weterani będą jeździć za darmo komunikacją miejską w Warszawie.

Weterani będą jeździć za darmo komunikacją miejską w Warszawie.

Warszawscy radni przyjęli przepisy, dzięki którym weterani działań poza granicami kraju zyskają prawo do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską. Z ulgi będą mogły korzystać osoby posiadające odpowiedni status potwierdzający służbę na misjach wojskowych.

kolicuch
z
tvn24.pl
dodany: 11.06.2026, 23:06:38
  • 6
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    wojsko
  • #
    ciekawostki
  • #
    komunikacjamiejska
rabbbit83
rabbbit83 12.06.2026, 03:36:48 via Android
  • 0
Dlaczego misjonarze maja jeździć za darmo?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >
  • Dysleksja, dysgrafia dysortografia.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.01.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.07.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 01.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.07.2011

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking