Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pgt-371
pgt-371

pgt-371

Dołączył 2 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 219
  • Znaleziska 53
  • Mikroblog 166
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
jarzynka
jarzynka
1 godz. i 27 min temu
  • 0
#lekarz100k #zdrowie
UK:

Jako lekarz NHS płacisz podatek dochodowy i składki na ubezpieczenie społeczne za pośrednictwem systemu PAYE, które są automatycznie potrącane z Twojego miesięcznego wynagrodzenia. Każdy otrzymuje kwotę wolną od podatku (zwykle 12 570 GBP), po której jesteś opodatkowany według stawki 20% (stawka podstawowa), 40% (stawka wyższa) i 45% (stawka dodatkowa).

Niemcy:
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pgt-371
pgt-371
pgt-371 1 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 0
@jarzynka: oczywiście odbieranie 50% plonów Twojej pracy to taka oh oh lewacka wykopkowa sprawiedliwość.

Dla Twojej świadomości, lekarze na kontraktach płacą jedną z najwyższych stawek ryczałtu.
  • Odpowiedz

2297

Średnie miesięczne zarobki lekarzy z wszystkich faktur to 80 tys. zł.

Średnie miesięczne zarobki lekarzy z wszystkich faktur to 80 tys. zł.

Nomadmum pozyskała dane z biura księgowego obsługującego lekarskie JDG. Dane na podstawie 1 tys. JDG pokazują, że średnio miesięcznie z wszystkich faktur lekarze z tego biura mają 80 tys. miesięcznie. Rekordzista 400 tys. zł miesięcznie. Pokrywają się one z oświadczeniami majątkowymi innych lekarzy.

Stulejman_Beznadziejny
z
x.com
dodany: wczoraj, 07:39:47
  • 266
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    konowalposting
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
pgt-371
pgt-371
pgt-371 23 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 2
@chilon: Przecież stomatologia na NFZ niemal nie istnieje, te refundacje to śmieszne pieniądze, dziwne , że komuś chciało się robić taki wał. @kamehameha Tak owszem, jednakże sam kierunek lekarsko-denystyczny jest już ukierunkowany na grzebanie w zębach. LDEK może zdać w wieku 26 lat i nie robić specki i tak potem kosić dobry hajs. Inny lekarz bez specki może co najwyżej w ograniczonym zakresie pracować w POZie.
pgt-371
pgt-371
pgt-371 23 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 4
@interpenetrate: A wiesz, że rolnik sprzedający przetworzone wyroby z własnych upraw płaci jedynie 2%?
pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
wczoraj, 08:11:46
  • 1317
Taki wysryw mi wyskoczył, typ wrzuca wynagrodzenie za grudzień 2019r, ale aktualnego nie pokaże, bo kwota by pana zszokowała
#lekarz100k
pahamakaa - Taki wysryw mi wyskoczył, typ wrzuca wynagrodzenie za grudzień 2019r, ale...

źródło: image_picker_0F86D761-E7A3-4D4C-9B01-633ADA68F8C6-6845-000003B86688D323

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pgt-371
pgt-371
pgt-371 wczoraj, 18:41:08 via Wykop
  • 0
@kylasek: Co by nie było , ale od razu po studiach to mało gdzie od razu dostaniesz 8k na rękę. Oczywiście, że jeszcze do niedawna (a nawet przed skończeniem studiów) dało się w IT, ale to już nie ten czas. Jeżeli chodzi o audyt, księgowość , kontroling itp. to też już trzeba mieć mega fart.
  • Odpowiedz

1004

Szpital zwrócił Kacprzykowi pół miliona za "skorygowane faktury"

Szpital zwrócił Kacprzykowi pół miliona za "skorygowane faktury"

Dawid Kacprzyk jednak zachowa zwrócone 500 tysięcy bo Szpital Południowy zwrócił mu te pieniądze na konto

eMWu12
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 17:06:22
  • 70
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
pgt-371
pgt-371
pgt-371 wczoraj, 18:31:08 via Wykop
  • 0
@text: Skoro Tusk od razu powiedział, że prokuratura ma się tym zająć , to chcąc nie chcąc jest to kozioł ofiarny. "Dobry car, źli bojarzy" mówi Ci to coś?
Henson_
Henson_
wczoraj, 08:44:53
  • 271
Wszystko zostało ustalone od narodzin kto ma wygrywac kto przegrywac
#przegryw #blackpill
Henson_ - Wszystko zostało ustalone od narodzin kto ma wygrywac kto przegrywac 
#prze...

źródło: IMG_1698

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pgt-371
pgt-371
pgt-371 wczoraj, 15:14:17 via Wykop
  • 3
@Henson_: Chociażby wspomniane przez przedmówce C+E. Szczerze to nie znam, żadnego max banana który jeździ na ciężarówkach. Praktycznie każdy znany mi kierowca zawodowy pochodzi z jakichś może nie patologicznych, ale biedniejszych domów. Dzisiaj chociażby na linii między sortownią, a oddziałem firmy kurierskiej robotę masz od ręki , a nikt z kierowców nie zarabia mniej niż 7k na łape. @BlackpillNaCalego O to to to, kasa to naprawdę nie wszystko.
  • Odpowiedz
pgt-371
pgt-371
pgt-371 wczoraj, 15:17:58 via Wykop
  • 3
@Shatter: Też mam w dalszej rodzinie lekarza który pochodził z rodziny chłoporobotniczej. Kiedyś to było możliwe, teraz raczej średnio. Niemniej z tego co mi babcia opowiadała, to ten gość za młodu niemal non stop się uczył. Nie był to typ nastolatka który przesiadywał pod mitycznym trzepakiem, jak to boomerzy mówią że kiedyś to było normalne.
  • Odpowiedz
bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
wczoraj, 12:41:23
  • 4
CIekawe jak to jest, ze moi znajomi (tzn ludzie ktorych znam) maja ladne, zadbane szczuple dziewczyny. Nie maja nic wspolnego z mitem ,,chada,, wzrost 170 waga ze 100kg. Jedynie nie sa pisdami z charakteru i te zwiazki to juz takie dlugie raczej paroletnie tzn. poznali sie nawet majac 18-20 a teraz maja po 30. Ten tag i ta gadka o chadach/wzroscie itp. to chyba dla jakis typow co chca r----c co tydzien
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pgt-371
pgt-371
pgt-371 wczoraj, 14:18:57 via Wykop
  • 0
@bezrobotnymysliwy78: Bo jeszcze ok. 2013 laski nie były tak wypaczone jak teraz.
  • Odpowiedz

1248

Lekarz z Zielonej Góry miał 32 lata i zarobił 4,3 mln zł. "Niczego nie ukradłem"

Lekarz z Zielonej Góry miał 32 lata i zarobił 4,3 mln zł. "Niczego nie ukradłem"

W 2021 r. dochody Roberta Górskiego z działalności leczniczej przekroczyły 4,3 mln zł, a rok później wyniosły 1,6 mln zł. w ostatnich latach jego roczny dochód wciąż przekracza milion złotych. W 2019 r. lekarz poparł w wyborach do Sejmu Łukasza Mejzę, którego nazywał wprost swoim przyjacielem

kyloe
z
o2.pl
dodany: wczoraj, 06:27:14
  • 119
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    sluzbazdrowia
pgt-371
pgt-371
pgt-371 wczoraj, 11:35:05 via Wykop
  • 0
@Tadeusz1122: Za swoje??? Zdaje się, że dzienna informatyka na uniwerkach i polibudach jest darmowa tj. opłacana z podatków. Wyposażenie laboratoriów i pracowni też swoje kosztuje.

3023

Lekarz - człowiek bez wstydu

Lekarz - człowiek bez wstydu

Trzymajcie się bo tego się chyba nie spodziewaliśmy. Okazuje się, że pogorszyliśmy stan psychiczny p. lekarza Kacprzyka - ale spokojnie ORL wysyła mu kogoś do pomocy. Ciekawe ile musiał czekać na wizytę...

else_if
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 18.06.2026, 18:52:13
  • 211
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    afera
pgt-371
pgt-371
pgt-371 19.06.2026, 19:05:00 via Wykop
  • 0
@Altar: W mojej przychodni przyjmuje rezydentka koło 30ki co jeździ nowym Q7.
pgt-371
pgt-371
pgt-371 wczoraj, 07:57:44 via Wykop
  • 0
@luxxus: Już wypychają, Tusk od razu powiedział, że zajmie sie tym prokuratura, zbytnio się gość zapędził.
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
21.06.2026, 15:30:57
  • 1170
"Stawka programisty" - na grupkach lekarskich idiom oznaczający śmiesznie niską stawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zarobki #programista15k #programowanie #lekarski #lekarz100k #pracait #polska #konowalposting
tomasztomasz1234 - "Stawka programisty" - na grupkach lekarskich idiom oznaczający śm...

źródło: stawka_programisty

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pgt-371
pgt-371
pgt-371 przedwczoraj, 13:58:45 via Wykop
  • 0
@HerbacianyLolek: Właśnie to jest wolny rynek. W latach 00 księgowi też nie zarabiali źle.
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
17.06.2026, 09:24:33
  • 3
#polityka #bakiewicz #niemcy
CipakKrulRzycia - #polityka #bakiewicz #niemcy

źródło: 1000000878

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pgt-371
pgt-371
pgt-371 21.06.2026, 20:06:09 via Wykop
  • 1
@CipakKrulRzycia: I za to szanuje Sikroskiego, pięknie umie jechać z chamstwem.
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust
08.06.2026, 12:09:08
  • 0
Zarabiam na rękę ok 40 tys - czy stać mnie na Panamerę?

Będę niedługo zmieniał samochód i zastanawiam się nad Panamerą. Z tego co widzę to leasing z sensowną kwotą wpłaty własnej i wykupu (łącznie ~160k) dają ratę ok 8800 zł za wersję 2.9 V6 353 KM. Podstawowy silnik by mi w zupełności wystarczył nie potrzebuje V8. Byłem na jeździe próbnej, układ jezdny i frajda z jazdy jest super, wnętrze i wyglad
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pgt-371
pgt-371
pgt-371 20.06.2026, 20:04:55 via Wykop
  • 0
@In_thrust_we_trust: Ktoś te nowe auta w salonie musi kupować, a jak przyznajesz, że podstawowy silnik Ci wystarczy to szczerze wcale nie taki głupi wybór. Masz gwarancję i znasz auto od podszewki. Same plusy. Będziesz dbał to posłuży Ci długo. @Bejro Moim zdaniem przesadzasz. 40k to w Polsce naprawdę dobre zarobki, sufit w bardzo wielu branżach. 2-3 letnia używka to naprawdę najgorsze co może zrobić, jeżeli to pałowana katowana sztuka
  • Odpowiedz
pgt-371
pgt-371
pgt-371 20.06.2026, 21:06:42 via Wykop
  • 0
@Bejro: W Polsce rocznie się sprzedaje ponad 4 tysiące nowych Porsche (więcej niż Fiatów). Naprawdę myślisz, że wszyscy ich nabywcy zarabiają 100k+? Bo ja myślę, że niektórzy nie mają nawet 1/4 tego, a może i 1/5.
  • Odpowiedz
pgt-371
pgt-371
pgt-371 21.06.2026, 07:50:31 via Wykop
  • 0
@Bejro: Bo jak ktoś kupuje Cayenne, czy 718 to na pewno zarabia 100k miesięcznie + weź, prosze Cię, 100k miesięcznie na czysto to zarabia kilkuset , max 500 Polaków. Na pewno oni wszyscy jak jeden mąż co roku kupują nowe Porsche.

Wiesz czym innym jest zakup 3letniej Dacii , czy Toyoty , po dziadku Janku co dostał alzheimera i nie może jeździć, a czym innym zakup 3letniego BMW, Audi, Merola
  • Odpowiedz
pgt-371
pgt-371
pgt-371 21.06.2026, 11:07:16 via Wykop
  • 0
@Bejro: O kur... bo jak ktoś ma majątek wart parę milionów to wpada mu 100 koła miesięcznie ja pier... Moja matka ma majątek wart luźno z 2-3 miliony mimo to w życiu do 50 tysięcy miesięcznie nawet nie dociągnie pomimo , że jest wysokiej klasy specjalistą , a co dopiero do 100 tysięcy. A powiem więcej, znam kasjerki z marketów które mają majątku ponad bańkę. Gościu co Ty ćpiesz xD
  • Odpowiedz
pgt-371
pgt-371
pgt-371 21.06.2026, 13:33:46 via Wykop
  • 0
@Bejro: Ja tam Macany i Cayenne widzę na każdym kroku , a mieszkam na biednym podlasiu. Fakt Panamer , 718 i 911 mniej, ale też są zauważalne.
  • Odpowiedz
pgt-371
pgt-371
pgt-371 21.06.2026, 17:14:04 via Wykop
  • 0
@Bejro: Nowym Clio albo Kią to raczej jeździ emeryt co ma 4-5 tys. emerytury.
  • Odpowiedz
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
20.06.2026, 11:58:11
  • 975
Przypominam, że jeśli chodzi o pieniądze, to konowały nigdy nie miały absolutnie żadnych skrupułów.
#lekarz100k #konowalposting
rolnik_wykopowy - Przypominam, że jeśli chodzi o pieniądze, to konowały nigdy nie mia...

źródło: z28030683AMP,-Lowcy-skor----to-jeden-z-najwazniejszych-tekstow-

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pgt-371
pgt-371
pgt-371 21.06.2026, 11:52:01 via Wykop
  • 1
@Kismeth: Mówisz o tym przedsiębiorcy pogrzebowym którego córka była posłanką PO?
  • Odpowiedz

3848

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.

tomasztomasz1234
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 16.06.2026, 19:43:49
  • 482
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
  • #
    konowalposting
pgt-371
pgt-371
pgt-371 17.06.2026, 10:35:38 via Wykop
  • -1
@Luciferrrro: Pewnie 60letni specjalista z własnym gabinetem jeździł. Ale rezydenci wówczas jak do 3500 netto dobijali to było dobrze. Dla porównania żaden junior w javie w 2018 by za mniej niż 6k netto palcem nie kiwnął.
pgt-371
pgt-371
pgt-371 17.06.2026, 11:59:49 via Wykop
  • 0
@camelinthejungle: znałem MS Dynamics developera który w okolicach 2018 kosił 10k brutto także ten. Poczytaj sobie forum 4programers.net z tych lat. 23-24 latkowie mieli kontrakty na kilkanaście kafli miesięcznie. Gdzie wwtedy rezydentom do tych zarobków.
pgt-371
pgt-371
pgt-371 17.06.2026, 16:42:01 via Wykop
  • -1
@Luciferrrro: Wiem z czego były finansowane zarobki w IT. Ty, a monter na taśmie w Fiacie w Tychach, albo w VW w Poznaniu to zarabia zachodnią pensję?
dlugijohn
dlugijohn
14.06.2026, 19:53:43
  • 8
Średnia emerytura w Polsce to dzis prawie 4400zl/msc. Do tego trzynaste/czternaste emerytury robia z tego realnie 5000zl/msc.

Przy dwójce emerytow daje to 10k na reke, bez kredytu, bez dzieci bo juz dawno odchowane, po prostu na zycie.

Porownujac to do mlodych ludzi, ktorzy moze zarabiaja ciut wiecej ale maja koszty w postaci kredytu/najmu/dzieci to wychodzi mocno na korzysc emerytow.

Podobna
dlugijohn - Średnia emerytura w Polsce to dzis prawie 4400zl/msc. Do tego trzynaste/c...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pgt-371
pgt-371
pgt-371 17.06.2026, 10:11:36 via Wykop
  • 0
@kacappylon: Nie wiem czy wiesz, ale im PIS obniżył drastycznie emerytury praktycznie po tym jak doszedł do władzy. Oczywiście , że najbardziej dostało się zwykłym krawężnikom, bo tuzy od lat mają swoje biznesy.
  • Odpowiedz

1417

JSW: Odprawy nie tylko dla górników. 170 tys. PLN dla sekretarek

JSW: Odprawy nie tylko dla górników. 170 tys. PLN dla sekretarek

Jastrzębska Spółka Węglowa dryfuje w stronę bankructwa, a rynkowe turbulencje obnażają głębokie wady zarządzania gigantem. Państwo rzuca koło ratunkowe warte miliardy PLN, ale pod dywanem kryją się kontrowersje. Aż 170 000 PLN odprawy trafia nie tylko do górników przodkowych, ale także do pracownikó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 16.06.2026, 07:05:48
  • 82
  • #
    gielda
  • #
    inwestowanie
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
pgt-371
pgt-371
pgt-371 16.06.2026, 22:07:40 via Wykop
  • 0
@SnieznyKoczkodanZwanyRowniezYeti: Ale czyja to będzie wina? No chyba wyłącznie ich samych.

2005

Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów

Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów

Lekarze zarabiający ponad 1mln na NFZ doganiają czołówkę światowych przywódców pod względem zarobków. Niektórzy mogliby zająć w tym rankingu całkiem zaszczytne miejsce,np. lekarz zarabiający 1,6mln, czyli więcej niż Donald Trump

boboliwo
z
politicalsalaries.com
dodany: 15.06.2026, 14:16:08
  • 208
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    pieniadze
pgt-371
pgt-371
pgt-371 16.06.2026, 10:11:39 via Wykop
  • -1
@zdunek89: To na wykopku zaczęło się grubo przed wypłynięciem tego wału. Brylowało na tagach #pracait i #programista15k bo jak to ktoś śmie mieć lepsze warunki zatrudnienia niż pan programista.

354

Religia w szkole traci uczniów. Najniższy wynik w historii badań

Religia w szkole traci uczniów. Najniższy wynik w historii badań

Po raz pierwszy w historii badań prowadzonych przez Centrum Badania Opinii Społecznej większość uczniów ostatnich klas szkół ponadpodstawowych deklaruje, że nie uczestniczy w lekcjach religii.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 15.06.2026, 10:14:28
  • 196
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    religia
  • #
    szkola
  • #
    edukacja
  • #
    mlodziez
  • #
    katecheza
pgt-371
pgt-371
pgt-371 16.06.2026, 01:58:12 via Wykop
  • 1
@TheTostu: Aż rok po skończeniu liceum? Kurde to i tak sporo. Zapraszam do dowolnego technikum gastronomicznego, hotelarskiego czy h.. wie jak patusiarskiego w woj. Podlaskim w latach '10 to średnio w ostatniej klasie już ze 3-4 z brzuchem chodziły. Oczywiście nikt nawet nie myślał aby się wypisać z relgii.
Lukardio
Lukardio
11.06.2026, 09:17:06
  • 3
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,32840189,polscy-przewoznicy-alarmuja-firmy-umieraja-czesto-po-cichu.html

#polska #gospodarka #imigranci #logistyka #januszebiznesu #neuropa #demografia #transport #zycietruckera #ue #4konserwy #praca #pracbaza #bekaztransa #zycietruckera
Lukardio - https://next.gazeta.pl/next/7,151003,32840189,polscy-przewoznicy-alarmuja-...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pgt-371
pgt-371
pgt-371 15.06.2026, 07:35:57 via Wykop
  • 0
@PfefferWerfer: Żę co w USA zawód kierowcy zawodowego był elitarny?
  • Odpowiedz
pgt-371
pgt-371
pgt-371 15.06.2026, 08:42:48 via Wykop
  • 0
@PfefferWerfer: W jaki sposób można było zderegulować zawód kierowcy zawodowego? Bardzo ciekawe to co piszesz. Były jakieś limity co do ilości wydawanych driving licence ? Z tego co ja wiem to w latach 60 i 70 to działało tak, że większość kierowców miało własne ciężarówki , ewentualnie zatrudniali 2-3 kierowców i brali sami zlecenia ze spedycji. Nie było takich gigantycznych przewoźników jak LKW-Walter w Europie. W jaki sposób by mieli
  • Odpowiedz
pgt-371
pgt-371
pgt-371 15.06.2026, 10:11:35 via Wykop
  • 0
@PfefferWerfer No dzięki za rozjaśnienie tematu. Fakt, jak na tak niby liberalny kraj jak USA, wymogi ogromne. Mam wrażenie , że w PRL-u to łatwiej już było pójść na międzynarodówke (kierowca międzynarodowego PEKAESu to był niemal bogiem w tamtych latach) niż tam zostać zwykłym kierowcą, chociaż mogę się mylić.

Natomiast co do taxi to kompletnie się nie zgodzę w tym co napisałeś. Nie wiem czy egzamin z topografii miasta w epoce
  • Odpowiedz
jezdzilemmercemipalilempopularne
jezdzilemmercemipalilempopularne
09.06.2026, 16:22:50
  • 68
#przegryw
Prawie czterdzieści lat. Nigdy nie prowadziłem samochodu, motorynki, motoroweru, skutera, motoru, traktora bo jestem ze wsi.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pgt-371
pgt-371
pgt-371 14.06.2026, 22:27:15 via Wykop
  • 1
@ContraventoFiero: Pozostałość po PRL-u. Tam w latach 70 , każdy ciułał na WSKę aby jakkolwiek dojechać do miasta coś załatwić. Ci bogatsi mieli Syrenki. W miastach motocykli w PRL-u prawie że nie było.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

PGT 371

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking