Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
odinh

odinh

Dołączył 13 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 36662
  • Znaleziska 36302
  • Mikroblog 360
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 5

2543

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.

tomasztomasz1234
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 14 godz. i 55 min temu
  • 331
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
  • #
    konowalposting
odinh
odinh 10 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 7
ktoś to kuva kontroluje?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

83

Pakt migracyjny UE wszedł w życie. Ważny komunikat rządu!

Pakt migracyjny UE wszedł w życie. Ważny komunikat rządu!

W piątek 12 czerwca wszedł w życie pakt o migracji i azylu Unii Europejskiej (pakt migracyjny). Istotą regulacji jest rozlokowywanie nielegalnych imigrantów po całej Unii Europejskiej, włączając w to także te państwa, które do tej pory nie otworzyły swoich granic na masową migrację. Jeśli dany rząd

Akinori456
z
dorzeczy.pl
dodany: 13.06.2026, 06:34:18
  • 23
  • #
    polska
  • #
    ue
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    migranci
  • #
    ubogacaniekulturowe
  • #
    polityka
odinh
odinh 13.06.2026, 15:00:34 via Wykop
  • 3
rządu czy zarządu?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

369

Niedawno zbudowany wielopoziomowy parking w centrum Łodzi stoi pusty

Niedawno zbudowany wielopoziomowy parking w centrum Łodzi stoi pusty

Było spore zainteresowanie na początku, kiedy był darmowy. Po wprowadzeniu opłat (5,5 zł za godzinę, 55 za dobę, 550 za miesiąc) stoi pusty. Jak to szło? "Bo miasto nie zapewniło..." "Tam? Tam to jest k... płatne!"

Matkasiedziztylu
z
expressilustrowany.pl
dodany: 12.06.2026, 07:54:48
  • 198
  • #
    parkowanie
  • #
    patoparkowanie
  • #
    samochodoza
  • #
    lodz
odinh
odinh 12.06.2026, 20:56:15 via Wykop
  • 93
jak ktoś pobiera tyle opłat że nikt nie parkuje to jest kompletnym kretynem i nigdy nie powinien zarządzać nawet śmietnikiem
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

odinh
odinh 13.06.2026, 11:44:28 via Wykop
  • 5
@Matkasiedziztylu: sprawdź gdzie posiał się twój mózg

763

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

W czwartek Sejm uczcił minutą ciszy tragicznie zmarłego studenta Henry'ego Nowaka. Posłowie koalicji 15 października nie wstali jednak ze swoich miejsc.

Korda
z
dorzeczy.pl
dodany: 12.06.2026, 20:38:51
  • 244
  • #
    koalicjaobywatelska
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    uk
  • #
    imigranci
odinh
odinh 13.06.2026, 10:19:27 via Wykop
  • 0
@EvilRogue: skoro wszyscy o nim wiedzą to nie jest randomem

458

Prezydent Sosnowca buduje betonowy park, a protestujących nazywa hejterami

Prezydent Sosnowca buduje betonowy park, a protestujących nazywa hejterami

Mimo protestów mieszkańców, trwają prace nad betonowym parkiem Białostocka, mieszkańcy chcą park, ale z zielenią. Prezydent zdania nie zmienia i nadal forsuje swój projekt z zaporami czołgowymi. Mieszkańcy chcą park, ale z zielenią i torem dla rolkarzy, który nie będzie co chwilę przecinał się z

findi
z
wykop.pl
dodany: 10.06.2026, 12:34:29
  • 110
  • #
    sosnowiec
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    parkology
  • #
    polityka
odinh
odinh 11.06.2026, 08:43:13 via Wykop
  • 0
pytam serio. po co tam są blokady przeciwczołgowe? czy może to jest falochron? żeby ludzie łamali karki jak na tej wyskoczni? ktoś to widział z BHP?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

697

Rząd chce weryfikacji wieku w internecie i rejestru blokowanych domen

Pokaż treści 18+

Rząd chce weryfikacji wieku w internecie i rejestru blokowanych domen

Rząd przyjął projekt ustawy o obowiązkowej weryfikacji wieku. W projekcie jest EUDI Wallet i rejestr domen blokowanych przez operatorów. To nie jest tylko "ustawa o porno", ale fundament pod internet z bramkami wieku, blokadami i cyfrową przepustką.

crystal-cheney
z
x.com
dodany: 09.06.2026, 11:00:01
  • 128
  • #
    prywatnosc
  • #
    inwigilacja
  • #
    internet
  • #
    anonimowosc
  • #
    technologia
  • #
    prawo
odinh
odinh 10.06.2026, 08:41:55 via Wykop
  • 2
kto wybrał tych jełopków? Panie Prezydencie ratuj Polskę!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

613

13 latek zastrzelił włamywacza w obronie własnego życia i zdrowia.

Pokaż treści 18+

13 latek zastrzelił włamywacza w obronie własnego życia i zdrowia.

W Charleston w stanie Karolina Południowa 13-letni chłopiec, będący sam w domu, zastrzelił jednego z włamywaczy. Historia z 2015 r. https://www.nbcnews.com/news/us-news/south-carolina-boy-13-fatally-shoots-burglar-wounds-second-suspect-n462006

Oko_Spawacza
z
amerykapl.com
dodany: 06.06.2026, 14:19:10
  • 135
  • #
    obrona
  • #
    obronakonieczna
  • #
    bron
  • #
    zdrowie
  • #
    zycieismiercwszystkie
odinh
odinh 06.06.2026, 23:11:21 via Wykop
  • 1
można by nakręcić z tego film! a nie czekaj...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

293

Rosjanie mają dość propagandy. Kremlowska telewizja traci miliony widzów

Rosjanie mają dość propagandy. Kremlowska telewizja traci miliony widzów

Zainteresowanie Rosjan państwowymi kanałami telewizyjnymi o charakterze propagandowym spada. Trzy główne stacje w kraju Rossija 1, NTV i Kanał Pierwszy (Pierwyj kanał) straciły w ciągu ostatnich czterech miesięcy średnio około 14 proc. widzów.

Victor_Manzon
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 05.06.2026, 15:43:30
  • 79
  • #
    rosja
  • #
    propaganda
  • #
    media
odinh
odinh 06.06.2026, 09:36:16 via Wykop
  • -2
jest praktycznie wojna pozycyjna


@heinrich-von-spychow: to nie jest wojna pozycyjna, to jest wojna na wyniszczenie. To, że jacyś żołnierze są "na pozycjach" i się mało ruszają nie znaczy że nie tracą masowo żyć, niestety

863

Kara śmierci dla Dwóch Pakistańczyków za gw**t na Francuzce

Pakistan: Dwóch Pakistańczyków, którzy dopuścili się zbiorowego gwałtu na francuskiej turystce, grożąc jej bronią na oczach trójki dzieci, po tym jak w jej samochodzie skończyło się paliwo, zostanie straconych.

xxxxxxxxxxyyyyyyyyyy
z
fdesouche.com
dodany: 03.06.2026, 21:25:09
  • 103
  • #
    swiat
  • #
    pakistan
  • #
    karasmierci
odinh
odinh 04.06.2026, 10:10:55 via Wykop
  • 0
zawodne kary


@PuchaczLesny: wszyscy mają w dupie czy kary są zawodne, ale tym razem możemy z pewnościąpowiedziec że po jej wykonaniu już się nie będzie chciało

378

Miał dość komarów. Zbudował laser z AI, który eliminuje owady bez chemii

Miał dość komarów. Zbudował laser z AI, który eliminuje owady bez chemii

Steven Cheng, inżynier robotyki, przez cztery miesiące trenował model AI na tysiącach zdjęć komarów. Następnie złożył system z lustrzanki, lasera i precyzyjnej platformy obrotowej. Po jednej nocy działania urządzenie wyeliminowało wszystkie komary w mieszkaniu. Zero chemii, zero komarów.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: 02.06.2026, 07:14:42
  • 122
  • #
    diy
  • #
    ai
  • #
    robotyka
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    innowacje
odinh
odinh 02.06.2026, 19:01:11 via Wykop
  • 0
@KrowkaAtomowka: jest w artykule ze gosciu zrobil zabezpieczenia przed ludzmi i substancjami latwopalnymi...

836

Państwo dopłaci artystom do ZUS. Status artysty zawodowego może dostać twórczyni

Państwo dopłaci artystom do ZUS. Status artysty zawodowego może dostać twórczyni

Dopłaty do składek artystów to nie tylko błąd. To także świetny moment, by zastanowić się, czy "camgirls" też je dostaną

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 02.06.2026, 07:21:14
  • 143
  • #
    onlyfans
  • #
    artysci
  • #
    erotyka
  • #
    zus
odinh
odinh 02.06.2026, 11:15:53 via Wykop
  • 1
tusk zaskoczenia
odinh - tusk zaskoczenia

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

455

W Europie szerzy się kiła. Zakażają się przede wszystkim homoseksualiści

Pokaż treści 18+

W Europie szerzy się kiła. Zakażają się przede wszystkim homoseksualiści

Coraz więcej kiły. Jak podało Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC), znacząco wzrosła liczba zachorowań. Według unijnych danych, wysoki odsetek zakażeń przypada na homoseksualistów, zwłaszcza na mężczyzn.

VoxClamantisInDeserto
z
ecdc.europa.eu
dodany: 30.05.2026, 11:31:55
  • 134
  • #
    europa
  • #
    lgbt
  • #
    4konserwy
  • #
    zdrowie
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    wydarzenia
odinh
odinh 30.05.2026, 21:32:49 via Wykop
  • 5
Darwin to miał łeb (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

453

Najwyższe bezrobocie wśród młodych od lat

Najwyższe bezrobocie wśród młodych od lat

Młodym rynek oferuje bezpłatny staż, umowę śmieciową albo wymagania jak dla seniora za pensję juniora. Skoro oferty juniorskie to margines rynku, a bezrobocie wśród młodych jest dwa razy wyższe niż ogólne, to nie dziwmy się, że znowu pakują walizki do Niemiec i Holandii.

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 28.05.2026, 10:37:39
  • 299
  • #
    praca
odinh
odinh 28.05.2026, 22:19:30 via Wykop
  • 3
@El_Kamilos23: bo wy byliście mega ogarnięci w tamtym wieku (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

575

Pozytywne skutki prohibicji. Mniej pijanych w SOR, mniej mandatów

Pozytywne skutki prohibicji. Mniej pijanych w SOR, mniej mandatów

I Straż Miejska, i lekarze zauważają pierwsze efekty nocnego ograniczenia sprzedaży alkoholu w Lublinie. W pierwszy weekend obowiązywania zakazu było mniej interwencji. Od piątku do niedzieli funkcjonariusze wypisali zaledwie sześć mandatów za spożywanie alkoholu w miejscach publicznych.

kapitan-serwatka
z
jawnylublin.pl
dodany: 27.05.2026, 20:16:57
  • 273
  • #
    lublin
  • #
    alkohol
  • #
    polska
  • #
    alkoholizm
  • #
    ciekawostki
odinh
odinh 28.05.2026, 22:18:20 via Wykop
  • 1
turystyczno gastronomiczny


@PIAN--A_A--KTYWNA: a to zwiedzać i jeść się już nie da z zakazem na a-----l po 23? po za tym takiego alko-biznesu turystycznego to my raczej nie chcemy

376

Japonia szykuje się do obrony. Obawia się podwójnego uderzenia Moskwy i Pekinu

Japonia szykuje się do obrony. Obawia się podwójnego uderzenia Moskwy i Pekinu

Moskwa aktywnie rozbudowuje swoją flotę okrętów podwodnych z napędem jądrowym na Morzu Ochockim, na północ od Hokkaido. xi i putin wydali wspólne oświadczenie, w którym stwierdzili, że przyspieszone zbrojenia Japonii stanowią "poważne zagrożenie" dla pokoju i stabilności w regionie.

Spojrzenie_1000_i_jednej_szpary
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 28.05.2026, 15:39:58
  • 58
  • #
    japonia
  • #
    azja
  • #
    wojna
  • #
    komunizm
  • #
    chiny
  • #
    rosja
odinh
odinh 28.05.2026, 21:44:39 via Wykop
  • 32
g---o a nie boją się. Prowadzą taką narrację aby swobodnie się zbroić wbrew umowie z USA
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

odinh
odinh 28.05.2026, 22:09:31 via Wykop
  • 0
@wjtk123: a ja nie mówię że nie, ale narracja jest potrzebna żeby czerwony wujek nie był zły. Po za tym trump ostatnio sprzedawał Tajwan więc...

263

Wiedźmin 4 nie zadebiutuje przed 2028 rokiem

Wiedźmin 4 nie zadebiutuje przed 2028 rokiem

Kurs CD Projekt runął o ponad 7% po oficjalnej zapowiedzi dodatku Pieśni Przeszłości do Wiedźmina 3 na... 2027 rok. Rynek liczył na premierę jeszcze w tym roku. Analityk BM Banku Millennium wyjaśnia, że to opóźnienie automatycznie przesuwa premierę Wiedźmina 4 co najmniej na 2028 rok. Dziś wieczor

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.05.2026, 09:14:25
  • 105
  • #
    cdprojektred
  • #
    gamedev
  • #
    technologia
  • #
    gry
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
odinh
odinh 28.05.2026, 21:47:46 via Wykop
  • 2
bali się konfliktu z HalfLife 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1900

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Songs of the Past w 2027

TheFlashes
z
x.com
dodany: 27.05.2026, 09:13:42
  • 341
  • #
    gry
  • #
    wiedzmin
  • #
    konsole
  • #
    wiedzmin3
odinh
odinh 27.05.2026, 14:35:43 via Wykop
  • 0
będzie trzeba znowu zagrać w wieśka 3 od nowa


@LegendarnyOdkurzacz: czyli nie opłaca się teraz zaczynać? :( to może wiesiek 2

414

Kalifornia wycofuje weryfikację wieku na Linuksie. Open surce wygrało

Kalifornia wycofuje weryfikację wieku na Linuksie. Open surce wygrało

Kalifornia wycofała się z wymogu weryfikacji wieku użytkowników Linuksa. Systemy open source są wyłączone z obowiązku zbierania informacji o użytkownikach, bo nie posiadają centralnej infrastruktury kont użytkowników, systemów telemetrycznych ani jednej firmy kontrolującej cały projekt.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 10:35:34
  • 95
  • #
    komputery
  • #
    linux
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
odinh
odinh 26.05.2026, 21:11:51 via Wykop
  • -1
- wylaczcie i zbanujcie to cholerstwo.


@jeanpaul: raczej "- nie możemy. Linux to nie jest firma. nie mamy kogo pozwać"

1187

Gigant w kryzysie wydaje miliony na związki zawodowe. JSW na krawędzi upadku

Gigant w kryzysie wydaje miliony na związki zawodowe. JSW na krawędzi upadku

Jastrzębska Spółka Węglowa walczy o przetrwanie, a jej finanse są w opłakanym stanie. Mimo to, roczne koszty związków zawodowych w JSW sięgają dziesiątek milionów złotych. W 2023 roku było to ponad 34 mln zł, a na pensje dla samych związkowców od 2015 r. wydano prawie 200 mln zł.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 26.05.2026, 12:42:59
  • 92
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    jsw
  • #
    gornictwo
  • #
    kopalnia
  • #
    biznes
odinh
odinh 26.05.2026, 19:07:42 via Wykop
  • 1
zamknąć w pisdu złodziejaszków
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

odinh
odinh 26.05.2026, 19:10:18 via Wykop
  • -2
Bez dotacji tej firmy nie ma.


to nie jest firma, to fundacja charytatywna sponsorowana przez nas :)

412

Równość w jedną stronę - Odyseja uwydatnia problem

Równość w jedną stronę - Odyseja uwydatnia problem

Inkluzywność, różnorodność itd... ale jak nie jesteś bialy/biała - bo kulturę białych można zawłaszczać To właśnie powód, dla którego Odyseja Nolana jest ostro krytykowana przez Greków. Grecki serwis ma dość hipokryzji Hollywood. P.s. i tam pójdziecie do kina...

Mirek_Cebula
z
gram.pl
dodany: 26.05.2026, 06:35:32
  • 141
  • #
    kino
  • #
    swiat
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    ciekawostki
  • #
    film
odinh
odinh 26.05.2026, 19:03:16 via Wykop
  • 0
@MatkaGracz: zgadzam się, też mam teorię że Nolan dostał kasę ale pod warunkiem wyboru scenariusza przez "górę", bo schemat indexu ESG jest podobny w innych hollywoodzkich produkcjach. Nolan pomyślał że "da radę" i tak mamy kolejny farmazon/paszkwil.
odinh
odinh 26.05.2026, 19:05:16 via Wykop
  • 1
Nawet d--y za bardzo nie ukrywała


@Gjbgghbhhjj: twoja stara
odinh
odinh 26.05.2026, 19:05:55 via Wykop
  • 1
@Kom_bajn: jesteś lewackiem?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia