Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Spust
Spust

Spust

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5183
  • Znaleziska 960
  • Mikroblog 4223
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 19

381

Sukces po Amerykanach! Tajwański Foxconn wchodzi do Miękini.

Sukces po Amerykanach! Tajwański Foxconn wchodzi do Miękini.

To już oficjalne. Tereny inwestycyjne w gminie Miękinia, z których w zeszłym roku ostatecznie wycofał się amerykański In

Bartisss
z
echosredzkie.pl
dodany: 22.06.2026, 10:20:41
  • 60
  • #
    wroclaw
  • #
    foxconn
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    inwestycje
  • #
    intel
Spust
Spust
Spust przedwczoraj, 00:01:11 via Wykop
  • -3
@enten: Chinom sprzed 20 lat nie dorastamy do pięt.
Kriszuo
Kriszuo
19.06.2026, 15:28:27
  • 0
Jak ktoś wchodzi w drugi próg podatkowy, to jest w 10% najlepiej zarabiających ludzi w Polsce? Czy to nie tak się liczy?
#praca #kiciochpyta #pieniadze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spust
Spust
Spust 20.06.2026, 07:06:23 via Wykop
  • 1
@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: w drugi próg wchodzi się od około 11,9k brutto (na UOP).
  • Odpowiedz
Hushet
Hushet
09.06.2026, 22:01:12
  • 4
Wiem że nawet gothic 2 nie zapowiedzieli, ale bardziej ciekawi mnie jak oni rozwiążą gothic 3, to nie był jako tako zły gothic 3 bawiłem się przy nim bardzo dobrze gdy wyszedł, byłem też co prawda sporo młodszy. O ile 1 i 2 fabularnie ok to już 3 bardziej poleciała pod najprostsze zadania, przynieś podaj pozamiataj. Od uja będą mieli z tym roboty, a co po 3. Chyba nie arcania ( ͡
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spust
Spust
Spust 10.06.2026, 07:12:17 via Wykop
  • 2
@Hushet: akurat w G3 mają największe pole do popisu, bo świat ma rozmach, ale brakuje tam sensownej fabuły i zadań.
  • Odpowiedz
MichuTop
MichuTop
MichuTop
02.06.2026, 19:25:46
  • 0
Czy na UoP trzeba w ciągu roku wykorzystać minimum 14 dni wolnego pod rząd, czy w praktyce to martwy przepis?
#pracbaza #praca #pytanie #pracait
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spust
Spust
Spust 04.06.2026, 00:42:05 via Wykop
  • 0
10.


@markhausen: co najmniej jedna część wypoczynku powinna trwać nie mniej niż 14 kolejnych dni kalendarzowych.
  • Odpowiedz
hoszin
hoszin
30.04.2026, 20:16:26
  • 2
jest już gdzieś #heroes olden era na torrentach?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spust
Spust
Spust 30.04.2026, 22:05:11 via Wykop
  • 1
@hoszin: na TPB widzę, że jest, ale nie sprawdzałem.
  • Odpowiedz

494

Zjednoczone Emiraty Arabskie opuszczają OPEC

Zjednoczone Emiraty Arabskie opuszczają OPEC

Zjednoczone Emiraty Arabskie opuszczają OPEC i OPEC+. To potężny cios dla grupy globalnych producentów ropy - w szczegól

PiotrPiter
z
money.pl
dodany: 28.04.2026, 13:59:41
  • 114
  • #
    zea
Spust
Spust
Spust 28.04.2026, 22:24:27 via Wykop
  • 64
@DalaCiLama: Stabilizację cen na wysokim poziomie przez ograniczanie wydobycia.
panDario
panDario
18.04.2026, 12:14:13
  • 7
#wojna #iran #izrael #usa #koreapolnocna

Panie Generale nieeee
panDario - #wojna #iran #izrael #usa #koreapolnocna

Panie Generale nieeee

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spust
Spust
Spust 18.04.2026, 13:06:57 via Wykop
  • 1
przecież to fejk z d--y wyjęty xD, myślisz że USA nie zauważyło by takich dostaw?


@panDario: "Nabył" nie znaczy, że już zostały dostarczone.
  • Odpowiedz
Spust
Spust
Spust 19.04.2026, 11:17:57 via Wykop
  • 0
@jl23: Ale o czym ty piszesz? Napisałem, że kupienie nie oznacza "dostarczenie" i twój komentarz "myślisz że USA nie zauważyło by takich dostaw?" nie ma sensu. Jeśli kupiliby tyle rakiet to raczej z dostawą w ciągu 10+ lat, a nie na drugi dzień, bo to nie paczka z allegro.
  • Odpowiedz

2844

Nieoficjalne: Polska musi zapłacić Pfizerowi 5,6 mld zł. Sąd zdecydował

Sąd w Brukseli nakazał Polsce wykonanie umowy z Pfizerem i zapłatę ok. 5,6 mld zł za nieodebrane szczepionki przeciw COVID-19 ustalił Rynek Zdrowia. "Sąd uznał, że ani wojna w Ukrainie, ani rozwój pandemii, w tym spadek liczby zakażeń, nie uzasadniają uchylenia lub zmiany zobowiązań umownych Polsk

sub_zero_1
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.04.2026, 14:12:40
  • 617
  • #
    polska
  • #
    covid
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
Spust
Spust
Spust 01.04.2026, 17:07:23 via Wykop
  • 3
@nonofyour-bussines: Przymusowe zakupy? Politycy bili się o kupno jak największej ilości dawek, a opinia publiczna miała pretensje dlaczego tak mało, bo przecież inne kraje kupują więcej i szybciej.
vornikor
vornikor
vornikor
01.02.2021, 09:05:39
  • 0
Czy ktoś posiada może wersję 1.29 Warcrafta po polsku na dysku? To jest ostatnia wersja przed usunięciem opcji LAN przez blizzarda, na tej wersji dodali też fixa na 24 graczy i obsługę szerokich ekranów.

Szukamy z ziomkami, aby mieć na lan party, niestety w necie tylko angielskie wersje :(

#warcraft3 #blizzard #warcraft
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spust
Spust
Spust 09.03.2026, 14:59:36 via Wykop
  • 1
@vornikor: Podzielisz się? Znalazłem wersję multilanguage 1.29, ale nie ma w niej dialogów.
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
03.03.2026, 15:46:24
  • 4
Zawsze mnie śmieszą wpisy, że ktoś grzmi, bo w Iranie 13 latki mogą brać ślub (jak w całym islamie).
Pamiętacie Zbyszka z Bogdańca i Danusię w Krzyżakach? Ile ona miała lat?
Prawdą jest, że aż do XIX wieku nie było ograniczeń. Później w XIX wieku wprowadzono 14 lat za zgodą rodziców.
Dopiero w XX wieku zrobiono ustawowe limity, na 16, 17 i 18 lat. Tak, są w Europie państwa gdzie to jest
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spust
Spust
Spust 03.03.2026, 16:06:43 via Wykop
  • 1
Tak, są w Europie państwa gdzie to jest 16 lat.


@luke-mat: Np. Polska.
  • Odpowiedz
Spust
Spust
Spust 02.03.2026, 05:50:11
  • 0
#iran
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Usunelem_Konto
Usunelem_Konto
22.02.2026, 09:48:12
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spust
Spust
Spust 22.02.2026, 10:13:10 via Wykop
  • 0
@Spioszeq: Shahed?
  • Odpowiedz
ethize
ethize
02.02.2026, 11:20:33
  • 12
#gielda same grubasy na tagu obkupione w Synektik
I jeszcze screeny z najnowszych iPhonów

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spust
Spust
Spust 02.02.2026, 11:28:12 via Wykop
  • 14
@milpl: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spust - @milpl: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_4405

Pobierz
  • Odpowiedz
Trismus
Trismus
31.01.2026, 20:52:20
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spust
Spust
Spust 31.01.2026, 21:43:34 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
banzi
banzi
20.01.2026, 17:45:35
  • 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spust
Spust
Spust 20.01.2026, 20:18:54 via Wykop
  • 2
@Gjbgghbhhjj: miliard trzeba zapłacić za stały udział w tej radzie. Pierwszy rok jest darmowy.
  • Odpowiedz

29

Trump się cieszy po decyzji Polski ws. Grenlandii - TCHÓRZOSTWO???

Trump się cieszy po decyzji Polski ws. Grenlandii - TCHÓRZOSTWO???

Polska nie planuje wysłania wojska na Grenlandię zgodnie deklarują prezydent, premier i minister obrony. Decyzję władz ostro krytykuje były dowódca GROM gen. Roman Polko, który nazywa ją "zwykłym tchórzostwem".

gheost1410
z
natemat.pl
dodany: 18.01.2026, 12:31:03
  • 42
  • #
    grom
  • #
    armia
  • #
    jednostkispecjalne
  • #
    grenlandia
  • #
    trump
  • #
    polityka
Spust
Spust
Spust 18.01.2026, 14:36:47 via Wykop
  • -5
Póki co jest dobrze.


@damian336: Nieprzypadkowo w Strategii Bezpieczeństwa Narodowego USA Polska jest wskazana jako kraj którym można rozbijać jedność UE.

5

Deweloperzy z GPW sprzedali tyle mieszkań, ile w czasie prog. dopłat do kredytów

Deweloperzy z GPW sprzedali tyle mieszkań, ile w czasie prog. dopłat do kredytów

Według styczniowych danych od giełdowych deweloperów ich sprzedaż mieszkań w IV kwartale była najwyższa od szczytu w 2023.

editores
z
bankier.pl
dodany: 16.01.2026, 19:20:26
  • 9
  • #
    nieruchomosci
  • #
    deweloperka
  • #
    budownictwo
  • #
    mieszkanie
  • #
    ekonomia
Spust
Spust
Spust 17.01.2026, 10:00:41 via Wykop
  • 1
@matt-p: To nie są żadne "ankiety", tylko dane z raportów spółek z GPW.
donaldJretard
donaldJretard
donaldJretard
09.01.2026, 16:33:12
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spust
Spust
Spust 09.01.2026, 17:33:27 via Wykop
  • 0
@donaldJretard: Tusk od kilku lat jest sparaliżowany strachem przed sondażami i nie jest w stanie podjąć żadnej decyzji, ani nawet powiedzieć czegoś co mogłoby urazić jakiś promil jego wyborców.
  • Odpowiedz
Leetoo
Leetoo
Leetoo
05.01.2026, 20:03:53
  • 0
#gothic Hej, po latach chciałbym znowu przejść Gothica 1 ale oryginał przechodziłem tyle razy że znam na pamięć. Jaki mod jest który rozbudowuje oryginał ale nie aż tak bardzo o jakieś pierdoły a fajne nowe rzeczy plus ogólnie odświeża wszystko tak żeby powrót do gry wyglądał nieco inaczej ? Dużo dobrego słyszałem o Othello , co sądzicie ? PS W mroczne tajemnice też grałem ( ͡° ͜ʖ ͡
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spust
Spust
Spust 08.01.2026, 00:33:31 via Wykop
  • 1
Poczekaj, aż wejdzie Gothic 1 Classic na STEAM.


@Bury_Zenon: Kiedy ma wyjść Gothic 1 Classic na STEAM i co ma wnosić nowego? W internecie nic nie ma na ten temat.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Dawid

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.09.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 23.06.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking