Panika przed brakiem MiCA #binance. Pięknie. Akurat przed tzw. kalendarzykiem. Jeśli nie wiesz kiedy jest najlepszy moment, to najlepszy moment jest teraz.
#ethereum 1366$. Solana 53$. Wtedy kupujecie, chociaż zazwyczaj pociąg i tak wtedy odjeżdża. Do końca roku up :)

Zgodnie z predykcją: https://wykop.pl/wpis/84878423/kryptowaluty-nie-smakowal-wam-bitcoin-po-59k-to-be

#kryptowaluty #bitcoin #gielda #inwestycje
@memforis +20
#kryptowaluty nie smakował Wam #bitcoin po 59k$? to będzie smakował za 100k$ ;) co się wykrwawiło to się wykrwawiło :)
do zmiany Powella i tax return w kwietniu UP, wtedy sell in may, a potem w lato zima i do końca roku UP :)
memforis - Panika przed brakiem MiCA #binance. Pięknie. Akurat przed tzw. kalendarzyk...

źródło: IMG_6654

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@emjot86: Impermanent loss zje te 600% :) Tak czy siak dopiero jak pokazales to zajarzylem ze tam beda takie same reguly jak dla tokenow i handel bedzie odbywal sie przez pule plynnosci O_o

W sumie nastepny krok to wrzucanie akcji na AAVE jako zastaw pod pozyczki. Chainlink bedzie mial kupe roboty ;)
  • Odpowiedz
@banciur: mozna dac bardzo szeroki zakres, miec ekspozycje ma cene i jeszcze farmić fee. O ile się przyjmie :) aczkolwiek wydaje mi się, ze duza czesc handlu bedzie na platformach emitentów.
  • Odpowiedz
@UczesanyPedryl: https://youtube.com/shorts/DPD4hPmbGZA?si=G7vzWVJnzN8B7lEE

ostatnio natrafiłem na taki filmik michałka opublikowany 13 kwietnia zeszłego roku czyli niedługo przed wystrzałem na 5 tys usd. Czy ktoś mi może wytłumaczyć komentarze ludzi z tego roku sprzed 2 miesiecy gdzie dalej z niego szydzą? typ śmiesznymi kreskami przewidział kurs a debile dalej komentują i nie potrafią przyznać mu racji ? poziom kretyńskich komentarzy wręcz szokuje.
James2000 - @UczesanyPedryl: https://youtube.com/shorts/DPD4hPmbGZA?si=G7vzWVJnzN8B7l...
  • Odpowiedz
🚀 Zapraszam do grupy R2M Trader Journal

Prowadzę tam swój dziennik tradera i wrzucam realne zagrania z rynku — bez udawania guru i bez opowiadania bajek 📈

Wchodzisz → patrzysz co gram.
Jak Ci się podoba — grasz to co ja.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach