Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Loloman

Loloman

Dołączył 18 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 42328
  • Znaleziska 19275
  • Mikroblog 23053
  • Obserwujący 26
  • Obserwowane 57
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
wczoraj, 07:51:27
  • 369
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000028861

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loloman
Loloman 22 godz. i 39 min temu via Android
  • 1
@R_O_T_T_E_N: dalej paznokcie mają milion razy więcej sensu niż skórki w grach...
  • Odpowiedz

322

Praca i odprawa nie dla Polaka. 3M przenosi się do Indii?

Praca i odprawa nie dla Polaka. 3M przenosi się do Indii?

Dotarły sygnały od pracowników wrocławskiego 3M o tym, że koncern próbuje przenieść ich do firmy Genpact, zewnętrznego dostawcy usług outsourcingowych. Jak twierdzą, ma to być sposób na uniknięcie wypłaty odpraw.

Kowal13
z
gazetawroclawska.pl
dodany: przedwczoraj, 14:57:16
  • 58
  • #
    afera
  • #
    wroclaw
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
Loloman
Loloman wczoraj, 04:56:03 via Android
  • 119
Ciekawa czy jakaś firma długoterminowo zyskała na przeniesienie do Indii czegokolwiek... Ja słyszę koniec końców o samych porażkach z boeingiem na czele. A najgorzej że potem hindus hindusa zatrudnia i mamy g---o a nie firmę której można zaufać
  • 21
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Loloman
Loloman wczoraj, 09:38:35 via Wykop
  • 1
@Czill23: Ale jak się sami frajerzycie i dajecie dymać to też wasza wina. A góra widzi że jest git. Brawo. Trzeba zrzucać winę na hindusów i nie przejmować się wynikami i mieć jaja, a w tym czasie szukać innej roboty.

597

Brytyjski nauczyciel molestował i zamordował adoptowane niemowlę

Pokaż treści 18+

Brytyjski nauczyciel molestował i zamordował adoptowane niemowlę

Para gejów zaadoptowała niemowlę i doprowadziła do jego śmierci w ciągu 4 miesięcy.

asique
z
newsmaxpolska.pl
dodany: wczoraj, 07:28:11
  • 203
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    adopcja
  • #
    dzieci
  • #
    lgbt
Loloman
Loloman wczoraj, 09:36:14 via Wykop
  • 16
Masakra, nie potrafię czytać takich informacji, odkąd ma się swoje dziecko to jest strasznie ciężkie i wręcz niewyobrażalne.
TO aż niemożliwe chcieć skrzywdzić dziecko, swoje czy jakiekolwiek tak naprawdę.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kamil-tika
kamil-tika
przedwczoraj, 23:29:26
  • 81
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loloman
Loloman wczoraj, 04:44:12 via Wykop
  • 4
@kamil-tika: Usunąłbym WSZYSTKIE przywileje kobiet łącznie z podnoszonymi towarami (wagą) itd. A dał ich w c--j przywilejów dla ojców i matek z dziećmi (ale rozsądnych mimo wszystko) i d-----ł kosmiczne podatki i obowiązki na psiecka :D
Hałas pękających dup byłoby słychać na marsie.
  • Odpowiedz

274

EN: Pierwsza Dama Sierra Leone eksmitowana z londyńskiego mieszkania komunalnego

EN: Pierwsza Dama Sierra Leone eksmitowana z londyńskiego mieszkania komunalnego

Niestety, musi się zadowolić swoim luksusowym domem w Sierra Leone.

asique
z
dailymail.com
dodany: 11.06.2026, 09:28:23
  • 28
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    heheszki
  • #
    wiadomosci
Loloman
Loloman 12.06.2026, 06:57:58 via Android
  • 1
I czy takim ludziom nie jest wstyd? Jak ktoś nie ma wstydu za coś takiego to realnie powinien dostać zakaz czegokolwiek publicznego na resztę życia bo to zdegenerowana jednostka. U nas np 100% posłów i patus pełniący niby funkcje prezydenta powinni tak dostać.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Loloman
Loloman 12.06.2026, 07:58:02 via Android
  • 2
@qba2004: no ale w Polsce jest to samo... Więc jak widać podobny poziom co w gównokraju jest i w Polsce.

300

Bezlitosny sondaż dla rządu Donalda Tuska. Politolog: To czerwona kartka

Bezlitosny sondaż dla rządu Donalda Tuska. Politolog: To czerwona kartka

54 proc. respondentów odpowiedziało, że "źle", a 33 proc. "dobrze". Pozostała grupa (13 proc.) to osoby, które wybrały odpowiedź "nie wiem / nie mam zdania". To poważne zagrożenie, tym bardziej że do wyborów pozostało nieco ponad rok, więc powinno być to dla rządu powodem do niepokoju....

konradpra
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 11.06.2026, 04:42:26
  • 182
  • #
    polityka
  • #
    polska
Loloman
Loloman 12.06.2026, 05:49:20 via Android
  • -8
Ilość afer jest kosmocznie mniejsza niż za najgorszej, najbardziej skorumpowanej i złodziejskiej partii jaką jest PiS. Ale za te dopłaty dla artystów za KPO źle zeobione, za rozje a ie tylu prostych tematów to zasługiwali by na totalnie zniknięcie z polityki zaraz po PiSie. Ale jakie są alternatywy? Reszta jest tak samo c-----a albo i gorsza i to jest największa trgedia
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

458

Prezydent Sosnowca buduje betonowy park, a protestujących nazywa hejterami

Prezydent Sosnowca buduje betonowy park, a protestujących nazywa hejterami

Mimo protestów mieszkańców, trwają prace nad betonowym parkiem Białostocka, mieszkańcy chcą park, ale z zielenią. Prezydent zdania nie zmienia i nadal forsuje swój projekt z zaporami czołgowymi. Mieszkańcy chcą park, ale z zielenią i torem dla rolkarzy, który nie będzie co chwilę przecinał się z

findi
z
wykop.pl
dodany: 10.06.2026, 12:34:29
  • 110
  • #
    sosnowiec
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    parkology
  • #
    polityka
Loloman
Loloman 10.06.2026, 19:21:47 via Android
  • -3
@mariusz_z_blighttown: dodatkowo odwołana osoba w referendum powinna oddawać cały zarobiony hajs i mieć zakaz sprawowania funkcji państwowych przez 5 lat.

637

Próba normalizowania napiwków na przykładzie opłaty serwisowej

Sztuczny, nikomu niepotrzebny zwyczaj napiwków w i tak już przepłaconej gastronomii, wraca jak bumerang

MalyKrzys
z
trojmiasto.pl
dodany: 08.06.2026, 19:19:02
  • 159
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    obyczaje
  • #
    patologiazmiasta
Loloman
Loloman 09.06.2026, 16:28:33 via Android
  • -3
@11mariom: no ja tam rozumiem opłatę serwisiwą za więcej niż 4 osoby. Ale wtedy faktycznie dania powinny wyjść w odpowiedniej kolejności razem itd. wymaga to koordynacji itd. ale też opoznia czesto dostarczenie dań innym klientom jeśli kuchnia nie jest duża. Ogólnie raczej wiekszość kelnerów wolo 3x2 niż 1x6 nie bez powodu.
Więc opłata serwisowa za 5+ jest ok..ale też wtedy napiwek nie jest potrzebny chyba że ktoś chce jaks serwis
morgiel
morgiel
06.06.2026, 04:05:44
  • 747
morgiel

źródło: 717996159_1576958213992704_691967252184939697_n

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loloman
Loloman 06.06.2026, 08:41:47 via Android
  • 79
@adek_sggw: biegłe mówienie to chyba kwestia jak to rozumieć. Jak dla mnie większośc jakieś 100% 3 latków nie mówi biegle. Ale widać może dla Ciebie mowa 2 latka jest biegła bo sam ledwo mówisz i dukasz słowa niewyraźnie i krótkie zdania.
Tak 2 latkowie potrafią coś mowić i to coś to max jak bym to nazwał :)
Nie przesadzajmy po prostu. Kwestia jak to nazwać ale biegle to mówią może
  • Odpowiedz
Loloman
Loloman 06.06.2026, 20:20:45 via Android
  • 0
@adek_sggw: no to tak jak mówiłem od 4-5 latka w ogóle można by zaczać mówić o płynnym mówieniu...
Pokaż mi jedno dziecko na świecie mające 2 lata nówiące płynnie
  • Odpowiedz

379

Nawet najdroższe truskawki mają pestycydy. Pleśń też. Smacznego!

Nawet najdroższe truskawki mają pestycydy. Pleśń też. Smacznego!

Fakt zbadał owoce z 4 miejsc w Warszawie. W delikatesach po 57,98 zł/kg wykryto 6 pestycydów, na straganie 10, a na bazarze 1300 jtk/g drożdży i pleśni. W próbce z delikatesów wykryto m.in. cyantraniliprole, który wnika do środka owocu.

Pan_od_Internetu
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 25.05.2026, 10:35:54
  • 120
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    jedzenie
  • #
    zywnosc
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
Loloman
Loloman 25.05.2026, 18:01:51 via Android
  • 2
@SCAInet: ale np mycie owoców w sodzid a raczej ich trzymanie 10 min znacząco ogranicza pestycydy i syf i to udowodnione. Więc warto płukać owoce i warzywa nieobierane by ograniczyć jedzenie pestycydów i innego syfu. Z biegiem czasu po latach może to pomóc w zdrowiu.
Loloman
Loloman 25.05.2026, 18:03:30 via Android
  • 1
@Grzywa123: są badania. Daje i to sporo. Albo soda albo specjalne środki albo obieranie (ale nie wszystko można i powinno się) to najlepsze metody.

778

"U was jest drożej niż w Skandynawii"

"U was jest drożej niż w Skandynawii"

- To najdroższy punkt w naszej podróży, a przyjechaliśmy do Świnoujścia prosto ze Skandynawii - mówi Interii David, turysta z Czech.

Normalny_Wykopek
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 23.05.2026, 10:19:58
  • 265
  • #
    polska
  • #
    turystyka
  • #
    gospodarka
Loloman
Loloman 23.05.2026, 17:19:53 via Android
  • 39
@Banita77: porownał regularną przecież analfabeto wtórny i nieuku

615

Ciąża bliźniacza zaskoczyła parę, jeden płód usunięto.Pomogły polskie aktywistki

Ciąża bliźniacza zaskoczyła parę, jeden płód usunięto.Pomogły polskie aktywistki

Zabieg polegał na usunięciu jednego płodu przy zachowaniu drugiego. Aborcja miała się odbyć bez wskazań medycznych. Informacja wywołała burzę zarówno po stronie działaczy pro-life oraz klinik wykonujących aborcje.

Famine
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 20.05.2026, 21:00:26
  • 426
  • #
    dzieci
  • #
    macierzynstwo
  • #
    polska
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    aborcja
Loloman
Loloman 21.05.2026, 08:40:59 via Android
  • 0
Ciekawe czy to w ogole prawda bo nie raz juz wychodziło
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1586

Toruń: sportowe pedały do gazu w wymogach przetargu dla UM są dla bezpieczeństwa

Toruń: sportowe pedały do gazu w wymogach przetargu dla UM są dla bezpieczeństwa

...z powodu ich antypoślizgości, a conajmniej 280KM w urzędowych samochodach ma zapewniać dynamikę podczas manewrów. Tak tłumaczy się marszałek Całbecki z wymogów w przetargach dla jego urzędu w odpowiedzi na zapytania Adriana Zandberga.

bylemtampotwierdzam
z
portalkujawski.pl
dodany: 20.05.2026, 15:47:34
  • 167
  • #
    calbecki
  • #
    zandberg
  • #
    bydgoszcz
  • #
    kujawskopomorskie
  • #
    afera
  • #
    polityka
Loloman
Loloman 20.05.2026, 18:25:20 via Android
  • 14
Po co im dynamika przy manewrach? Wyprzadzanie jest niebezpieczne wiec skoro sportowe pedały dla bezpieczeństwa to wydaje mi się że silnik 1.0 i max 60 KM też daje dużo większe bezpieczeństwo i brak wyprzedzania i spokojne manewry by mieć czas się rozwznać itd.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

97

Nawrocki broni swojego przydupasa czyli Sakiewicza. Ostry wpis prezydenta

Nawrocki broni swojego przydupasa czyli Sakiewicza. Ostry wpis prezydenta

"Nie ma demokracji bez wolnych mediów. Nie ma wolności słowa tam, gdzie dziennikarze zaczynają żyć pod presją interwencji służb, gróźb i działań paraliżujących pracę redakcji" - czytamy w obszernym wpisie prezydenta Karola Nawrockiego w serwisie X.

radzioso532
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 16.05.2026, 20:22:24
  • 50
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    nawrocki
  • #
    heheszki
  • #
    pis
Loloman
Loloman 17.05.2026, 11:18:04 via Android
  • 0
@Substytut: a czrmu każdego należy uszanować? To absurdalne stwierdzenie przygłupów którzy myslą że z szacunkiem się rodzisz i rośnie wraz z wiekiem. Nie. Nie należy szanować każdego itd. na szacunek trzeba zapracować

607

Światowe media piszą o Zbigniewie Ziobrze. "Interwencja Donalda Trumpa"

Światowe media piszą o Zbigniewie Ziobrze. "Interwencja Donalda Trumpa"

Bloomberg powołując się na "GW" wskazuje, że polski polityk i jego żona, Patrycja Kotecka, "przybyli do Stanów Zjednoczonych po tym, jak prezydent Donald Trump osobiście interweniował w sprawie zatwierdzenia ich wiz". "To decyzja wbrew sekretarzowi stanu Marco Rubio i ambasadorowi USA w Polsce

Stopa_Szopa
z
onet.pl
dodany: 10.05.2026, 18:16:35
  • 160
  • #
    zi0bro
  • #
    ucieczka
  • #
    trump
  • #
    rubio
  • #
    polityka
  • #
    usa
Loloman
Loloman 11.05.2026, 03:32:29 via Android
  • 51
@LeastWantd80:
Ale reżim został już obalony dwa lata temu w demokratycznych wyborach... Jest c-----o ale dalej 100 poziomów lepiej niż było.
I kto niby miałby wejść za te dwa lata?
Loloman
Loloman 11.05.2026, 08:03:37 via Wykop
  • 0
@LordDamianus: nie, nie mówię o tym
Sumiru
Sumiru
10.05.2026, 23:05:08
  • 284
Chciałem zrobić gofry. Poszedłem do sklepu kupiłem składniki, zrobiłem ciasto otwieram gofrownice i patrze gofry z listopada XDDD Zapomniałem, że nadal tam są bo zapomniałem wyjąć kiedyś. Nie da sie tego umyć. Trzeba nową kupić.
#gownowpis
Sumiru - Chciałem zrobić gofry. Poszedłem do sklepu kupiłem składniki, zrobiłem ciast...

źródło: IMG_20260510_205348

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loloman
Loloman 11.05.2026, 04:24:07 via Android
  • 3
@r5678: da się zawsze ale czasami trzeba rozkręcić całą gofrownicę jak to był tani model
  • Odpowiedz

388

Rekordowe odszkodowanie: Radca prawny spędził w tymczasowym areszcie 9 miesięcy

Pokaż treści 18+

Rekordowe odszkodowanie: Radca prawny spędził w tymczasowym areszcie 9 miesięcy

3 miliony 400 tys. zł odszkodowania i zadośćuczynienia przyznał Sąd Okręgowy w Łodzi radcy prawnemu, który spędził w areszcie tymczasowym 9 miesięcy. Mężczyzna był oskarżony o pedofilię, a sąd prawomocnym wyrokiem uniewinnił go od tego zarzutu

freedomseeker
z
expressilustrowany.pl
dodany: 07.05.2026, 12:18:30
  • 91
  • #
    lodz
  • #
    kryminalne
  • #
    sadowehistorie
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
  • #
    odszkodowanie
Loloman
Loloman 08.05.2026, 05:09:48 via Android
  • 0
@OdcienZieleni: oj pewnie pomylili przychód z dochodem i tyle

3005

Polsat urządził publiczną szczujnię

Polsat urządził publiczną szczujnię

O ile przed publikacją wczorajszego materiału można było się łudzić, co do przewidzianego formatu programu Państwo w Państwie, o tyle dzisiaj już wiemy, że zaproszenie Konfitury miało jedynie na celu jego zaszczucie, a nie żadną dyskusję o problemie nielegalnego parkowania i braku jego karania.

sosiwoczostkowe
z
x.com
dodany: 27.04.2026, 07:41:58
  • 298
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    polska
Loloman
Loloman 27.04.2026, 08:47:46 via Wykop
  • 98
@KurnikoweKuriozum: Ok, a kobiety są obywatelami polski? BO ja nie rozumiem jak mam ten podpunkt o obronnie szanować skoro jest łamany na każdym kroku w każdy sposób.
Niech poprawią prawo związane z tym to będziemy dyskutować o tym punkcie, Póki co niestety jest łamane tutaj prawo i trzeba ten podpunkt totalnie olać. I najlepiej poprawić go tak że obrona ojczyzny to nie tylko pójsice w 1 linii na front za

279

Jak spożywanie kawy wpływa na oś jelita-mózg?

Jak spożywanie kawy wpływa na oś jelita-mózg?

Naukowcy z University College Cork zbadali mechanizmy stojące za wpływem kawy na oś jelita-mózg. Wyniki badań opublikowane na łamach "Nature" pokazują, w jaki sposób regularne picie kawy i kawy bezkofeinowej wpływa na mikrobiom jelit, a co za tym idzie, na nasze zachowanie oraz poziom stresu.

Lifelike
z
kopalniawiedzy.pl
dodany: 22.04.2026, 08:16:06
  • 100
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    mikrobiologia
  • #
    kawa
  • #
    jelita
  • #
    mozg
Loloman
Loloman 22.04.2026, 13:16:09 via Android
  • 49
@ekektrykpozdalnym: ja pije dla smaku kofeina nic mi nie daje
Loloman
Loloman 22.04.2026, 15:32:36 via Android
  • 0
@RopuchYtong:
Mogę wypić kawę przed snem lub w dowolnym momencie ogólnie śpi mi się zawsze bardzo dobrze mam raczej bardzo mało problemów z snem nie licząc że krótko śpię ale to z własnej winy. Jako że też pijam trochę kawy to robię sobie zwykle raz do roku miesiąc lub dwa miesiące bez kofeiny czyli bez kawy coli herbaty i czegokolwiek co miałoby kofeinę szczerze jak wracam po tym do kawy
Loloman
Loloman 22.04.2026, 16:26:04 via Android
  • 0
@CzerstwyPomidor: ale nie zauważam różnicy w śnie i wyspaniu gdy pije kofeinę lub nie i kiedy... Opaska też nie zauważa nic.
Więc możesz mieć rację ale kompletnie tego nie zauważam więc chyba nie będę się przejmował skoro czasami lubię kawkę sobie wypić w nocy :p
nowszyja
nowszyja
nowszyja
21.04.2026, 12:13:27
  • 410
Psiarze: czemu jest na nas hejt? My jesteśmy normalni!
Też psiarze: wprowadzają kundla do piaskownicy na placu zabaw, bo zasrane i zaszczane trawniki to już za mało.
#psiarze #warszawa #patologiazewsi #polska #psy
nowszyja - Psiarze: czemu jest na nas hejt? My jesteśmy normalni!
Też psiarze: wprowa...

źródło: psiarzebrudasy

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loloman
Loloman 21.04.2026, 17:59:36 via Android
  • 1
Skopać dupę wlaścicielce i wtrzyeć jej twarz zaszczanym piaskiem swojego psiecka i tyle.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >
  • Hej Loloman, może napiszesz coś o sobie i uzupełnisz dane w profilu? Nie!

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.02.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.06.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.05.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking