Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
karkun
karkun

karkun

Dołączył 10 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 430
  • Znaleziska 398
  • Mikroblog 32
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 2

326

Nawrocki odpowiedział na wywiad Zełenskiego. "Myli się"

Nawrocki odpowiedział na wywiad Zełenskiego. "Myli się"

Wołodymyrze drogi, panie prezydencie. Spór w ogóle nie dotyka wewnętrznych kwestii Polski. Te nie istnieją, bo wszyscy Polacy wiedzą i rozumieją, ile zła zrobili Polsce, w Polsce, Polkom, Polakom, polskim dzieciom ukraińscy nacjonaliści. Myli się prezydent Zełenski - dodał gospodarz Pałacu Prezydenc

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 14:40:33
  • 235
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    polityka
karkun
karkun
karkun wczoraj, 07:08:34 via Wykop
  • -1
@kanis-sapiens: a piszemy ku*wa baranie o donku czy o nawrockim?
karkun
karkun
karkun 23 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
@pro_meth: bardzo celny komentarz. Nie inaczej było z zielonym ładem i wizami :) nasrać, nakraść a potem stanąć z boku i drzeć ryja: patrzcie, patrzcie co oni zrobili! Za nic nie zapłacimy jak za 500+, znaczy się teraz już 800 - cudowny pomysł Pisu który spuści ten kraj w kibel. Żadna partia tego nie ruszy teraz bo wiadomo że oznacza to przegrane następne wybory, nie ważne że właśnie przegrywa Polska.
karkun
karkun
karkun 23 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@mariusz_z_blighttown: na szczęście mały papież chroniony przez kordon żoliborski przed kobietami, dał radę dokonać cudu i zrobił prezydenta z tego czegoś co nim obecnie jest. Oglądając przez 8 lat memy z tym kretynem człowiek nie wierzył że da się upaść niżej .. a tu proszę! :)

694

Nowy Dwór: amstaff wbiega na posesję i zagryza psa

Pokaż treści 18+

Nowy Dwór: amstaff wbiega na posesję i zagryza psa

W Nowym Dworze (dolnośląskie) pies wbiega na posesję i zagryza biegającego po podwórku chihuahua.

WielkiNos
z
tvn24.pl
dodany: przedwczoraj, 16:11:06
  • 106
  • #
    psiarze
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    truestory
  • #
    dolnoslaskie
  • #
    polska
karkun
karkun
karkun wczoraj, 06:55:13 via Wykop
  • 4
bydlęta do uśpienia, bez dwóch zdań. Na tym drugim załączonym filmiku chłop ładna pi*da, obie kobity szarpią i odpychają jakimś stolikiem a chłop biega wkoło. Sorry ale w sytuacji gdy agresywne bydle wbiega na MOJE podwórko i atakuje moje choćby zwierzęta .. truchło opuściłoby tą posesję na taczce. Szpadel w łeb to jedyne rozwiązanie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1205

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

72-letnia pediatra i neonatolożka od 11 lat kieruje szpitalem powiatowym w 7-tysięcznym miasteczku na Mazowszu. Jej wzburzenie wynika z wzięcia na tapet przez media jej oświadczenia majątkowego. Wynika z niego, że w 2025 r. zarobiła na etacie dyrektorskim 437 tys. zł brutto. Ale oprócz pełnienia fun

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 17:03:37
  • 189
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    zarobki
  • #
    polska
karkun
karkun
karkun wczoraj, 05:56:26 via Wykop
  • 1
ojoj .. to jak mieć wyrzuty sumienia nad tasiemcem albo innym pasożytem. Mam nadzieję że każda jednostka z tych 7 tys (myślę że w takiej wichurze już wiedzą) i ją tam ukamieniują.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

450

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

W sobotę rano policjanci przeprowadzili przeszukania w kilku lokalizacjach na terenie kraju. Jak nieoficjalnie dowiedział się Onet, chodzi o sprawę samozwańczych patroli zaczepiających cudzoziemców m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie

freedomseeker
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 21.06.2026, 12:07:40
  • 334
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    afera
karkun
karkun
karkun przedwczoraj, 06:11:47 via Wykop
  • 0
kula w łeb za hańbienie munduru.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

541

Nie żyje znany krakowski adwokat. Został potrącony przez nietrzeźwego kierowcę

Pokaż treści 18+

Nie żyje znany krakowski adwokat. Został potrącony przez nietrzeźwego kierowcę

Jerzy Sioła (79 l.) krakowski adw., zmarł po potrąceniu na przejściu dla pieszych w centrum. Kierowca mercedesa uciekł, ale w nocy siłą wyciągnięto go z mieszkania To Ukrainiec (47 l.). Był pijany, a narkotest wykazał obecność amfetaminy. Jechał z 46 l. babą. Uciekła. Odnaleziono, wywleczono.

Poludnik20
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 18.06.2026, 15:50:11
  • 96
  • #
    krakow
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawnicy
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
karkun
karkun
karkun 19.06.2026, 05:21:25 via Wykop
  • 4
@uciuuu: nie, przez to że ruska dzicz nie pozwoliła nam przyjąć planu Marshalla po prostu bardziej zacofanym. Na szczęście dzięki przystąpieniu do UE ten dystans znacznie zmniejszyliśmy.
karkun
karkun
karkun 19.06.2026, 12:10:44 via Wykop
  • 1
@uciuuu: dla mnie przeciwnicy Unii to najwięksi debile :) nie śmiem nawet bagatelizować wpływu UE na obecną sytuację w Polsce. Jednakże gdybyśmy ten plan Marshalla mogli przyjąć, bo nie zależało to od nas, startowalibyśmy w tej Unii zupełnie z innej pozycji i bylibyśmy tam dużo wcześniej. Nie było także nic do nadrabiania, tylko dla naszych kast uprzywilejowanych nie było też tyle kwitu do marnotrawienia :(
karkun
karkun
karkun 19.06.2026, 16:23:24 via Wykop
  • 1
@uciuuu: i dlatego te obrazki z Moskwy wczorajsze takie piękne (。◕‿‿◕。)

A unia ma wiele wad, ale to da się naprawić. Mam nadzieję.


oczywiście że tak Unia niestety też ostatnio zdecydowanie gorzej przędzie ale wciąż jak najdalej od szurów co pier*olą coś o wyjściu z Unii. Anglików o zdanie może się zapytać każdy kto ma wątpliwości. U nas w korpo był ostatnio brytol mówił że

3017

Lekarz - człowiek bez wstydu

Lekarz - człowiek bez wstydu

Trzymajcie się bo tego się chyba nie spodziewaliśmy. Okazuje się, że pogorszyliśmy stan psychiczny p. lekarza Kacprzyka - ale spokojnie ORL wysyła mu kogoś do pomocy. Ciekawe ile musiał czekać na wizytę...

else_if
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 18.06.2026, 18:52:13
  • 211
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    afera
karkun
karkun
karkun 19.06.2026, 05:16:01 via Wykop
  • 3
@Frugos: baa, powiem Ci więcej myślę że trzeba będzie jakoś zrekompensować te pomyje teraz na niego wylewane. W końcu wziął na siebie hejt za całą służbę zdrowia obecnie :)

856

Media liczą lekarzom pensje. Kto policzy miliony w szpitalnych przetargach?

Media liczą lekarzom pensje. Kto policzy miliony w szpitalnych przetargach?

Miliony długów, zajęcia komornicze, jednoofertowe postępowania, ceny trafiające co do grosza w budżet i kosztowne serwisy. Autor analizuje przetargi polskich szpitali i wskazuje mechanizmy, które powinny zainteresować NIK, UZP oraz prokuraturę. Gdzie naprawdę znikają miliony?

Lysawyborsuk
z
tinyurl.com
dodany: 17.06.2026, 19:10:18
  • 57
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    medycyna
karkun
karkun
karkun 18.06.2026, 08:57:42 via Wykop
  • -3
Marzył mi się powrót do Polski długo, ale nie wróce tam nigdy niestety. Choćby tylko dlatego żeby z mojej strony nawet złotówka nie wpłynęła skarbówki. Żal to czytać.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

karkun
karkun
karkun 19.06.2026, 04:32:32 via Wykop
  • -1
@Albert_Einstein: kradną mniej czy bardziej wszędzie nie zamierzam dyskutować, jednak w Polsce skara bezczelności i bezkarności to 'sky is the limit'.

1303

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

Jest kolejny ruch premiera po medialnych doniesieniach w sprawie rekordowych zarobków niektórych lekarzy.

Pasterz30
z
rmf24.pl
dodany: 17.06.2026, 10:51:47
  • 282
  • #
    konowaly
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
karkun
karkun
karkun 18.06.2026, 11:33:22 via Wykop
  • 0
Wzorowy przykład jak przepier*olić wybory. Wiadomo było że co by nie robili po 8 latach kradzieży i bezprawia PiSu będzie ciężko tą kupę posprzątać, ale PO wybrało p-----c. Dołożyło jeszcze kału na wierzch i rozsmarowało po dywanie. Zatem scenariusz na najbliższe lata - w następnych wyborach PiS po 4 latach PO (wróci żeby ratować państwo).
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

karkun
karkun
karkun 18.06.2026, 13:14:24 via Wykop
  • 0
@Rozmemlany: wierzyłem kiedyś za pierwszych podrygów jak jeszcze byłem w liceum i jako dumny 18latek szedłem na pierwsze wybory. Jednak dorosłem w międzyczasie :) dla plebsu wielka wojna ale oni wszyscy razem walą wódkę gdy nie ma kamer i liczą pieniążki. Zniszczyło naszą mentalność blisko pół stulecia komunizmu, nikt nie myśli jak dobrze budować tylko jak najwięcej z budowy wynieść zanim Cię wydu*ią. Popis to rak który położył Polskę, stan

943

Ukrainiec, który nielegalnie wyłowił suma w Warszawie został wydalony z Polski

Ukrainiec, który nielegalnie wyłowił suma w Warszawie został wydalony z Polski

57-letni obywatel Ukrainy, który nielegalnie wyłowił ogromnego, legendarnego suma z jeziorka Balaton na warszawskim Gocławiu, został zatrzymany, a następnie wydalony z Polski.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 05.06.2026, 11:08:33
  • 310
  • #
    prawo
  • #
    imigranci
  • #
    4konserwy
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    ukraina
karkun
karkun
karkun 05.06.2026, 17:52:12 via Wykop
  • 68
@hmmjakwtosiegra: nie złowił rybę, tylko złowił blisko dwumetrowego suma podczas okresu ochronnego ze środka pływającego na zbiorniku na którym łowienie z takich środków jest zabronione. Bardzo dobrze że na takie rzeczy reagujemy w ten sposób, to samo z tym wjazdem na Morskie Oko. Przyrodę zaliczamy do naszych dóbr narodowych, nie po to tłuczemy dzieciakom na WOS-ie do głowy regułki o poszanowaniu takich wartości żeby nasi goście zachowywali się w ten
karkun
karkun
karkun 06.06.2026, 18:14:28 via Wykop
  • 0
@projektant_doktorant: o tym już nie słyszałem, ale słyszałem że mu przyklepali miśka. Większość innych zapewne podobnie jak ja, a tu chodzi o przykład i ostrzeżenie dla innych.
karkun
karkun
karkun 07.06.2026, 13:04:38 via Wykop
  • 1
@projektant_doktorant: patrząc na to jakimi furami banan jeździ, myślę że obydwaj znamy odpowiedź na to pytanie :D pozdrawiam :)
karkun
karkun
karkun 15.06.2026, 06:51:21 via Wykop
  • -1
@Karpatnik: ja tam bym jednak wolał żeby ten sum pływał :)
karkun
karkun
karkun 15.06.2026, 11:18:26 via Wykop
  • 1
to w ogóle nie chodzi o suma. Takiego suma możesz sobie legalnie złowić w okresie nie tarłowym i nic nikomu się nie stanie, no może poza sumem :p Chodzi o piętnowanie takich zachowań gości którzy tu przyjeźdzają. Pomagamy i to naprawdę super, ale nasi gości powinni wiedzieć że pewne skrajne zachowania (jak to powyżej) są tu zupełnie nieakceptowalne i nie będą przechodziły bez konsekwencji. Świetnie się z tego nasze państwo wywiązało.
Popatrz

1465

ZUS w górę o 79 proc. Kwota wolna nie drgnęła ani o złotówkę

ZUS w górę o 79 proc. Kwota wolna nie drgnęła ani o złotówkę

Przez pięć lat rosły pensje, ZUS i świadczenia. Kwota wolna od podatku nadal wynosi 30 tys. zł.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 04.06.2026, 17:13:26
  • 252
  • #
    podatki
  • #
    polska
  • #
    finsnse
karkun
karkun
karkun 05.06.2026, 14:38:16 via Wykop
  • 2
@Ogau: nie ma nic. Polska jest stracona i nie pomoże już nic. Bydlaki które są obecnie przy władzy najpierw to utopią a potem dopiero będzie to można podnosić z mułu.

602

"Trzeba ją złamać i będzie ok". Tak rodzice uzgadniali katowanie 5-letniej córki

Pokaż treści 18+

"Trzeba ją złamać i będzie ok". Tak rodzice uzgadniali katowanie 5-letniej córki

Rodzice pięciolatki z Gniezna nie działali pod wpływem impulsu. W wiadomościach, które znalazła policja, wraca jeden temat - jak ją karać, żeby była posłuszna. I jak bić, by nie zostawiać śladów.

Nick7C5
z
poznan.wyborcza.pl
dodany: 03.06.2026, 11:19:01
  • 101
  • #
    przemoc
  • #
    dziecko
  • #
    rodzice
  • #
    prokuratura
  • #
    poznan
  • #
    polska
karkun
karkun
karkun 04.06.2026, 13:15:56 via Wykop
  • 1
@gaymershimon: zdecydowanie tłukł szona za delikatnie. Oba śmiecie (matka i ojczym) do utylizacji, organy bądź pasza dla zwierząt zrobiona z nich to max co mogą jeszcze wnieść pozytywnego dla społeczeństwa.

393

Przerażające odkrycie w krakowskim bloku. Kobieta przez 30 lat była więziona w p

Przerażające odkrycie w krakowskim bloku. Kobieta przez 30 lat była więziona w p

Krakowska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie 50

Menelowe_plus
z
rmf24.pl
dodany: 02.06.2026, 11:51:45
  • 148
  • #
    krakow
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polska
karkun
karkun
karkun 03.06.2026, 17:33:45 via Wykop
  • 1
@EtatowyIdiota: bardzo ładnie opisane i wyjaśnione. Ja też pochodzę ze świętokrzyskiego i też po okolicznych wichurach słyszałem o takich historiach. Wieś teraz znacznie bardziej postępowa ale jeszcze 30 czy 40 lat temu aż tak hej do przodu nie było, przypominam że na polskich wsiach jeszcze w pierwszej połowie XX wieku ukrywano nie tylko zdrowotne odstępstwa. Bardzo długo nie były akceptowane chociażby bękarty, które w sumie już w dniu poczęcia z

524

Ksiądz kuszony przez dziecko

Pokaż treści 18+

Ksiądz kuszony przez dziecko

Wielki skandal w Beskidach! Były proboszcz Międzybrodzia Bialskiego znów molestował dziecko. Po raz drugi wpisano go do rejestru pedofilów

PIAN--A_A--KTYWNA
z
bielskobiala.naszemiasto.pl
dodany: 03.06.2026, 06:24:26
  • 85
  • #
    pedofilewiary
karkun
karkun
karkun 03.06.2026, 15:09:58 via Wykop
  • 17
@na_ulicy_maslo_trzaslo: księża.

378

"Panie Tusk, liczy pan już?". Wielka demonstracja w Warszawie

"Panie Tusk, liczy pan już?". Wielka demonstracja w Warszawie

Tysiące związkowców z "Solidarności" przeszły ulicami Warszawy przed Sejm pod hasłem "Razem dla Polski i Polaków". Domagają się m.in. referendum w sprawie unijnej polityki klimatycznej.

moim-skromnym-zdaniem
z
rmf24.pl
dodany: 20.05.2026, 15:04:25
  • 139
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    warszawa
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
karkun
karkun
karkun 21.05.2026, 08:33:04 via Wykop
  • 6
@PanDeMia: oczywiście każdy może popełnić błędy i następcy powinni starać się to posprzątać. Ale tutaj w tym wypadku PiS zrobił kupę, stoi nad nią z brudną du*ą i pokazuje palcem na koalicje że to oni zrobili :) i to jest ta drobna różnica cwaniaczku. Każdy teraz zapomniał z rządu Morawieckiego jak bardzo przyłożył do tego rękę. W dupie mają zielony ład i co z tym dalej będzie tylko używają tego
karkun
karkun
karkun 21.05.2026, 10:13:14 via Wykop
  • 0
@PanDeMia: hehe :) jak zawsze odpowiedź pisiora .. jakie pytanie, jakie argumenty by nie padły zawsze jedna: TUSK :D słowo klucz otwierające wszystkie bramy.
karkun
karkun
karkun 21.05.2026, 17:29:16 via Wykop
  • 0
@PanDeMia: temat powyżej jest o unijnej polityce klimatycznej wobec której zobowiązania podpisał rząd Mateuszka, więc nie wiem chyba do niego .. ? :(
Jeszcze przed wyborami mówiłem że nawet gdyby PO wygrało to niestety ale przez 4 lata nawet nie zdążą sprzątnąć wierzchu tej kupy łajna która została po 8 latach złodziejstwa Twojej ukochanej partii. Teraz znowu wskoczy PiS, potem znowu wskoczy PO i tak aż do rozbiorów :)
Pie*dole
karkun
karkun
karkun 22.05.2026, 03:27:46 via Wykop
  • 0
@PanDeMia: najeb*ny ? czy głupi? Bo tego bełkotu się nawet nie da zrozumieć. Nawet nie jestem pewien czy mi odpowiadasz.
karkun
karkun
karkun 22.05.2026, 06:30:20 via Wykop
  • 1
@PanDeMia: dobrze że Ty umiesz czytać :) napisałem w komentarzu wyżej że mam gdzieś Tuska tak samo jak i Twojego bożka Jarusia. Więc gdzieś mam Twoje udowadnianie kto jest gorszym złodziejem Twoja jedyna słuszna partia czy PO.
Nawet raz nie odpisałeś nic co by się odnosiło do tego z czego śmiałem się od początku, że Mateuszek to podpisywał a dzisiaj wyje w megafony i pytany o to przy wywiadach nic

880

Skandal - rok więzienia dla strimera u którego dziewczyny dobrowolnie piły

Pokaż treści 18+

Skandal - rok więzienia dla strimera u którego dziewczyny dobrowolnie piły

Dziewczyny przychodziły na strima, piły alkohol. O wszystkim wiedziały. Dopóki nie trafiła się bardzo odważna, rozbierająca się przed kamerką córka prawnika. Tatuś się wkurzył i się wziął za youtubera.

okoboji
z
krakow.eska.pl
dodany: 21.05.2026, 20:52:40
  • 196
  • #
    ajemge1
  • #
    patostreamy
  • #
    primemma
  • #
    p0lka
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
karkun
karkun
karkun 22.05.2026, 04:36:14 via Wykop
  • 4
@Nowystaryziel: wizjoner! :)

462

Wideo: Izraelski minister nagrał kpiny z zatrzymanych aktywistów

Wideo: Izraelski minister nagrał kpiny z zatrzymanych aktywistów

Itamar Ben-Gvir pokazał filmy z zatrzymanymi aktywistami flotylli do Gazy. Po publikacji wybuchła krytyka w Izraelu i poza nim, a Netanjahu publicznie go upomniał.

Pan_od_Internetu
z
news.sky.com
dodany: 21.05.2026, 03:51:41
  • 64
  • #
    izrael
  • #
    gaza
  • #
    palestyna
  • #
    swiat
  • #
    bliskiwschod
  • #
    wojna
karkun
karkun
karkun 21.05.2026, 13:41:54 via Wykop
  • 0
duma na tym butnym ryju pokazuje wszystko :) panie moderatorze co tu tyle poblokowanych komentarzy?
narracja się nie zgadza? :( netanjahu kiedyś ktoś gdzieś kiedyś będzie miał okazję zaprezentować ci rację strony przeciwnej, wierzę i życzę tego mocno :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

660

Potrącił na chodniku

Potrącił na chodniku

Gdy nocne święcenie paschy połączymy ze składaniem ofiary z pieszych, dzieją się rzeczy niestworzone. Na szczęście są świadkowie, którzy powiedzą, że człowiek potrącony na chodniku tylko udaje i do żadnego zdarzenia nie doszło.

panDocent
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 07:49:30
  • 211
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    kierowcy
  • #
    warszawa
karkun
karkun
karkun 21.05.2026, 12:04:46 via Wykop
  • 0
@Ociec2: jakiego plaskacza? to może tylko bardziej rozjuszyć agresywnego przeciwnika. Walisz z pełnej piz*y na nos żeby chrupnął jak faworek, nie ma co ryzykować jeszcze Cię chore bydle podrapie albo co.

831

Kierowca Audi w Niemodlinie potrąca człowieka na hulajnodze i brutalnie go bije.

Pokaż treści 18+

Kierowca Audi w Niemodlinie potrąca człowieka na hulajnodze i brutalnie go bije.

Świadkowie nie reagują, ludzie w komentarzach na Facebooku uważają, że pewnie sobie zasłużył.

krzysztof-ryzumowski
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 15:01:05
  • 118
  • #
    przemoc
  • #
    kierowca
  • #
    pobicie
  • #
    niemodlin
  • #
    opolskie
karkun
karkun
karkun 21.05.2026, 07:51:58 via Wykop
  • 5
gangsta patol co będzie płakał przed sądem bo za coś takiego na pi*dę na pewno trochę wyłapie. Ale trzeba być ułomem żeby nie podumać że dość szybko Cię znajdą jak robisz takie rzeczy samochodem, a po drugie to nawet samochodu szkoda ;)
Na pewno stoi za tym wszystkim jakaś ciekawa historia, nawet jak ten pierwszy sobie zasłużył w jakiś sposób to bezmyślność z jaką go tłucze, skacze po nim i kopie no
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

619

Muzułmańscy krewni obcinają ręce nowemu chrześcijaninowi

Pokaż treści 18+

Muzułmańscy krewni obcinają ręce nowemu chrześcijaninowi

Muzułmańscy krewni mężczyzny ze wschodniej Ugandy, który w marcu przyjął chrześcijaństwo, odcięli mu dłonie podczas ataku przeprowadzonego 17 kwietnia z powodu jego nowej wiary.

Car_Roman
z
chrzescijanin.pl
dodany: 20.05.2026, 16:59:29
  • 100
  • #
    chrzescijanstwo
  • #
    islam
  • #
    afryka
  • #
    swiat
  • #
    muzulmanie
  • #
    przemoc
karkun
karkun
karkun 21.05.2026, 06:44:40 via Wykop
  • 5
w ZOO panują inne zasady po prostu, nie wiem czemu tu się dziwić ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

762

Moskwiczanje w szoku, że zostali zaatakowani dronami.

Moskwiczanje w szoku, że zostali zaatakowani dronami.

No cóż, do niedawna mieszkańcy Moskwy (13 mln mieszkańcow) mogli czuć się bezpiecznie. Teraz są w szoku, że drony latają im nad głowami a władze nic nie robią i nie informują o sytuacji, przez co o skutkach ataków dowiadują się z... ukraińskich stron... Trochę się pozmieniało od 2022...

pragmatyczny_romantyk
z
youtube.com
dodany: 19.05.2026, 09:43:27
  • 145
  • #
    ruskimir
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ciekawostki
  • #
    ukraina
  • #
    russiahateclub
karkun
karkun
karkun 20.05.2026, 05:23:23 via Wykop
  • 3
Jak najwięcej takich newsów prosimy :) i jak najwięcej w cywilne budynki, jeszcze niedawno bydło takie dumne było z ruchów mateczki więc konsekwencje bierzemy zarówno te dobre jak i złe na siebie :)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

karkun
karkun
karkun 20.05.2026, 10:51:42 via Wykop
  • 3
hahaha :D prawie się poplułem kawą :D to jest według Ciebie słabe? Wiesz co jest słabe? Najeżdzać na dużo słabsze państwo, mordować cywili i prowadzić oszukańczą propagandę. Tylko tyle że po tym narodzie ciężko się spodziewać bo cała ich historia wygląda w ten sposób, spójrz na nasze wspólne historyczne zależności. Polak powinien mieć we krwi nienawiść do wszystkiego co ze wschodu.

Teraz ta wojna weszła naprawdę w fajny etap bo naprawdę aż
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.06.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 17.07.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking