Kolejka na ponad dwa lata. Posłanka KO weszła na badanie po trzech tygodniach

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek wepchnęła się w szpitalu w Żywcu na badania poza kolejką. Dzięki pomocy osoby pracującej w szpitalu, również należącej do KO, polityk czekała na badanie trzy tygodnie. Czas oczekiwania w normalnym trybie to ponad dwa lata.
z- 100
- #
- #
- #
- #
- #
- #
















