@PanTuNieMieszkasz Dobry wieczur Ja się nie spodziewał że niektóre freny tak będą pisać o moim śnie dlatego nakładam na was embargo i wysyłam drony na wasze koordynaty A na przykład @annlupin @cheture czy @vieniasn nie napisali nic i po tym można poznać w takich sytuacjach dobrych frens z mirko Żegnam ozięble kuźwa
@Teuvo: może uda mi się jutro odnaleźć. ja wgl ostatnie z cztery razy to byłam w tym samym miejscu bo nie znam fajnych miejscówek i trochę zaczyna mi się już nudzić
dziś w robocie jak się schyliłam pod stół ten metalowy z ostrymi kantami co kiedyś wam już o nim mówiłam to pani starsza taka kochana powiedziała ojej żeby się tylko pani nie uderzyła no i aż mi się cieplutko wewnątrz zrobiło i pomyślałam że się tym z wami podzielę
@Qurvinox: przeforsowywanie się to raczej zła rada, zobacz se ćwiczonka biegacza na necie i przygotuj trochę mięśnie do biegania, takie marszobiegi są fajne właśnie na początek i powoli buduj formę a nie nastawiaj się że dzisiaj tyle i tyle km i muszę to zrobić bo będzie koniec świata
Dobry wieczur
Ja się nie spodziewał że niektóre freny tak będą pisać o moim śnie dlatego nakładam na was embargo i wysyłam drony na wasze koordynaty
A na przykład @annlupin @cheture czy @vieniasn nie napisali nic i po tym można poznać w takich sytuacjach dobrych frens z mirko
Żegnam ozięble kuźwa