Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kankes
kankes

kankes

Dołączył 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 152
  • Znaleziska 37
  • Mikroblog 115
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
WielkiNos
WielkiNos
07.06.2026, 12:23:20
  • 18
Dziś na obiad ugotowałam pomidoróweczkę ze świeżych pomidorów z własnej roboty grzankami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gotujzwykopem #pokazobiad #zupapomidorowa
WielkiNos - Dziś na obiad ugotowałam pomidoróweczkę ze świeżych pomidorów z własnej r...

źródło: 1000131533

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kankes
kankes
kankes 07.06.2026, 14:13:18 via Android
  • 0
@WielkiNos: będzie rozwód. Z Twojej winy.
  • Odpowiedz

315

Roman Biliński na podium F2 w Monako

Roman Biliński na podium F2 w Monako

Jako pierwszy w historii kierowca reprezentujący Polske stanął na podium wyścigu F2. Serii bezpośrednio pod F1 Biorąc pod uwagę wszystkie poprzednie jej poprzednie wcielenia GP2, F3000. PS mimo to był sprint to w oficjalnych statystykach F2 są one na równo z głównymi wyścigami, więc Roman zapisal si

tumialemdaclogin
z
wykop.pl
dodany: 06.06.2026, 13:12:05
  • 27
  • #
    f1
  • #
    f2
  • #
    sport
kankes
kankes
kankes 06.06.2026, 18:38:07 via Android
  • -1
F2


aha
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1474

Maja Chwalińska druga w Paryżu. Gratulacje Maja!

Maja Chwalińska druga w Paryżu. Gratulacje Maja!

Życiowy sukces naszej 24 letniej tenisistki. W turnieju wygrała 9 meczy w drodze do finału.

Polasz
z
sport.tvp.pl
dodany: 06.06.2026, 14:48:47
  • 128
  • #
    tenis
  • #
    sport
  • #
    polska
  • #
    majachwalinska
kankes
kankes
kankes 06.06.2026, 18:37:25 via Android
  • -7
Maja Chwalińska druga w Paryżu.


Kto?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kankes
kankes
kankes 05.06.2026, 09:43:14
  • 20
Przypominam: jeśli pies, zwłaszcza bez smyczy i bez kagańca, skoczy na was lub wasze dziecko, a co gorsza je ugryzie, z miejsca wzywacie policję i zgłaszacie sprawę. Żadnych dyskusji z psiarzami. Od razu urzędowo.

#psiarze #psy #bekazpodludzi #prawo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WielkiNos
WielkiNos
05.06.2026, 10:00:28 via Android
  • 6
@kankes: wiadomo.
  • Odpowiedz
kwark64
kwark64
kwark64
05.06.2026, 11:22:06 via Wykop
  • 4
@kankes: Jak ugryzie to już za późno. Chcę przepisy, które pozwolą mi się bronić przed ugryzieniem.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
05.06.2026, 07:29:08
  • 1105
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
splinter96 - #polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji

źródło: 1000029501

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kankes
kankes
kankes 05.06.2026, 09:41:02 via Wykop
  • 2
ciekawe czy berkowicz tak sobie wyobrażał swoją karierę polityczną w wieku 40 lat - jako mało znaczącego przygłupa którego działalność polega na tworzeniu wysrywów do najgłupszych wyborców xD


@jacekparowka: cały czas lżejsza robota, łatwiejsze i znacznie większe pieniądze niż 90% 40-latków w Polsce.
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
05.06.2026, 05:30:02
  • 96
7:30. Tuptamy.

Przez jakiś czas będzie nieco później, gdyż muszę sam ogarnąć.

#dobryprzekaz #demografia
matixrr - 7:30. Tuptamy.

Przez jakiś czas będzie nieco później, gdyż muszę sam ogarn...

źródło: 1000006492

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kankes
kankes
kankes 05.06.2026, 07:21:59 via Android
  • 0
czemu ten rakowy nudziarz fajnowykopek ma tyle plusów?
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
05.06.2026, 06:05:04
  • 535
No co wy, dlaczego nikt jeszcze nie adoptował z palucha biednego amstaffa newtonka, który tam trafił bo pogryzł właściciela a potem wolontariuszkę ze schroniska? Nikt z was nie chce się uczyć jego granic i unikać zachowań oraz zwyczajnych sytuacji, które spowodują, że wam się nagle rzuci na mordę? Przecież to poświęcenie, które warto ponieść żeby ratować pieska. Jego życie jest warte więcej niż wszystkich pogryzionych! #pdk

#psiarze #
WielkiNos - No co wy, dlaczego nikt jeszcze nie adoptował z palucha biednego amstaffa...

źródło: 1000131409

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kankes
kankes
kankes 05.06.2026, 07:20:36 via Android
  • 15
@WielkiNos: no elo naczelna psiaro wypoku. Miło Cię znowu widzieć. Mam nadzieję, że wszystko ok ze zdrowiem, rodziną, robotą. Ale dosyć tych uprzejmości, wróćmy do słusznego szkalowania psiarzy.
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
04.06.2026, 09:37:08
  • 85
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kankes
kankes
kankes 04.06.2026, 10:02:36 via Wykop
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes 04.06.2026, 10:39:55 via Wykop
  • 8
@Spring90: Turek ma lepszy efekty. Ale niektórzy Polacy też mają. Po prostu Turas wie, że inwestuje się czasu maks. tydzień. I później albo pyknie albo nie. Polacy potrafią simpić miesiącami. Subtelna różnica.
  • Odpowiedz
titus1
titus1
titus1
03.06.2026, 04:57:53
  • 99
Może nie granat ale jednak petarda w szambie...

Tak sobie wczoraj siedzimy z żoną przed domem, późno popołudniowa kawa, rozmowy o tym co wydarzyło się w ciągu dnia, co trzeba zrobić w obejściu, ot zwykłe pogaduchy starego małżeństwa. Nagle dzwoni krewna, dziewczyna w naszym wieku, która w czwartek wydaje za mąż córkę. Dzwoni i pyta, czy nie przyszlibyśmy na wesele. Hmm, o tym, że wesele będzie, wiedzieliśmy od kilku miesięcy, ale nikt
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kankes
kankes
kankes 03.06.2026, 06:51:44 via Wykop
  • 57
a Joasia (moja żona znaczy się) jedzie ze swoim przyjacielem na długi weekend nad morze


@titus1: i za takie bajcicha to ja szanuję, i tak się właśnie pisze bajty. Patrzcie i uczcie się, a nie później jakieś oczywiste zarzutki muszę czytać.
  • Odpowiedz
L.....a
L.....a
konto usunięte 03.06.2026, 04:46:56
  • 178
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kankes
kankes
kankes 03.06.2026, 06:42:40 via Wykop
  • 11
@Landryna_ze_Slaska: zacne skiety na ostatnim zdjęciu.
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes 03.06.2026, 06:40:36
  • 74
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....m
N.....m
konto usunięte 03.06.2026, 06:42:51 via Wykop
  • 182
@kankes: to bait jakiś, ludzie nie są aż tak głupi (są?)
  • Odpowiedz
camelinthejungle
camelinthejungle
03.06.2026, 06:49:53 via iOS
  • 362
@kankes: wykopek napisał, wykopek skomentował, wykopek przyniósł na wykop, wykopki będą komentować. Tak tu się żyje.
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes 03.06.2026, 05:21:19
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
02.06.2026, 04:54:57
  • 2184
Z żoną przez ponad 2 lata staraliśmy się o drugie dziecko, po historii z dwoma poronieniami zaczęliśmy szukać przyczyn takich sytuacji, stąd też skierowaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, żeby zminimalizować szansę wystąpienia kolejnego poronienia.
Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
  • 327
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kankes
kankes
kankes 02.06.2026, 07:35:04 via Wykop
  • 2
@Wojciech_Skupien: abstrahując od Twojego przypadku, to cała procedura powinna trwać maks. rok.
1. Nie udaje się zajść w ciążę.
2. Badania nasienia i jednocześnie diagnostyka niepłodności u kobiet. Jeśli nic nie wyjdzie, to:
3. Kilka standardowych podejść (cykle, zastrzyki itp.). Jeśli nie idzie, to:
4. In-vitro. Jeśli kilka razy nie idzie, to:
5. Rezygnacja, zmiana
  • Odpowiedz

259

Morderca Henry'ego Nowaka skazany na dożywocie. Sikhowie oskarżają prokuraturę o

Morderca Henry'ego Nowaka skazany na dożywocie. Sikhowie oskarżają prokuraturę o

Sąd w Southampton skazał dziś na dożywocie w sprawie morderstwa imigranta polskiego pochodzenia. Ofiara - Henry Nowak - zadźgany przez hinduskiego zbrodniarza został jeszcze przed śmiercią zakuty w kajdanki przez nędzną policjantkę bojącą się oskarżeń o rasizm, bo zbrodniarz jej plugawie nakłamał.

DarrDarek
z
msn.com
dodany: 01.06.2026, 21:10:56
  • 58
  • #
    zbrodnia
  • #
    nachodzcy
  • #
    marksizmkulturowy
  • #
    ubogacaniekulturowe
  • #
    przestepczosc
  • #
    migranci
kankes
kankes
kankes 02.06.2026, 07:08:07 via Wykop
  • -7
Henry Nowak


aha
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kankes
kankes
kankes 02.06.2026, 07:30:35 via Wykop
  • -5
@bluehead: @ryohei: ale ja nie mam problemu z tym, że potomkowie Polaków noszą sobie polskie nazwiska na całym świecie. Śmieszy mnie, że artykuł o wewnętrznych sprawach kryminalnych w Wielkiej Brytanii (całkowicie bez znaczenia z naszego punktu widzenia) trafia do polskich mediów, w tym na główną Wykopu tylko dlatego, że ktoś tam nosi polskie nazwisko. No cóż, stare znałem, zakompleksione polaczki są zakompleksione.
Punkt_M
Punkt_M
30.05.2026, 12:20:01
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kankes
kankes
kankes 30.05.2026, 16:40:07 via Android
  • 0
Jesteśmy blackpill mocno.
  • Odpowiedz
iniacz
iniacz
29.05.2026, 09:10:18
  • 106
Melduję, że w budce, którą dostałam na #wykopaka od @szaman136 (bo lubię LEGO i ptaki ❤️) już wykluły się sikorki i drą ryja strasznie. (。◕‿‿◕。)
#ptaki #natura #sikorka #bogatka
iniacz - Melduję, że w budce, którą dostałam na #wykopaka od @szaman136 (bo lubię LEG...

źródło: 1000047625

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kankes
kankes
kankes 29.05.2026, 10:43:00 via Android
  • 0
@Elod_Reip: mit. Koty i ssaki drapieżne porównywalnej wielkości nie polują na ptaki na drzewach. Łapią je z ziemi. Natomiast ssaki mniejsze typu łasica nie wchodzą do nadziemnych gniazd lęgowych (dlatego m. in. łasice są groźne dla kur, ale już nie dla np. wron).
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes 29.05.2026, 11:50:17 via Wykop
  • 1
@Elod_Reip: @Ka4az to tak jak z ufo. Mnóstwo ludzi w to wierzy, ale nikt nie widział wiarygodnego dowodu. Ciekawe, że w dzisiejszych stechnologizowanych czasach nie istnieją realne (czyli nie AI) nagrania video, pokazujące koty polujące na ptaki na drzewach. Chyba jakiś spisek pro-koci...
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
29.05.2026, 09:16:01
  • 470
wy w pracy a ja nad wodą
vieniasn - wy w pracy a ja nad wodą

źródło: 1000055251

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kankes
kankes
kankes 29.05.2026, 10:36:29 via Android
  • 9
@vieniasn: nie mogę teraz gadać, jestem w pracy.
  • Odpowiedz

31

Jesteśmy Punkt M, niezależną grupą, mającą na celu wspieranie mężczyzn w Polsce

Jesteśmy Punkt M, niezależną grupą, mającą na celu wspieranie mężczyzn w Polsce

Samotność, odrzucenie, brak przyjaciół i znajomych. Bieda, nadwaga, depresja. Uzależnienia od alkoholu, papierosów, hazardu, słodyczy, energetyków. Przepracowanie, stres w pracy, niekończące się nadgodziny. To problemy, które w większym lub mniejszym stopniu dotyczą dziś wszystkich polskich mężczyzn

Punkt_M
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 15:09:31
  • 7
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    depresja
  • #
    polska
  • #
    samotnosc
  • #
    przegryw
  • #
    blackpill
kankes
kankes
kankes 27.05.2026, 19:20:10 via Wykop
  • -1
@Punkt_M: brak tagu #punktm

524

Żona Hołowni na emeryturze (40 lat). Z wojska i z ZUS - nowy pomysł MON

Żona Hołowni na emeryturze (40 lat). Z wojska i z ZUS - nowy pomysł MON

Mogą mieć niewiele ponad 40 lat, a już są emerytami. Mowa o mundurowych, którzy coraz liczniej decydują się na zakończenie służby i pobieranie świadczenia. To otrzymywane przez wojskowych jest znacznie wyższe od tego, które oferuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych. A wkrótce emerytowani mundurowi będą

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 26.05.2026, 05:42:11
  • 138
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
kankes
kankes
kankes 26.05.2026, 13:54:04 via Wykop
  • 10
No nie mogę: system emerytalny w służbach mundurowych działa tak od zawsze a wykopki nagle go odkrywają... Trzeba było iść do policji, slużby więziennej, straży granicznej czy wojska i w wieku 40 lat przechodzić na emeryturę. Zasady od zawsze były znane.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kankes
kankes
kankes 26.05.2026, 09:00:23
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
26.05.2026, 09:11:41 via Wykop
  • 5
@kankes: to że stereotypowy Polak jest normikiem bez polotu to pół biedy, a drugie pół biedy że opcją domyślną jest beciactwo, kukoldztwo, pantoflarstwo i poddańczo-służalczy stosunek wobec kobiet i władzy
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
26.05.2026, 09:29:09 via Wykop
  • 4
@kankes: Albo kukold beciak, albo podstarzaly różowy. Jeden pies, bo normictwo to normictwo. Hivemind. Czy takie coś w ogóle ma własną świadomość? Czy bliżej mu do psa niż człowieka?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 2 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 05.04.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking