Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ojsak

ojsak

Dołączył 9 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 36707
  • Znaleziska 12768
  • Mikroblog 23939
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 21

705

Coraz więszy atak na środowiska męskie w mediach

Coraz więszy atak na środowiska męskie w mediach

Machina systemowa ruszyła z pełną mocą, a celem jesteśmy my-wolni, myślący mężczyźni, polskie rodziny i resztki klasy średniej. Właśnie ukazał się obrzydliwy paszkwil wymierzony w nas wszystkich. W rządowej telewizji wyemitowano materiał, w którym w bezczelny i zmanipulowany sposób przedstawiono man

ZolniezMordoru
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 11:10:34
  • 107
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    zwiazki
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    redpill
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
ojsak
ojsak 15.06.2026, 14:21:16 via Wykop
  • 30
@-Instruktor: też na to zwróciłem uwagę, zawsze wychodzi na błazna przed kobietą
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector
13.06.2026, 19:37:07
  • 50
Hooligan Style, laaaa laaaaaa laaaaaaaa

#primemma @kasik_official1217
AggressivePerfector - Hooligan Style, laaaa laaaaaa laaaaaaaa

#primemma @kasikoffici...

źródło: zwyklychlopak012

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ojsak
ojsak 13.06.2026, 20:36:41 via Wykop
  • 0
Inflacja chłopów niesamowita, kiedyś gwiazdy z takimi mordami, teraz mieliby zero matchy na tinderach
  • Odpowiedz

1446

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: 11.06.2026, 19:02:37
  • 412
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
ojsak
ojsak 11.06.2026, 22:33:46 via Wykop
  • 2
@ZenekSmietana: no i robisz błąd, w ten sposób globalny prawie monopolista wytnie w pień kolejny lokalny serwis
ojsak
ojsak 12.06.2026, 08:08:02 via Wykop
  • 1
@ggs-hg: poza Polską jest egzotyczne, nawet na Słowacji czy w Czechach nie ma jakiejś specjalnej pozycji mimo że istnieje tam od lat
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
11.06.2026, 07:57:19
  • 208
#jankowski #polsat #blackpill #przegryw #tinder #demografia #zwiazki
Potężny demograf wykłada blakpylla i mówi w telewizji że jak jesteś chłopem poniżej 5-6/10 z wyglądu to nie masz czego szukać na tinderze (natura). To co pisano na tagu #przegryw 5 lat temu właśnie jest tłumaczone przez "eksperta" od demografii w telewizji XD
zeszyt-w-kratke - #jankowski #polsat #blackpill #przegryw #tinder #demografia #zwiazk...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ojsak
ojsak 11.06.2026, 09:41:42 via Wykop
  • 2
@CloudSpanner: tego nigdy nie potrafię zrozumieć, jakby za każdym razem ktoś bardzo starał się odwrócić uwagę od rzeczywistej przyczyny
  • Odpowiedz
Varesi
Varesi
10.06.2026, 21:27:07
  • 120
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ojsak
ojsak 11.06.2026, 07:33:11 via Wykop
  • 0
@Varesi: czemu +18?
  • Odpowiedz
czillaut
czillaut
06.06.2026, 09:31:01
  • 190
#kiszak xdd
czillaut - #kiszak xdd

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ojsak
ojsak 06.06.2026, 18:08:57 via Wykop
  • 0
@czillaut: u c--j chodzi z tym tagiem, skąd tyle palowania się do jakiegoś debila, boty?
  • Odpowiedz
ojsak
ojsak 07.06.2026, 10:48:03 via Wykop
  • 0
@Shatter: wtff, co to ma wspolnego z tym co napisalem
  • Odpowiedz

806

Onet/Newsweek: Bycie grubą kobietą jest dobre, chudnięcie to narzędzie opresji

Onet/Newsweek: Bycie grubą kobietą jest dobre, chudnięcie to narzędzie opresji

Onet jak zwykle w formie. Bycie grubą kobietą jest czymś zupełnie normalnym, nie warto się odchudzać i mniej jeść. Za to bycie szczupłym to poważne zagrożenie i narzędzie opresji XD

Miguelos
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 14:32:03
  • 225
  • #
    polska
  • #
    odchudzanie
  • #
    zdrowie
  • #
    p0lka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
ojsak
ojsak 04.06.2026, 08:56:28 via Wykop
  • 0
Dlaczego to wykopalisko wymaga zalogowania do wejścia? Wszedłem na wykop z innej przeglądarki i dostałem okno logowania
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Piter1489
Piter1489
27.05.2026, 18:14:29
  • 73
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ojsak
ojsak 27.05.2026, 21:33:25 via Wykop
  • 4
@Piter1489: zgubiła arabskie gogle
  • Odpowiedz
Latarenko
Latarenko
26.05.2026, 15:04:37
  • 773
#poznan #bekazlewactwa #bekazpodludzi

6 Lat temu ćpun atakujący kobiety w ciąży wykitował od fentanylu a poznańskie lewactwo przez to leżało 30 minut mordą do ziemi.
Latarenko - #poznan #bekazlewactwa #bekazpodludzi

6 Lat temu ćpun atakujący kobiety ...

źródło: obraz_2026-05-26_170129307

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ojsak
ojsak 27.05.2026, 14:19:20 via Wykop
  • 0
@Latarenko: gdzie są teraz ci ludzie
  • Odpowiedz

473

Galeria dotowana organizuje wystawę grafficiarzowi - wandalowi

Galeria dotowana organizuje wystawę grafficiarzowi - wandalowi

Galeria dotowana za pieniądze podatników organizuje wystawę grafficiarzowi, który pobazgrał pół Krakowa i miał za to sprawę karną.

Marekkk12345
z
facebook.com
dodany: 26.05.2026, 09:22:08
  • 82
  • #
    patologiazewsi
  • #
    rakcontent
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologia
  • #
    policja
ojsak
ojsak 27.05.2026, 07:51:54 via Wykop
  • -1
Niech mu ktoś w końcu powie że jest beztalenciem
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tranq
Tranq
26.05.2026, 07:19:57
  • 166
wygląd interfejsu z lat 2000 to był peak jeśli chodzi o design. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym
#it #design #sztuka
Tranq - wygląd interfejsu z lat 2000 to był peak jeśli chodzi o design. Nie zapraszam...

źródło: njq5010cnste1

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ojsak
ojsak 26.05.2026, 15:24:35 via Wykop
  • 0
@Tranq: paskudne gowno, chociaż wtedy jako dzieciak byłem zachwycony
  • Odpowiedz

1926

Kolejna seksistowska reklama (od Google): przestraszony, niezaradny biały facet

Pokaż treści 18+

Kolejna seksistowska reklama (od Google): przestraszony, niezaradny biały facet

"Nowoczesne i postępowe" korpo od lat tworzą reklamy wyśmiewające białych mężczyzn. W reklamie nowego głośnika Google "Facecik" zachowuje się nieporadnie, robi wszystko źle i boi się nietoperza. Silna i niezależna kobieta ratuje sytuację, a on obiecuje, że pozmywa. Propaganda i seksizm odc. 2137

UzytkownikHejto
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 10:58:52
  • 230
  • #
    zydkrecikorba
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    afera
ojsak
ojsak 26.05.2026, 13:22:56 via Wykop
  • 3
To samo Amazon, znowu programują wiadomy przekaz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

znikam5
znikam5
25.05.2026, 08:15:43
  • 1791
Ale mnie drażni jak Polacy nie doceniają tej platformianej ciepłej wody w kranie.
2 lata rządów Tuska i już skomlą "Psychoprawico r--------l mi życie".
My nie chcemy inflacji na poziomie 3%, musi jebnąć tak z 18% i żeby rząd nam wprowadził tarcze na zakupy spożywcze, tarcze na paliwo, tarcze na prąd, bon wakacyjny i godziny dla seniorów. Taaak dopiero wtedy poczujemy, że żyjemy.
Żadnych dobrych stosunków z Macronem czy Niemcami, tylko klękanie do lachy
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ojsak
ojsak 25.05.2026, 13:00:31 via Wykop
  • 0
@znikam5: mentalne dzieci w większości przypadków
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
24.05.2026, 08:40:34
  • 275
#latwogang No zrób zdjęcie z moim Brajankiem! To tylko 5 sekund! Wpłaciłam na zbiórkiem!
adam-pajac - #latwogang No zrób zdjęcie z moim Brajankiem! To tylko 5 sekund! Wpłacił...

źródło: karyna

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ojsak
ojsak 24.05.2026, 20:04:39 via Wykop
  • 0
@adam-pajac: co oni mają takie parcie na szkło, co im z tego
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
23.05.2026, 20:24:41
  • 621
Lewandowski, Valencia - Barcelona 0:1

Mirror: https://streamin.link/v/9700b4fa

#golgif #golgifpl #mecz #valencia #fcbarcelona #laliga
Minieri - Lewandowski, Valencia - Barcelona 0:1

Mirror: https://streamin.link/v/9700...

źródło: ezgif-48698e55f1588cd1

Pobierz
Minieri - Lewandowski, Valencia - Barcelona 0:1

Mirror: https://streamin.link/v/9700...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ojsak
ojsak 23.05.2026, 20:31:48 via Wykop
  • 12
@Minieri: kocham cię Robert
  • Odpowiedz

689

LinkedIn: połowa postów pisana przez AI. Teraz walczą z tym, co stworzyli

LinkedIn: połowa postów pisana przez AI. Teraz walczą z tym, co stworzyli

Platforma sama wepchnęła wszystkim przycisk Rewrite with AI", a teraz ogłasza krucjatę przeciwko AI slopowi i obcina zasięgi. Geniusze z Microsoftu odkryli, że jak nakarmisz boty botami, to wychodzi sieć biznesowa dla nikogo.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 22.05.2026, 07:28:10
  • 100
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    linkedin
  • #
    korposwiat
  • #
    praca
  • #
    technologia
ojsak
ojsak 22.05.2026, 18:16:14 via Wykop
  • 0
Dobrze im tak xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

526

Taksówkarz od stłuczek przed sądem. Świadek: chciał tysiąca złotych

Taksówkarz od stłuczek przed sądem. Świadek: chciał tysiąca złotych

W środę, 20 maja w Sądzie Rejonowym w Pruszkowie rozpoczęła się sprawa dotycząca kolizji z udziałem Dawida D., taksówkarza, który uczestniczył w dziesiątkach podobnych zderzeń. D. próbował wykluczyć z sali dziennikarzy, wnosząc o utajnienie rozprawy. Sąd się na to nie zgodził. Rozprawę jednak szybko

airaG
z
onet.pl
dodany: 21.05.2026, 16:49:53
  • 104
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    motoryzacja
  • #
    wypadek
  • #
    afera
  • #
    przekret
ojsak
ojsak 21.05.2026, 19:47:51 via Wykop
  • 14
Moim zdaniem on jest ewidentnie psychiczny, nigdy nie powinien dostać prawa jazdy
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

761

Marek Sobolewski on X: "W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%.

Marek Sobolewski on X: "W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%.

W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%. I nie było powiatu, w którym nie byłoby tego spadku. Gorzej, że ten kryzys jest bardzo nierównomiernie rozłożony – w 77 powiatach spadek był co najmniej dwukrotny, a w Sopocie czy Przemyślu niemal trzykrotny.

Gatts19
z
x.com
dodany: 19.05.2026, 20:18:51
  • 552
  • #
    polska
  • #
    demografia
ojsak
ojsak 20.05.2026, 09:15:19 via Wykop
  • 3
No i jak to koreluje z metrażem mieszkań? Tak dramatycznie zmienił się przez ostatnia dekadę?
Poprostu zrobiono ludziom pranie mózgu social mediami.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

835

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

W przypadku kobiet najczęściej padającą odpowiedzią jest "Nie lubię dzieci", które wskazało ponad 75 proc. respondentek. Donald Tusk wypowiedział się odnośnie przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w Polsce. Pominął ważną przyczynę: Polki nie lubią dzieci.

DziobakPepe
z
bezprawnik.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:52
  • 774
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polityka
ojsak
ojsak 18.05.2026, 06:50:48 via Wykop
  • 53
@WOparachAbsurdu: bo nagle facet staje się narzędziem a nie partnerem, a wcale tak być nie musi

571

Kilka korporacji stało się zbyt potężnych? Prof. Acemoglu: Skala jest porażająca

Kilka korporacji stało się zbyt potężnych? Prof. Acemoglu: Skala jest porażająca

- Kierunek rozwoju technologii jest dziś wyznaczany przez siłę. W tej chwili pięć czy sześć korporacji decyduje o wszystkim, co się w tym obszarze dzieje - mówi w rozmowie prof. Daron Acemoglu, ekonomista, zdobywca nagrody Nobla, wykładowca uczelni MIT.

VoxClamantisInDeserto
z
money.pl
dodany: 17.05.2026, 07:36:19
  • 98
  • #
    swiat
  • #
    korposwiat
  • #
    gospodarka
  • #
    technologia
  • #
    ekonomia
  • #
    biznes
ojsak
ojsak 17.05.2026, 20:39:29 via Wykop
  • 2
Warto by było zakończyć albo przynajmniej ograniczyć korzystanie z ich usług
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 14.10.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking