Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
chaberr
chaberr

chaberr

Dołączył 15 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32345
  • Znaleziska 7179
  • Mikroblog 25166
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 20
Szpeju
Szpeju
06.05.2022, 09:29:29 via iOS
  • 795
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chaberr
chaberr
chaberr 06.05.2022, 17:32:43 via Android
  • 0
@Szpeju może masz coś na sprzedaż?
  • Odpowiedz

422

Ceny mieszkań nowych maleją. Pierwsze spadki odnotowano w Poznaniu

Ceny mieszkań nowych maleją. Pierwsze spadki odnotowano w Poznaniu

Ceny mieszkań na rynku pierwotny maleją. Pierwszym miastem gdzie odnotowano spadki jest Poznań. To może być początek większego trendu, ale również jednorazowe zawahanie się rynku.

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 04.05.2022, 16:15:59
  • 124
  • #
    polska
  • #
    poznan
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    nieruchomosci
chaberr
chaberr
chaberr 05.05.2022, 07:04:42
  • 1
@Kogutt: gdy budowano moje (piec lat temu) to dawali garaż i piwnice w gratisie (przy zakupie dziury w ziemi).
Obecnie powstają dwa nowe bloki obok mojego i nie ma już nic w ekstra.
chaberr
chaberr
chaberr 29.04.2022, 08:45:51 via Android
  • 2
Takie rzeczy na Podlasiu xd
#niewiemjaktootagowac #heheszki #mieszkanie #balkon
chaberr - Takie rzeczy na Podlasiu xd
#niewiemjaktootagowac #heheszki #mieszkanie #ba...

źródło: comment_1651221951nCyF207PhnVbTXcmD8Rkvk.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prisonhunter
prisonhunter
29.04.2022, 08:52:32
  • 2
@chaberr: na terenie Polski można odbierać ponad 40 satelit, także na pewno każda odbiera inną, choć instalacja ta nie urzeka estetyką
  • Odpowiedz
I.....a
konto usunięte 29.04.2022, 08:54:45
  • 4
@chaberr: ale z ciebie fiutek
I.....a - @chaberr: ale z ciebie fiutek

źródło: comment_1651222480NqrkPNk9ATiXPtDfTZRv5W.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az
21.04.2022, 15:11:33 via iOS
  • 255
Wczoraj daliście gorące z kuchnia to dzisiaj rozpalony drugą stroną kuchni, bo w końcu udało mi się powiesić szafkę i jestem dumny XD

Poprzedni wpis: https://www.wykop.pl/wpis/65104759

#remontujzwykopem #chwalesie
Ka4az - Wczoraj daliście gorące z kuchnia to dzisiaj rozpalony drugą stroną kuchni, b...

źródło: comment_1650553893dHVfy8aITRtrTUEusPuULK.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chaberr
chaberr
chaberr 22.04.2022, 02:46:46 via Android
  • 1
@Ka4az gdzie kupiłeś tą szafkę?
  • Odpowiedz
nieprzejmujsie
nieprzejmujsie
19.04.2022, 03:50:31 via iOS
  • 418
Właśnie wyjeżdżam do Niemiec. Boli mnie brzuch, czuję lęk przed nieznanym. Ale będzie dobrze.
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chaberr
chaberr
chaberr 20.04.2022, 03:03:40 via Android
  • 0
@rychupeja
@nieprzejmujsie
Chociaż miałem już 20.50 € na godzinę to wróciłem z Niemiec do Polski i nie żałuję.

Jeżeli Ty nie masz żadnych kwalifikacji to daruj sobie w ogóle Reich. Szkoda życia.
  • Odpowiedz
chaberr
chaberr
chaberr 20.04.2022, 09:46:30 via Android
  • 0
@rychupeja z tych 40 € zostanie Ci dwadzieścia, albo i mniej bo nie masz trzydziestu dni urlopu, płatnych świąt, trzynastki raz w roku i kasy na wczasy pod gruszą. Mało tego jeśli zachorujesz to też nic nie zarobisz.

Twoje lata pracy nie wliczając się do emerytury, a jeśli nagle wybuchnie jakiś kryzys i stracisz zlecenia to nie dostaniesz także kuroniówki, a także nie będzie mógł pracować na Kurzarbeit
  • Odpowiedz
chaberr
chaberr
chaberr 20.04.2022, 20:49:23 via Android
  • 0
@rychupeja kuroniówki jest 70 procent ostatnich zarobków, więc można normalnie funkcjonować.

Ps. Nikt nie wie co będzie na starość, ale wpadają przynajmniej lata pracy. W Polsce mój staż pracy w Niemczech został zaliczony i mam więcej urlopu
  • Odpowiedz

k.....i
k.....i
konto usunięte 13.04.2022, 12:43:55
  • 698
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chaberr
chaberr
chaberr 14.04.2022, 09:28:07 via Android
  • 1
@PachneImbirem usiądź to się dowiesz xd
  • Odpowiedz
chaberr
chaberr
chaberr 10.04.2022, 01:27:43 via Android
  • 27
Do wszystkich, którzy psioczą na zarobki w CNC i w Polsce.
Po ponad dziesięciu latach wróciłem do kraju z emigracji. Pierwsza wypłata niższa, bo okres próbny: wpływ na kontom 5400 zł, potem będzie ponad 6000 zł.
Dodam, że mieszkam w Polsce B, więc życie też jest tańsze

Przez te wasze głupie wpisy, że u nas zarabia się 3 tyś złotych, to ciągle się wstrzymywałem z powrotem i to było błędem.
Wykopki to
chaberr - Do wszystkich, którzy psioczą na zarobki w CNC i w Polsce.
Po ponad dziesię...

źródło: comment_1649554063sEeLbNk5zjfdISTEDHbEL5.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chaberr
chaberr
chaberr
Autor
10.04.2022, 01:41:25 via Android
  • 1
@Koobik dokładnie
  • Odpowiedz
chaberr
chaberr
chaberr
Autor
10.04.2022, 09:50:04 via Android
  • 0
@Klopsztanga p---------e
Tylko benzyna poszła do góry. Reszta o wiele się nie różni
  • Odpowiedz
chaberr
chaberr
chaberr
Autor
10.04.2022, 09:51:26 via Android
  • 1
@talarro chcesz zobaczyć mój kwit z wypłaty?
  • Odpowiedz
chaberr
chaberr
chaberr
Autor
10.04.2022, 09:55:15 via Android
  • 0
@rojek 20.50€ brutto na godzinę, ale dolicz sobie opłaty za mieszkanie i życie. Głupia bułka kosztuje 50 centów, kiełbasa 18 € za kilogram, a na jeden przyjazd do Polski musiałem wydać 500 € na benzynę i bramki
  • Odpowiedz
chaberr
chaberr
chaberr
Autor
10.04.2022, 10:17:04 via Android
  • 0
@erni13 mieszkanie mam swoje i opłaty to tylko 300 zł miesięcznie, bo nowe budownictwo i brak durnych podzielników ciepła, a mieszkając w Niemczech i tak musiałem je opłacać.
  • Odpowiedz
chaberr
chaberr
chaberr
Autor
10.04.2022, 10:19:24 via Android
  • 1
@czleniu wolę przewymiarowywany rysunek, niż taki gdzie wszystko musisz liczyć kalkulatorem.
Z tego samego założenia wychodzą konstruktorzy w tej firmie
  • Odpowiedz
chaberr
chaberr
chaberr
Autor
11.04.2022, 02:59:04 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
chaberr
chaberr
chaberr
Autor
13.04.2022, 22:07:44 via Android
  • 0
@waskizlo 8 godzin, bez żadnych sobót i nadgodzin oraz niestety trzy zmiany
  • Odpowiedz

559

Prorosyjska demonstracja na Cyprze. "Polacy powitali ich tak, jak ruski okręt".

Pokaż treści 18+

Prorosyjska demonstracja na Cyprze. "Polacy powitali ich tak, jak ruski okręt".

Podczas gdy w Ukrainie toczy się krwawa wojna zapoczątkowana przez Putina, na Cyprze, w kraju gdzie Rosjanie chętnie spędzają wakacje, odbyła się prorosyjska demonstracja. Grupa Polaków, którzy byli świadkami tego marszu, w pewnym momencie powitała kilkoro ich słowami 'idi na chuj'.

hopex
z
onet.pl
dodany: 11.04.2022, 10:34:57
  • 54
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polska
chaberr
chaberr
chaberr 12.04.2022, 06:37:43
  • 0
@barbuza: gadanie.

Polecisz gdzieś indziej to spotkasz niemieckich-rosjan.
beeeitch
beeeitch
31.03.2022, 05:17:19
  • 2337
Czy beczce niebieskich wiórów można plusa?
#pracbaza #skrawanie #heheszki
beeeitch - Czy beczce niebieskich wiórów można plusa?
#pracbaza #skrawanie #heheszki

źródło: comment_1648703806X4su08czGvSSYV0nJgYqBA.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chaberr
chaberr
chaberr 31.03.2022, 23:26:18 via Android
  • 1
@paterzyk skoro jesteś w temacie to może będziesz wiedział czy złom z wiórów jest droższy czy tańszy niż gruby?
  • Odpowiedz

chaberr
chaberr
chaberr 30.03.2022, 00:08:19 via Android
  • 9
Piękne to był rok, nie zapomnę go nigdy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Benzyna była tańsza, niż gaz obecnie LPG
chaberr - Piękne to był rok, nie zapomnę go nigdy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Benzyna była tańsza, ni...

źródło: comment_1648598899pHLLuLt5MYzO25St9WdNZZ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

terr0r_dr0ne
terr0r_dr0ne
30.03.2022, 06:15:14 via iOS
  • 1
@chaberr: To se ne vrati
  • Odpowiedz
Ranger
Ranger
30.03.2022, 06:21:36
  • 1
@chaberr: a jakie były wtedy zarobki? Paaanie, to było bogactwo!
  • Odpowiedz

930

"Brytyjskie Beverly Hills" - ogromne siedlisko ruskich oligarchów pod Londynem

Pokaż treści 18+

"Brytyjskie Beverly Hills" - ogromne siedlisko ruskich oligarchów pod Londynem

Rosjanie i obywatele byłego ZSRR są właścicielami ponad jednej czwartej z 430 luksusowych rezydencji w St George’s Hill - zamkniętym, silnie strzeżonym osiedlu o powierzchni 3,9 km kw. Lepsze rezydencje kosztują tu powyżej 20 mln funtów.

Mercurius
z
theguardian.com
dodany: 13.03.2022, 17:29:41
  • 93
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    putin
  • #
    wielkabrytania

chaberr
chaberr
chaberr 13.03.2022, 20:55:01
  • 9
Wlazłem na Streetview


@odomdaphne5113: ciekawe, bo tam nie jest dostępne Google Street, a pelikany plusują ( ಠ_ಠ)

szatkownica
szatkownica
10.03.2022, 13:38:57
  • 0
Mirki i Mirabelki, macie do polecenia jakieś agencje pracy zatrudniające w Holandii lub Niemczech? Ktoś może pracował przez Dakojob? Jeśli tak to jakie macie opinie ta temat tej agencji? #zagranico #niemcy #holandia #kiciochpyta
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chaberr
chaberr
chaberr 10.03.2022, 23:38:52 via Android
  • 1
@NexciaK człowieku Ty nie liczy na niemiecką emeryturę, po kilku latach w DE.
Nawet Niemcy pracujący przez całe życie za najniższą krajową muszą chodzi po socjal, bo tak ich wyruchalo państwo.
  • Odpowiedz
chaberr
chaberr
chaberr 11.03.2022, 04:49:29 via Android
  • 0
@NexciaK w Niemczech trzeba pracować do 68 roku życia, a chcą zmienić na 70 lat, więc można nawet się nie doczekać tej emerytury ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chaberr
chaberr
chaberr 11.03.2022, 06:12:43 via Android
  • 1
@NexciaK papier (kwit) wszystko przyjmie, a rzeczywistość jest inna

https://www.dw.com/pl/niemieccy-emeryci-zagro%C5%BCeni-wi%C4%99kszym-ub%C3%B3stwem/a-50406171
  • Odpowiedz
Ularadarowiec
Ularadarowiec
Ularadarowiec
14.02.2022, 06:52:28
  • 2
Drobne pytanie do osob bardziej doświadczonych w #emigracja #niemcy. Podjąłem decyzję i wyjeżdżam do pracy, fabryka pod Lipskiem. Wyjazd z agencja - niestety nie znam niemieckiego. Zakwaterowanie w pensjonatach.
1. Za Lipskiem przemawia bliskość do domu - 8h jazdy według Google maps. Czy warto na to zwracać uwagę, czy np pensje w #bawaria zrównoważą to? Głównie chodzi mi o to czy jest duża różnica w
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chaberr
chaberr
chaberr 03.03.2022, 10:08:40 via Android
  • 0
@Ularadarowiec 1700€ nie znając języka to Ty zarobisz, ale brutto (na rękę około 1100€).

Ponad 10 lat mieszkałem w Niemczech i pracowałem w tej branży, więc znam rynek.
Ps. A o nauce zawodu to zapomnij. Nie weźmie Cię żadna firma, a i poziom jest wysoki.
Sporo Niemców nie może ukończyć.
  • Odpowiedz
chaberr
chaberr
chaberr 04.03.2022, 07:28:11 via Android
  • 0
@Ularadarowiec w Niemczech nie ma czegoś takiego jak dieta bez podatku. Pod stołem też nikt Ci jej nie zapłaci, a jak będziesz chory lub pojedziesz na urlop to za te dni już Ci się nie należy.

Miesięcznie to możesz sobie liczyć na jakieś 250€ netto tego dodatku (diety)
  • Odpowiedz
chaberr
chaberr
chaberr 04.03.2022, 10:03:16 via Android
  • 0
@Ularadarowiec nie ma czegoś takiego w DE ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz

6

Przypomnę: 10.2021 Protest Diaspory Białorusinów przed fabryką IKEA na Podlasiu

Pokaż treści 18+

Przypomnę: 10.2021 Protest Diaspory Białorusinów przed fabryką IKEA na Podlasiu

Jego uczestnicy protestowali przeciw współpracy koncernu IKEA z reżimem Białoruskim. Teraz mamy wojnę, a Ikea nadal prowadzi współpracę handlową z reżimem Łukaszenki. Koncern sprowadza z Białorusi drewno, które kupuje od państwowych instytucji, bo tylko takie mogą handlować tym materiałem na BY

chaberr
z
youtube.com
dodany: 04.03.2022, 08:26:11
  • 0
  • #
    polska
  • #
    ikea
  • #
    bialorus
  • #
    lukaszenka
  • #
    wojna
  • #
    szwecja
chaberr
chaberr
chaberr 25.02.2022, 07:50:29 via Android
  • 0
Z racji tego, że po ponad dziesięciu latach wróciłem z obyczyzny i nie jestem w temacie to mam pytanie:
- który operator sieci komórkowej ma najlepszą ofertę (bez telefonu)?
#telefony #siecikomorkowe
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chaberr
chaberr
chaberr
Autor
25.02.2022, 08:55:51 via Android
  • 0
@Afera_zbozowa nie ogarniam po co kupować no limit jak w domu ma się Wi-Fi?
  • Odpowiedz

34

Domy do 70 mkw. bez formalności. Tak mogą wyglądać

Domy do 70 mkw. bez formalności. Tak mogą wyglądać

Główny Urząd Nadzoru Budowlanego wybrał 38 laureatów konkursu architektonicznego na projekt domu do 70 mkw. Autorzy otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 5 tys. zł wraz z zaproszeniem do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na wykonanie pełnego projektu budowlanego, który będzie...

bu_tel_ka
z
money.pl
dodany: 17.02.2022, 17:14:28
  • 30
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    dom
  • #
    budownictwo
chaberr
chaberr
chaberr 17.02.2022, 23:06:06
  • -6
Szkoda tylko, że w takich artykułach to ciągle zapominają dodać, że działka na której powstanie taki dom nie może przekroczyć 500 m2.
Ten drugi domek z miniaturki zapewne z przodu ma podjazd na dwa auta, wiec moim zdanie ta działka już może nie mieścić się w normie.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chaberr
chaberr
chaberr 18.02.2022, 07:27:30
  • -5
@platigi: własnie o to chodzi, że nie napisali!
Osobiscie interesuje się takim domem, wiec jestem w temacie.

Na każde 500 m2 działki można postawić jeden taki dom. Budynek musi być wolnostojący i może mieć maksymalnie dwie kondygnacje. Taki obiekt można wznieść wyłącznie na własne potrzeby, a więc nie np. na wynajem

https://regiodom.pl/dom-bez-pozwolenia-do-70-m2-jakie-sa-wymogi-zasady-budowy-i-terminy-w-2022-r-kiedy-pojawia-sie-darmowe-projekty-domow/ar/c9-15620002
chaberr
chaberr
chaberr 18.02.2022, 07:36:28
  • 1
70m2 zabudowy, czyli ze 115m2 użytkowej


@mrczaja: nie, bo z poddaszem tylko 90 m2, ale dla jednej rodziny i tak wystarczająco.

https://www.extradom.pl/projekty-domow-do-70m2
chaberr
chaberr
chaberr 18.02.2022, 12:34:44 via Android
  • -1
@RobbinnPll92 BWM w leasingu.
Jak większość nowych aut tej marki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
chaberr
chaberr
chaberr 18.02.2022, 17:32:52 via Android
  • 0
@abcasdf sam kierownik budowy i projekt domu to już kilkanaście tysięcy złotych, a tym przypadku są nie potrzebni, więc to już oszczędności.

453

Silny podmuch wiatru prawie przewraca ciężarówkę - 17.02.2022

Silny podmuch wiatru prawie przewraca ciężarówkę - 17.02.2022

Trasa S-1 okolice Żywca (woj. śląskie)

ShugabanKasar
z
youtube.com
dodany: 17.02.2022, 22:34:32
  • 81
  • #
    polska
  • #
    pogoda
  • #
    polskiedrogi
  • #
    transport
  • #
    kamerasamochodowa
chaberr
chaberr
chaberr 17.02.2022, 22:52:47
  • -119
@ShugabanKasar literą S oznaczamy drogi ekspresowe, a to jest zwykła jednopasmówka.
  • 22
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chaberr
chaberr
chaberr 17.02.2022, 23:17:27
  • -69
Trasa S-1 okolice Żywca


@Jelen_Szlachetny: no rzeczywiście.
Znalazłem to miejsce na google mapach (wcześniej to była S69) i nie mam pojęcia jaki duren tak to oznacza.
chaberr
chaberr
chaberr 18.02.2022, 09:28:04 via Android
  • 14
@bkwas bo jak zabraknie kasy w budżecie to te ekspresówki zmienią nazwę na autostrady i będzie można doić podatników.

Moim zdaniem najciekawszym przypadkiem to są Niemcy. Mają roczny podatek ekologiczny (w zależności od silnika w samochodzie), ale autostrady są darmowe.

921

Gra w koszykówkę, gdy jest bardzo zimno

Gra w koszykówkę, gdy jest bardzo zimno

Gdy na dworze jest bardzo zimno, dziecko odkłada rękawiczki i gra w koszykówkę z koszem zainstalowanym na skraju podjazdu przed domem w Massachusetts...

starnak
z
youtube.com
dodany: 17.02.2022, 20:05:16
  • 73
  • #
    zima
  • #
    usa
  • #
    sport
  • #
    humor
  • #
    zainteresowania
  • #
    rozrywka
chaberr
chaberr
chaberr 17.02.2022, 22:48:06
  • 337
Wykopie, bo gówniak przynajmniej wyszedł z domu i uprawia jakiś sport, zamiast kisić się przed komputerem.
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0

Jakimi samochodami jeżdżą Chińczycy?

Jakimi samochodami jeżdżą Chińczycy?

Nagranie z parkingu podziemnego. Uwierzcie, że można się zdziwić. I jak to powiedział krul Korwin "Chin już nie dogonimy!!!".

chaberr
z
youtube.com
dodany: 17.02.2022, 09:27:46
  • 3
  • #
    chiny
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    ciekawostki
  • #
    kierowcy
  • #
    swiat

2542

Tajemnicze umowy ws. A1 i A2. ich ujawenienie mogłoby złamać kilka życiorysów.

Tajemnicze umowy ws. A1 i A2. ich ujawenienie mogłoby złamać kilka życiorysów.

Na podstawie ww. umów państwo polskie z pieniędzy obywateli, czyli podatków, musi płacić tym spółkom tzw. opłatę za dostępność. W 2014 roku było to 1,271 mld zł, czyli blisko 10-krotnie mniej, niż wyniosły całkowite wpływy z tytułu poboru opłat(...) Taka sytuacja będzie trwała aż do 2039 roku

dynx
z
motoryzacja.interia.pl
dodany: 16.02.2022, 07:42:23
  • 125
  • #
    polska
  • #
    autostrady
  • #
    stalexport
  • #
    drogi
  • #
    transport
  • #
    pieniadze

chaberr
chaberr
chaberr 16.02.2022, 08:50:29
  • 69
Te prywatne autostrady to w ogóle jakaś parodia. Ciągle podnoszą ceny i nawet GDDKiA uważa podwyżki za nieuzasadnione.
Podobne trasy państwowe przez od lat objęte są stałymi stawkami, a przypominam, że otwierano je na mistrzostwa Euro 2012.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 18
  • Strona 5 z 18
  • >

chaber

  • Radevormwald

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.12.2012

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.09.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.04.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking