że Tuska wrzuciłeś tutaj to mocne, piesiewicz właśnie w republice mówił że nagonka na niego to atak ekipy Tuska. Z każdej strony Tusk winny widać. „Wina Tuska” weszła już głęboko widze
@romusromulus: Wiesz co.. przecież już nieraz premier (ten czy inny, jeden c--j) "ratował" w ten sposób naszymi pieniędzmi.. To że ty się tutaj dopatrzyłeś, że @elo345 widzi tutaj winę tuska to jest twoja zajebiście mocna nadinterpretacja.





















@Kibishi: To jak bardzo nie ogarniasz, to jest niepojęte XD. Sondowe k---y dawały takie sondaże, bo chcieli, żeby komorowski wygrał.. to była zwykła ściema, nic co miałoby wywrócić do góry nogami to jak działa statystyka.