Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko118
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Shadowmoses33

Shadowmoses33

Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6701
  • Znaleziska 6640
  • Mikroblog 61
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 2

1965

Hotel Gołębiewski za kwotę 5000 zł za noc bez klimatyzacji!

Hotel Gołębiewski za kwotę 5000 zł za noc bez klimatyzacji!

Hotel Gołębiewski w Pobierowie, 5 000 zł za noc, klimatyzacja kaput, infolinia kaput, zielona woda. Nic tylko współczuć hotelowym gościom w takim piekle.

danoneek
z
x.com
dodany: 16 godz. i 41 min temu
  • 484
  • #
    ksiazulo
  • #
    hotel
  • #
    golebiewski
  • #
    morze
  • #
    morzebaltyckie
  • #
    pobierowo
Shadowmoses33
Shadowmoses33 4 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
@Speedy: za leżaczek 400 zł

2447

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Najwyższe pojedyncze faktury wystawione przez lekarzy zatrudnionych w publicznej ochronie zdrowia opiewają na 300-350 tys. zł miesięcznie - dowiedziała się "Rz". Zbierająca dane agencja niedługo zacznie gromadzić informacje o zarobkach po numerze PESEL, ale w przepisach jest luka, która pozwala na u

hitxol
z
rp.pl
dodany: 19.06.2026, 15:30:59
  • 207
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    konowalposting
Shadowmoses33
Shadowmoses33 przedwczoraj, 10:04:27 via Wykop
  • 0
obesrany ten nasz kraj
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

50

GTA VI: puste pudełko bez płyty? Fani wściekli

GTA VI: puste pudełko bez płyty? Fani wściekli

Gracze oburzeni brakiem płyty w pudełkowym wydaniu GTA VI i blokowaną zawartością. Czy to nowy standard?

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 24.06.2026, 12:21:05
  • 15
  • #
    gry
  • #
    gta6
  • #
    kontrowersje
  • #
    digitalonly
Shadowmoses33
Shadowmoses33 25.06.2026, 10:54:27 via Wykop
  • -2
mam to w dupie bedzie kod to sobie kupie kod i se zagram, gra mi sie znudzi po 2 miesiacach i mam w------e czy rockstar ją wyłaczy a ci co graja online to pe.dały. Pozdrawiam
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

793

Modelki biorą za koncert nawet ponad 89 tysięcy złotych

Modelki biorą za koncert nawet ponad 89 tysięcy złotych

Z naszych podatków. Takie pieniądze za możliwość zobaczenia jak trzy skąpo ubrane kobiety kręcą tyłkami oraz usłyszenia jak wydają dźwięki do autotune

dickkick
z
x.com
dodany: 24.06.2026, 17:43:28
  • 342
  • #
    modelki
Shadowmoses33
Shadowmoses33 25.06.2026, 10:49:18 via Wykop
  • -2
incele, spermiarze, smierdzace mireczki wojakiem. tutaj tkwi główny problem a baby wiedza jak to wykorzystac, dla takich no lajfów stulejarzy to te baby moga nawet spiewac koko euro spoko z trąbka w dupie a ci będa walic pokłony
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

153

Polskie studio przesuwa premierę gry z ze strachu przed GTA VI

Polskie studio przesuwa premierę gry z ze strachu przed GTA VI

CI Games oficjalnie ucieka przed premierą GTA VI i przekłada Lords of the Fallen II na początek 2027 roku. Choć zarząd tłumaczy to szansą na uniknięcie przedświątecznego ścisku i dopracowaniem mechaniki, ulica na GPW nie uwierzyła w zapewnienia kurs akcji spółki runął dziś o ponad 8%. Czy pols

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 24.06.2026, 13:11:32
  • 47
  • #
    gry
  • #
    technologia
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Shadowmoses33
Shadowmoses33 25.06.2026, 04:31:53 via Wykop
  • 3
Jesli GTA nie w-----e nas z butów to nic juz nie w-----e, gry sie będą tylko cofać...no moze jeszcze nadzieja w Wiedzmince ale to pewnie premiera za 6 lat
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

370

MSZ - W całej Francji obowiązuje najwyższy poziom zagrożenia terrorystycznego.

MSZ - W całej Francji obowiązuje najwyższy poziom zagrożenia terrorystycznego.

MSZ OSTRZEGA Na całym terytorium Francji obowiązuje najwyższy poziom zagrożenia terrorystycznego Oznacza to, że według władz francuskich istnieje wysokie ryzyko zamachu.

DziobakPepe
z
gov.pl
dodany: 24.06.2026, 13:28:25
  • 47
  • #
    francja
  • #
    europa
  • #
    islam
  • #
    4konserwy
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
Shadowmoses33
Shadowmoses33 25.06.2026, 04:25:37 via Wykop
  • 2
jaka Francja? wiem że kiedys taki kraj istniał
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

621

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Norma Euro 7 nadchodzi! Gotowi na rewolucję? Bo oto nadciąga unijny triumf biurokracji nad zdrowym rozsądkiem. Film idealnie pokazuje, jak z pasją ocalić planetę. Zapnijcie pasy.

mirekwirek
z
facebook.com
dodany: 23.06.2026, 14:57:32
  • 282
  • #
    euro7
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
Shadowmoses33
Shadowmoses33 24.06.2026, 10:29:28 via Wykop
  • 0
a tymczasem dym z płonącej ropy na wojnie niweczy wszelkie ekologiczne popeliny, same pożary odpowiadają za znaczną część wojennych emisji gazów cieplarnianych, potęgując globalny ślad węglowy a ty mireczku złoty gaś tego grila ! bo bedzie 700 zł mandacik
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

446

Doradca marszałka strzelał z broni na cześć młodej pary... między domami

Doradca marszałka strzelał z broni na cześć młodej pary... między domami

Łowczy okręgu wałbrzyskiego i doradca marszałka województwa dolnośląskiego w sprawach łowiectwa, jednocześnie członek dolnośląskiej struktury PSL, urządził popisy strzeleckie w miejscu publicznym, w środku wsi.

ewag05
z
radiowroclaw.pl
dodany: 24.06.2026, 05:56:47
  • 54
  • #
    strzelectwo
  • #
    mysliwi
  • #
    walbrzych
  • #
    strzelanie
  • #
    wesele
Shadowmoses33
Shadowmoses33 24.06.2026, 10:12:08 via Wykop
  • -7
wies to i wiejskie obyczaje , ważne ze kapliczki z maryjom boskom nie zniszczył bo wtedy na widły
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1303

Lekarz z Zielonej Góry miał 32 lata i zarobił 4,3 mln zł. "Niczego nie ukradłem"

Lekarz z Zielonej Góry miał 32 lata i zarobił 4,3 mln zł. "Niczego nie ukradłem"

W 2021 r. dochody Roberta Górskiego z działalności leczniczej przekroczyły 4,3 mln zł, a rok później wyniosły 1,6 mln zł. w ostatnich latach jego roczny dochód wciąż przekracza milion złotych. W 2019 r. lekarz poparł w wyborach do Sejmu Łukasza Mejzę, którego nazywał wprost swoim przyjacielem

kyloe
z
o2.pl
dodany: 23.06.2026, 06:27:14
  • 123
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    sluzbazdrowia
Shadowmoses33
Shadowmoses33 23.06.2026, 10:26:45 via Wykop
  • -1
spoko, mechanicy też nie narzekają
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

307

Szyba spadła z najwyższego budynku UE! Trzy samochody zniszczone w Warszawie

Szyba spadła z najwyższego budynku UE! Trzy samochody zniszczone w Warszawie

W nocy z niedzieli na poniedziałek warszawskie niebo znów zafundowało mieszkańcom nieprzyjemną niespodziankę. Z Varso Tower najwyższego wieżowca w Unii Europejskiej wypadła duża szyba i runęła w dół na ulicę Chmielną.

konkarne
z
ipolska24.pl
dodany: 22.06.2026, 11:08:15
  • 82
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budownictwo
  • #
    wypadek
  • #
    fuszerka
Shadowmoses33
Shadowmoses33 23.06.2026, 10:19:08 via Wykop
  • -2
szyby montuje sie na wpust a nie klei super glue, pewnie czaskowski załatwił przetarg jakims amatorom ale miłym z plakatem piaska nad łózkiem
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

345

170 ton konserw dla rosyjskich żołnierzy. Zamiast mięsa zmielone skóry

170 ton konserw dla rosyjskich żołnierzy. Zamiast mięsa zmielone skóry

W Rosji wybuchła kolejna afera z wyżywieniem żołnierzy - zatrzymano szefów służb intendenckich, a 170 ton konserw reklamowanych jako klasa premium wycofano z frontu. Badania wykazały, że zamiast pełnowartościowego mięsa zawierały m.in. zmielone skóry, chrząstki i skrobię

darosoldier
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 19:58:48
  • 77
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    jedzenie
  • #
    afera
Shadowmoses33
Shadowmoses33 23.06.2026, 04:36:26 via Wykop
  • 0
jeb.ana dzicz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

457

Napad na kantor w Łodzi. Kolumbijczyk tymczasowo aresztowany

Pokaż treści 18+

Napad na kantor w Łodzi. Kolumbijczyk tymczasowo aresztowany

Podejrzany sterroryzował pracownicę przedmiotem przypominającym pistolet i uciekł. rabując ponad 204 tys. zł.

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 22.06.2026, 11:24:36
  • 51
  • #
    polska
  • #
    kolumbia
  • #
    kryminalne
Shadowmoses33
Shadowmoses33 23.06.2026, 04:28:28 via Wykop
  • 0
ukraińskie agencje ściągaja ten ściek i nikt kuwa tego nie kontroluje
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

532

Brak znieczulenia i nielegalne opłaty. Fatalny stan polskich porodówek

Brak znieczulenia i nielegalne opłaty. Fatalny stan polskich porodówek

Najwyższa Izba Kontroli ujawnia niepokojące kulisy funkcjonowania polskich porodówek. Z najnowszego raportu wynika, że m

laeticia
z
rmf24.pl
dodany: 22.06.2026, 17:51:51
  • 113
  • #
    przyrost
Shadowmoses33
Shadowmoses33 23.06.2026, 04:21:38 via Wykop
  • 2
witamy w średniowieczu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

428

Lista hańby Orderu Orła Białego. Ci ludzie nie zasłużyli na odznaczenie

Lista hańby Orderu Orła Białego. Ci ludzie nie zasłużyli na odznaczenie

Order Orła Białego jest najwyższym odznaczeniem Rzeczypospolitej. W jego dziejach pojawiają się tacy ludzie jak caryca Katarzyna II czy Iwan Paskiewicz który zdobył dla cara Warszawę

lapagapa
z
historia.org.pl
dodany: 21.06.2026, 11:04:17
  • 132
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
Shadowmoses33
Shadowmoses33 22.06.2026, 04:33:54 via Wykop
  • 0
@sosnajabadaba: on to sie boi ze ruble nie wpłyną na konto

1222

Browar Perła dostał 40 baniek z pieniędzy podatników na FIT piwko

Browar Perła dostał 40 baniek z pieniędzy podatników na FIT piwko

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) miało przyznać prawie 40 mln zł browarowi Perła na "nowatorski" projekt.

Poza-kontrolo
z
businessinsider.com.pl
dodany: 21.06.2026, 19:03:33
  • 116
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
Shadowmoses33
Shadowmoses33 22.06.2026, 04:31:26 via Wykop
  • 1
- Ale jak to?
- bier dotacje Mireczku!
- Ale ludzie bedą gadać...40 mln to troche głosne jest prawda?
- Głosne nie głosne bier!
- kurde nie wiem..
- Mireczku, ludzie to zawsze beda gadać, pomarudzą, pokrzyczą a później wróca do swoich jaskiń.
- dobra biere
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

467

Iran ogłasza: cieśnina Ormuz zamknięta dla wszystkich statków

Iran ogłasza: cieśnina Ormuz zamknięta dla wszystkich statków

Irański Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej (IRGC) powiadomił w sobotę, że cieśnina Ormuz jest teraz zamknięta dla wszystkich statków. Strażnicy ostrzegli także jednostki przebywające na morzu, aby nie zbliżały się do cieśniny, ponieważ może być to dla nich niebezpieczne.

haha123
z
money.pl
dodany: 21.06.2026, 10:44:55
  • 79
  • #
    gielda
  • #
    ropa
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    trump
Shadowmoses33
Shadowmoses33 22.06.2026, 04:11:22 via Wykop
  • 0
oj tam psychiatrzy mówią że pomarańczowy jest inteligentny niczym osmiornica a jego ciało zdrowe bo z adamantium, dlatego zakończył 50 wojen
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

308

Francja. Próba podpalenia fabryki dronów dla Ukrainy

Francja. Próba podpalenia fabryki dronów dla Ukrainy

O dywersji z użyciem koktajli Mołotowa wymierzonej przeciwko zakładom Delair pod Tuluzą poinformował dziennik Le Parisien. W rejonie fabryki zatrzymany został też białoruski szpieg.

Fire_Scout
z
centrumeuropy.pl
dodany: 19.06.2026, 06:45:00
  • 18
  • #
    szpiegostwo
  • #
    drony
  • #
    francja
  • #
    bezpieczenstwowprzemysle
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
Shadowmoses33
Shadowmoses33 19.06.2026, 08:23:48 via Wykop
  • 4
kolejny białorusek
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

569

Koniec bezkarności nielegalnych migrantów. PE przegłosował ostre zakazy

Koniec bezkarności nielegalnych migrantów. PE przegłosował ostre zakazy

Parlament Europejski poparł w środę nowe przepisy dotyczące odsyłania obywateli państw trzecich, którzy przebywają na terytorium Unii Europejskiej bez prawa pobytu. Celem zmian jest przyspieszenie i ujednolicenie procedur powrotów migrantów.

Riolet
z
bankier.pl
dodany: 18.06.2026, 15:33:12
  • 105
  • #
    imigranci
  • #
    uniaeuropejska
Shadowmoses33
Shadowmoses33 19.06.2026, 04:24:43 via Wykop
  • 0
Jesli ktos jest nielegalnie w nie swoim kraju to oczywistym jest że nie może w nim przebywać i to sa standardy prawa a oni robia z tego szoł "koniec bezkarnośći!" "politycy wzieli sprawy w swoje ręce!" "pilne!" "uwaga!" "przegłosowane!"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

612

Zmasowany atak na Moskwę. Ogień i dym nad miastem.

Zmasowany atak na Moskwę. Ogień i dym nad miastem.

Moskwa znalazła się w nocy pod kolejnym atakiem dronów. W sieci zaroiło się od nagrań pokazujących skutki uderzeń. Rosja wstaje z kolan, blyat ( º ʖº)

Pepperami
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.06.2026, 05:23:45
  • 169
  • #
    rosja
  • #
    rosjaplonie
  • #
    wiadomosci
  • #
    rosjawstajezkolan
  • #
    ruskimir
  • #
    wojna
Shadowmoses33
Shadowmoses33 18.06.2026, 10:42:16 via Wykop
  • 3
@mr_senior: a ja myślałem ze to AI uczynione
Shadowmoses33
Shadowmoses33 18.06.2026, 10:48:02 via Wykop
  • 5
hmmm no cóż...uj ci w ryło kacapie, płoń suko
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2357

Dostosuj się albo wyjedź. Dania zaostrza wojnę z burkami

Zwolennicy zaostrzenia podkreślają, że osoby mieszkające w Danii powinny dostosować się do kultury albo wyjechać. Ich zdaniem zasłanianie twarzy jest symbolem separatyzmu i utrudnia integrację, komunikację oraz budowanie spójnego społeczeństwa opartego na duńskich wartościach świeckich i równości.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 18.06.2026, 07:19:26
  • 260
  • #
    dania
  • #
    swiat
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    muzulmanie
  • #
    religia
Shadowmoses33
Shadowmoses33 18.06.2026, 10:35:03 via Wykop
  • 7
na papierze cieszy morde ale w praktyce i tak beda nosić szmaty i nikt im nic nie zrobi
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Banowanyzaprawde

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.02.2025

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.04.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 10.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking