Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SiwyMati35
SiwyMati35

SiwyMati35

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 964
  • Znaleziska 245
  • Mikroblog 719
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

207

Wojsko zbiera butelki. "Absurdalne" obowiązki żołnierzy z systemem kaucyjnym

Wojsko zbiera butelki. "Absurdalne" obowiązki żołnierzy z systemem kaucyjnym

Wojsko Polskie nie chce dłużej zajmować się zbieraniem plastikowych butelek i domaga się zmian w przepisach dotyczących

darino
z
rmf24.pl
dodany: 5 godz. i 34 min temu
  • 74
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    wojsko
  • #
    polska
SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 2 godz. i 23 min temu via Android
  • 5
Tak w sumie to wojskowe darmozjady faktycznie powinni mieć jakieś obowiązki podczas pokoju - na razie to pierdzą w stołek na tak zwanych "służbach".


@Danuel: no to może od jutra niech wojsko zbiera butelki spod domów od ludzi? A nie sory cos mi sie p------o. Kiedyś były specjalne firmy odbierające wszystkie śmieci, a teraz politycy zrobili nas śmieciarzy i stwarzają problemy tam, gdzie ich nie ma i piętrzą się przez
SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 2 godz. i 18 min temu via Android
  • 2
@Danuel: No to po c--j Kosiniak i Kamysz paradują z f35 i chwalą sie teraz czołgami? Po co zadłużanie kraju całym safe? Jak lewica mówiła to było trzeba pozamykać jednostki i zasadzić kwiatki, a nie teraz spłacać kredyty, bo ruskie juz atakujo. Bez wojska to przynajmniej ruskie wjadą jak do siebie. Zajebiste masz "rozumowanie". Chociaz pewnie staniesz w obronie sefe z linią partii xD hipokryzja lv master
Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
5 godz. i 20 min temu
  • 44
Teraz już przynajmniej wiadomo za co te 1.6mln. Wszystkie badania od ręki, to nawet prywatnie trzeba czekać po parę dni/tygodni. #sorexpress #lekarz #bekazlewactwa
MascDlaLewaka - Teraz już przynajmniej wiadomo za co te 1.6mln. Wszystkie badania od ...

źródło: 1000003938

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 2 godz. i 49 min temu via Android
  • 4
@Masc_Dla_Lewaka: ale pis to tamto, a my te dobre z dobrych domów wykształcone my!!!! Wy świadomi co głosujecie na nas i mondrzy, a Lekarze tego do biologi czytały ten podręcznik i dlatego! Reszta co sie nie zgadza tego to niewyksztalcona hołota, a w ogole to z tymi lekarzami to ruska dezinformacja i prowokacja SKRAJNEJ powtarzam SKRAJNEJ prawicy! Pisiory nepotyzm i kolesiostwo, my to nie, kto to słyszał? Pieniodze to tamtej
  • Odpowiedz
arkan997
arkan997
4 godz. i 34 min temu
  • 103
#humorobrazkowy
arkan997 - #humorobrazkowy

źródło: 1000025354

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 2 godz. i 54 min temu via Android
  • 19
@arkan997: ja sobie kupiłem drugą taką samą parę adików xD jedne mam do latania po podwórku, a drugie "wyjściowe" xD c--j, że identyczne, ale wygodne i ładne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
20 godz. temu
  • 77
A mama mówiła ucz sie synek na lekarza to ja wolałem walic konia ehhhh brutalne

#przegryw #pracbaza #afera #konowalposting
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 17 godz. i 13 min temu via Android
  • 2
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: jak Ty waliłeś konia to niedoszły pan lekarz też walił konia, ale w bUlach i w tym samym czasie czytał podręcznik do biologii. Nie jesteście tacy sami. On musiał cięzko pracować na pieniądze swoich starych i mieszkanie, które mu kupili w centrum miasta, żeby miał blisko na uczelnie.
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
23 godz. temu
  • 46
Kiedyś bolała mnie głowa zawsze przy obudzeniu

Mówię, może jakiś rak mózgu. Idę do rodzinnego ten mi przypisał ketapril i elo xD
Mówi, że to lek na obniżenie ciśnienia jak mnie łupie w głowie. Ja mówię, a co jak mi za bardzo spadnie? To pan się kawy napije i podskoczy - autentycznie

Mówie c--j, to może do neurolgoa skierowanie - ale po co doktor pyta xD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 17 godz. i 18 min temu via Android
  • 0
@Schwarzfahrer: ja właśnie w wieku 35 lat zacząłem od wczoraj brac leki na ciśnienie (od kilku lat mialem podwyższone, a ostatnio, aż za bardzo), bo się wystraszyłem jak odpływałem przy 180/120. Zrobiłem sobie tylko krew i mocz, a do kardiologa wybiorę sie jak będą wolne terminy w 2040r.
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
14.06.2026, 08:03:07
  • 18
Co robicie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 14.06.2026, 13:23:56 via Android
  • 0
@Soothsayer: gram w CIV VI
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
13.06.2026, 11:24:14
  • 21
Najgorzej gdy koleżanki odrzucają twoje spermiarskie zaloty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 13.06.2026, 15:41:30 via Android
  • 0
@bArrek: dlatego trzeba mieć na nie w------e, bo dopiero w tedy zaczynają się Tobą interesować, bo inaczej widzą, że jesteś zdesperowany. Spermienie to najgorsze co może zrobić facet, zeby cokolwiek wyrwać. No chyba, że jesteś tłustym normnikiem z tłustymi włosami to raczej nawet menel na ulicy ci piony nie zbije.
  • Odpowiedz
cheture
cheture
09.06.2026, 09:23:10
  • 9
w jakim miesiącu macie urodziny
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 09.06.2026, 11:04:45 via Android
  • 1
@cheture: styczeń
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
09.06.2026, 08:52:23
  • 19
Zrobiłem 30 kg na ławeczce na 3 razy! Chwila odpoczynku i będę podejmował próbę z 32.5. bez asekuracji ale mam nadzieję że nic mi nie strzelił #przegryw #chwalesie #silownia #mirkokoksy
Holetoanother_universe - Zrobiłem 30 kg na ławeczce na 3 razy! Chwila odpoczynku i bę...

źródło: e257ffff0b424009af96bae9b7c6cee6

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 09.06.2026, 11:03:22 via Android
  • 1
@Hole_to_another_universe: ja wczoraj niosłem 15kg worek ziemniaków bez asekuracji. Oski kartoflowski
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
09.06.2026, 08:56:20
  • 33
nie pytajcie po co kupiłem pion murarski
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 09.06.2026, 10:42:46 via Android
  • 1
żeby zweryfikować czy mam prawidłowo ustawione siodło względem pedałów


@Teuvo: pisze się homoseksualistów homofobie
  • Odpowiedz
KladzSie
KladzSie
09.06.2026, 04:42:47
  • 68
Wypłata machen dawaj k---o wyplata
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 09.06.2026, 07:50:04 via Android
  • 1
@KladzSie: dzisiaj dzień boży wszystkich męczenników i pełne koszyki w biedrze i innych dealzach czy actionach. Gorzej jest tylko w tedy kiedy dają emerytury, bo w tedy jeszcze mocniej j---e potem, a w dodatku moczem.
  • Odpowiedz
PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
08.06.2026, 18:19:15
  • 37
Jutro wolne mam i matki boskiej kołchoźniczej, pójdę se do lasu posiedzieć zrobię wszystkie opłaty piesek będzie się taplać w strumyku
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 08.06.2026, 23:20:00 via Wykop
  • 0
@PanTuNieMieszkasz: ile wyciągasz z tego kołchoźmniczego żywota? "Każdy" na wykopie ma ponad 15k, ale jestem ciekaw ile się tak normalnie zarabia, bo od roku jestem januszem biznesu i mam miliardy xD ło kurła to jutro największa hołota się rozjedzie po marketach, bo jutro matki peniężnęj więc trzeba zostać w domu xD danke szyn za przypomnienie :D
  • Odpowiedz

387

Norweski zasiłek dla bezrobotnych: Ponad połowa całej puli trafia do Polaków

Norweski zasiłek dla bezrobotnych: Ponad połowa całej puli trafia do Polaków

Choć liderami w pobieraniu norweskich świadczeń ogółem są Szwedzi (głównie ze względu na emerytury), to Polacy dominują w statystykach dotyczących zasiłków dla bezrobotnych, świadczeń rodzinnych i chorobowych. Z danych Norweskiego Urzędu Pracy wynika, że nasi rodacy wyciągają z tamtejszego budżetu w

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.06.2026, 06:03:01
  • 120
  • #
    norwegia
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wykop
  • #
    ciekawostki
SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 08.06.2026, 15:30:47 via Wykop
  • -1
@Aster1981: saszka, piszesz o sobie?
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
08.06.2026, 02:46:23
  • 1332
Wergiliusz wskazał Dantemu X krąg piekła i rzekł do niego:

- I oto będziesz wstawał codziennie przez 40 lat o 4 rano, potem jechał godzinę do Januszexu by od 6:00 być gotowym przy rozgrzanej do czerwoności maszynie na 12h zmianę.

Po czym Dante narobił pod siebie i zapłakał w trwodze.

#kolchoz #praca #januszex
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 08.06.2026, 06:33:16 via Android
  • 32
a na urlopie remont


@Karl_Tofel: aż mnie ciary przeszły. Najgorzej jak w kołchozach i januszexach niewolnicy muszą się jeszcze prosić o wolne przez cały rok, a później jeszcze z---------ć w domu, albo jechać z Grażyną na wymarzony urlop nad polskim morzem, gdzie okazuje się, że cały tydzień p----i, a wynajęty pokój i gofer kosztuje tyle ile musiał j---ć u janusza przez pół roku ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 04.06.2026, 10:28:23
  • 10
Pierdziele, życie czasami jest piękne, a do poczucia szczęścia dużo nie potrzeba. Ptaszki ćwierkają, basen się napełnia, a ja sobie konsumuję zimne piwerko w ciszy i szumie wiatru. Żona szykuje kiełbaski na grilla, a syn ma frajdę, bo sobie śmiga rowerem po podworku i leje się wodą z basenu. "Polackie" jak ktoś nazwie życie jest wspaniałe, jeżeli nie robisz czegos na pokaz. Może i jestem wieśniak (lub dla niektórych alkoholik i antyfeminista),
SiwyMati35 - Pierdziele, życie czasami jest piękne, a do poczucia szczęścia dużo nie ...

źródło: 1000024296

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
04.06.2026, 11:38:50 via Wykop
  • 1
@SiwyMati35: Czy ty tak wysoko wisisz czy ta lampa uliczna jest tak nisko?
  • Odpowiedz
haabero
haabero
04.06.2026, 11:58:03 via Wykop
  • 0
@SiwyMati35: Ale lampa
  • Odpowiedz

332

KLESZCZ W MIKROSKOPIE ELEKTRONOWYM

KLESZCZ W MIKROSKOPIE ELEKTRONOWYM

Jak wygląda kleszcz pod mikroskopem elektronowym? W tym filmie zajrzymy do świata niewidocznego gołym okiem. Zobaczysz aparat gębowy przypominający harpun, niezwykły narząd Hallera służący do wykrywania ofiar, przetchlinki, pola porowate oraz pofałdowany oskórek, dzięki któremu kleszcz może wielokro

Twoja_tata
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 21:55:55
  • 118
  • #
    mikroskop
  • #
    owady
  • #
    ciekawostki
  • #
    kleszcze
  • #
    pajaki
SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 04.06.2026, 05:46:19 via Wykop
  • 7
Od kiedy żyję to nie miałem nigdy kleszcza. Zabawy w chowanego w wysokiej trawie za dzieciaka, zbieranie grzybów czy bieganie po lasach i poligonach w wojsku. Niektórzy tylko się raz przejdą i znajdą od razu dwa na sobie :D
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 04.06.2026, 09:44:30 via Android
  • 6
@dziki-wienczyslaw: Panie kolego ja żem jest z lubuskiego, a to drugie Podlasie i w dodatku najbardziej zalesione w Polsce, więc i kleszczy u nas nie brakuje ;) na tym samym podwórku, w którym teraz leżę pies i kot przynoszą po kilka dziennie, a żona sobie czasami też przyniesie, a mnie się nie czepiają z czego bardzo się cieszę, bo brzydzę się tego dziadostwa jak cholera xD
SiwyMati35 - @dziki-wienczyslaw: Panie kolego ja żem jest z lubuskiego, a to drugie P...

źródło: 1000024292

Pobierz
bukimi
bukimi
03.06.2026, 05:24:38
  • 127
Ej, oddałem w butelkomacie 11 butelek i oprócz kuponu wydrukowało mi PIT-11 do rozliczenia dochodu. W związku z tym mam pytanie:

Mam to potem wpisać normalnie w swoim rozliczeniu PIT-37, czy jednak osobnym 36 na działalność gospodarczą?
#heheszki #systemkaucyjny #bekazlewactwa
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 03.06.2026, 10:14:39 via Android
  • 0
@To_ja_moze_pozamiatam dodaj jeszcze, że to ruska prowokacja xD głupsi od pisiorów xD
  • Odpowiedz
Koner1391
Koner1391
02.06.2026, 07:13:26
  • 396
#poznan #polskiedrogi
Koner1391 - #poznan #polskiedrogi

źródło: Screenshot_6

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 03.06.2026, 09:19:12 via Android
  • 0
@IceBeast: kolejny "świadomy" wyborca xD kalowcy i pisiosry srają wam do ryja, a wy dalej to samo xD inteligencja xD
  • Odpowiedz

1397

Sąd: kontrola osobista nielegalna, a legitymowanie bezpodstawne. Bezprawie śląsk

Sąd: kontrola osobista nielegalna, a legitymowanie bezpodstawne. Bezprawie śląsk

Śląska policja(z Siemianowic Śl.) postanowiła zabawić się w "pana władzę" i pogwałcić niemal wszystkie moje prawa podczas interwencji przy pewnym zakładzie. Bezpodstawne legitymowanie, i nielegalna, bezpodstawna i przeprowadzona nieprawidłowo kontrola osobista, a także publiczne wyzywanie mnie, poni

elemel90
z
youtube.com
dodany: 02.06.2026, 17:40:29
  • 132
  • #
    audytobywatelski
SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 02.06.2026, 20:39:52 via Wykop
  • 5
@Berkel_88: człowieku idź się lecz xD konfederacja cię śledzi i prześladuje jak stonogę pisiory xD
SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 02.06.2026, 20:50:00 via Wykop
  • 3
@Berkel_88: żółte papiery to zrobili mu przeciwnicy partyjni, a to, że się 'sam powiesił" to na pewno nie sprawka osób, na które teraz p-----e głosujesz xD za dużo chłop wiedział na temat kaczyńskiego i tuska
SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35 02.06.2026, 21:35:54 via Wykop
  • 3
@Berkel_88: szkoda, że cie korba nie zatrybiła. Widać, ze facio jesteś chory psychicznie i masz smutne życie, więc nie mam zamiarów wchodzić z tobą (specjalnie z małej) dyskusje. Mam nadzieję, że się gdzieś leczysz, a jak nie to mi przykro.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 26.01.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking